صفحه 7 از 179 نخستنخست 123456789101112131415161757107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 1781

موضوع: کدام بانک و چه نوع حسابی

Senior Member saeedsharif آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-UNC Charlotte

پیش فرض پاسخ : مشاهدات و تجربيات شما در آمریکا

این اواخر احساس می کنم everything is Greek to me ، اگر ممکنه پیمان جان تو هم یک ذره بیشتر شفاف سازی کن، دقیقا منظورت چیه؟ توصیه می کنی یا نه بالاخره؟ و اگر توصیه نمی کنی دلایلت چی هاست؟ چه آلترناتیو دیگری رو پیشنهاد می کنی؟ ارزش کسب تجربه در این مسیر رو چقدر می دونی و ...؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط pimi810 نمایش پست ها
    با فرض اینکه قاونی باشه این کار: اولا که 2-3 هزار دلار پولی نیست که شما بخوای درآمد زایی آنچنانی ازش داشته باشی. ثانیا بورس بازی تجربه می خواد و کار هر کسی نیست و به احتمال خیلی زیاد ضرر می کنی. ولی در کل اگه علاقه مندی و بورس بازی بلدی می تونی بری دنبالش و یاد بگیری مارکت رو بدون ابنکه اوایل دنبال سود باشی. من اعتقاد دارم آدمی که 1000 دلار رو نتونه بکنه 2000 دلار، قطعا نمی تونه 10000 تا رو 20000 تا کنه و ....
    واقعا که!!!

Senior Member mdemehri آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط peyman90 نمایش پست ها
    میخواستم از کسانی که تجربه زیستن در آمریکا رو دارن بپرسم که شرایط سرمایه گذاری در آمریکا چطوریه؟ البته منظورم سرمایه کوچک دانشجوییه. مثلا دوهزار سه هزار دلار توی بورس نیویورک یا شیکاگو سهام بخریم. آیا کسی چنین تجربه ای داره؟
    راز بقاست مگه؟ )

نه برادر من 2000$ هیچ چی نیست. ملت با 100k سرمایه گذاری می کنن اونم باز ریسک داره. برای بورس و این حرفا باید کار بلد بود...اونم بورس امریکا. تو ایران هر کسی پولش رو نمی نداخت توی بورس چه برسه به اینجا. نمی دونما این نظر منه.
    کلاً این کار : کار بلد بودن می خواد + علم اقتصاد بالا + پول خیلی زیاد.
    وقتی یکی به سئوالتون جواب می ده از روی وظیفه نیست، از رو لطفه....اینو یاد بگیرید که تشکر کنید.... آفرین!
    از پاسخ به هر گونه سئوال شخصی معذوریم. حتی شما دوست عزیز

Board Member
    rashdy_chem آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physical Chemistry, University of Illinois at Chicago

نقل قول نوشته اصلی توسط peyman90 نمایش پست ها
    میخواستم از کسانی که تجربه زیستن در آمریکا رو دارن بپرسم که شرایط سرمایه گذاری در آمریکا چطوریه؟ البته منظورم سرمایه کوچک دانشجوییه. مثلا دوهزار سه هزار دلار توی بورس نیویورک یا شیکاگو سهام بخریم. آیا کسی چنین تجربه ای داره؟

واقعا متاسفم از اینکه دوستان بدون اطلاع اینجا با قاطعیت نظر میدن !
    من چند تا از دوستام که MBA میخونن در بازار بورس شیکاگو وارد شدند و با هم خیلی در این مورد بحث میکنیم ... من میخوام با 1000 دلار شروع کنم(دوستانم با 100 تا شروع کردند و الان با حرفه ای تر شدن سرمایشون را تا 100000 تا افزایش دادند). چندین نرم افزار داره که قیمت زیادی هم ندارن ... ابتدا با سرمایه کم و اون نرم افزارها کار را شروع میکنید ... اینجا خیلی اینکار پیچیده نیست بعلاوه اینکه سرگرمی خوبی هم هست. یرای من که واقعا هیجان داره (آدرنالین )
    توقع سود بیشتر از 3 درصد (میانگین در سال) در خوش شانس ترین و بهترین حالت را در چند سال اول نداشته باشید! ... همین طور ضرر %-6 در بدبینانه ترین حالت

اگر حوصله و اشتیاق این کارو ندارید پیشنهاد من حساب ارزی در ایران هست که سود تضمین شده 6.5 درصد در سال رو داره ...

*** دوستان خواهش دارم با گزارش پست های خلاف به مدیران در برقراری نظم و اجرای قوانین فروم کمک کنید ***

Senior Member mdemehri آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط rashidy_chem نمایش پست ها
    واقعا متاسفم از اینکه دوستان بدون اطلاع اینجا با قاطعیت نظر میدن !
    من چند تا از دوستام که MBA میخونن در بازار بورس شیکاگو وارد شدند و با هم خیلی در این مورد بحث میکنیم ... من میخوام با 1000 دلار شروع کنم(دوستانم با 100 تا شروع کردند و الان با حرفه ای تر شدن سرمایشون را تا 100000 تا افزایش دادند). چندین نرم افزار داره که قیمت زیادی هم ندارن ... ابتدا با سرمایه کم و اون نرم افزارها کار را شروع میکنید ... اینجا خیلی اینکار پیچیده نیست بعلاوه اینکه سرگرمی خوبی هم هست. یرای من که واقعا هیجان داره (آدرنالین )
    توقع سود بیشتر از 3 درصد (میانگین در سال) در خوش شانس ترین و بهترین حالت را در چند سال اول نداشته باشید! ... همین طور ضرر %-6 در بدبینانه ترین حالت

اگر حوصله و اشتیاق این کارو ندارید پیشنهاد من حساب ارزی در ایران هست که سود تضمین شده 6.5 درصد در سال رو داره ...
    اولاً که لطفاً یه کم برخوردتون رو درست کنید و بقیه رو بی اطلاع و.... جلوه ندید لطفاً
    دوماً سود 3% هم شد سود؟ آدم می ره کردیت کارت می گیره شیک 3-4% cash back می گیره خب چه کاریه؟!
    وقتی یکی به سئوالتون جواب می ده از روی وظیفه نیست، از رو لطفه....اینو یاد بگیرید که تشکر کنید.... آفرین!
    از پاسخ به هر گونه سئوال شخصی معذوریم. حتی شما دوست عزیز

Board Member
    rashdy_chem آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physical Chemistry, University of Illinois at Chicago

نقل قول نوشته اصلی توسط Radian نمایش پست ها
    Yeah there are so many financing options you can use.

One that has been very handful to me is the AMAZON Store Credit Card. It has 6 month financing for every purchase above 149$ ZERO APR

and also 12 months financing for purchases above ~600$ ZERO APR

it also has longer financing options only available for eligble items.
    در ادامه فرمایشات جناب رادیان

من کردیت کارت هواپیمایی southwest را از بانک chase (همون بانکب که برای آمازون کردیت میده) گرفتم ...
    زمانی این کردیت را گرفتم که یک deal خوب داشت ... 835$ پرواز مجانی اگر در سه ماه اول 2000 دلار از کارتتون خرج کنید !
    یا مثلا american express با APR صفر درصد در 18 ماه اول و Cash Back سه درصد + 100$ bonus

البته اینجور فعالیتها و به اصطلاح bonus بازی ها یک مدیریت credit score قوی میخواد .... درضمن سال اول نمیشه ازینجور کارها کرد!

*** دوستان خواهش دارم با گزارش پست های خلاف به مدیران در برقراری نظم و اجرای قوانین فروم کمک کنید ***

ApplyAbroad Guru

میتونید اول با یک سری محیطهای سرمایه گذاری مجازی که در اونجا پول واقعی رد و بدل نمیشه شروع کنید که ببینید چقدر توانایی سرمایه گذاری و دنبال کردن بازار سهام دارید (بدون خرج پول واقعی).

من خودم خیلی آشنا نیستم ولی یک سرچ زدم برای virtual stock market لینک های زیر اومد:
    http://www.investopedia.com/simulator/
    http://www.marketwatch.com/game/

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mdemehri نمایش پست ها
    اولاً که لطفاً یه کم برخوردتون رو درست کنید و بقیه رو بی اطلاع و.... جلوه ندید لطفاً
    دوماً سود 3% هم شد سود؟ آدم می ره کردیت کارت می گیره شیک 3-4% cash back می گیره خب چه کاریه؟!
    شما کارتی دارید که چهار درصد cash back میده؟! خوش بحالتون آدرسش رو به ما هم بدید. ما که اینجا (کانادا) فوق فوقش یک درصد cash back بهمون میدن!

ApplyAbroad Guru

سودهای واقعی در بازار سهام مال اونهایی است که یا insider information دارند یا Stock option شون یکهو صعود میکنه !

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

پیش فرض پاسخ : کدام بانک و چه نوع حسابی

Inquiry يعني اينكه وقتي شما از هر جايي تقاضاي هر نوع credit مي كنيد (كرديت كارد، وام خونه، وام ماشين، هر چي) اون كسي كه قراره به شما اين چيزا رو بده ، اول مياد سابقه كرديت يا credit history شما رو چك ميكنه كه ببينه عملكرد شما در مورد كرديت چطور بوده و اينكه با توجه به سابقه كرديت شما، دادن كرديت جديد چقدر براي بانك يا موسسه اعتباري ريسك داره. همينكه طرف مياد سابقه شما رو چك مي كنه، صرف نظر از اينكه بهتون كرديت بده يا نده، يك inquiry مياد توي سابقه كرديت شما يعني اينكه يك بانك يا موسسه جديد سابقه شما رو چك كرده و اين يعني اينكه شما محتاج كرديت بوديد كه تقاضا كرديد و اونها سابقه شما رو چك كردن. و همين inquiry به خودي خود تاثير منفي داره. چيزي كه من در پست قبلي داشتم توضيح مي دادم اين بود كه بعضي بانكها حتي براي افتتاح حساب جاري يا checking account با اينكه هيچ ربطي به كرديت نداره، ميان روي سابقه كرديت شما inquiry ميزنن. در تاپيك "برخي از اولين كارهايي كه بايد بعد از ورود به آمريكا بايد انجام دهيد" پستهاي مفصل در مورد كرديت و اينجور چيزا گذاشتم. اون پستها رو بخونيد مسايل روشن تر ميشه.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    شما کارتی دارید که چهار درصد cash back میده؟! خوش بحالتون آدرسش رو به ما هم بدید. ما که اینجا (کانادا) فوق فوقش یک درصد cash back بهمون میدن!
    Bank of America
    1 درصد رو کل خریدها، 2 درصد رو فود و 3 درصد رو بنزین cash back میده با 1 سال APR صفر.
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)