صفحه 84 از 179 نخستنخست ... 34747576777879808182838485868788899091929394134 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 831 تا 840 , از مجموع 1781

موضوع: کدام بانک و چه نوع حسابی

ApplyAbroad Veteran
    Radian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Arizona State University

پیش فرض پاسخ : کدام بانک و چه نوع حسابی

نقل قول نوشته اصلی توسط vita_nuova نمایش پست ها
    مگه برا شروع مي شه برا ديسكاور اقدام كرد؟ وقتي كسي هنوز كرديت هيستوري نداره؟
    آره. من اولین کارتی که گرفتم Discover بود
    Arizona State University / Alumnus, Class of 2015 / Materials Science & Solid State Electronics, PhD
    دریچه ای به زندگی در آمریکا : اینستاگرام

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

نقل قول نوشته اصلی توسط vita_nuova نمایش پست ها
    مگه برا شروع مي شه برا ديسكاور اقدام كرد؟ وقتي كسي هنوز كرديت هيستوري نداره؟
    برخي دوستان بودن كه همون اول كار براي Discover it اقدام كردن و تونستن بگيرن. برخي دوستان هم بودن كه نتونستن و فقط يك hard inquiry الكي اومده توي سابقه شون. اين چيزا مقداري بگير نگير داره. براي همين من به دوستان كم سابقه يا بدون سابقه پيشنهاد مي كنم كه از همون اول كار دنبال كارتهاي خيلي خوب نرن و صبر كنن يك سالي با كارتهاي معمولي براي خودشون سابقه خوب بسازن. رهرو آن است كه آهسته و پيوسته رود.

در همين راستا يكي از دوستان پرسيد نظرم در مورد Chase Freedom چيه. كارت خوبيه ولي دوران طلايي و شكوه و عظمتش ديگه گذشته (زماني بود كه من به طور متوسط ماهي ٢٠ دلار درآمد داشتم از اين كارت). با توجه به شرايط موجود، كارت Discover it رو از نظر cashback و ساير جهات به Chase Freedom ترجيح ميدم. به خصوص كه با داشتن كارت اعتباري ديسكاور مي تونيد حساب جاري Discover Cashback Checking رو بگيريد. اين حساب يكي از بهترين (يا شايد بگم بهترين) حسابهاي جاري هست كه توي اين سالها تجربه كردم.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

ApplyAbroad Veteran
    Radian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Arizona State University

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrad نمایش پست ها
    من چند سال پيش مشترك Equifax بودم و هر ماه گزارش كرديت و نمره FICO بهم ميداد. يعني تازگيها سيستمشون رو عوض كردن و نمره Vantage ميدن؟
    هیچ کدوم از این 3 تا اون FICO ای که به Lender میدن (که بر اساس FICO Formula محاسبه میشه) به مشتریهای شخصیشون نمیفروشن. همشون به FAKOS ان حتی اگر ادعا کنن که FICO ان.

اگر با گزارشی که مثلا روی درخواست Loan میگیرین مقایسه کنین میبینین که دقیق نیست اعدادی که میدن.

البته صد در صد بهتر از هیچی هستن این گزارش ها. فقط صحبت من اینه که اعدادی که به اون صورت دقیق نیستا ارزش پرداخت اشتراک ماهانه صرفا برای دریافت اون عدد ندارن. اگر شخصی استفاده های دیگه داشته باشه ممکنه ارزش داشته باشه.
    Arizona State University / Alumnus, Class of 2015 / Materials Science & Solid State Electronics, PhD

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Radian نمایش پست ها
    هیچ کدوم از این 3 تا اون FICO ای که به Lender میدن (که بر اساس FICO Formula محاسبه میشه) به مشتریهای شخصیشون نمیفروشن. همشون به FAKOS ان حتی اگر ادعا کنن که FICO ان.

اگر با گزارشی که مثلا روی درخواست Loan میگیرین مقایسه کنین میبینین که دقیق نیست اعدادی که میدن.

البته صد در صد بهتر از هیچی هستن این گزارش ها. فقط صحبت من اینه که اعدادی که به اون صورت دقیق نیستا ارزش پرداخت اشتراک ماهانه صرفا برای دریافت اون عدد ندارن. اگر شخصی استفاده های دیگه داشته باشه ممکنه ارزش داشته باشه.
    اونی که Discover میده حکمش چیه؟!
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Radian نمایش پست ها

اتفاقا من يك درخواست personal loan كردم كه رجكت شد و نمره اي كه توي نامه نوشته بود با چيزي كه توي گزارش وبسايت ميديدم خيلي متفاوت نبود.
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

ApplyAbroad Veteran
    Radian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Arizona State University

نقل قول نوشته اصلی توسط pimi810 نمایش پست ها
    اونی که Discover میده حکمش چیه؟!
    اون عملا همون FICO ای هست که دیسکاور به عنوان Lender ازش استفاده میکنه (و Lender های دیگه).

Banned

یکی لطف میکنه یه جواب درست درمونی به ما بده:
    من واسه دیسکاور اپلای کردم و 2 روز بعدش نامه اومد که در طی دو هفته جواب میدیم به شما!
    ولی نکته مهمی که هست اینه که در این نامه نوشته که از سایت equifax اطلاعات شما رو گرفتیم و به صورت زیر هست؟ کردیت اسکور 770 دقیقا چی رو میرسونه؟!
    type of credit score:FICO
    your credit score:770
    xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
    xxxxxxxx
    البته من فقط کردیت boa رو دارم که اونم ما چون از قشر ضعیف هستیم آنچنان استفاده زیادی نمیکنم ازش و البته معمولا قبل موعد همش رو نه مینیموم رو ، تسویه میکنم.

ApplyAbroad Hero robotic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی

نقل قول نوشته اصلی توسط khalas نمایش پست ها
    یکی لطف میکنه یه جواب درست درمونی به ما بده:
    من واسه دیسکاور اپلای کردم و 2 روز بعدش نامه اومد که در طی دو هفته جواب میدیم به شما!
    ولی نکته مهمی که هست اینه که در این نامه نوشته که از سایت equifax اطلاعات شما رو گرفتیم و به صورت زیر هست؟ کردیت اسکور 770 دقیقا چی رو میرسونه؟!
    type of credit score:FICO
    your credit score:770
    دیسکاور درخواست من را رد کرد

نوشته

type of credit score: L2C
    your credit score 732

سایت زیر را هم داده

www.l2c.com

غیر از دیسکاور کجا کش بک داره و فی سالانه نداره؟ البته منظورم با همین اسکور است و نه اسکور های خیلی بالا
    هرکه را اسرار حق آموختند
    مهر کردند و دهانش دوختند

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط robotic نمایش پست ها
    دیسکاور درخواست من را رد کرد

نوشته

type of credit score: L2C
    your credit score 732

سایت زیر را هم داده

www.l2c.com

غیر از دیسکاور کجا کش بک داره و فی سالانه نداره؟ البته منظورم با همین اسکور است و نه اسکور های خیلی بالا
    اينها cashback خوب دارن و في سالانه هم ندارن

SallieMae World MasterCard
    American Express Blue Cash Everyday
    Chase Freedom Visa Card

البته همه اينها سابقه و نمره كرديت خوب ميخوان. بقيه كارتهاي cashback دار كه من مي شناسم به نظر من ارزش اقدام شتابزده ندارن. در پستهاي قبليم به تفصيل روضه خوندم كه الكي براي هر كارتي اقدام نكنيد. به فرض كه بدن هم از نظر cashback خيلي چيز قابل داري نيستن و بيخودي سابقه كرديت رو شلوغ مي كنن و average age of account رو ميارن پايين. اينكه الان يك كارت ضعيف بگيريد براي دوزار cashback بهتره يا اينكه چند ماهي صبر كنيد و بعد يك كارت خوب با cashback خوب بگيريد؟

راستي يك سوال دارم. براي اين كارت روي وبسايت خود ديسكاور اپلاي كرديد؟ يا با دعوتنامه و preapproval؟ نحوه جواب دادنش براي من عجيبه. ديسكاور تا جايي كه من مي دونم مستقيما روي Equifax سابقه كرديت شما رو ارزيابي مي كنه نه با استفاده از سايتهاي واسطه. اين سايت L2C حالت واسطه داره براي ارزيابي سابقه كرديت.

ApplyAbroad Hero robotic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrad نمایش پست ها
    راستي يك سوال دارم. براي اين كارت روي وبسايت خود ديسكاور اپلاي كرديد؟ يا با دعوتنامه و preapproval؟ نحوه جواب دادنش براي من عجيبه. ديسكاور تا جايي كه من مي دونم مستقيما روي Equifax سابقه كرديت شما رو ارزيابي مي كنه نه با استفاده از سايتهاي واسطه. اين سايت L2C حالت واسطه داره براي ارزيابي سابقه كرديت.
    از طریق سایت درخواست دادم.

بدون دعوت نامه
    ویرایش توسط robotic : November 12th, 2014 در ساعت 10:47 AM
    هرکه را اسرار حق آموختند
    مهر کردند و دهانش دوختند

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)