صفحه 56 از 179 نخستنخست ... 6464748495051525354555657585960616263646566106156 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 551 تا 560 , از مجموع 1781

موضوع: کدام بانک و چه نوع حسابی

پیش فرض پاسخ : کدام بانک و چه نوع حسابی

خیلی ممنون از پاسخ کاملتون.
    یک سوال دیگر هم داشتم که البته نظرات کاربران را در پست های قبلی خواندم. به طور کلی آیا خرید زیر 15-20 دلار خوب است با کردیت انجام شود یا خیر؟
    یعنی اگر از یک فروشگاه بزرگ خرید کنیم و از لحاظ امنیتی مشکلی نباشد، آیا استفاده از کردیت (در حد زیر 20 دلار) ، اسکور را افزایش می دهد و معقول است؟
    پیشاپیش بینهایت سپاسگزارم.

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

ريز و درشت بودن خريد ربطي به نمره كرديت نداره. ميخواد ١٠ دلار باشه يا ١٠٠٠ دلار. بانكها كه اينجور جزييات رو گزارش نمي كنن كه شما براي هر خريدتون چقدر پول داديد يا چندتا خريد كرديد. براشون مهمه كه بيشترين بالانس روزانه شما در طول ماه چقدر بوده و همچنين اينكه بالانس شما در روز بسته شدن صورتحساب يا statement closing date چقدر هست. اين دو مورد رو گزارش مي كنن هر ماه. لطفا پستهاي قبلي رو كامل و با دقت بخونيد.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

Member
    رشته و دانشگاه
    Medicine

راستی آقا مهراد اون ur 80% بالاخره حذف شد؟ آخرین چیزی که من یادمه این بود که از می 2013 گذشته بود ولی هنوز حذف نشده بود، البته پستش رو پیدا نکردم که بیارم اینجا. اگه واقعا بعد از دو سال این ur حذف بشه و ما هم قصد وام گرفتن در دو سال آینده رو نداشته باشیم می شه فعلا ur رو بی خیال شد (مثلا 40 تا 50% بشه)؟ آخه گاهی واقعا امکان پرداختش نیست دیگه! تا بعد هم خدا بزرگه!

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط vita_nuova نمایش پست ها
    راستی آقا مهراد اون ur 80% بالاخره حذف شد؟ آخرین چیزی که من یادمه این بود که از می 2013 گذشته بود ولی هنوز حذف نشده بود، البته پستش رو پیدا نکردم که بیارم اینجا. اگه واقعا بعد از دو سال این ur حذف بشه و ما هم قصد وام گرفتن در دو سال آینده رو نداشته باشیم می شه فعلا ur رو بی خیال شد (مثلا 40 تا 50% بشه)؟ آخه گاهی واقعا امکان پرداختش نیست دیگه! تا بعد هم خدا بزرگه!
    نه حذف نشد. البته اثر فجیعش توی نمره کردیت من بعد از چند ماه از بین رفت ولی‌ بعد از این همه مدت اون ur کذایی ۸۰ درصدی اون کردیت کارت در می ۲۰۱۱ همچنان توی گزارش کردیت من هست. بدیش به اینه که نشون هم نمیده که این عدد "چشم نواز" مال اون همه وقت قبل بوده، فقط خود عدد رو نشون میده.

بندگان خدا تقوای الهی را در استفاده از کردیت (و چیز‌های دیگه) رعایت کنید، باشد که رستگار شوید.
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

ApplyAbroad Hero moonlight آواتار ها

آقا مهراد من یه نامه چند وقت پیش گرفتم که توش توضیح داده بود که میشه به یه شماره زنگ زد و درخواست داد که Prescreening واسه کردیت که شرکتها میکنن برای اینکه ببینن qualified هستیم واسه کارت کردیت جدید رو متوقف کنیم. به نظرتون این کار خوبه یا بد؟ کلا اثرش در دراز مدت چیه؟ ممنونم

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط moonlight نمایش پست ها
    آقا مهراد من یه نامه چند وقت پیش گرفتم که توش توضیح داده بود که میشه به یه شماره زنگ زد و درخواست داد که Prescreening واسه کردیت که شرکتها میکنن برای اینکه ببینن qualified هستیم واسه کارت کردیت جدید رو متوقف کنیم. به نظرتون این کار خوبه یا بد؟ کلا اثرش در دراز مدت چیه؟ ممنونم
    بستگي به خودتون داره. من ٦ سال پيش به همون شماره زنگ زدم كه ديگه از اين چيزا برام نياد. اين آفرهاي الكي هيچ فايده اي نداره چون واقعا نشون نميده كه شانس شما براي گرفتن اون كارتها چقدره. خود من در دوران بي تجربگيم چند تا از اين آفرهاي الكي رو اپلاي كردم و رجكت شدم و فقط inquiry اومد توي سابقه ام و دو سال طول كشيد تا از شر اون inquiry ها خلاص بشم. علاوه بر اين هرچه اطلاعات خصوصي شما كمتر دست بازاريابها باشه بهتره. البته بانكها كه به هر حال اطلاعات شما رو به بازاريابها مي فروشن، چه خوشتون بياد يا نه (در پستهاي قبليم بيشتر در اين مورد نوشتم) ولي سعي كنيد تا مي تونيد اين رو كمتر كنيد.

من اتكا كردن به اين آفرهاي الكي و گمراه كننده رو براي تصميم گيري در مورد كارت توصيه نمي كنم. در مورد اينكه چند تا كارت بگيريد يا چه جور كارتي بگيريد يا چه وقت كارت بگيريد در پستهاي قبليم توضيح دادم. به طور خلاصه اينكه بهتره با استفاده از سايتهايي مثل creditcards.com رده بندي كارت مورد نظر خودتون رو ببينيد و بعد با در نظر گرفتن وضعيت سابقه كرديت خودتون و اينكه نمره تون توي چه محدوده اي هست و اينكه چند تا inquiry داشتيد و اين inquiry ها چقدر جديد هستن و چند تا كارت جديد گرفتيد، يك ارزيابي تقريبي از شانستون داشته باشيد. مثلا اگه كارت مورد نظر شما نمره عالي يا A ميخواد و نمره شما در محدوده B يا C هست، بديهيه كه اون كارت رو بهتون نميدن. ولي اگه كارت نمره خيلي خوب يا B ميخواد و شما هم نمره تون همون محدوده هست، احتمالش هست كه بگيريد. ولي باز هم تضميني نداره. هر چي نمره شما به بالاي محدوده مورد نظر نزديك باشه، شانس بيشتري داريد كه كارت رو بگيريد.

توی این موضوع بحثها در مورد کریدیت کارت کمی پراکنده هست. ممنون میشم دوستان یه اطلاعات کلی در مورد اینکه چطور میشه کریدیت هیستوری خوبی درست کرد اینجا بنویسند/
    با تشکر

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط salehvahedee نمایش پست ها
    توی این موضوع بحثها در مورد کریدیت کارت کمی پراکنده هست. ممنون میشم دوستان یه اطلاعات کلی در مورد اینکه چطور میشه کریدیت هیستوری خوبی درست کرد اینجا بنویسند/
    با تشکر
    بطور خلاصه: یک یا دو کردیت کارت بگیرید و ازشون بطور معقول استفاده کنید (بالانستون رو قبل از اومدن statement صفر کنید و هیچ وقت بالاتر از 20-25 درصد کردیت لیمیت نشید).

نقل قول نوشته اصلی توسط S03 نمایش پست ها
    بطور خلاصه: یک یا دو کردیت کارت بگیرید و ازشون بطور معقول استفاده کنید (بالانستون رو قبل از اومدن statement صفر کنید و هیچ وقت بالاتر از 20-25 درصد کردیت لیمیت نشید).
    خیلی ممنون. اطلاعات خیلی خوبی نوشتید. فقط یه سوال مونده برام.
    این 20 درصد یعنی: اگه لیمیت کارت من 500 تا هست فقط میتونم 100 دلار اون رو استفاده کنم؟ اخه من همیشه نزدیک 450 تا اون رو استفاده کردم. یعنی اشتباهه این نوع استفاده؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط salehvahedee نمایش پست ها
    خیلی ممنون. اطلاعات خیلی خوبی نوشتید. فقط یه سوال مونده برام.
    این 20 درصد یعنی: اگه لیمیت کارت من 500 تا هست فقط میتونم 100 دلار اون رو استفاده کنم؟ اخه من همیشه نزدیک 450 تا اون رو استفاده کردم. یعنی اشتباهه این نوع استفاده؟
    بله کاملا اشتباهه نحوه استفاده شما. اگه لیمیت 500 هست اصلا از 100 بالاتر نرید (هر وقت نزدیک 100 شد بالانس حسابتون رو صفر کنید و دوباره می تونید خرج کنید).

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)