صفحه 172 از 179 نخستنخست ... 72122162163164165166167168169170171172173174175176177178179 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,711 تا 1,720 , از مجموع 1781

موضوع: کدام بانک و چه نوع حسابی

پیش فرض پاسخ : کدام بانک و چه نوع حسابی

بله من دیدم دوستام (ایرانی) این کار رو کردند. یکیشون (دانشجو) رو میدونم اینجا از شعبه ی بانک اروپایی یه نامه گرفت مبنی بر سابقه و میزان اعتبارش، بعد با اون نامه از BoA کردیت کارت با سقف 5000 دلار پس از یه هفته ورود گرفت. (ولی سابقه ی کردیت منتقل نمیشه)

نقل قول نوشته اصلی توسط minimalist نمایش پست ها
    اگه کسی تو اروپا کردیت کارت داشته باشه میتونه نمره ی اعتباریش رو (credit score) به بانکش تو آمریکا نشون بده و اعتبار بگیره؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط minimalist نمایش پست ها
    اگه کسی تو اروپا کردیت کارت داشته باشه میتونه نمره ی اعتباریش رو (credit score) به بانکش تو آمریکا نشون بده و اعتبار بگیره؟
    بستگی به بانک داره. بعضی بانک ها می تونن سابقه کردیت شما در کشورهای دیگه رو چک کنند و بر اساسش بهتون اعتبار بدن. معمولا این مواقع بهتره وقت از قبل بگیرید و با Advisor ای صحبت کنید که مطلع به مسائل بانکی بین الملل باشه.

Junior Member

دوستان حتما اطلاع دارید که الان دانشجویان ایرانی اروپا مثل فرانسه و اسپانیا و آلمان برای افتتاح حساب در این کشورها به مشکلات سختی خورده اند:
    http://www.asriran.com/fa/news/61752...86%DA%A9%DB%8C

الان وضعیت برای دانشجویان ایرانی آمریکا چطوره در خصوص افتتاح حساب و کارهای بانکی؟

دوستان درمورد افتتاح حساب بانکی توی آمریکا برای دانشجوها الان وضعیت چطوره گیر میدن؟

سلام من کمتر از یک هفتست که وارد آمریکا شدم، روز دوم ورودم رفتم bank of America و حساب باز کردم با پاسپورت و I-20.
    لطفا راهنمایی کنید کی در خواست کردیت کارت بدم، و ار کدوم شرکت؟
    ممنون

ApplyAbroad Veteran
    Radian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Arizona State University

نقل قول نوشته اصلی توسط farshid992006 نمایش پست ها
    سلام من کمتر از یک هفتست که وارد آمریکا شدم، روز دوم ورودم رفتم bank of America و حساب باز کردم با پاسپورت و I-20.
    لطفا راهنمایی کنید کی در خواست کردیت کارت بدم، و ار کدوم شرکت؟
    ممنون
    از همون bank of america شاید اقدام کنین بهتر باشه.

در کل البته Bank of America یکی از بدترین برخورد ها رو با ایرانیها داره و من دیدم تا حالا چند مورد حساب افراد رو بسته. من خودم ازشون یک لاین کردیت داشتم که به دلیل communication نا صحیح بانک حسابم بسته شد. من هم که دیدم این بانک کلا اینقدر کاراش بی حساب و کتابه اصلا حتی پیگیری نکردم - به قول معروف عطلاشو به لقاش بخشوندم.

قضیه هم از این قرار بود که یک روز یک نامه ی بی نام و نشون فرستادن که کل مشخصاتتون رو برای ما پست کنین. دوستانی که اینجا هستن میدونن با توجه به حجم عظیم کلاه برداری که میشه اینجا اصلا نمیشه همینجوری اطلاعاتتون برای هر کسی تقاضا کرد بفرستید. من هم تماس گرفتن با Customrt service بانک و پرسیدم که شما همچین نامه ای فرستادین آیا ؟ و اونها با قطعیت گفتن ما اصلا در جریان چنین نامه ای نیستیم. بعد از این تماس من هم بیخیال شدم و گذاشتم به حساب Spam. اما ماه بعد حساب من بسته شد.

بعد از پیگیری متوجه شدم اینها یک آفیسی دارن که پیگیر این جور موضوعات هست و زیاد هم خوشون از کار هم مطلع نیستن. با دیدن این موضوع و اینکه چه شیر تو شریه این بانک من بیخیال شدم که حساب رو دوباره باز کنم.

اینجا یک اصطلاحی دارن خود آمریکاییها کلا که این بانک های بزرگ ماله از ما بهترون هست (مثل کمپانیها و Firm ها تا اشخاص حقیقی). خود آمریکاییها بیشتر تمایلشون اینه که کارای بانکیشون رو با credit union ها انجام بدن. علتیش هم اینه که در credit union شما به عنوان حساب دار سهام دار بانک هم حساب میشین و بانک برخورد بهتری با شما داره.
    Arizona State University / Alumnus, Class of 2015 / Materials Science & Solid State Electronics, PhD
    دریچه ای به زندگی در آمریکا : اینستاگرام

سلام
    یه سوالی در مورد نحوه گرفتن حقوق یا همون دستمز برای دانشجوهای دکترا و فول فاند دارم. برای کسی که برای اولین بار میاد امریکا و استادش یا دانشگاش قرار حقوق ماهانه بهش بده چقدر طول میکشه تا حساب بانکی افتتاح کنه؟ من تو ماساچوست هستم کدوم بانک بهتره؟

سلام

یه سوال دیگه هم داشتم .......از کدوم بانک یا به چه طریقی میشه مثلا ماهی ۴۰۰ دلار پول به یه حساب تو ایران ریخت؟ .... یا کلا به یه نفر تو ایران پول مثلا ماهی ۴۰۰ دلار از آمریکا داد؟

ApplyAbroad Veteran
    Radian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Arizona State University

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza3412 نمایش پست ها
    سلام
    یه سوالی در مورد نحوه گرفتن حقوق یا همون دستمز برای دانشجوهای دکترا و فول فاند دارم. برای کسی که برای اولین بار میاد امریکا و استادش یا دانشگاش قرار حقوق ماهانه بهش بده چقدر طول میکشه تا حساب بانکی افتتاح کنه؟ من تو ماساچوست هستم کدوم بانک بهتره؟
    حساب بانکی باز کردن ربطی به حقوق گرفتن یا نگرفتن نداره. هر کسی میتونه حساب باز کنه. ۳۰ دقیقه هم طول میکشه کلا سر جمع.

باید یک نفر رو پیدا کنین بهش دلار بدین و تومن تو ایران بهتون بده :-) تو دانشجوها زیاد هستن از افرادی که حاضر بشن همچین کاری بکنن.
    Arizona State University / Alumnus, Class of 2015 / Materials Science & Solid State Electronics, PhD
    دریچه ای به زندگی در آمریکا : اینستاگرام

سلام
    مدتها بود دنبال این بودم که کردیت کارتی رو ببندم ولی چون نمیخواستم اثر منفی ای روی کردیتم داشته باشه نکرده بودم این کار رو. امروز یه نامه از بانک دریافت کردم که ما میخوایم فلان پالیسی کردیت کارتمون رو تغییر بدیم. اگر شما مخالف این تغییر هستید این حق برای شما وجود داره که نپذیرید ولی در صورت نپذیرفتن ما کردیت کارتتون رو میبندیم. فکر کردم شاید این فرصت خوبی باشه که بستن رو بندازم گردن خودشون نه من و تغییر رو نپذیرم. میخوام ببینم چطوری میشه اینکار رو کرد و ایا تفاوتی داره تو به درخواست خودت کردیت رو ببندی یا بانک به همچین دلیلی ببنده؟ منظور تاثیرش روی کردیت هیستوری هست. این کردیت کارت عمرش تقریبا دو ساله و میانگین عمر کردیت من هم دو ساله و لاینش حدود ۷ درصد کل لاین من هست.

Never Give In, Never Give Up

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)