صفحه 57 از 179 نخستنخست ... 7474849505152535455565758596061626364656667107157 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 561 تا 570 , از مجموع 1781

موضوع: کدام بانک و چه نوع حسابی

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : کدام بانک و چه نوع حسابی

آیا میشه بالانس یه کردیت کارت رو به یه کردیت کارد دیگه انتقال داد؟ در واقع یکی رو با اون یکی pay off کرد؟
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

نقل قول نوشته اصلی توسط pimi810 نمایش پست ها
    آیا میشه بالانس یه کردیت کارت رو به یه کردیت کارد دیگه انتقال داد؟ در واقع یکی رو با اون یکی pay off کرد؟
    می‌شه. ولی‌ فی‌ داره (معمولا ۳ درصد مبلغ ترانسفر شده)، بهره اش هم معمولا بیشتر از بهره خرید هست و روزشمار حساب میشه. البته اگه آفر خوب گیر بیارید وضع فرق میکنه. برای مثال chase یک کارت داره به اسم slate که توی ۶۰ روز اول افتتاح حساب، فی‌ نداره برای هر ترانسفری که انجام بدید. تا ۱۵ ماه بعد از افتتاح حساب هم بهره اش صفر هست.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrad نمایش پست ها
    می‌شه. ولی‌ فی‌ داره (معمولا ۳ درصد مبلغ ترانسفر شده)، بهره اش هم معمولا بیشتر از بهره خرید هست و روزشمار حساب میشه. البته اگه آفر خوب گیر بیارید وضع فرق میکنه. برای مثال chase یک کارت داره به اسم slate که توی ۶۰ روز اول افتتاح حساب، فی‌ نداره برای هر ترانسفری که انجام بدید. تا ۱۵ ماه بعد از افتتاح حساب هم بهره اش صفر هست.
    ببخشید این فی رو بانک پشت کارتی که بهش ترانسفر میشه میگره یا کارت مبدا؟
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط pimi810 نمایش پست ها
    ببخشید این فی رو بانک پشت کارتی که بهش ترانسفر میشه میگره یا کارت مبدا؟
    فرض کنید شما بالانسی روی بانک A دارید که می‌خواهید پرداخت بشه و می‌خواهید این پرداخت رو بانک B انجام بده. بانک B شماره کردیت کارت بانک A رو از شما میگیره و بعد پرداخت رو واریز میکنه به حساب کردیت شما در بانک A. بعد از این عمل خداناپسندانه، بانک B از شما فی‌ میگیره و علاوه بر فی‌، بهره این بالانس ترانسفر رو به صورت روزشمار محاسبه میکنه براتون که حالش رو ببرید. یعنی‌ در اصل بانک B حالش رو میبره. توجه داشته باشید که این بهره روزشمار مربوط به بالانس ترانسفر کاری به اون grace period مربوطه به "خرید"‌های شما با استفاده از کردیت کارت نداره. یعنی‌ اون grace period از تاریخ صدور صورتحساب ماهانه، برای "خرید"‌های شما هست، نه بالانس ترانسفر. این اشتباهیه که خیلی‌‌ها می‌کنن موقع بالانس ترانسفر. البته من که همیشه توصیه می‌کنم هیچ وقت نذارید بالانس شما تا موقع صدور صورتحساب بالای صفر باشه، چه برای خرید، چه برای بالانس ترانسفر. ولی‌ تاکید من اینه که حتی اگه کارتی گرفتید که میگه zero APR برای یک سال، فوری ذوق زده نشید. این کارت‌های zero intro معمولا بهره صفرشون فقط برای "خرید"‌هایی‌ که هست که توی اون مدت zero intro انجام میدید، نه بالانس ترانسفر. این بانک‌های عزیز اون قسمت از بالانس باقیمونده در صورتحساب رو که مربوط به بالانس ترانسفر هست، به صورت روزانه روش بهره حساب می‌کنن. مگه اینکه از اون آفر‌های خوب بالانس ترانسفر داشته باشید که فی‌ و بهره ندید. مثل کارت slate که Chase میده.

نحوه انجام بالانس ترنسفر هم به دو صورت هست. ممکنه این پرداخت به صورت الکترونیکی انجام بشه که معمولا یک هفته طول می‌‌کشه و بعد لاگین می‌کنید به حسابتون توی بانک A و می‌بینید که یک پرداخت از عالم غیب انجام شده و بانک B برای اینکه ریا نشه اسمش رو ننوشته. ولی‌ وقتی‌ لاگین می‌کنید به حسابتون توی بانک B می‌بینید اون پرداخت که چند روز pending بود، شارژ شده به حساب شما و نوشته که پرداخت رو برای چه حسابی‌ انجام دادن. حالت دوم بالانس ترانسفر هم اینه که بانک B براتون یک چک می‌فرسته به همون مبلغ مورد تقاضا. بعد شما این چک رو میذارید به حساب جاری خودتون و با پول حاصل شده از این چک مرحمتی بانک B پرداخت روی کردیت کارت بانک A رو با استفاده از online bill payment حساب جاری خودتون انجام میدید.

صحبت از چک شد این رو هم بگم که Capital One معمولا برای دارندگان کردیت کارت خودشون آفر‌های بالانس ترانسفر بدون فی‌ میده. یعنی‌ یک چک به مبلغ مورد تقاضای شما به اسم خودتون می‌فرسته. به اینکه این پول رو باهاش می‌خواهید چکار کنید هم کاری نداره و شماره حساب اون بانک گیرنده رو هم ازتون نمیخواد. ولی‌ حواستون باشه که این چک ها که مبلغش توی حسابتون در Capital One به عنوان بالانس ترانسفر شارژ شده، اگه تا زمان صدور صورتحساب ماهیانه مبلغش رو کامل تصفیه نکرده باشید، همون قضیه بهره روزشمار که بالا گفتم پیش میاد.
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

دوستان حقیقت داره که Bank of America واسه توریست‌ها هم حساب باز می‌کنه؟
    از زندگی اموختم: هرانچه که رها کردم بسویم شتافت و هرانچه که بسویش شتافتم از من گریخت.

Junior Member

با سلام، ممنون میشم دوستان صاحب نظر، خصوصا جناب Mehrad نظرشونو بگن.
    من تقریبا دو ساله که آمریکا درس میخونم، تو Wellsfargo حساب چکینگ و سیوینگ دارم و همینطور کردیت کارد سکیور ( ا سال هیستوری).
    یک کردیت کارد از Dicsover دارم با 1 سال هیستوری ویک ویزا کردیت کارد هم از Capitalone از 6 ماه پیش دارم.
    حالا من تصمیم گرفتم برای ادامه تحصیل و زندگی برم کانادا. به نظرتون کدوم حسابام و ببندم ؟ اصلا لازمه که ببندم ؟ نظر خودم اینه که کردیت سکیور رو ببندم تا پولشو پس بگیرم، حساب Discover هم ببندم اما ویزا کارد Capitalone رو نگه دارم چون لیمیتش بالاس.
    ظاهرا کردیت هیستوری به کانادا قابل انتقال نیستش و اونجا باید دوباره شروع کرد به ساختن کردیت. به نظرتون راهی هست ؟
    ممنون

رشته و دانشگاه

كرديت هيستوري قابل انتقال به كانادا هست. پستهاي قبلي رو بخونيد.
    نظر من اينه كه كارت سكيور رو ببنديد چون الان ديگه نگه داشتنش فايده اي براتون نداره. كارت ديسكاور رو با اينكه ممكنه توي كانادا زياد به دردتون نخوره نبنديد چون بين كارتهاي باقيمانده قديمي تره و كل سابقه شما رو طولاني تر مي كنه. ولي به همين دليلي كه گفتم اگه ولزفارگو حاضر بشه كارت شما رو به كارت معمولي تبديل كنه و وثيقه شما رو آزاد كنه، اون رو هم نبنديد چون قديمي ترين كارت شماست. بستن كارتهاي قديمي به average age of account شما لطمه ميزنه. ولزفارگو تا اونجا كه ميدونم بعد از يك سال كه از كارتشون استفاده كنيد و مشتري خوش حساب باشيد، كارت سكيور رو به كارت معمولي تبديل مي كنه (من حتي مورد شش ماه هم ديدم). البته اين مشروط به اينه كه توي اين مدت واقعا از كارتشون استفاده كرده باشيد كه روحشون شاد بشه از شما.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrad نمایش پست ها
    كرديت هيستوري قابل انتقال به كانادا هست. پستهاي قبلي رو بخونيد.
    نظر من اينه كه كارت سكيور رو ببنديد چون الان ديگه نگه داشتنش فايده اي براتون نداره. كارت ديسكاور رو با اينكه ممكنه توي كانادا زياد به دردتون نخوره نبنديد چون بين كارتهاي باقيمانده قديمي تره و كل سابقه شما رو طولاني تر مي كنه. ولي به همين دليلي كه گفتم اگه ولزفارگو حاضر بشه كارت شما رو به كارت معمولي تبديل كنه و وثيقه شما رو آزاد كنه، اون رو هم نبنديد چون قديمي ترين كارت شماست. بستن كارتهاي قديمي به average age of account شما لطمه ميزنه. ولزفارگو تا اونجا كه ميدونم بعد از يك سال كه از كارتشون استفاده كنيد و مشتري خوش حساب باشيد، كارت سكيور رو به كارت معمولي تبديل مي كنه (من حتي مورد شش ماه هم ديدم). البته اين مشروط به اينه كه توي اين مدت واقعا از كارتشون استفاده كرده باشيد كه روحشون شاد بشه از شما.
    ممنون از پاسختون. میشه شماره پستی که در مورد انتقال کردیت هیستوری به کاناداست رو بگذارید؟. من این تاپیک و خوندم ولی ولی از چیزی در مورد انتقال به کانادا دستگیرم نشد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MSE.Sharif

از نظر شما بهترین کردیت کارت مال کدوم بانک هست

نقل قول نوشته اصلی توسط azinhoushmand نمایش پست ها
    از نظر شما بهترین کردیت کارت مال کدوم بانک هست
    خوبه چند تا کارت خوب اینجا معرفی بشه
    درسته که نیستم ولی دلم همیشه پیش همه شماست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)