صفحه 52 از 179 نخستنخست ... 2424344454647484950515253545556575859606162102152 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 511 تا 520 , از مجموع 1781

موضوع: کدام بانک و چه نوع حسابی

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

پیش فرض پاسخ : کدام بانک و چه نوع حسابی

نقل قول نوشته اصلی توسط DibaBasir نمایش پست ها
    با تشکر از شما ، میانگین ِ کردیت اسکور حدود ۷۰۰ باشه در آمریکا چجوری به حساب میاد؟ یعنی‌ پائین هست یا بالا؟
    بستگي داره نمره كرديت ٧٠٠ در چه مقياسي باشه. اين روزها دماي منفي ٣ درجه در اهايو اگه در مقياس سلسيوس باشه "عالي" به حساب مياد. يعني همين دماي امروز كه با دوچرخه اومدم فروشگاه براي خريد. پس فردا دماي اينجا ميشه منفي ٣. البته در مقياس فارنهايت. و با لحاظ كردن windchill ميشه حدود منفي ٢٠ فارنهايت كه به طرز فجيعي سرده.

اون نمره ٧٠٠ اگه در مقياس FICO باشه نسبتا خوبه. اگه در مقياس Vantage باشه متوسط هست و زياد تعريفي نداره. پستهاي قبلي رو بخونيد براي توضيح بيشتر.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrad نمایش پست ها
    اينجور ادا اطوار در آوردنها گاهي وقتها مربوط به شعبه ميشه. توي پستهاي قبلي بيشتر توضيح دادم. براي مثال شعبه huntington در دانشگاه ما زماني بود كه براي ايرانيها حساب باز نمي كرد. بعد جالبه كه huntington يه جورايي بانك رسمي طرف قرارداد دانشگاه هست. من هم كه اون موقع برام مهم نبود پيش huntington حساب داشته باشم. بعدها كه "لطف" كردن و حاضر شدن براي ايرانيها حساب باز كنن، يه روز رفتم همون شعبه دانشگاه. البته صرفا براي bonus. ازم شونصد تا مدرك خواست. من هم تو دلم گفتم عمرا!!! رفتم يك شعبه اونور شهر سه سوت حساب باز كردم و چند روز بعد هم bonus رو گرفتم.

چند وقت پيش هم بانك آمريكا برام يك اخطاريه فرستاد كه گواهي كنم هنوز ساكن آمريكا هستم. بلافاصله اينجا اسكن نامه رو گذاشتم و داستان رو توضيح دادم. نمي دونم براي كس ديگه اي هم از بانك آمريكا چنين نامه اي اومده يا نه.

ما هم دیروز 75 مایل طی کردیم تا به اولین شعبه چیس برسیم.خلاصه بعد از نیم ساعت خانومه تلفن زد به یه جایی و گفت نمتونه برامون حساب باز کنه در حالی که 2 تا باجه اونطرف تر یکی از دوستامون حساب باز کرد و کارش تموم شد.ما هم یکم اعتراض کردیمو گفتیم 4 سال دیگه میخایم اینجا باشیم و ... بعد رفت با یکی صحبت کرد و اومد برامون حساب باز کد.خلاصه عشقی موضوع باز کردن حساب.

دوستان من می‌خوام برای اولین بار وارد این بازی Bonus بشم، این offer رو از کپیتال وان پیدا کردم که به نظر خودم بی‌ دردسر‌ترین بود،
    https://home.capitalone360.com/lp-no...ntent=95878662

حالا گفتم هم با شما هم به اشتراک بذارم، هم اینکه نظرتون رو بپرسم که آیا خوبه یا نه؟ مثلا مشکلی‌ نیست که آدم حساب رو باز کنه، ۵۰ دلار رو که گرفت بعد از ۳ ماه ببنده اکانت رو؟

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

نقل قول نوشته اصلی توسط aragornna نمایش پست ها
    دوستان من می‌خوام برای اولین بار وارد این بازی Bonus بشم، این offer رو از کپیتال وان پیدا کردم که به نظر خودم بی‌ دردسر‌ترین بود،
    https://home.capitalone360.com/lp-no...ntent=95878662

حالا گفتم هم با شما هم به اشتراک بذارم، هم اینکه نظرتون رو بپرسم که آیا خوبه یا نه؟ مثلا مشکلی‌ نیست که آدم حساب رو باز کنه، ۵۰ دلار رو که گرفت بعد از ۳ ماه ببنده اکانت رو؟
    توجه داشته باشيد كه capital one براي كرديت كارتهاش روي هر سه تا اداره اعتبارسنجي inquiry ميزنه. اگه براي اين حساب جاري هم بخوان همين كار رو بكنن ارزشش رو نداره به خاطر ٥٠ دلار. مقداري در فرومهاي bonus و checking account بگرديد ببينيد بقيه تجربه اي داشتن در مورد اينكه براي اين حساب inquiry ميزنن يا نه. ولي اگه حساب رو باز كرديد چرا بعد از سه ماه ببنديد؟ نگه داريد حساب رو. حساب خوبيه.

ولي نظر من اينه كه جستجو كنيد از بانكهاي ديگه آفر چرب و چيلي تر پيدا كنيد كه اگه inquiry زدن ارزشش رو داشته باشه نسبتا. بانكهاي ديگه اي كه براي حساب جاري inquiry ميزنن مثل chase يا boa يا wells fargo (و احتمالا citibank ) روي يك اداره inquiry ميزنن و آفرهاشون هم معمولا بهتره.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrad نمایش پست ها
    توجه داشته باشيد كه capital one براي كرديت كارتهاش روي هر سه تا اداره اعتبارسنجي inquiry ميزنه. اگه براي اين حساب جاري هم بخوان همين كار رو بكنن ارزشش رو نداره به خاطر ٥٠ دلار. مقداري در فرومهاي bonus و checking account بگرديد ببينيد بقيه تجربه اي داشتن در مورد اينكه براي اين حساب inquiry ميزنن يا نه. ولي اگه حساب رو باز كرديد چرا بعد از سه ماه ببنديد؟ نگه داريد حساب رو. حساب خوبيه.

ولي نظر من اينه كه جستجو كنيد از بانكهاي ديگه آفر چرب و چيلي تر پيدا كنيد كه اگه inquiry زدن ارزشش رو داشته باشه نسبتا. بانكهاي ديگه اي كه براي حساب جاري inquiry ميزنن مثل chase يا boa يا wells fargo (و احتمالا citibank ) روي يك اداره inquiry ميزنن و آفرهاشون هم معمولا بهتره.
    ای بابا، مگه برای حساب جاری هم inquiry میزنن؟؟؟ کلا فکر می‌کردم نمی‌زنن که می‌خواستم بگیرم. خوب شد پرسیدم.
    آفر‌های chase خیلی‌ خوبن، منتها همشون میگن باید حضوری بیای تو بانک، که خوب اطراف واشینگتن دی سی‌ شعبه نداره.
    روش دیگه‌ای به جز گوگل کردن best reward offers for checking accounts برای پیدا کردن این آفر‌ها هست؟

ApplyAbroad Veteran
    shabgard66 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

دوستان بستن یه حساب تو یه بانک عواقب بدی داره به نظرتون؟
    من Bank of America حساب دارم، هر سری یه حرکتی میزنه رو ما!
    یه سری چیزای ساده رو از آدم دریغ میکنه. تصمیم گرفتم ببندمش کلکشو بکنم، برم Chase حساب باز کنم.
    حالا سوال اینه که بستن حساب تو Credit Score تاثیر منفی میذاره؟

توضیحات گام به گام فرستادن I20 از آمریکا به ایران با استفاده از Express Post

واستا دنیا من میخوام پیاده شم! همینجا...؟ بله لطفا! چند میشه؟ کجا سوار شدی؟ دهه شصت بود... برو داداش... صلوات بفرست...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار

سلام دوستان
    من امروز رفتم Bank of America گفت تحریم ایران و نمیشه از منم اصرار که دوستام باز کردن قبول نکرد. حالا من چه راههای دارم؟ میشه راهنمایی کنید
    برم یک شعبه دیگه؟ یا کلا یک بانک دیگه، چه بانک دیگه رو میشناسید که فیلم در نمیاره؟
    پیشاپیش خیلی سپاسگزارم

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط rezax12 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من امروز رفتم Bank of America گفت تحریم ایران و نمیشه از منم اصرار که دوستام باز کردن قبول نکرد. حالا من چه راههای دارم؟ میشه راهنمایی کنید
    برم یک شعبه دیگه؟ یا کلا یک بانک دیگه، چه بانک دیگه رو میشناسید که فیلم در نمیاره؟
    پیشاپیش خیلی سپاسگزارم
    اول پیشنهاد میکنم ارسال های قبلی دوستان در این زمینه رو بخونید
    دوم بنظرم میتونید یک شعبه دیگه رو امتحان کنید
    سوم باز اگر BOA بازی در آورد میتونید برید سراغ یک بانک دیگه (بانک های دیگه رو هم دوستان در ارسال های قبل اشاره کردند)
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار

آخه دیدم بعضی از دوستان که الان حساب دارن گفتن ایمیل گرفتن از بانک آمریکا گفتم شاید قانون جدید باشه.
    من آنلان با customer support چت کردم و براش توضیح دادم گفت مشکلی نیست و باز باید کنن] گفت حالا میتونی بری یه شعبه دیگه و دو تا مدرک با خودت ببر

نقل قول نوشته اصلی توسط smonabav نمایش پست ها
    اول پیشنهاد میکنم ارسال های قبلی دوستان در این زمینه رو بخونید
    دوم بنظرم میتونید یک شعبه دیگه رو امتحان کنید
    سوم باز اگر BOA بازی در آورد میتونید برید سراغ یک بانک دیگه (بانک های دیگه رو هم دوستان در ارسال های قبل اشاره کردند)

ApplyAbroad Veteran
    shabgard66 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط rezax12 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    پیشاپیش خیلی سپاسگزارم
    شما اگه یه بار دیگه بری همون بانک ولی با یه کارمند دیگه اقدام کنی احتمال اینکه باز کنن برات خیلیه!
    ما تجربشو داشتیم، همین
    Bank of America تو بازه ی زمانی چند روز، سه تا جواب مختلف داده!

توضیحات گام به گام فرستادن I20 از آمریکا به ایران با استفاده از Express Post

واستا دنیا من میخوام پیاده شم! همینجا...؟ بله لطفا! چند میشه؟ کجا سوار شدی؟ دهه شصت بود... برو داداش... صلوات بفرست...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)