صفحه 54 از 179 نخستنخست ... 4444546474849505152535455565758596061626364104154 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 531 تا 540 , از مجموع 1781

موضوع: کدام بانک و چه نوع حسابی

Senior Member Moj85 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : کدام بانک و چه نوع حسابی

نقل قول نوشته اصلی توسط pimi810 نمایش پست ها
    کلا بانک غیر دودره باز نداریم،
    it's all about levels
    chase خوبه اگه دور و برتون شعبه داره. من شنیدم PNC هم بانک خوبیه.
    دودره بازی بعنی اینکه همیشه باید مواظب باشی فی چیزی نزنن رو حسابت یا قوانین عجیب غریب سرت پباده نکنن. مثلا من تو حساب آنلاینم نمی تونم شماره تلفنم یا آدرسم رو آپدیت کنم!!! باید برم شعبه!
    آره PNC خ خوبه من راضی م البته نزدیک ما شعبه نداره کلن مثه B o A در دسترس نیست!
    به اندازه ی تلاشهایت آرزو کن و به اندازه ی آرزوهایت تلاش!

نقل قول نوشته اصلی توسط Moj85 نمایش پست ها
    آره PNC خ خوبه من راضی م البته نزدیک ما شعبه نداره کلن مثه B o A در دسترس نیست!
    ممنون ميشم دوستان يه مقايسه كلي بين عملكرد pnc و بانكي مثل bank of america بكنند. چطوري ميشه فهميد براي ما دانشجو ها كدوم بهتره
    درسته که نیستم ولی دلم همیشه پیش همه شماست.

دوستان من ویزای توریستی دارم. پس نمیتونم حساب باز کنم. فقط هم سه ماه میمونم آمریکا. آیا از بانک های آمریکا میشه کارت هدیه خرید تا باهاش از فروشگاه ها خرید کنیم؟

نیازی به بانک رفتن هم نداره. هر مغازه ای برید از این کارتهای هدیه داره که میتونین تا سقف معینش هرچقدر خواستین شارژ کنید. هزینه کارت حدود 5 دلار میشه. من خودم از Walgreens خریدم و ازش خیلی استفاده کردم. تا 500 دلار میتونید تو هر نوبت شارژش کنید.
    من با سرچ هایی که حدود 1 سال قبل داشتم، Vanilla Visa گرفتم و خییلی مفید بود واسم. تو هرجا که بخواین میتونید خرید کنید یه محدودیتهایی واسه بنزین و اینا داشت که خودش کامل توضیح داده. من چون به کارم نمیومد الان یادم نیس. تو ژسایتش توضیحات کامل داره. آنلاین هم میشه ازش استفاده کرد. البته فقط تو امریکا. خرید آنلاین هم باید از امریکا باشه. مثلا من هنوز از آمازون باهاش خرید میکنم و به آدرس دوستان و فامیل خریدم رو میفرستم و اونا زحمت ایران آوردنش رو میکشن. تا 7 سال هم کارتش اعتبار داره. من که چندتا خریدم و شارژ کردم و با خودم آوردم ایران.
    از طریق سایتش میشه گردش حساب و مانده رو چک کرد. فقط آدرسی و زیپ کدی که بار اول استفاده می کنید مهمه و همیشه همون billing address رو باید بدین. وگرنه اجازه خرید نمیده.

دوست عزیز ممنون از پاسخت خوشحالم کردی. میشه یکم بیشتر توضیح بدین. باید برم یک مغازه و درخواست مثلا
    walgreensکارت کنم. بعد همون جا به مغازه دار باید هر مقدار که مبخوام توش پول باشه پول بدم؟
    بعد اگه پول توش تموم شد جه طوری شارژٓش کنم؟ باید ببرم همون مغازه؟ وقتی میخریم خودش مثل کارت های ایران رمز داره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Radioseeker نمایش پست ها
    نیازی به بانک رفتن هم نداره. هر مغازه ای برید از این کارتهای هدیه داره که میتونین تا سقف معینش هرچقدر خواستین شارژ کنید. هزینه کارت حدود 5 دلار میشه. من خودم از Walgreens خریدم و ازش خیلی استفاده کردم. تا 500 دلار میتونید تو هر نوبت شارژش کنید.
    من با سرچ هایی که حدود 1 سال قبل داشتم، Vanilla Visa گرفتم و خییلی مفید بود واسم. تو هرجا که بخواین میتونید خرید کنید یه محدودیتهایی واسه بنزین و اینا داشت که خودش کامل توضیح داده. من چون به کارم نمیومد الان یادم نیس. تو ژسایتش توضیحات کامل داره. آنلاین هم میشه ازش استفاده کرد. البته فقط تو امریکا. خرید آنلاین هم باید از امریکا باشه. مثلا من هنوز از آمازون باهاش خرید میکنم و به آدرس دوستان و فامیل خریدم رو میفرستم و اونا زحمت ایران آوردنش رو میکشن. تا 7 سال هم کارتش اعتبار داره. من که چندتا خریدم و شارژ کردم و با خودم آوردم ایران.
    از طریق سایتش میشه گردش حساب و مانده رو چک کرد. فقط آدرسی و زیپ کدی که بار اول استفاده می کنید مهمه و همیشه همون billing address رو باید بدین. وگرنه اجازه خرید نمیده.

معمولاً تو همه مغازه هاي سوپرماركت مانند و فروشگاه هاي بزرگ و كوچيك دارن. مغازه هايي مثل Walgreens, CVS و Seven eleven و اينها هم همه جا در دسترس هستن. تو مغازه كه بريد چيده ان اينها رو. انواع و اقسام به نام كلي Gift Card‌ ميگن. حالا هم Master و هم Visa‌ هم American Express از اين كارتهاي هديه دارن. من خودم Visa رو ترجيح مي دادم و Vanilla Visa رو انتخاب كردم. موقع حساب كردن به فروشنده ميگيد كه چقدر مخواين شارژش كنيد و اون پول رو ميدين و كارت واستون شارژ ميشه. رمز داره ولي براي خريد ها مثل كارت اعتباري هست. يعني با اينكه دبيت كارت هست، شما مثل كارت اعتباري خريد مي كنيد و رمز ازتون نمي خواد. فقط تو دستگاه ميكشه و شما امضا مي كنيد.

اصلا چيز پيچيده اي نيست. نگران نباشيد. اين سايتش هست. اطلاعات كاملي داره و اينكه از كدوم فرشگاه ها ميتونيد بخريد.
    https://www.vanillavisa.com/product.html

نقل قول نوشته اصلی توسط nazemian_zahra نمایش پست ها
    دوست عزیز ممنون از پاسخت خوشحالم کردی. میشه یکم بیشتر توضیح بدین. باید برم یک مغازه و درخواست مثلا
    walgreensکارت کنم. بعد همون جا به مغازه دار باید هر مقدار که مبخوام توش پول باشه پول بدم؟
    بعد اگه پول توش تموم شد جه طوری شارژٓش کنم؟ باید ببرم همون مغازه؟ وقتی میخریم خودش مثل کارت های ایران رمز داره؟

سلام به همه دوستان
    من کردیت جدید گرفتم از BOA و می خواستم بدونم چه جوری می تونم پس از خرید با کردیت از چکینگ وارد کردیتم کنم، همانطور که قبلا اشاره شد بهتر است قبل از statement اینکار انجام شود، ولی متاسفانه در وبسایت هیچ statement وجود ندارد که بتوانم پرداخت کنم. اگر میشه من را راهنمایی کنید که چه کار کنم؟ مرسی

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

در سيستم online banking همه حسابهاي جاري يا همون checking account اين امكان وجود داره كه پرداخت روي كرديت كارت يا بستانكارهاي ديگه انجام بشه. در قسمت bill payment مشخصات كرديت كارت (يا هر شركتي كه قراره براشون پرداختي انجام بديد) رو وارد مي كنيد و از اون به بعد مي تونيد هروقت كه خواستيد از همون قسمت bill payment هر پرداختي كه خواستيد براي هر كدوم از اون كرديت كارتها (يا شركتهاي ديگه اي كه بهشون بدهكاري داريد) انجام بديد.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

اون بانک هایی مثله paypal که با کلیک پول میدن معتبرن؟؟؟؟الان پسر عموم 7 هزار دلار جمع کرده یعنی اون پول رو به حسابش واریز می کنند؟

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

paypal بانکی‌ نیست که با "کلیک" پول بده. paypal یک سیستم انتقال و پرداخت پول هست. شما میتونید حساب جاری یا کارت اعتباری خودتون رو با حساب paypal لینک کنید و پول رو بین حساب جاری و حساب paypal جا به جا کنید. یا اینکه پرداخت‌ها رو به جای اینکه مستقیما از طریق حساب جاری یا کردیت کارت انجام بدید، با واسطه از طریق paypal انجام بدید. یا اینکه از طریق paypal پول به حساب کسی‌ واریز کنید یا اینکه کسی‌ به حساب شما پول واریز کنه. خوبی paypal در اینه که برای انتقال پول لزومی نیست شماره حساب بدید. همینکه اسم و ایمیل ثبت شده خودتون در سیستم paypal رو بدید کافیه برای اینکه کسی‌ بتونه پول به حساب شما بریزه. و بالعکس.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)