صفحه 171 از 179 نخستنخست ... 71121161162163164165166167168169170171172173174175176177178179 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,701 تا 1,710 , از مجموع 1781

موضوع: کدام بانک و چه نوع حسابی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کدام بانک و چه نوع حسابی

من تحقیق زیادی در مورد کارتهای اعتباری و مزایاشون کردم. در نهایت به این نتیجه رسیدم که بهترین کارت برای من اینه:
    American Express Blue Cash Preferred

ممکنه برای شما هم بهترین باشه اگر این شرایط رو داشته باشین:
    - کردیت اسکور خوب یا عالی
    - cash back (پس گرفتن درصدی از مبلغ خریدتون) رو ترجیح میدین به امتیازات مسافرتی. به عبارتی اگر زیاد اهل سفر با هواپیما نیستین.
    - خرید از grocery store اتون 250 دلار در ماه یا بیشتره.

این کارت:
    ۲۵۰ دلار پاداش ثبت نام داره.
    ۶٪ cash back برای خرید از سوپرمارکتها. (شامل میشه: Whole Foods , HEB, Trader Joe's و .... اما شامل نمیشه: والمارت و تارگت و کاستکو)
    ۳٪ کش بک برای بنزین
    ۳٪ کش بک در دپارتمانت استورها (Macy's, Bloomingdale, Nordstrom(
    ۱٪ کش بک برای بقیه چیزها.
    هزینه (فی) سالانه: ۹۵ دلار

عده ای با این کارت در سوپرمارکتها گیفت کارت امازون٫ استارباکس و ... رو میخرن و با این کار خریدشون از امازون و استارباکس هم ۶درصد کش بک خواهد داشت.

با این اوصاف اگر ماهی ۵۰۰ دلار خرج سوپرمارکت (شامل گیفت کارد برای بقیه مصارف) و ۵۰ دلار خرج بنرین کنید در پایان سال اول 533 دلار و در سالهای بعدی 283 دلار در سال سود خواهید کرد.

Junior Member

قبلا من پرسیده بودم که تعداد کم کردیت ایا منفی هست برای رشد نمره کردیت کارت یا نه ؟ کردیت کارما یکی از مورد های منفی حساب من رو ، همین نکته نوشته این هم متنش
    There's a limited number of accounts on your report

Lenders typically like to see that you've used a variety of accounts responsibly.
    من سه تا ویزا دارم، یکی پی ان سی ، یکی کپیتال وان ، یکی هم فروشگاه . دیشم دیدم که اینطوری نوشته ، American Express Blue Cash Preferred که این دوستمون بالا توصیه کرده بود رو اپلای کردم.

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

نقل قول نوشته اصلی توسط hosein2 نمایش پست ها
    قبلا من پرسیده بودم که تعداد کم کردیت ایا منفی هست برای رشد نمره کردیت کارت یا نه ؟ کردیت کارما یکی از مورد های منفی حساب من رو ، همین نکته نوشته این هم متنش
    There's a limited number of accounts on your report

Lenders typically like to see that you've used a variety of accounts responsibly.
    من سه تا ویزا دارم، یکی پی ان سی ، یکی کپیتال وان ، یکی هم فروشگاه . دیشم دیدم که اینطوری نوشته ، American Express Blue Cash Preferred که این دوستمون بالا توصیه کرده بود رو اپلای کردم.
    قبلا در همین تاپیک صحبت شده که توصیه های عمومی کردیت کارما رو جدی نگیرید. تعداد زیاد کارت برای سابقه کوتاه خوب نیست. اون توصیه ها مخاطبش کسانی هستند که سابقه طولانی دارن. برای افزایش نمره کردیت همینجوری تقاضای کردیت نکنید. تقاضای کردیت رو بگذارید برای موقعی که واقعا بهش نیاز دارید. برای بهبود سابقه کردیت کارت بهترین راه شکیبایی و درست استفاده کردن از کارتهای موجود هست.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    UIUC

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrad نمایش پست ها
    قبلا در همین تاپیک صحبت شده که توصیه های عمومی کردیت کارما رو جدی نگیرید. تعداد زیاد کارت برای سابقه کوتاه خوب نیست. اون توصیه ها مخاطبش کسانی هستند که سابقه طولانی دارن. برای افزایش نمره کردیت همینجوری تقاضای کردیت نکنید. تقاضای کردیت رو بگذارید برای موقعی که واقعا بهش نیاز دارید. برای بهبود سابقه کردیت کارت بهترین راه شکیبایی و درست استفاده کردن از کارتهای موجود هست.
    البته هدف هر دو پست به طور واضحی ریفرال گرفتن است.

سلام

با توجه به صحیح بودن کامنت این دوستمون، منم اضافه کنم که هر کسی نیت این رو داره bonus ریفر کردن رو بگیره لطفا خیلی صریح این رو تو پستش بگه. البته شاید برخی دوستان اینجوری داستان لینک ریفرال (بدون ذکر این که لینک جنریک نیست) رو توجیه کنند که هر دو طرف چیزی گیرشون میاد. ولیکن این روش صحیح نیست.

Junior Member

متاسفم ،من بدون توجه به اینکه آیا لینک پست
    fexon ریفر هست یا نه ، در پست خودم گذاشتم و فکر نمی کنم الان بشه پست خودم را ویراش کنم ، و خودم هم از لینک ایشون ، اپلای کردم و ناراحت نیستم و اگر 75 دلار بهشون رسیده باشه ، نوش جون شون

نقل قول نوشته اصلی توسط Imania نمایش پست ها
    سلام

با توجه به صحیح بودن کامنت این دوستمون، منم اضافه کنم که هر کسی نیت این رو داره bonus ریفر کردن رو بگیره لطفا خیلی صریح این رو تو پستش بگه. البته شاید برخی دوستان اینجوری داستان لینک ریفرال (بدون ذکر این که لینک جنریک نیست) رو توجیه کنند که هر دو طرف چیزی گیرشون میاد. ولیکن این روش صحیح نیست.

Junior Member

هدف من ریفرال گرفتن نبود. صرفا نتیجه تحقیقاتم درباره همه کردیت کاردهای موجود بود ولی خب ضرری هم نداشت که لینک ریفرال رو بذارم به جای لینک عمومی. با لینک عمومی ساین آپ بونس ۲۰۰ دلار هست ولی با لینک ریفرال ۲۵۰ دلار.
    یک خوبی دیگه این کارت این بود که در بین چند کارتی که قبلا که اپلای کردم (مثل دیسکاور و سیتی دابل کش) امکس تنها جایی بود که بلافاصله آنلاین و بدون نیاز به بررسی بیشتر کردیت رو تایید کرد.

نقل قول نوشته اصلی توسط hosein2 نمایش پست ها
    متاسفم ،من بدون توجه به اینکه آیا لینک پست
    fexon ریفر هست یا نه ، در پست خودم گذاشتم و فکر نمی کنم الان بشه پست خودم را ویراش کنم ، و خودم هم از لینک ایشون ، اپلای کردم و ناراحت نیستم و اگر 75 دلار بهشون رسیده باشه ، نوش جون شون

ApplyAbroad Senior Veteran
    Apdentist آواتار ها

پس بیایید برای chase و citi و bank of america هم من ریفر کنم.

Junior Member

اگه کسی تو اروپا کردیت کارت داشته باشه میتونه نمره ی اعتباریش رو (credit score) به بانکش تو آمریکا نشون بده و اعتبار بگیره؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    UIUC

نقل قول نوشته اصلی توسط minimalist نمایش پست ها
    اگه کسی تو اروپا کردیت کارت داشته باشه میتونه نمره ی اعتباریش رو (credit score) به بانکش تو آمریکا نشون بده و اعتبار بگیره؟
    نه. از اول باید شروع کنید. مثل همه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)