صفحه 82 از 179 نخستنخست ... 32727374757677787980818283848586878889909192132 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 811 تا 820 , از مجموع 1781

موضوع: کدام بانک و چه نوع حسابی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کدام بانک و چه نوع حسابی

ممنون بابت توضیحتان ، میخواستم بدونم مبلغی که برای سکیور میزاریم در سابقه مان تاثیر مثبتی دارد؟ یعنی هرچه بیشتر ودیعه بزاریم بهتره ؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط spritmal نمایش پست ها
    ممنون بابت توضیحتان ، میخواستم بدونم مبلغی که برای سکیور میزاریم در سابقه مان تاثیر مثبتی دارد؟ یعنی هرچه بیشتر ودیعه بزاریم بهتره ؟
    تاثیری نداره.

Member
    رشته و دانشگاه
    Medicine

سلام
    من امروز رفتم ولس فارگو راجب کردیت کارد سوال کردم ازشون . اینها به دانشجوهای خارجی فقط کردیت سکیور میدن و نکته ی جالبش اینکه این نوع کردیت کارت هیچ کمکی به جمع کردن پوینت نمیکنه البته اینجور که اینا گفتن! یعنی فقط شما میتونی خرید بکنی و 1 مابعد پولشو بدی (البته شما یه پولی رو گذاشتید کنار چون سکیوره!) میخواستم ببینم واقعا این مدل کردیت کارت ها هیچ پوینتی نداره؟ به نظر شما کدام بانک برای گرفتن کردیت کارد بهتره؟
    از روز اول شايد نشه به فكر پوينت بود، شما اول بايد براي خودتون كرديت هيستوري بسازين، بعدا فكر پوينت باشين. اگه تو اين مدتي كه سكيور رو مي گيريد رفتارهاي كرديتي مناسب داشته باشين به تدريج براتون آفرهاي خوب با پوينت و كش بك مياد يا خودتون مي تونين درخواست بدين، منتها بايد از يه جايي شروع كنين.
    در مورد مبلغ اوليه هم اگه خيلي كم بذارين (مثلا همون ٣٠٠ تا) كنترل خرجتون يه كم سخت مي شه، البته خيلي بسته به ميزان خرج خودتون هم داره، ولي بعضي بانكرها پيشنهادشون ١٠٠٠ هست كه منم موافقم. خوبيش اينه كه يه كم دستتون تو خرج كردن بازتره و utilization ratio تون راحت بالا نمي ره. وقتي هم كه از حالت سكيور در بياد بازم سقف كرديت مناسبي دارين و احتمالا خودشون بعد از چند ماه بازم سقفش رو بالاتر مي برن كه اينم براتون خوبه و به افزايش كرديت اسكورتون كمك مي كنه.

ApplyAbroad Veteran
    Radian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Arizona State University

نقل قول نوشته اصلی توسط khalas نمایش پست ها
    این سایتی که credit score رو اعلام میکنه تقلبی هست؟!
    equifax.com
    امتیازی که Equifax بهتون با پرداخت حق اشتراک میده FICO Score نیست و به نظر من ارزشی نداره. اکثر موسسات مالی وقتی شمارو بررسی میکنن از FICO استفاده میکنن. Discover و BarclayCard به مشتریان حساب هاش ماهانه FICO Score اشون رو اطلاع میده.

متاسفانه اکثرا فرق FICO Score رو با Vantage Score (که این سایت ها به شما میدن) رو نمیدونن.

موسسات سه گانه ی Equifax و TransUnion و Experian کاربردِ خیلی پیشرفته تری از اطلاع رسانی در مورد Credit Score دارن. این سایت های برای بررسی جزییات وضعیت خودتون (اینکه چه نکات منفی در حسابتون هست و چه حسابهایی دارید و این حسابها چطور ریپورت میشن ) و برای حفاظت در برابر Identity Theft بسیار پرکاربرد هستن. من چند ماهی اشتراک TransUnion رو داشتم و زیاد به کارم نمیومد.
    Arizona State University / Alumnus, Class of 2015 / Materials Science & Solid State Electronics, PhD
    دریچه ای به زندگی در آمریکا : اینستاگرام

ApplyAbroad Veteran
    Radian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Arizona State University

سلام
    من امروز رفتم ولس فارگو راجب کردیت کارد سوال کردم ازشون . اینها به دانشجوهای خارجی فقط کردیت سکیور میدن و نکته ی جالبش اینکه این نوع کردیت کارت هیچ کمکی به جمع کردن پوینت نمیکنه البته اینجور که اینا گفتن! یعنی فقط شما میتونی خرید بکنی و 1 مابعد پولشو بدی (البته شما یه پولی رو گذاشتید کنار چون سکیوره!) میخواستم ببینم واقعا این مدل کردیت کارت ها هیچ پوینتی نداره؟ به نظر شما کدام بانک برای گرفتن کردیت کارد بهتره؟
    بزرگترین محبتی که میتونی به خودت بکنی ، اینه که کردیت از Wells Fargo نگیر. این بانک بدترین نوع رفتار رو در مورد Credit با مشتریانش داره. نمونه ی بارزش هم این مسخره بازی Secured Card هست که هیچ قانونی برای Graduate اش نداره.

من خودم حساب دارم تو این بانک، که یکی از بزرگترین اشتباهاتِ مالی من بوده (خوشبختانه Credit ندارم از اینا، اعضای خانواده دارند). بهتره اگر مقدوره حسابهاتون رو به Chase یا BoA منتقل کنین که حداقل مشتریانشون رو حمار فرض نمیکنن !
    Arizona State University / Alumnus, Class of 2015 / Materials Science & Solid State Electronics, PhD

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Radian نمایش پست ها
    بزرگترین محبتی که میتونی به خودت بکنی ، اینه که کردیت از Wells Fargo نگیر. این بانک بدترین نوع رفتار رو در مورد Credit با مشتریانش داره. نمونه ی بارزش هم این مسخره بازی Secured Card هست که هیچ قانونی برای Graduate اش نداره.

من خودم حساب دارم تو این بانک، که یکی از بزرگترین اشتباهاتِ مالی من بوده (خوشبختانه Credit ندارم از اینا، اعضای خانواده دارند). بهتره اگر مقدوره حسابهاتون رو به Chase یا BoA منتقل کنین که حداقل مشتریانشون رو حمار فرض نمیکنن !
    خود BOA فکر نکنین آدم رو فرشته حساب میکنه! تین بانک هم دودره بازی داره شدید. بهترین کردیت همون دیسکاور هست.
    البته منم تو WELLS FARGO حساب دارم قبلا تو BOA داشتم هیچ فرقی با هم ندارن. کردیت BOA رو دارم و الان هم واسه دیسکاور اپلای کردم که ظاهرا بهترین نوع کردیت هست حداقل مزایا زیاد داره

Member
    رشته و دانشگاه
    Medicine

من اتفاقا تجربه ام برعكس شماست، از ولزفارگو خيلي راضيم و برعكس از chase متنفر! دقيقا احساس مي كنم chase مشتري هاش رو حمار فرض مي كنه و هيچ ارزشش براتون قائل نيست! حتي يه بار به جاي حل مشكل به يكي از دوستان گفته بود مشكل داري برو سراغ يه بأنك ديگه! از سكيور ولزفارگو ولي راضيم، حساب جاري هم دارم باهاشون، چند مورد مشكلي هم كه تو حسابهاي خودمون و دوستان با ولزفارگو داشتيم خيلي راحت با تلفن حل شد بسيار به مشتري احترام مي ذارن و به همه توصيه آش مي كنم! البته ديسكاور رو هم به خاطر آفرهاش خيلي دوست دارم!

ApplyAbroad Veteran
    Radian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Arizona State University

نقل قول نوشته اصلی توسط vita_nuova نمایش پست ها
    من اتفاقا تجربه ام برعكس شماست، از ولزفارگو خيلي راضيم و برعكس از chase متنفر! دقيقا احساس مي كنم chase مشتري هاش رو حمار فرض مي كنه و هيچ ارزشش براتون قائل نيست! حتي يه بار به جاي حل مشكل به يكي از دوستان گفته بود مشكل داري برو سراغ يه بأنك ديگه! از سكيور ولزفارگو ولي راضيم، حساب جاري هم دارم باهاشون، چند مورد مشكلي هم كه تو حسابهاي خودمون و دوستان با ولزفارگو داشتيم خيلي راحت با تلفن حل شد بسيار به مشتري احترام مي ذارن و به همه توصيه آش مي كنم! البته ديسكاور رو هم به خاطر آفرهاش خيلي دوست دارم!
    نقل قول نوشته اصلی توسط vita_nuova نمایش پست ها
    البته من مد نظرم Customer Support نبود. منظورم Financial Support بود.برای مثال Mortgage Rate (چه ARM چه fix ) این بانک افتضاحه ، BoA به مراتب آفرهای بهتری داره.

Secured Card که چیزی نیست که ازش آدم راضی یا ناراضی باشه. گرچه بماند که Wells Fargo برای همون Secured کارت Annual Fee میگیره که دیگه رسما جوکه ساله ! حالا شما برای Sapphire Preferred با 40.000 پویت Annual Fee بدی یه چیزی ، ولی نه برای Secured Card که هیچ وقتی Graduate نخواهد شد!

به نظرم ما دیدگاه هامون در زمینه ی ارزیابی بانک ها کمی باهم اختلاف داره چون از زوایای مختلفی در حال نگاه کردن هستیم، اما سپاسگزارم بابت انتقال تجربیاتتون.

ApplyAbroad Veteran
    Radian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Arizona State University

نقل قول نوشته اصلی توسط khalas نمایش پست ها
    خود BOA فکر نکنین آدم رو فرشته حساب میکنه! تین بانک هم دودره بازی داره شدید. بهترین کردیت همون دیسکاور هست.
    البته منم تو WELLS FARGO حساب دارم قبلا تو BOA داشتم هیچ فرقی با هم ندارن. کردیت BOA رو دارم و الان هم واسه دیسکاور اپلای کردم که ظاهرا بهترین نوع کردیت هست حداقل مزایا زیاد داره
    موافقم، برای شروع Discover یکی از بهترین هاست. Discover It یکی از کارتهای نمونه در اکثر ارزیابیهاست.

تنها مشکل Discover اینه که بالای 5K برای CLI حتما Hard Pull میکنه (حداقل تا چند وقت پیش اینطوری بود)

Banned

موافقم، برای شروع Discover یکی از بهترین هاست. Discover It یکی از کارتهای نمونه در اکثر ارزیابیهاست.

تنها مشکل Discover اینه که بالای 5K برای CLI حتما Hard Pull میکنه (حداقل تا چند وقت پیش اینطوری بود)
    اگه میشه جمله آخرتون رو توضیح بدید؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)