صفحه 178 از 179 نخستنخست ... 78128168169170171172173174175176177178179 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,771 تا 1,780 , از مجموع 1781

موضوع: کدام بانک و چه نوع حسابی

Senior Member

پیش فرض پاسخ : کدام بانک و چه نوع حسابی

یکی از دوستان اخیرا واسه کردیت کارت Wells Fargo Cash Wise Visa® Card اقدام کرده که پذیرفته نشد علت را گفته بودن permanent resident نیستی. حالا نمیدونم فقط واسه ایرانی ها باید اینطوری باشه یا بقیه چینی هندی ها هم همین طوره.

ولی Discover student credit card را گرفته.
    امضا نامرئی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط candid نمایش پست ها
    یکی از دوستان اخیرا واسه کردیت کارت Wells Fargo Cash Wise Visa® Card اقدام کرده که پذیرفته نشد علت را گفته بودن permanent resident نیستی. حالا نمیدونم فقط واسه ایرانی ها باید اینطوری باشه یا بقیه چینی هندی ها هم همین طوره.

ولی Discover student credit card را گرفته.
    تا اونجا که من فهمیدم Wells Fargo, BoA, Chase, Citi اگر گرین کارت نداشته باشید نمیدن. شاید هم به یک سری ملیت های خاص نمیدن مثلا اگه از یه کشور اروپایی باشی شاید مشکلی نداشته باشند. در هرصورت سیاست های جدیدشون خیلی مشخص نیست و ظاهرا مایل نیستند راجع بهش توضیح بدند چون مثلا دوستان من چند سال پیش با همین ویزای دانشجویی Chase و Citi گرفتند. تا اونجا که من فهمیدم الان دانشجوی ایرانی انتخابش محدود به Discover, Amex, Capital one است. حالا دوستان اگه اطلاعات دیگه ای دارن آپدیت کنند.

Moderator
    mehrdad_m آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science UAlbany

هر کدوم از این بانک ها مقررات خودشون رو برای ایرانی ها دارن. مثلا BoA هم حساب باز میکنه هم کردیت کارت میده. در حالیکه Chase حساب بانکی باز نمیکنه ولی کردیت کارت میده. Wells Fargo حساب باز میکنه ولی کردیت کارت نمیده. Citi هم کردیت کارت نمیده. اینا تجربه های شخصی منه.
    من مسئول حرف هایی هستم که می زنم نه برداشتی که دیگران از حرف هایم می کنند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad_m نمایش پست ها
    هر کدوم از این بانک ها مقررات خودشون رو برای ایرانی ها دارن. مثلا BoA هم حساب باز میکنه هم کردیت کارت میده. در حالیکه Chase حساب بانکی باز نمیکنه ولی کردیت کارت میده. Wells Fargo حساب باز میکنه ولی کردیت کارت نمیده. Citi هم کردیت کارت نمیده. اینا تجربه های شخصی منه.
    ممنون از اشتراک تجربیات. BoA برای دوستان من که از 2014 اومده بودن حتی حساب هم باز نکرد و مطمئنم حساب خیلی از ایرانی ها رو این چندسال بست. خبرش رو هم من یادمه دیدم. Chase هم از خیلی ها شنیدم که اخیرا (حداقل 2-3 سال اخیر) دیگه کردیت کارت نمیده. میتونم بپرسم آیا شما از BoA و Chase با ویزای دانشحویی کردیت کارت گرفتید؟ و چه سالی بوده؟

Junior Member

[QUOTE=sinahamedi;2658458]ممنون از اشتراک تجربیات. BoA برای دوستان من که از 2014 اومده بودن حتی حساب هم باز نکرد و مطمئنم حساب خیلی از ایرانی ها رو این چندسال بست. خبرش رو هم من یادمه دیدم. Chase هم از خیلی ها شنیدم که اخیرا (حداقل 2-3 سال اخیر) دیگه کردیت کارت نمیده. میتونم بپرسم آیا شما از BoA و Chase با ویزای دانشحویی کردیت کارت گرفتید؟ و چه سالی بوده؟[/QUOTE
    سلام. من از 2014 اینجا هستم. دانشجوی دکترا بودم و تازه درسم تموم شده. 3 روز بعد از رسیدن به خاک آمریکا در BoA حساب باز کردم و 6 ماه بعد هم کردیت کارت این بانک را گرفتم. بعید میدونم مشکلی باشه اما شاید در این 6 سال قوانین تغییر کرده.

ApplyAbroad Veteran
    Radian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Arizona State University

نقل قول نوشته اصلی توسط sinahamedi نمایش پست ها
    ممنون از اشتراک تجربیات. BoA برای دوستان من که از 2014 اومده بودن حتی حساب هم باز نکرد و مطمئنم حساب خیلی از ایرانی ها رو این چندسال بست. خبرش رو هم من یادمه دیدم. Chase هم از خیلی ها شنیدم که اخیرا (حداقل 2-3 سال اخیر) دیگه کردیت کارت نمیده. میتونم بپرسم آیا شما از BoA و Chase با ویزای دانشحویی کردیت کارت گرفتید؟ و چه سالی بوده؟
    هر دو مورد مشکلی ندارن. اصولا ویزا زیاد تاثیری در این زمینه نداره. اون چیزی که تاثیر گذار هست سابقه ی کردیت شما هست. برای بچه هایی که تازه میان و هنوز سابقه ی کردیت ندارن کمی سخت تر هست کردیت کارت گرفتن.

بانگی به با ویزا بهتون کردیت نمیده Wells Fargo هست.
    Arizona State University / Alumnus, Class of 2015 / Materials Science & Solid State Electronics, PhD
    دریچه ای به زندگی در آمریکا : اینستاگرام

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Radian نمایش پست ها
    هر دو مورد مشکلی ندارن. اصولا ویزا زیاد تاثیری در این زمینه نداره. اون چیزی که تاثیر گذار هست سابقه ی کردیت شما هست. برای بچه هایی که تازه میان و هنوز سابقه ی کردیت ندارن کمی سخت تر هست کردیت کارت گرفتن.

بانگی به با ویزا بهتون کردیت نمیده Wells Fargo هست.
    عزیز جان Citi و BoA هر دو به خاطر ایرانی بودن به من کردیت کارت ندادند. Citi از من مدرک سیتیزن شیپ یا گرین کارت خواست و وقتی سوال کردم گفتند بخاطر ملیت شما یکی از این دو مدرک را باید ارائه کنید. BoA هم گفت اگر گرین کارت نداری و کشورت جز لیست کشورهای تحت تحریم وزارت خزانه داری است متاسفیم. در ضمن من 2 سال سابقه کردیت با اسکور 753 داشتم. اینها تجربه خود من است و از کسی نشنیدم. ضمنا باید آخرین حرفم را در مورد Chase اصلاح کنم چون در مراحل اپلای اطلاعات ملیت نخواست و با یه سری مدارک اضافی تونستم کردیت کارت بگیرم.

ApplyAbroad Veteran
    Radian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Arizona State University

عزیز جان Citi و BoA هر دو به خاطر ایرانی بودن به من کردیت کارت ندادند. Citi از من مدرک سیتیزن شیپ یا گرین کارت خواست و وقتی سوال کردم گفتند بخاطر ملیت شما یکی از این دو مدرک را باید ارائه کنید. BoA هم گفت اگر گرین کارت نداری و کشورت جز لیست کشورهای تحت تحریم وزارت خزانه داری است متاسفیم. در ضمن من 2 سال سابقه کردیت با اسکور 753 داشتم. اینها تجربه خود من است و از کسی نشنیدم. ضمنا باید آخرین حرفم را در مورد Chase اصلاح کنم چون در مراحل اپلای اطلاعات ملیت نخواست و با یه سری مدارک اضافی تونستم کردیت کارت بگیرم.
    ممکنه که الان شرایط سختر شده باشه با این توصیفی که شما میفرمایید. چون چند سال پیش اینها مشکلی نداشتند. من در زمان دانشجویی از BOA کردیت کارت گرفتم (به همراه خیلی دیگه از بچه ها). منتها همونطور که خودتون گفتین به احتمال زیاد الان شرایط سخت تر شده.

Chase هم بله درست میفرمایید.
    Arizona State University / Alumnus, Class of 2015 / Materials Science & Solid State Electronics, PhD
    دریچه ای به زندگی در آمریکا : اینستاگرام

Member behrad3d1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Cincinnati

چیزی که من توی یک سال اخیر بیشتر متوجه‌اش شدم اضافه شدن فیلد سیتیزنشیپ به برخی اپلیکیشن‌های کردیت کارت هستش. اینو هم برای Barclay و هم برای یکی از کارت‌های Chase دیدم چیزی که قبلا نبود تو اپلیکیشنشون. در مورد BOA تقریبا ۴ سال پیش که حساب باز میکردم یادمه خیلی اذیت کردن و در نهایت با اینکه کارت سبز تو سیستمشون بود باز هم چند باری گیر و خواستن دوباره بفرستم یا برم شعبه بررسی کنن.
    برای شرکت در پروژه‌ی "شهر من را ببین" این پست را بخونید

مهاجرگرام
    -۹ سال آمریکا زندگی کردیم حالا داریم از تجربیاتمون میگیم -
    مهاجرگرام در اینستاگرام و یوتیوب

سلام دوستان

الان 3 هفته ست موسسه آمریکایی برای پولی که واریز کرده یه کد رهگیری داده، دادم به شرکت واریز کننده ایرانی که به عنوان واسطه بگیرن بریزند برام (شماره حساب این شرکت هست) ولی این شرکت میگه توی statement حسابش این مورد واریزی نیست، دادند بانک بررسی کنه طول می کشه، مگه میشه همچین چیزی؟

مگه دستی هست که اینقدر طول بکشه؟

مگه هر کسی نمی تونه کد رهگیری واریزی رو توی سایت بانک بزنه اطلاعاتشو ببینه؟

کسی از این روند اطلاع داره؟

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
    سطح هر جامعه نتیجه کیفیت پیش دبستانی و دبستان آن است ...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)