صفحه 3 از 179 نخستنخست 1234567891011121353103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 1781

موضوع: کدام بانک و چه نوع حسابی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کدام بانک و چه نوع حسابی

ولي من شنيدم اين wachovia رو ايرانيا اگه بخوان واسه مقالاتي كه هرگونه ربطي به ايران داشته باشه پول واريز كنن حساسند ...

Junior Member

با سلام به دوستان میخواستم بدونم swift code بانک‌ها را از کجا می‌شه پیدا کرد؟

ApplyAbroad Guru Sunrise آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط afshin_m7 نمایش پست ها
    با سلام به دوستان میخواستم بدونم swift code بانک‌ها را از کجا می‌شه پیدا کرد؟
    از این سایت: http://www.theswiftcodes.com
    میتونی ایمیل هم بزنی. هر جا حساب باز کردی از همون کارمند کارتشو بگیر واسه این جور سوالا و واریز پول همیشه به درد میخوره.

Member
    رشته و دانشگاه
    UW-Milwaukee

نقل قول نوشته اصلی توسط nafiseh_ss نمایش پست ها
    این مبحث چرا اینقدر سوت و کور است؟ من که f2 هستم میتونم حساب باز کمن؟ credit card هم خیلی مهمه. می تونم داشته باشم؟
    حساب بانکی یا همون چکینگ میتونی داشته باشی ولی به هیچ وجه کردیت بهت نمیدن چوب برای کردیت احتیاج به SSN هستش که F2 نداره
    شاد بودن تنها انتقامی است که می توان از زندگی گرفت

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد وسایل و مدارک مورد نیاز در سفر به آمریکا

یک سوال در موردباز کردن کردیت کارت در آمریکا دارم وقتی دانشجو شدیم ، شنیدم که باید 1000 دلار واریز کنیم و تا یکسال پولمون بلوکه می شه و بعد یکسال بهمون می دن ، این را از یکی از دوستان مقیم آمریکا شنیدم آیا صحت داره؟

Member mrjalali آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Advanced managemant - CGU

نقل قول نوشته اصلی توسط marynirvana نمایش پست ها
    یک سوال در موردباز کردن کردیت کارت در آمریکا دارم وقتی دانشجو شدیم ، شنیدم که باید 1000 دلار واریز کنیم و تا یکسال پولمون بلوکه می شه و بعد یکسال بهمون می دن ، این را از یکی از دوستان مقیم آمریکا شنیدم آیا صحت داره؟
    شما اگه فقط دانشجو باشید با ویزای دانشجویی، نمی توانید Social Security Number داشته باشید و در شرایط فعلی اقتصادی هیچ بانک یا شرکتی بدون داشتن SSN به شما کردیت کارت نمی دهد. شما می توانید حساب بانکی دانشجویی داشته باشید و روی آن به شما چک و دبیت کارت داده می شود. (دبیت کارت همان کارتهای معمولی که در ایران هم هست)
    اگر شما در حین دانشجویی مشغول به کار باشید و یا فاندی که به شما داده می شود در ازای کاری باشد که انجام می دهید؛ می توانید درخواست SSN کنید. پس از دریافت SSN، فقط می توانید Secure Credit Card بگیرید. بانک های معدودی هستند که این نوع کردیت کارت رو صادر می کنند. این کارت ها معمولا بالاترین نرخ سود و سقف اعتباری 300 تا 500 دلاری دارند که شما باید به میزان سقف اعتبار، مبلغی به عنوان سپرده (deposit) به بانک صادر کننده بپردازید. پس از مدتی بانک با توجه به کارکرد شما و اعتباری که برای خود می سازید، سقف اعتبار شما رو بالاتر می برد، نرخ سودتان را کاهش می دهد و سپرده شما رو پس می دهد. ضمنا شما هم می توانید دوباره از همان بانک یا بانکهای دیگر، انواع دیگر کردیت کارت درخواست کنید.
    به دریا که می اندیشم، بهانه ای برای جاری شدن پیدا می کنم؛
    باید بروم؛ تا دریا راهی نیست اما تا دریایی شدن راه بسیار است.

ApplyAbroad Hero moonlight آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mrjalali نمایش پست ها
    اگر شما در حین دانشجویی مشغول به کار باشید و یا فاندی که به شما داده می شود در ازای کاری باشد که انجام می دهید؛ می توانید درخواست SSN کنید. پس از دریافت SSN، فقط می توانید Secure Credit Card بگیرید. بانک های معدودی هستند که این نوع کردیت کارت رو صادر می کنند. این کارت ها معمولا بالاترین نرخ سود و سقف اعتباری 300 تا 500 دلاری دارند که شما باید به میزان سقف اعتبار، مبلغی به عنوان سپرده (deposit) به بانک صادر کننده بپردازید.
    دوست عزیز زمانی که TA هستیم در دانشگاه و به ازای اون Stipend دریافت می کنیم هم می تونیم تقاضای credit card بدیم؟یا فقط همون نوع secure credit card رو می تونیم بگیریم؟در ضمن این کارت فرقی داره با credit card معمولی که خود US citizen ها میگیرن؟
    ممنون

Member mrjalali آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Advanced managemant - CGU

نقل قول نوشته اصلی توسط moonlight نمایش پست ها
    دوست عزیز زمانی که TA هستیم در دانشگاه و به ازای اون Stipend دریافت می کنیم هم می تونیم تقاضای credit card بدیم؟یا فقط همون نوع secure credit card رو می تونیم بگیریم؟در ضمن این کارت فرقی داره با credit card معمولی که خود US citizen ها میگیرن؟
    ممنون
    اگر پولی دریافت می کنید حتما مشمول مالیات می شوید. پس حتما به شما SSN داده خواهد شد و می تونید Secure credit card بگیرید.
    نه هیچ فرقی نمی کنه. secure credit card نوعی از کردیت کارت هست که به افرادی که دارای سوابق کردیتی نیستند و یا سوابق کردیتی بسیار بدی دارند داده می شود تا به کمک اون برای خود سوابق کردیتی مثبت ایجاد کنند. یک سیتی زن آمریکایی هم اگر ورشکسته بشه و یا نمره اعتباری (Credit Score) اون از یه حدی پایین تر بره دیگه بانکی حاضر نیست به او کردیت کارت بدهد و او مجددا باید با گرفتن Secure credit card برای خود سابقه اعتباری جدید ایجاد کند.
    Secure بودن این کارت به این معناست که شما خودتان سقف اعتباری که به شما داده می شود را تضمین می کنید(با deposit که به بانک میدهید) و بانک به شما اعتباری نمی دهد تا وقتی که بتوانید اعتماد بانک را جلب نمایید.
    به دریا که می اندیشم، بهانه ای برای جاری شدن پیدا می کنم؛
    باید بروم؛ تا دریا راهی نیست اما تا دریایی شدن راه بسیار است.

Junior Member

اخیرا (حدود 10 جولای) در یک سایت خبری خواندم بانکهای کانادا TD bank برخی حسابهای ایرانی ها رو بلوکه کرده در انطباق با تحریم ها. به نظرم بانکهای امریکایی در داخل ایالات متحده بهتر باشند

سلام.
    من امروز رفتم bank of america ولی برام حساب باز نکرد چون پاسپورتم ایرانی بود و گفت نمیتونند برای ایرانی ها حساب باز کنند! تجربه ی مشابهی دارید؟ کجا برم؟
    Ich drucke dir die Daumen

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)