صفحه 89 از 179 نخستنخست ... 39798081828384858687888990919293949596979899139 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 881 تا 890 , از مجموع 1781

موضوع: کدام بانک و چه نوع حسابی

Banned

پیش فرض پاسخ : کدام بانک و چه نوع حسابی

سلام

من این پست بالا رو پرس و جو کردم به من گفتن شما از اون شرکت خرید کردین overstock به مقدار 1 دلار!! در حالی که چنین چیزی نیست.
    از دوستان تا حالا تجربه dispute داشته؟ منظورم اینه شما هم به چنین مشکلی برخوردید که مثلا در balance تون مقداری زده باشه به عنوان یه خرید از یه شرکت که اصلا انجامش ندادین!

خیلی ممنون

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

در مورد اون یک دلار، اینجوری است که معمولا وقتی شما از سایتی خرید میکنید، اون سایت برای اینکه بتونه اطلاعات حساب شما رو چک و بعد تائید کنه، میاد اینجور transaction میزنه روی حسابتون، به این صورت که مثلا 1 دلار شما رو شارژ میکنه (که در حالت pending می مونه) و بعد از اینکه اطلاعات حساب شما تائید شد توسط اون سایت، اون 1 دلار شارژ شده رو کنسل میکنه.

اگر این 1 دلار از حالت pending خارج شده و در قسمت posted (یا هر کلمه معادل دیگه ای که BOA استفاده میکنه) هست، اون موقع میتونید dispute کنید. به صورت کلی تا transaction ای از حالت pending خارج نشده باشه نمیشه dispute کردش (مگر اینکه کارت شما compromised شده باشه که اون داستانش فرق میکنه)

برای dispute هم معمولا هر بانک روند خاص خودش رو داره، که میتونید در سایت هر بانک ببینید یا میتونید بهشون زنگ بزنید.
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط smonabav نمایش پست ها
    در مورد اون یک دلار، اینجوری است که معمولا وقتی شما از سایتی خرید میکنید، اون سایت برای اینکه بتونه اطلاعات حساب شما رو چک و بعد تائید کنه، میاد اینجور transaction میزنه روی حسابتون، به این صورت که مثلا 1 دلار شما رو شارژ میکنه (که در حالت pending می مونه) و بعد از اینکه اطلاعات حساب شما تائید شد توسط اون سایت، اون 1 دلار شارژ شده رو کنسل میکنه.

اگر این 1 دلار از حالت pending خارج شده و در قسمت posted (یا هر کلمه معادل دیگه ای که BOA استفاده میکنه) هست، اون موقع میتونید dispute کنید. به صورت کلی تا transaction ای از حالت pending خارج نشده باشه نمیشه dispute کردش (مگر اینکه کارت شما compromised شده باشه که اون داستانش فرق میکنه)

برای dispute هم معمولا هر بانک روند خاص خودش رو داره، که میتونید در سایت هر بانک ببینید یا میتونید بهشون زنگ بزنید.
    من واقعا ممنونم از شما که همیشه کمک میکنید.
    من از اون سایت هیچ خریدی نداشتم از هیچ سایتی در اون تاریخ و حتی تا چند هفته قبل. دقیقا روزی بود که از والمارت یکم خرید کردم چند ساعت یا دقیقه نمیدونم بعدش اونم ظاهر شد. مساله اینه! یعنی میگید یکی دیگه احتمال داره آنلاین خرید کرده باشه (fraud)! آخه چرا 1 دلار؟ بله بانک گفت باید posted بشه بعد dispute بکنید من نمیدونم به اون فروشگاهه زنگ بزنم یا منتظر باشم. هنوز pending هست!

خیلی ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط khalas نمایش پست ها
    من واقعا ممنونم از شما که همیشه کمک میکنید.
    من از اون سایت هیچ خریدی نداشتم از هیچ سایتی در اون تاریخ و حتی تا چند هفته قبل. دقیقا روزی بود که از والمارت یکم خرید کردم چند ساعت یا دقیقه نمیدونم بعدش اونم ظاهر شد. مساله اینه! یعنی میگید یکی دیگه احتمال داره آنلاین خرید کرده باشه (fraud)! آخه چرا 1 دلار؟ بله بانک گفت باید posted بشه بعد dispute بکنید من نمیدونم به اون فروشگاهه زنگ بزنم یا منتظر باشم. هنوز pending هست!

خیلی ممنون
    اون یک دلار احتمال fraud بودنش، خیلی کم هست و بنظر من مربوط به همون چک و تائید کردن حساب هستش، احتمالا جایی خرید کردید و خاطرتون نیست.
    تجربه یکی از دوستان این بود در مورد BOA؛
    زنگ زد به فروشنده، فروشنده قبول نکرد که ایشون خرید نکرده، بعد زنگ زد BOA (بعد از اینکه تراکنش posted شد) و گفت که من این خرید رو انجام ندادم و بانک همون روز اون خرید رو از balance اش کم کرد.
    اگر هم خیلی نگران هستید، میتونید از بانک در مورد ریز جزئیات اون تراکنش 1 دلاری بپرسید و بعدش اگر همچنان مطمئن بودید که شما این خرید رو انجام ندادید، میتونید در مورد compromise شدن حساب تون از بابک سوال کنید. توجه داشته باشید که بعضی بانک ها، برای صدور مجدد کارت از شما فی میگیرند.
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!

Banned

اون یک دلار احتمال fraud بودنش، خیلی کم هست و بنظر من مربوط به همون چک و تائید کردن حساب هستش، احتمالا جایی خرید کردید و خاطرتون نیست.
    زنگ زد به فروشنده، فروشنده قبول نکرد که ایشون خرید نکرده، بعد زنگ زد BOA (بعد از اینکه تراکنش posted شد) و گفت که من این خرید رو انجام ندادم و بانک همون روز اون خرید رو از balance اش کم کرد.
    اگر هم خیلی نگران هستید، میتونید از بانک در مورد ریز جزئیات اون تراکنش 1 دلاری بپرسید و بعدش اگر همچنان مطمئن بودید که شما این خرید رو انجام ندادید، میتونید در مورد compromise شدن حساب تون از بابک سوال کنید. توجه داشته باشید که بعضی بانک ها، برای صدور مجدد کارت از شما فی میگیرند.
    دوست گرامی بنده مطمین هستم و نگاه هم کردم هیچ خریدی نداشتم و مطمین هم هستم اصلا اون سایت رو نمیشناسم و توش اکانت ندارم که بخوام خرید داشته باشم.
    ولی اون تجربه دوستتون احتمال زیاد برای من هم اتفاق خواهد افتاد.

ممنون

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط khalas نمایش پست ها
    دوست گرامی بنده مطمین هستم و نگاه هم کردم هیچ خریدی نداشتم و مطمین هم هستم اصلا اون سایت رو نمیشناسم و توش اکانت ندارم که بخوام خرید داشته باشم.
    ولی اون تجربه دوستتون احتمال زیاد برای من هم اتفاق خواهد افتاد.

ممنون
    در ادامه این رو بگم که امروز دیدم اون 1 دلار حذف شده از pending و posted هم نشده. البته من منتظر بودم posted بشه بعد dispute کنم.
    جالبه امروز به یکی از دوستان هندیم زنگ زدن گفتن شما 850 دلار از کردیتتون برداشتین آیا تایید میکنید این رو؟ ایشون هم گفتن چنین پولهایی در توان ما نیست و تایید نمیکنیم! حالا چی شده...
    خدا به خیر کنه!

سلام دوستان
    يك سوال داشتم در مورد بلاك كردن حساب ايراني ها، به عنوان مثال اگه حسابي باز كردم و از داخل آمريكا يك فردي ١٠-٢٠ هزارتا به حسابم واريز كرد ميتونه واسم مشكل ساز باشه؟! همه بانك هاي آمريكا يك سياست رو راجب ايراني ها اعمال ميكنن؟!
    ممنون
    No news is good news

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Ibehnoud نمایش پست ها
    سلام دوستان
    يك سوال داشتم در مورد بلاك كردن حساب ايراني ها، به عنوان مثال اگه حسابي باز كردم و از داخل آمريكا يك فردي ١٠-٢٠ هزارتا به حسابم واريز كرد ميتونه واسم مشكل ساز باشه؟! همه بانك هاي آمريكا يك سياست رو راجب ايراني ها اعمال ميكنن؟!
    ممنون
    مشکلی پیش نخواهد آمد در حالت کلی.
    ببینید این مساله تقریبا حل شده هستش ولی توصیه ام اینه اگر با صرافی میخواید پول بفرستید بهتره صرافی باشه که پول رو از طریق فردی در آمریکا به حسابتون ریخته باشه. این مساله ربطی به فرستادن پول نداره. یکی از دوستان من حتی پول هم بهش ریخته نشده هر دو ماه یکبار پیام میاد در صفحه بانکیش که شما چون از کشوری اومدید که تحریمه فلان مدارک رو بفرستید که البته این فرد هم زیاد جدی نمیگیره چون یه جور حالت تمپلیت رو داره. ایشون 2.5 ساله که در BOA حساب دارن!!
    تنها بانکی که اذیت میکنه همین BOA هست که اونم چو ننمیخواد از رقبا عقب بیفته زیاد کاری نداره مگر اینکه واقعا پولی از یه طریقی فرستاده بشه که دور زدن تحریم دیگه تابلو باشه که همچین چیزی هم تقریبا بعیده! مثلا پول بره به سوریه و از اونجا به یونان و از اونجا فرستاده بشه! ( که این رو از یکی از دوستام که حسابش رو بستن میگم)
    تازه تنها مشکلی که پیش می آد چیه؟ هیچی ! پولت رو میگیری میبری یه بانک دیگه به همین راحتی!اصلا با شما کاری ندارن (بازم میگم اینجا ضرر رو بانک میکنه نه هیچ کس دیگه!)
    ولی اون چیزی که من دیدم: خودم حساب داشتم در boa و کردیت هم داشتم. بعد فکر کردم بهتره حساب رو ببندم ببرم wells fargo. رفتم قبلش پرسیدم گفتن اره ما اصلا کاری نداریم! معلومه که البته باز نمیشه تحریم رو اونجا دور زد ولی درصد حساسیت BOA یکم بیشتره که من کردیت رو به پیشنهاد دوستان اینجا نگه داشتم و حسابم رو رو بردم WELLS FARGO.
    نتیجه: زیاد فرقی بین بانکها من ندیدم و همشون سر و ته یه کرباسن چون عملا اینجا سود هم مفهومی نداره. به نظر من شما دنبال بانکی باشید که بهترین آفر کردیت رو میده در ایالتتون و نگران فرستادن پول نباشید.. ممکنه دوستان بگن خوب میشه در یک بانک حساب و کردیت داشت و از بانکهای دیگه هم کردیت گرفت ولی شدیدا توصیه میکنم فقط یک کردیت داشته باشید حداقل واسه سالهای اول!

Member
    رشته و دانشگاه
    Medicine

من پس از مدتها برنامه فشرده بالاخره يه ذره آزاد شدم و امروز كرديت ريپورت اكسپرين رو چك كردم. همينجا به تمام دوستان اطلاع مي دم كه capital one 360 برام hard pull نزده بود! البته تكرار مي كنم كه من اصلا چيزي در مورد تيك زدن و نزدن يادم نمياد، با سيستم آنلاينشون هم هر كاري كرده بودم باز نمي كرد، زنگ زدم بهشون پاي تلفن ياور از جد و آبادم هم پرسيد تا بالاخره حساب رو باز كرد ولي به هر حال هارد پول نزده بود.
    يه نكته جالب كه تو اين ريپورت ديدم اين بود كه به تفكيك كرديت كارت، حداكثر بالانس در هر ماه و سقف كرديت رو نوشته بود (يعني مثلا در بأنك ايكس در ماه آگوست ٣٠٠ دلار حداككثر بالانستون بوده و سقف كرديتتون فلان قدر بوده). البته نمي دونم چرا ميزان پرداخت رو در بعضي موارد no data زده بود و بعضي ها رو عددش رو نوشته بود، ولي چون هميشه پرداختم سر موقع بوده همه رو سبز كرده بود.
    يه چيز ديگه هم بگم در مورد نامردي discover. من زنگ زدم بهشون براي افزايش سقف كرديت، بهم گفتن ما هارد پول مي زنيم، منم چون به شدت لازم داشتم مجبور شدم به اين خواسته غير انسانيشون تن در بدم ولي آخرش خير سرشون ٥٠٠ تا زياد كردن فقط! ولي خوب خداييش لازم داشتم! نامردا! البته همين كه زياد كردن فكر كنم بايد كلي خوشحال باشم چون تقاضاي افزايش سقف كرديت يكي از دوستان رو رد كردن با اينكه شرايط طرف خوب هم بود!

نقل قول نوشته اصلی توسط vita_nuova نمایش پست ها
    من پس از مدتها برنامه فشرده بالاخره يه ذره آزاد شدم و امروز كرديت ريپورت اكسپرين رو چك كردم. همينجا به تمام دوستان اطلاع مي دم كه capital one 360 برام hard pull نزده بود! البته تكرار مي كنم كه من اصلا چيزي در مورد تيك زدن و نزدن يادم نمياد، با سيستم آنلاينشون هم هر كاري كرده بودم باز نمي كرد، زنگ زدم بهشون پاي تلفن ياور از جد و آبادم هم پرسيد تا بالاخره حساب رو باز كرد ولي به هر حال هارد پول نزده بود.
    يه نكته جالب كه تو اين ريپورت ديدم اين بود كه به تفكيك كرديت كارت، حداكثر بالانس در هر ماه و سقف كرديت رو نوشته بود (يعني مثلا در بأنك ايكس در ماه آگوست ٣٠٠ دلار حداككثر بالانستون بوده و سقف كرديتتون فلان قدر بوده). البته نمي دونم چرا ميزان پرداخت رو در بعضي موارد no data زده بود و بعضي ها رو عددش رو نوشته بود، ولي چون هميشه پرداختم سر موقع بوده همه رو سبز كرده بود.
    يه چيز ديگه هم بگم در مورد نامردي discover. من زنگ زدم بهشون براي افزايش سقف كرديت، بهم گفتن ما هارد پول مي زنيم، منم چون به شدت لازم داشتم مجبور شدم به اين خواسته غير انسانيشون تن در بدم ولي آخرش خير سرشون ٥٠٠ تا زياد كردن فقط! ولي خوب خداييش لازم داشتم! نامردا! البته همين كه زياد كردن فكر كنم بايد كلي خوشحال باشم چون تقاضاي افزايش سقف كرديت يكي از دوستان رو رد كردن با اينكه شرايط طرف خوب هم بود!
    اول اینکه تا جایی که من متوجه شدم، همه بانک ها وقتی افزایش درخواست کردیت میدید، برای شما Hard Poll میزنند و این منحصر به بانک خاصی نیست و یکجورای مثل اپلای برای کردیت کارت هستش (یعنی ممکنه پذیرفته بشه/نشه) و همه مواردی رو که در اپلای یک کارت جدید در نظر میگیرند، در افزایش کردیت لاین هم بهش توجه میکنند.
    در مورد دیسکاور یه نکته ای بگم، در این مدتی که من اینجا هستم و بانک هایی که باهاشون کار کردم، بنظرم در کل، باز هم Discover از بقیه شون خیلی بهتر هستش و خدمات معقول تر و مناسب تری ارائه میده. نمیدونم شما بعد از چه مدتی درخواست افزایش کردیت دادید ولی من خودم حدود 2 ماه پیش و بعد از 1 سال درخواست افزایش کردیت دادم و رقم منطقی به کردیت لاین ام اضافه کردند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)