صفحه 173 از 179 نخستنخست ... 73123163164165166167168169170171172173174175176177178179 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,721 تا 1,730 , از مجموع 1781

موضوع: کدام بانک و چه نوع حسابی

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

پیش فرض پاسخ : کدام بانک و چه نوع حسابی

نقل قول نوشته اصلی توسط malahhoo نمایش پست ها
    سلام
    مدتها بود دنبال این بودم که کردیت کارتی رو ببندم ولی چون نمیخواستم اثر منفی ای روی کردیتم داشته باشه نکرده بودم این کار رو. امروز یه نامه از بانک دریافت کردم که ما میخوایم فلان پالیسی کردیت کارتمون رو تغییر بدیم. اگر شما مخالف این تغییر هستید این حق برای شما وجود داره که نپذیرید ولی در صورت نپذیرفتن ما کردیت کارتتون رو میبندیم. فکر کردم شاید این فرصت خوبی باشه که بستن رو بندازم گردن خودشون نه من و تغییر رو نپذیرم. میخوام ببینم چطوری میشه اینکار رو کرد و ایا تفاوتی داره تو به درخواست خودت کردیت رو ببندی یا بانک به همچین دلیلی ببنده؟ منظور تاثیرش روی کردیت هیستوری هست. این کردیت کارت عمرش تقریبا دو ساله و میانگین عمر کردیت من هم دو ساله و لاینش حدود ۷ درصد کل لاین من هست.
    وقتی کردیت کارت رو ببندید، چنین جزئیاتی که به چه دلیل حساب رو بستید در سابقه شما منعکس نمیشه. بستن کارت وقتی تأثیر منفی جدی داره که به دلیل بدحسابی و دیر پرداخت کردن بسته بشه. با توضیحاتی که دادید، کارت رو ببندید و نگران تأثیر منفی نباشید. حالا این تغییر چی هست که شما باهاش مشکل دارید؟
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

سلام دوستان
    توی بانک های آمریکا کدومشون کمتر نسبت به ایرانی بودن بازی در میاره سر آدم؟
    منظورم همون بستن حسابا تو سالای پیش یا این بازیهایی که در مواقع سفر به ایران (و کلا سفر به خارج آمریکا) سر آدم در میارن.
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط farshid992006 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    توی بانک های آمریکا کدومشون کمتر نسبت به ایرانی بودن بازی در میاره سر آدم؟
    منظورم همون بستن حسابا تو سالای پیش یا این بازیهایی که در مواقع سفر به ایران (و کلا سفر به خارج آمریکا) سر آدم در میارن.
    ممنون
    PNC برای من در اوایل حساب باز کرد و کردیت کارت سکیور داد کهChase با همون شرایط نداد.

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrad نمایش پست ها
    وقتی کردیت کارت رو ببندید، چنین جزئیاتی که به چه دلیل حساب رو بستید در سابقه شما منعکس نمیشه. بستن کارت وقتی تأثیر منفی جدی داره که به دلیل بدحسابی و دیر پرداخت کردن بسته بشه. با توضیحاتی که دادید، کارت رو ببندید و نگران تأثیر منفی نباشید. حالا این تغییر چی هست که شما باهاش مشکل دارید؟
    من مشکلی ندارم با این تغییر ،سودشون رو دارن تغییر میدن. اما این کارتی که دارم درموردش صحبت میکنم PNC Core هست که هیچ بنفیتی نداره تقریبا و به دردم نمیخوره اصلا واسه همین میخوام از شرش خلاص بشم.

Never Give In, Never Give Up

ApplyAbroad Veteran
    Radian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Arizona State University

نقل قول نوشته اصلی توسط malahhoo نمایش پست ها
    من مشکلی ندارم با این تغییر ،سودشون رو دارن تغییر میدن. اما این کارتی که دارم درموردش صحبت میکنم PNC Core هست که هیچ بنفیتی نداره تقریبا و به دردم نمیخوره اصلا واسه همین میخوام از شرش خلاص بشم.
    اگه کارت زیاد قدیمی نیست (‌۲ سال خیلی جدید حساب میشه) زیاد اهمیتی نداره. ۲ تا فاکتوری که در کردیت اسکور شما در این مورد تاثیر گذار هستند :

- عمر قدیمی ترین کردیت لاین شما
    - میانگین عمر لاین های شما

برای مثال شما اگر ۷ تا کارت داشته باشین و کارتهای A و B به ترتیب ۱۰ و ۹ سال پیش باز شده باشند در حالیکه بقیه اخیرا باز شده اند بستن هر کدوم از A و یا B تاثیر منفی بر اسکورتون خواهد داشت.

اما همون طور که در ابتدا گفتن ۲ سال زیاد تاثیر خاصی نباید داشته باشه.
    Arizona State University / Alumnus, Class of 2015 / Materials Science & Solid State Electronics, PhD
    دریچه ای به زندگی در آمریکا : اینستاگرام

Junior Member

سلام دوستان،
    میخواستم ببینم کسی از دانشجویان ایرانی جدیدا توی chase حساب باز کرده؟ اگه کرده چه مدارکی ازش خواستند؟

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

نقل قول نوشته اصلی توسط Radian نمایش پست ها
    اگه کارت زیاد قدیمی نیست (‌۲ سال خیلی جدید حساب میشه) زیاد اهمیتی نداره. ۲ تا فاکتوری که در کردیت اسکور شما در این مورد تاثیر گذار هستند :

- عمر قدیمی ترین کردیت لاین شما
    - میانگین عمر لاین های شما

برای مثال شما اگر ۷ تا کارت داشته باشین و کارتهای A و B به ترتیب ۱۰ و ۹ سال پیش باز شده باشند در حالیکه بقیه اخیرا باز شده اند بستن هر کدوم از A و یا B تاثیر منفی بر اسکورتون خواهد داشت.

اما همون طور که در ابتدا گفتن ۲ سال زیاد تاثیر خاصی نباید داشته باشه.
    اگه سابقه کردیت خیلی طولانی باشه و کارتهای دیگه ای داشته باشید، بسته شدن اولین کارت تاثیر زیادی نداره. پارسال Capital One در یک اقدام ناجوانمردانه هر دو کارت من رو بست. یکی از اونها اولین کردیت کارت من بود و دومی رو سال بعدش گرفته بودم. همون پارسال در این مورد پست گذاشتم و توضیح مفصل دادم

https://www.applyabroad.org/forum/sh...=1#post2473518

برخلاف انتظارم و تلقی عمومی در مورد بسته شدن اولین کارت، تاثیر منفی در سابقه و نمره کردیت خودم ندیدم. جالب بود که نمره های من افزایش هم پیدا کرد. افت نمره کردیت احتمالا وقتی مهم میشه که بین اولین کارت و کارتهای بعدی فاصله زمانی زیادی باشه و سابقه کردیت خیلی طولانی نباشه.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

سلام دوستان
    بهترین راه برای پرداخت پول (اجاره به صاحبخونه شخصی) از BOA به wells fargo چیه؟ که هزینش کمتر باشه یا اصلا بی هزینه بشه.
    صاحبخونه اهل استقاده از zelle و ... نیست (سنش بالاست).
    چک هم نمیخوام بهش بدم، بدلیل اینکه بهش اعتماد ندارم از نظر مشخص شدن شماره حساب و روتینگ نامبرم، حتی خودش هم حاضر نشد این مشخصات رو برای واریز پول بهم بده و گفت میرم بانک یه شماره ی خاص مرتبط با حسابم میگیرم میدم بهت برای واریز پول (کسی میدونه این چیه و چجوری میشه گرفتش؟ فکر کنم یه چیزی تو مایه های شماره شباست).
    این 2 بانک در جایی که من هستم دقیقا کنار همن، راهی که بنظرم میرسه اینه که پول اجاره رو نقد بگیرم و حضوری در شعبه بریزم به حسابش.
    ممنون

سلام دوستان

چقدر طول میکشه که یک حساب بانکی تو ایالت مثلا ماساچوست باز کنیم تا حقوق دریافتی از دانشگاه رو بگیریم؟
    آیا بانکی در آمریکا وجود داره که بشه از اونجا به یه حساب ارزی مثلا حساب ارزی بانک تجارت دلار ریخت؟

در ادامه‌ی پست قبلی .....
    دانشگاه من تو Worcester ماساچوست هستش. دانشگاه ایمیل زدم و گفتن که توی بانک
    bank of america میتونی حساب باز کنی. اما نمیدونم این بانک با کدوم بانک ایرانی ارتباط داره تا بشه برای انتقال وجه از ایران به آمریکا و برعکس اقدام کرد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)