صفحه 168 از 179 نخستنخست ... 68118158159160161162163164165166167168169170171172173174175176177178 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,671 تا 1,680 , از مجموع 1781

موضوع: کدام بانک و چه نوع حسابی

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : کدام بانک و چه نوع حسابی

دوستانی که اطلاعاتشون در این هک هست فکر بدی نیست کردیتتون رو فریز کنید. حداقل تا وقتی تکلیف مشخص بشه و اطلاعات بیشتری در دسترس باشه. اینطوری کسی نمیتونه به اسم شما جایی حساب کردیت باز کنه. حساب های کردیت فعلیتون کماکان کار خواهند کرد و temporary lift هم میتونید بکنید اگه نیاز به اپلای کردن برای کردیت داشتید. سرچ کنید در همین یکی دو روز صدها راهنمایی مرحله به مرحله در خیلی از سایت ها منتشر شده.

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

نقل قول نوشته اصلی توسط USA_BOY نمایش پست ها
    اگر این یکسال مونیتورینگ رایگان رو بگیرید دیگه حق شکایت از equifax رو ندارید.

موضوع بسیار جدی هست و اگه دقت کنید سعی کردن زیاد صداشو در نیارن. اطلاعات بیش از 140 میلیون امریکایی (تقریبا همه ی امریکایی ها که فعالیت اقتصادی دارن) سرقت شده. عده ای دارن تلاش می کنند که شکایت کنن از equifax و تخمین زده میشه تا 70 میلیارد دلار equifax باید خسارت بده. اون 3 مدیر بالا رتبه که سهامشون رو قبل از اعلام عمومی فروختن به احتمال زیاد میرن زندان.

راه حل: راه حلی وجود نداره. همه ی مشخصات شما سرقت شده و احتمالا حتی مشخصات کارت های اعتباری شما رو هم دارن هکر ها. خودتون میتونید حدس بزنید عمق فاجعه رو.

اگر اشتراک AAA دارید، میتونید مونیتورینگ رایگان بگیرید. یا از سایت های دیگه که مونیتورینگ ارایه میدن استفاده کنید. البته باید حق اشتراک ماهیانه بدید.

من به شخصه می خوام حق شکایتم حفط بشه و به یکی از گروه های شاکی بپیوندم و پولی به جیب بزنم. لول
    به نکاتی که گفتید دو نکته دیگه اضافه کنم. به نظر میاد این سایتی که زدن درپیت باشه. اولا که برای حل مشکل باید روی وبسایت خود Equifax لینک میذاشتن نه اینکه یک سایت متفرقه اینجوری درست کنن. حالا اون بحث دودره کردن شکایت حقوقی هم که در terms of use این سرویس گذاشتن احتمالا با وبسایت متفرقه درست کردنشون مرتبطه. نکته دیگه اینکه امروز خواستم امتحان کنم ببینم نتیجه چک کردن وضعیت در این وبسایت چه جوریه. دفعه اول که اسم و شش رقم آخر SSN رو اشتباه وارد کردم هیچ پیغام خطایی نداد که نشون بده متوجه شده من SSN رو اشتباه وارد کردم و با اسمم تطابق نداره. همینجوری کلی بشارت داد که من ظاهرا دچار سرقت اطلاعات نشدم و با این وجود میتونم چند روز بعد بیام برای سرویس مونیتورینگ ثبت نام کنم. بعد شش رقم آخر SSN رو درست وارد کردم و این دفعه گفت احتمال داره اطلاعات من مورد عنایت قرار گرفته باشه و باز همون تاریخ رو داد که بیام برای سرویس مونیتورینگ ثبت نام کنم.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

نقل قول نوشته اصلی توسط S03 نمایش پست ها
    دوستانی که اطلاعاتشون در این هک هست فکر بدی نیست کردیتتون رو فریز کنید. حداقل تا وقتی تکلیف مشخص بشه و اطلاعات بیشتری در دسترس باشه. اینطوری کسی نمیتونه به اسم شما جایی حساب کردیت باز کنه. حساب های کردیت فعلیتون کماکان کار خواهند کرد و temporary lift هم میتونید بکنید اگه نیاز به اپلای کردن برای کردیت داشتید. سرچ کنید در همین یکی دو روز صدها راهنمایی مرحله به مرحله در خیلی از سایت ها منتشر شده.
    اگر ما بريم اداره پليس ميتونيم به دليل اين اتفاق رخ داده درخواست Identity theft بديم و با اون بتونيم از فريز رايگان كرديت استفاده بكنيم؟
    اين فريز كرديت غير از كند كردن روند گرفتن وام و كرديت كارت ايا ضرر ديگه اي هم داره؟

Never Give In, Never Give Up

نقل قول نوشته اصلی توسط USA_BOY نمایش پست ها
    اگر این یکسال مونیتورینگ رایگان رو بگیرید دیگه حق شکایت از equifax رو ندارید.

موضوع بسیار جدی هست و اگه دقت کنید سعی کردن زیاد صداشو در نیارن. اطلاعات بیش از 140 میلیون امریکایی (تقریبا همه ی امریکایی ها که فعالیت اقتصادی دارن) سرقت شده. عده ای دارن تلاش می کنند که شکایت کنن از equifax و تخمین زده میشه تا 70 میلیارد دلار equifax باید خسارت بده. اون 3 مدیر بالا رتبه که سهامشون رو قبل از اعلام عمومی فروختن به احتمال زیاد میرن زندان.

راه حل: راه حلی وجود نداره. همه ی مشخصات شما سرقت شده و احتمالا حتی مشخصات کارت های اعتباری شما رو هم دارن هکر ها. خودتون میتونید حدس بزنید عمق فاجعه رو.

اگر اشتراک AAA دارید، میتونید مونیتورینگ رایگان بگیرید. یا از سایت های دیگه که مونیتورینگ ارایه میدن استفاده کنید. البته باید حق اشتراک ماهیانه بدید.

من به شخصه می خوام حق شکایتم حفط بشه و به یکی از گروه های شاکی بپیوندم و پولی به جیب بزنم. لول
    سلام
    احتمالا مطلع شدین که دیگه اون شرطی که گذاشته بودن که اگه ثبت نام کنید نمی تونید شکایت کنید رو برداشتن الان

Questions continue to be raised about the arbitration clause and class action waiver language that was originally in the terms of use for the free credit file monitoring and identity theft protection products that we are offering called TrustedID Premier. We have removed that language from the TrustedID Premier Terms of Use and it will not apply to the free products offered in response to the cybersecurity incident or for claims related to the cybersecurity incident itself. The arbitration language will not apply to any consumer who signed up before the language was removed.

سلام.
    من اولین حساب چکینگ و سیوینگ رو پارسال توی BOA باز کردم و کردیت کارت هم بهم داد همون موقع (بدون SSN). الان میبینم جدیدا Maintanance fee کم کرده از هر دو حساب چکینگ و سیوینگ. یه کپیتال وان هم جدیدا باز کرده ام؛ به نظرتون حساب BOA رو ببندم؟ الان چکینگ و سیوینگ وصله و فکر میکردم اگه وصل باشه دیگه اون هزینه رو نمیدم! راهی داره اون هزینه رو ندم؟
    میترسم کردیت اسکورم رو خراب کنه (کردیت کارت رو هم دیدم سقفش رو 1600 کرده از 1100 ولی کریت کارت بازم دارم).
    ممنون
    قبل از ریپورت رسمی نمرات تافل و GRE، با دپارتمان مورد نظر مکاتبه کنید. برخی دانشکده ها ریپورت غیر رسمی تافل و GRE را برای بررسی اولیه قبول می کنند.
    متاسفانه این حساب کاربری فعال نمی باشد.

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran4iut نمایش پست ها
    سلام.
    من اولین حساب چکینگ و سیوینگ رو پارسال توی BOA باز کردم و کردیت کارت هم بهم داد همون موقع (بدون SSN). الان میبینم جدیدا Maintanance fee کم کرده از هر دو حساب چکینگ و سیوینگ. یه کپیتال وان هم جدیدا باز کرده ام؛ به نظرتون حساب BOA رو ببندم؟ الان چکینگ و سیوینگ وصله و فکر میکردم اگه وصل باشه دیگه اون هزینه رو نمیدم! راهی داره اون هزینه رو ندم؟
    میترسم کردیت اسکورم رو خراب کنه (کردیت کارت رو هم دیدم سقفش رو 1600 کرده از 1100 ولی کریت کارت بازم دارم).
    ممنون
    برای اینکه توی حساب سیوینگ و چکینگ، اون هزینه ماهیانه رو ندید، هر بانک یک سری شرایط داره، شرایط حساب های BOA تون رو چک کنید.

به طور ساده، باز و بسته کردن حساب سیوینگ و چکینگ تاثیری رو "کردیت اسکور" نداره.
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

نقل قول نوشته اصلی توسط smonabav نمایش پست ها
    به طور ساده، باز و بسته کردن حساب سیوینگ و چکینگ تاثیری رو "کردیت اسکور" نداره.
    برای بعضی‌ بانک‌ها میتونه تاثیر داشته باشه. بعضی‌ بانک‌ها برای باز کردن حساب جاری هم روی سابقه کردیت شما hard inquiry میزنن که البته بعد از ۲ سال اثرش از بین میره. مواردی که خودم تجربه کردم: Bank of America و Chase و Wells Fargo. فکر می‌کنم Citibank هم این کار رو می‌کنه.

وقتی‌ با US Bank حساب باز کرده بودم، مطمئن نیستم که hard inquiry زدن یا نه. ولی‌ فکر می‌کنم زدن چون یک line of credit هم به همراه حساب جاری برام باز کردن و لینک کردن به حساب جاری (هرچند خودم تقاضا نکرده بودم). البته این credit line با کردیت کارت فرق داره. credit line فقط برای این هست که اگه حساب جاری overdraft بشه، بانک بتونه overdraft رو از اون طریق پوشش بده. این line of credit در سابقه کردیت شما دیده می‌شه. وقتی‌ حساب جاریم رو با US Bank بستم، اونها علاوه بر حساب جاریم، line of credit رو هم که لینک کرده بودن بستن و در سابقه کردیت من منعکس شد. الان هم اون line of credit رو در سابقه کردیت من جزء حساب‌های بسته شده نشون میده. ولی‌ این US Bank بود. معمولا بانک‌ها برای پشتیبانی حساب جاری در مورد overdraft از طریق حساب پس اندازی که خودتون باز می‌کنید اقدام می‌کنن نه از طریق line of credit. برای همین هم هست که معمولا وقتی‌ به بانک مراجعه می‌کنید برای باز کردن حساب جاری، خیلی‌ اصرار دارن که یک حساب پس انداز هم به همراهش باز کنید. البته الزامی نیست ولی‌ بانک‌ها ترجیح میدن حساب جاری و پس انداز رو با هم باز کنید و لینک کنید. به هر حال سعی‌ کنید حسابرسی تون درست باشه که دچار overdraft نشید.

بستن حساب‌های جاری و پس انداز به جز مورد خاص US Bank که توضیح دادم، معمولا تاثیری در سابقه کردیت شما نمی‌گذاره. تاثیر باز و بسته کردن حساب جاری در سیستم دیگه‌ای هست به اسم ChexSystems که در پست‌های قدیمیم در موردش بیشتر توضیح داده بودم.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran4iut نمایش پست ها
    سلام.
    ممنون
    شرایط BoA واسه ی ندادن اون فی: واسه ی حساب جاری (Checking) باید میانگین موجودی حساب ماهیانه باید حداقل 1500$ دلار باشه و یا direct deposit داشته باشید به حسابتون (مثل پرداخت حقوق به صورت الکترونیکی از کارفرما یا دانشگاه). واسه ی حساب Saving: میانگین ماهیانه باید حداقل 300 دلار باشه. حساب بانکی ربطی به credit card نداره، ولی BoA به موجودی حساب (اگه داشته باشید) واسه ی دادن کردیت کارت یا افزایش و کاهش سقف کردیت نگاه می کنه. ولی داشتن و یا نداشتن حساب بانکی تاثیری در credit score نداره.

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

کسی از دوستان تونسته در این چند هفته اخیر و بعد از data breach که برای Equifax اتفاق افتاده، به صورت آنلاین security freeze انجام بده؟ (منظور security freeze روی equifax هستش). به صورت آفلاین هم، فقط اشاره کرده که مدارک رو پست کنید به آدرس پستی و هیچ فرمی وجود نداره که ضمیمه مدارک کرد
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

Junior Member

کم بودن تعداد حساب کردیت کار، برای رشد نمره کردیت کارت ، بد هست؟ مثلا متوسط مردم ، ده تا دوازده تا دارند ، اگه سه تا باشه ، خوب نیست و اگه بیشتر باشه به رشد سریعتر، نمره کردیت کمک می کنه ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)