صفحه 88 از 179 نخستنخست ... 38787980818283848586878889909192939495969798138 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 871 تا 880 , از مجموع 1781

موضوع: کدام بانک و چه نوع حسابی

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

پیش فرض پاسخ : کدام بانک و چه نوع حسابی

نقل قول نوشته اصلی توسط apoornaki نمایش پست ها
    دوستان تفاوت APR با APY چيه؟
    APR بهره اي هست كه بانك از شما مي گيره وقتي به بانك بدهكاريد. APY بهره اي هست كه بانك به شما ميده وقتي نزد بانك سپرده يا پس انداز داريد. البته نحوه محاسبه APR و APY در بانكهاي مختلف متفاوته كه در پستهاي قبلي توضيح بيشترش هست.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

سلام دوستان،
    ميخاستم بپرسم امكان باز كردن حساب بانكي در فرودگاه( مشخصا فرودگاه آتلانتا) هستش؟! آخه من بايد پول همراهم ببرم و همچنين يك پرواز داخلي ديگه هم بايد انجام بدم ميخام خياله خودم رو راحت كنم
    پيشاپيش ممنون از راهنماييتون.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanic

در ادامه سوال قبليم لطفا تفاوت آيتمهاي پايين در لينك زير را هم بفرماييد

http://www.comparecards.com/low-inte...FQ-f4AodBS0ApA
    Intro Purchase APR
    Intro BT APR
    Regular Purchase APR

ممنون

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Ibehnoud نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    ميخاستم بپرسم امكان باز كردن حساب بانكي در فرودگاه( مشخصا فرودگاه آتلانتا) هستش؟! آخه من بايد پول همراهم ببرم و همچنين يك پرواز داخلي ديگه هم بايد انجام بدم ميخام خياله خودم رو راحت كنم
    پيشاپيش ممنون از راهنماييتون.
    امکانش که چرا نباشه! همه دارن التماس میکنن.
    ولی به نظر من پول رو در بانک همون شهری که ساکن میخواید بشید بذارید تا مواقع ضرورت ممکنه به دردتون بخوره. درسته اینجا اکثرا با کارت کارا پیش میره ولی باز هم بهتره همون شهری که میرید باشه.
    در ضمن اینهمه آدم پرواز داخلی میرن مشکلی پیش نمیاد شما از چی نگرانید؟!
    سختی کار تا همون رسیدن به پرواز داخلی هست بقیش حله!

نقل قول نوشته اصلی توسط khalas نمایش پست ها
    امکانش که چرا نباشه! همه دارن التماس میکنن.
    ولی به نظر من پول رو در بانک همون شهری که ساکن میخواید بشید بذارید تا مواقع ضرورت ممکنه به دردتون بخوره. درسته اینجا اکثرا با کارت کارا پیش میره ولی باز هم بهتره همون شهری که میرید باشه.
    در ضمن اینهمه آدم پرواز داخلی میرن مشکلی پیش نمیاد شما از چی نگرانید؟!
    سختی کار تا همون رسیدن به پرواز داخلی هست بقیش حله!
    مرسي از پاسختون، ولي اگه مثلا در بانكي حساب باز كنم كه يك شعبه هم در شهر دانشگاهم داره، بنظرتون فرقي ميكنه؟! مثلا اگه در chase يا Bank of America در فرودگاه حساب بازكنم فرقي بين شعب هست؟!
    يك سوال ديگه، چقدر اين باز كردن حساب زمان ميبره كلا؟!

Banned

مرسي از پاسختون، ولي اگه مثلا در بانكي حساب باز كنم كه يك شعبه هم در شهر دانشگاهم داره، بنظرتون فرقي ميكنه؟! مثلا اگه در chase يا Bank of America در فرودگاه حساب بازكنم فرقي بين شعب هست؟!
    فرق بین شعب بعیده در یک ایالت داشته باشه. شما یکبار دیگر بخونید نوشته رو منظورم رو بهتر درک میکنید. بالفرض ساده:
    شما میایید تهران تا برید از اونجا یک شهر دیگه. شما میترسید پولاتون گم و گور بشه و در فرودگاه تهران حساب باز میکنید. بعد میرید اون شهر دیگه. بله در کلیت فرقی نمیکنه ولی اگر کار واجبی پیش بیاد مثلا برداشت کلی پول از اون حساب و یا خیلی کارهای دیگه که من اینجا نیمتونم توضیح بدم باید برید اون شعبه.
    اینجا هم به دلیل بازی هایی که بعضا BOA درمیاره خیلیا مجبور میشن بانک عوض کنن و شما نیاز خواهید داشت یک چک از اون بانک داشته باشید برید یک بانک دیگه و خیلی کارهای دیگه.
    اگر مشتری زیاد نباشه زممان از 5 تا 15 دقیقه متغیر هست. چون ازتون اطلاعات کامل میخوان و PIN و آدرس و این چیزا...
    ولی بازم توصیه من حساب در محل اقامت.

فقط یک چیزی: اگر دسترسیتون به اون بانک راحت خواهد بود در خود آمریکا خوب من زیاد تاکید نکنم در باز کردن در محل اقامت خودتون. ولی بازم بگم درسته همه چی آنلاینه اینجا ولی بعضا حضور فیزیکی لازم میشه.

موفق باشی

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

تا جایی که من اطلاع دارم و اگر درست خاطرم باشه، در فرودگاه آتلانتا، شما ATM بانک های مختلف رو میتونید پیدا کنید و برای بانک باید از سالن اصلی فرودگاه خارج بشید، مثلا این آدرس رو در گوگل نگاه کنید، دقیق متوجه خواهید شد؛

Capital City Bank
    6000 North Terminal Parkway
    Hartsfield-Jackson Atlanta International Airport
    Atlanta, GA 30320

که معمولا با توجه به اینکه بعد از اون سفر طولانی از ایران، بنظرم توصیه نمیشه که این کار رو انجام بدید! ضمن اینکه شما باید این رو در نظر بگیرید که قراره به پرواز بعدی تون هم برسید و با داشتن چمدون و ... خیلی شرایط جالبی نیست که از سالن خارج بشید و برید بانک و بعد با همون چمدون ها برگردید به سالن!
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

نقل قول نوشته اصلی توسط khalas نمایش پست ها
    فرق بین شعب بعیده در یک ایالت داشته باشه. شما یکبار دیگر بخونید نوشته رو منظورم رو بهتر درک میکنید. بالفرض ساده:
    شما میایید تهران تا برید از اونجا یک شهر دیگه. شما میترسید پولاتون گم و گور بشه و در فرودگاه تهران حساب باز میکنید. بعد میرید اون شهر دیگه. بله در کلیت فرقی نمیکنه ولی اگر کار واجبی پیش بیاد مثلا برداشت کلی پول از اون حساب و یا خیلی کارهای دیگه که من اینجا نیمتونم توضیح بدم باید برید اون شعبه.
    اینجا هم به دلیل بازی هایی که بعضا BOA درمیاره خیلیا مجبور میشن بانک عوض کنن و شما نیاز خواهید داشت یک چک از اون بانک داشته باشید برید یک بانک دیگه و خیلی کارهای دیگه.
    اگر مشتری زیاد نباشه زممان از 5 تا 15 دقیقه متغیر هست. چون ازتون اطلاعات کامل میخوان و PIN و آدرس و این چیزا...
    ولی بازم توصیه من حساب در محل اقامت.

فقط یک چیزی: اگر دسترسیتون به اون بانک راحت خواهد بود در خود آمریکا خوب من زیاد تاکید نکنم در باز کردن در محل اقامت خودتون. ولی بازم بگم درسته همه چی آنلاینه اینجا ولی بعضا حضور فیزیکی لازم میشه.

موفق باشی
    مرسي از پاسختون، نه دقيقا متوجه شده بودم، من ذهنيت بانك هاي اينجا رو دارم كه ميتوني حسابتو در هر شعبه اي باز كني و كل پولت رو جابجا كني فقط براي بستنش بايد بري شعبه اي كه حساب باز كردي، پس چون من ايالتمم فرق داره كه بيخيال شم. مرسي از راهنماييت.

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

http://www.comparecards.com/low-inte...FQ-f4AodBS0ApA

Intro Purchase APR

بانكها معمولا براي ترغيب شما به گرفتن كرديت كارت براي مدتي (از يك سال تا ١٥ ماه) بعد از باز كردن كرديت كارت، روي بدهيهاي مربوط به خريدهاي شما بهره حساب نمي كنن يا بهره كمتري نسبت به حالت معمول حساب مي كنن. البته مشروط بر اينكه هر ماه مينيمم پرداخت مشخص شده در صورتحساب رو در مهلت مقرر پرداخت كنيد.

Intro BT APR

شبيه قضيه بالا در مورد balance transfer

Regular Purchase APR

بعد از اينكه اون دوره ابتدايي (يك ساله تا ١٥ ماهه) بهره صفر يا بهره كم به اتمام رسيد، بانك براي بدهيهاي شما بهره معمولي حساب مي كنه.

توضيحات مفصل تر در مورد مفاهيم بانكي در پستهاي قبلي هست.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

Banned

ممنون میشم بگید این چیه در credit balance من اومده از طرف BOA؟!
    OVR O.CO OVERSTOCK.COM که من رو 1 دلار charge کردن؟!

عجب سیستم مضخرفی دارن اینا حالم ازشون به هم خورد! پولشون رو که سرموقع میدی روشون درمیاد!
    مملکت charg ی!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)