صفحه 24 از 179 نخستنخست ... 14151617181920212223242526272829303132333474124 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 231 تا 240 , از مجموع 1781

موضوع: کدام بانک و چه نوع حسابی

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

پیش فرض پاسخ : کدام بانک و چه نوع حسابی

در مورد قسمت دوم سوالتون فعلا هيچ جا دنبال كرديت كارت نريد تا يك سال. در ضمن همه اين چهار بانك عمده آمريكا حتي براي باز كردن حساب جاري هم روي سابقه كرديت شما inquiry ميزنن. حواستون به اين هم باشه.

Citibank نسبتا راحت به دانشجوها كرديت كارت ميده ولي تا جايي كه من توي فرومها ديدم (و تا اندازه اي تجربه شخصي) كيفيت خدمات مشتريانشون خوب نيست. خود من دو تا كارت امريكن ايرلاينز باهاشون داشتم كه بستم. به طور كلي citibank بانك درپيتي هست (ميدونم كه جزء چهار بانك عمده آمريكا هست). Chase و بانك آمريكا هم فقط اسم گنده دارن ولي بانكهاي دودره بازي هستن به خصوص بانك آمريكا (و راستش خنده ام ميگيره وقتي ميبينم بعضي هموطنان عزيز به خاطر داشتن كرديت كارت يا حساب در بانك آمريكا براي بقيه كلاس ميذارن). حالا chase مقداري از بانك آمريكا بهتره. اگه نگاه درازمدت داريد، روي discover، wells-fargo و PNC سرمايه گذاري كنيد. اينها بانكهايي هستن كه نسبتا خوب دارن پيشرفت مي كنن. به خصوص discover.

همونطور كه در پست قبلي گفتم شما مجبور نيستيد براي كرديت كارت گرفتن از هيچ بانكي حتما حساب جاري باز كنيد اونجا. الان كه سابقه كرديت نداريد مجبوريد حساب جاري يا پس انداز باز كنيد تا يه چيزي رو وثيقه بگيرن و بهتون كرديت كارت secured بدن. بعد يك سال اگه توصيه هايي كه در پستهاي قبلي كردم با دقت عمل كنيد، سابقه كرديت شما انقدر خوب ميشه كه از هر جايي بخواهيد مي تونيد كرديت كارت بگيريد. البته نه كرديت كارتهاي خيلي سوپر دولوكس. كرديت كارتهاي معمولي. به هر حال حرص نزنيد و قدم به قدم جلو بريد.
    ویرایش توسط Mehrad : May 30th, 2013 در ساعت 10:52 PM
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

Senior Member Rarely آواتار ها

گویا بانک chaseبه سیتیزنها سکیورد کردیت کارت میده و به گرین کارتیها و غیر مهاجرین سکیورد کردیت کارت نمیده. بانک خوبیه اما به تازه واردین نمیتونه کمک کنه که کردیت بسازند اگر به دنبال ساختن کردیت هستید بانک باید کمکتون بکنه که از از این لحاظ بنک آو آمریکا و یا ولز فارگو بانکهای بهتر و خوش قلقتری هستند.
    کد:3111 ارسال: 26 جون 2011 رسیدن به سنترال آفیس: 30 جون 2011 فایل نامبر: 2 سپتامبر 2011 اینپراسس: 2013 Feb 5 دریافت مدیکال از آنکارا: 8 مارچ 2013 اضافه شدن لاین مدیکال: 5 آپریل 2013پاس ریکویست: 29 نوامبر 2013 خدایا شکرت

ApplyAbroad Hero moonlight آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrad نمایش پست ها
    براي chase تا اونجا كه ميدونم به دليل اينكه سيتيزن نيستيد، نميتونيد آنلاين حساب جاري باز كنيد و بايد بريد شعبه. البته مزايايي كه داشتن همزمان حساب جاري و كرديت كارت در chase وجود داشت به تدريج داره كمرنگ ميشه و از اول آگست برخيش قطع ميشه. يعني داشتن همزمان حساب جاري و كرديت كارت مزيت خاصي نداره و ميتونيد بعد از يك سال كه با كرديت كارتهاي فعليتون سابقه كرديت ساختيد، بريد دنبال كرديت كارد chase freedom به تنهايي. مگه اينكه خودتون اصرار داشته باشيد كه در chase حساب جاري بگيريد. در ضمن chase براي حساب جاري معموليش monthly fee داره و براي waive كردن اين fee بايد ماهي ٥٠٠ دلار direct deposit داشته باشيد. حساب جاري دانشجوييش رو نمي دونم monthly fee داره يا نه.
    میشه برای bank of america آنلاین حساب باز کنم؟ آخه نوشته فقط برای citizen ها یا resident alien ها ممکنه. الان من با ویزای F1 که 6 ماه هست اینجا هستم چی هستم؟ دوم اینکه اصلا مزیتی داره آنلاین حساب باز کردن؟
    سوال آخرم اینکه آیا بانکی هست هم در امریکا و هم در کانادا شعبه داشته باشه ؟
    ممنونم
    ویرایش توسط moonlight : May 31st, 2013 در ساعت 12:31 AM

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط moonlight نمایش پست ها
    میشه برای bank of america آنلاین حساب باز کنم؟ آخه نوشته فقط برای citizen ها یا resident alien ها ممکنه. الان من با ویزای F1 که 6 ماه هست اینجا هستم چی هستم؟ دوم اینکه اصلا مزیتی داره آنلاین حساب باز کردن؟
    سوال آخرم اینکه آیا بانکی هست هم در امریکا و هم در کانادا شعبه داشته باشه ؟
    ممنونم
    اون رو كه نوشته نمي دونم براي چي نوشته. توي كاليفرنيا مي دونم كه برادراي مكزيكي (از نوع غيرقانوني) مثل آب خوردن در boa حساب باز مي كردن. نمي دونم هنوز هم همينجوري كشكي هست يا نه. به هر حال دانشجوهاي ايراني كه خيلي زياد در boa حساب باز مي كنن بدون هيج مشكلي. مزيت آنلاين باز كردن اينه كه مجبور نيستيد بريد شعبه و كار افتتاح حساب خيلي سريعتر از داخل شعبه تموم ميشه. البته برخي بانكها هستن كه وقتي آنلاين حساب باز مي كنيد، تا وقتي كارت امضاي حساب و فرم مالياتي رو امضا نكرديد و براشون نفرستاديد، نميذارن با حسابي كه باز كرديد هيچ كاري بكنيد.

در مورد سوال آخر هم بانكهاي اينجوري هستن ولي معمولا در يك كشور يا اون يكي كشور شعبه ندارن. يا اينجوري بگم كه در آمريكا جزء بانكهاي عمده به حساب نميان و شعبه هاشون زياد نيست و دامنه خدمات گسترده ندارن. بين بانكهاي عمده اي كه در هر دو كشور حضور نسبتا پررنگ دارن capital one هست ولي در اين بانك حساب جاري رو نمي تونيد به صورت آنلاين باز كنيد. فقط حسابهاي پس انداز و كرديت كارت رو به صورت آنلاين اجازه ميدن. آهان راستي capital one هم جزء بانكهايي هست كه به دانشجوها نسبتا راحت كرديت كارت ميده ولي بانك درپيتي هست و ارزش سرمايه گذاري نداره.
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

نقل قول نوشته اصلی توسط pimi810 نمایش پست ها
    Chase فقط به سیتیزن ها اجازه می ده حساب چکین آنلاین باز کنن. بقیه باید برن شعبه.
    اگه شعبه نداشته باشه جایی که هستم چی؟ تو ویرجینیا انگار اصلا شعبه نداره!! این چه جور بانکیه که همه امریکارو پوشش نمیده!

رشته و دانشگاه

اگه شعبه نداشته باشه جایی که هستم چی؟ تو ویرجینیا انگار اصلا شعبه نداره!! این چه جور بانکیه که همه امریکارو پوشش نمیده!
    باید بگردید شهر‌های دور و اطراف یه جا شعبه پیدا کنید. البته همینجوری دست خالی‌ نرید شعبه. Chase معمولا کوپن داره که اگه حساب جاری باز کنید و direct deposit داشته باشید، ۱۲۵ دلار بهتون bonus میدن. گوگل کنید برای کلمات Chase checking account bonus کوپن هاش رو آنلاین میتونید گیر بیارید. اگه خوش شانس باشید شاید کوپن ۱۵۰ دلاری یا بیشتر هم تونستید گیر بیارید. بعد این کوپن رو می‌برید شعبه و با اون براتون حساب باز می‌کنن. هیچ کدوم از اون کوپن‌های رقم بالا رو پیدا نکردید، توی خود وبسایت Chase میتونید خیلی‌ راحت یکی‌ از کوپن‌های ۱۲۵ دلاری رو ایمیل کنید به خودتون و بعد ازش پرینت بگیرید ببرید شعبه.

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

تشریف می برید نزدیک ترین شعبه! بانک دولتی نیست که موظف یاشه کل آمریکا رو پوشش بده. یه بیزینسه فعلا صلاح ندیده تو منطقه شما شعبه بزنه. الیته اینجا تو NC هم شعبه نداره.
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

آقا من به شخصه با تبليغ كردن براي بانكها موافق نيستم. ولي يك مورد هست كه وجدانا و اخلاقا نمي تونستم اطلاع رساني نكنم.

اگه كسي كرديت كارت ديسكاور داشته باشه، تازگيها اين امكان هست كه بتونه ازشون حساب جاري از نوع cashback checking بگيره. به عنوان كسي كه بانكهاي آمريكا رو حسابي مورد عنايت قرار داده، بايد بگم اين حساب (اگه نگم بهترين) قطعا يكي از بهترين حسابهاي جاري هست كه ميشه گرفت. براي هر debit card purchase، براي هر online bill payment و براي هر چكي كه مي نويسيد، ١٠ سنت cashback ميدن. به اضافه اينكه همون اول كه حساب رو باز مي كنيد ١٥٠ تا چك بي زبون براتون مي فرستن كه حالشو ببريد. همش هم مفتي. مزاياي cashback اين حساب به كنار، از نظر انواع و اقسام fee هم يكي از بهترين حسابهاي جاري هست كه تا به حال ديدم. في ماهيانه و خيلي في هاي ديگه رو نداره. مينيمم موجودي ماهيانه و اين مسخره بازي ها رو هم نداره.

.
    دوست عزیز من الان رفتم تو اکانتم.همچین چیزی ندیدم ها! فقط این حسابهارو میشه باز کرد:
    online saving
    Money maket
    CD
    CD IRA
    اما اصلا از Checking خبری نیست! من کردیت کارد Discover it رو دارم و با همون اکانتم لاگین کردم.

رشته و دانشگاه

دوست عزیز من الان رفتم تو اکانتم.همچین چیزی ندیدم ها! فقط این حسابهارو میشه باز کرد:
    online saving
    Money maket
    CD
    CD IRA
    اما اصلا از Checking خبری نیست! من کردیت کارد Discover it رو دارم و با همون اکانتم لاگین کردم.
    این قضیه حساب جاری هنوز برای همه دارندگان کارت دیسکاور در دسترس نیست. به صورت مرحله به مرحله این دسترسی‌ رو به مشتریان میدن. طبق اعلام خودشون به مرور زمان همه دارندگان کارت دیسکاور این امکان رو خواهند داشت. صبر کنید تا نوبت شما هم بشه. هر از چند گاهی‌ که لاگین می‌کنید، توی همون صفحه اصلی‌ وسط‌های صفحه دنبال یک بنر بگردید در این مورد.

Senior Member Jupiter1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Maryland - College Park

این قضیه حساب جاری هنوز برای همه دارندگان کارت دیسکاور در دسترس نیست. به صورت مرحله به مرحله این دسترسی‌ رو به مشتریان میدن. طبق اعلام خودشون به مرور زمان همه دارندگان کارت دیسکاور این امکان رو خواهند داشت. صبر کنید تا نوبت شما هم بشه. هر از چند گاهی‌ که لاگین می‌کنید، توی همون صفحه اصلی‌ وسط‌های صفحه دنبال یک بنر بگردید در این مورد.
    درود
    ضمن امکانات خوبی که دوستان گفتند میخواستم اضافه کنم که یکی از بهترین مزیتهای دیسکاور هم Cashback خیلی خوب بین 5 تا 20 درصد روی خریدهایی هست که از retailerهای معروف مثل Walmart, Sears, Kohls, Macys ،Target, Best Buy و ..... و همینطور خیلی از برندهای معروف مثل Levi's , Nike ... هست. حتما ضمن خریدهای آنلاینتون از این آپشن دیسکاور استفاده کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)