صفحه 86 از 179 نخستنخست ... 36767778798081828384858687888990919293949596136 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 851 تا 860 , از مجموع 1781

موضوع: کدام بانک و چه نوع حسابی

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

پیش فرض پاسخ : کدام بانک و چه نوع حسابی

نقل قول نوشته اصلی توسط amir77s نمایش پست ها
    در این صورت چطور میشه امتیاز کردیت جمع کرد وقتی کردیت کارت نداریم؟ کم خرجترین روش شروع چی هست؟ چون بانک ها هم اول کردیت نمی دن.
    در اين پست تاپيك برخي كارهايي كه بعد از ورود به آمريكا بايد انجام دهيد توضيح دادم

http://www.applyabroad.org/forum/sho...l=1#post923667

غير از پستهاي اون تاپيك، پستهاي قبلي همين تاپيك بانكي رو هم از سپتامبر ٢٠١٢ به اين طرف بخونيد. جواب خيلي از سوالها رو مي تونيد ببينيد.
    ویرایش توسط Mehrad : November 17th, 2014 در ساعت 07:13 AM
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

Member
    رشته و دانشگاه
    Geotechnical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط amir77s نمایش پست ها
    در این صورت چطور میشه امتیاز کردیت جمع کرد وقتی کردیت کارت نداریم؟ کم خرجترین روش شروع چی هست؟ چون بانک ها هم اول کردیت نمی دن.
    برای شزوع باید secured credit card بگیرین. یعنی اینکه یه مبلغی رو شما اول به بانک می دین که اون مبلغ میشه سقف اعتبار کارتتون. درواقع پولی رو که خودتون به بانک دادین رو هرماه خرج می کنین و بعدش تصفیه می کنین. این کارتها فقط واسه ساختن history خوبن. بعدش که یه مقدار با کارتتون کار کردین و واسه خودتون credit history ساختین می تونین درخواست بدین واسه گرفتن unsecured credit card که کارت هائی هستن که امتیازهای بهتری دارن.

خیلی تو انتخاب بانک اول دقت کنین. چون که این کارت رو به مدت طولانی نگه می دارین. wellsfargo کارت secureش annual fee داره!!! تازه بعد از یه سال با score خوب هم کارت من رو graduate نکرد. من به هیچ کس توصیش نمی کنم!
    !Don't take life too seriously; you'll never get out of it alive
    (Elbert Hubbard)

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

يكي از دوستان در مورد پست قبليم در مورد حساب جاري chase پيغام داد كه خودش حساب جاري chase باز كرده ولي hard inquiry نداشته. براي من كه چند سال پيش حساب جاري باز كردم، hard inquiry زدن. احتمالا اين اواخر از خر شيطون پياده شدن. قاعدتا هيچ بانكي نبايد براي افتتاح حساب جاري يا checking account روي سابقه اعتباري شما hard inquiry بزنه چون واقعا حساب جاري ربطي به سابقه اعتباري نداره مگه اينكه بانك بخواد روي حساب جاري يك ovedraft line of credit بهتون بده (كه با توجه به توضيحاتم در پستهاي قبلي در مورد overdraft خيلي چيز به درد بخوري نيست). ولي همچنان بانكهايي هستن كه حتي بدون اون overdraft line of credit براي افتتاح حساب جاري خشك و خالي هم hard inquiry روي سابقه اعتباري مي زنن. الهي خير از جوونيشون نبينن اين بانكهاي دودره باز.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

ApplyAbroad Hero y2dark آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrad نمایش پست ها
    يكي از دوستان در مورد پست قبليم در مورد حساب جاري chase پيغام داد كه خودش حساب جاري chase باز كرده ولي hard inquiry نداشته. براي من كه چند سال پيش حساب جاري باز كردم، hard inquiry زدن. احتمالا اين اواخر از خر شيطون پياده شدن. قاعدتا هيچ بانكي نبايد براي افتتاح حساب جاري يا checking account روي سابقه اعتباري شما hard inquiry بزنه چون واقعا حساب جاري ربطي به سابقه اعتباري نداره مگه اينكه بانك بخواد روي حساب جاري يك ovedraft line of credit بهتون بده (كه با توجه به توضيحاتم در پستهاي قبلي در مورد overdraft خيلي چيز به درد بخوري نيست). ولي همچنان بانكهايي هستن كه حتي بدون اون overdraft line of credit براي افتتاح حساب جاري خشك و خالي هم hard inquiry روي سابقه اعتباري مي زنن. الهي خير از جوونيشون نبينن اين بانكهاي دودره باز.
    منم توی یکی از شعب، Chase Checking باز کردم hard inquiry نداشت!

Member
    رشته و دانشگاه
    Geotechnical Engineering

capital one آفر داره واسه blackfriday. واسه checking 360 یا saving اگه بار اولتون هست 100 تا bonus میدن. تا 1 دسامبر وقت دارین. ssn لازمه واسه وا کردن حساب. بقیه شرایطش به نظر ساده و خوب میاد. اگه یه دوستی دارین که refer بده بهتون و از روی اون apply کنین 40 تا بهتون میدن. واسه savingش hardpull نمی زنن. واسه checking اگه overdraft نخواین اونم hardpull نمی زنن.

دوستان فقط محض اطلاع رسانی گفتم. خودتون همه شرایطش رو خوب بررسی کنین بعد اقدام کنین. من خودم هیچ تجربه ای ندارم ازین بانک.
    (Elbert Hubbard)

نقل قول نوشته اصلی توسط amene jooon نمایش پست ها
    capital one آفر داره واسه blackfriday. واسه checking 360 یا saving اگه بار اولتون هست 100 تا bonus میدن. تا 1 دسامبر وقت دارین. ssn لازمه واسه وا کردن حساب. بقیه شرایطش به نظر ساده و خوب میاد. اگه یه دوستی دارین که refer بده بهتون و از روی اون apply کنین 40 تا بهتون میدن. واسه savingش hardpull نمی زنن. واسه checking اگه overdraft نخواین اونم hardpull نمی زنن.

دوستان فقط محض اطلاع رسانی گفتم. خودتون همه شرایطش رو خوب بررسی کنین بعد اقدام کنین. من خودم هیچ تجربه ای ندارم ازین بانک.
    شما خودتون بازکردین برا checking و hardpull نزدن؟ آخه قبلا یکی از دوستان باز کرده بود و hardpull زده بودند با وجود تیک نزدن overdraft??

ApplyAbroad Veteran
    sabzdarsabz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science University of North Texas

نقل قول نوشته اصلی توسط amene jooon نمایش پست ها

نقل قول نوشته اصلی توسط y2dark نمایش پست ها
    شما خودتون بازکردین برا checking و hardpull نزدن؟ آخه قبلا یکی از دوستان باز کرده بود و hardpull زده بودند با وجود تیک نزدن overdraft??
    من الان checking 360 رو باز کردم.
    توی پروسه ی ثبت نام وسط کار گفتش که ما نمیتونیم اطلاعات شما رو verify کنیم. یه کد رهگیری و یه شماره تلفن داد که زنگ بزنم. زنگ زدم و حدود 45 دقیقه منتظر بودم! یارو یه سری اطلاعات ازم خواست، از جمله SSN، آدرس فعلیم و مدت سکونت، آدرس قبلیم و مدت سکونت، مدل ماشینم، شماره گواهینامه م، اسم و سن هم خونه اییم! یه لحظه فک کردم شماره رو اشتباه گرفتم و یارو داره سر کارم میذاره!
    خلاصه که بعد از کلی سوال، گفت حالا ما مطمئن شدیم و تا چند دقیقه دیگه یه لینک میاد تو ایمیلت و از طریق اون لینک ثبت نام رو تکمیل کن و همین اتفاق هم افتاد. توی تماس تلفنی که داشتم، از هر دو نفری که باهاشون صحبت کردم این قضیه رو پرسیدم و گفتن اگه اون آپشن Overdraft رو انتخاب نکنی، hard pull نمیزنن. توی پروسه ثبت نام این گزینه ظاهر نمیشه، بلکه وقتی ثبت نام تکمیل شد و وارد اکانتتون شدید، یه جایی هست که میتونید برید این گزینه رو فعال کنید. یعنی اینکه دیفالت قضیه اینه که شما Overdraft نمیخواید.
    ​اهدای عضو اهدای زندگی | اهــدای سلول بنیادی | محک
    من اصلا فرصت خواندن پیام خصوصی رو ندارم. خواهشا سوالاتتونو در تاپیک های مربوطه مطرح کنید.
    کلی گویی آفت شعر است حرف مفت آفت ذهن
    (انقدر کلی گویی نکن! انقدر با قاطعیت صحبت نکن! نکن آقاجان نکن! )

Member
    رشته و دانشگاه
    Pure Mathematics

من خیلی وقته آفر 360 checking برام میاد ولی الان اتفاقی دیدم توی سایتشون نوشته:
    What are the eligibility requirements for 360 Checking?

You must be a U.S. citizen or permanent resident with a valid Social Security number and be at least 18 years old.

شاید برای همین بوده که اولش اطلاعاتتون verify نشده! به هر حال چون شما حساب رو باز کردید ظاهرا it's not the case
    نقل قول نوشته اصلی توسط sabzdarsabz نمایش پست ها
    توی پروسه ی ثبت نام وسط کار گفتش که ما نمیتونیم اطلاعات شما رو verify کنیم. یه کد رهگیری و یه شماره تلفن داد که زنگ بزنم. زنگ زدم و حدود 45 دقیقه منتظر بودم! یارو یه سری اطلاعات ازم خواست، از جمله SSN، آدرس فعلیم و مدت سکونت، آدرس قبلیم و مدت سکونت، مدل ماشینم، شماره گواهینامه م، اسم و سن هم خونه اییم! یه لحظه فک کردم شماره رو اشتباه گرفتم و یارو داره سر کارم میذاره!
    خلاصه که بعد از کلی سوال، گفت حالا ما مطمئن شدیم و تا چند دقیقه دیگه یه لینک میاد تو ایمیلت و از طریق اون لینک ثبت نام رو تکمیل کن و همین اتفاق هم افتاد. توی تماس تلفنی که داشتم، از هر دو نفری که باهاشون صحبت کردم این قضیه رو پرسیدم و گفتن اگه اون آپشن Overdraft رو انتخاب نکنی، hard pull نمیزنن. توی پروسه ثبت نام این گزینه ظاهر نمیشه، بلکه وقتی ثبت نام تکمیل شد و وارد اکانتتون شدید، یه جایی هست که میتونید برید این گزینه رو فعال کنید. یعنی اینکه دیفالت قضیه اینه که شما Overdraft نمیخواید.
    Quaecumque Vera

نقل قول نوشته اصلی توسط s.m.h.sh نمایش پست ها
    من خیلی وقته آفر 360 checking برام میاد ولی الان اتفاقی دیدم توی سایتشون نوشته:
    What are the eligibility requirements for 360 Checking?

You must be a U.S. citizen or permanent resident with a valid Social Security number and be at least 18 years old.

شاید برای همین بوده که اولش اطلاعاتتون verify نشده! به هر حال چون شما حساب رو باز کردید ظاهرا it's not the case
    خیلی از بانکها اینو تو سایتشتون نوشتن، ولی مثل اینکه برای از سر بازکردن در آینده است و من تا حالا مشکلی نداشتم. verify نشدن یه دلیلش ممکنه نبودن آدرس یا تغییر آدرس شما در ssn تون باشه.

Member
    رشته و دانشگاه
    Geotechnical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط sabzdarsabz نمایش پست ها
    برا من هم همین داستان تکرار شد. بهم یه customer number داد و شماره که زنگ بزنم. البته نگفت که نمی تونیم verify کنیم، گفته که we need to verify some additional information آدرسم یا بقیه اطلاعاتم هیچ تغییری نکرده پس دلیلش نمی تونه منطبق نبودن آدرس باشه. امروزم که شنبه س و تا ساعت 6 عصر بیشتر نیستن، باید صبر کنم تا فردا. به نظرم می خوان مطمئن شن کسائی که دارن فرم رو پر می کنن وجود خارجی دارن که یکی ازشون با دزدیدن اطلاعات بقیه bonus نگبره. خوشم نیومد ازین کارشون
    (Elbert Hubbard)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)