نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نتیجه اقدام برای استفاده از خدمات غیر ارز وزارت علوم

رأی دهندگان
29. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • موفق به استفاده از تخفیف هواپیما

3 10.34%
  • موفق به استفاده از معافیت عوارض خروج

18 62.07%
  • اقدام کردم اما در هیچ کدام از موارد بالا موفق نشدم.

9 31.03%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 33

موضوع: تخفیف بلیط هواپیما برای دانشجویان خارج از کشور

ApplyAbroad Guardian
    میلاد آواتار ها

Question تخفیف بلیط هواپیما برای دانشجویان خارج از کشور

خلاصه مطالب:

صدور معرفی نامه استفاده از تخفیف بلیط هواپیما

دانشجویان بورسیه (و همسر و فرزندان) و دانشجویانی كه دارای پرونده دانشجویی و مجوز استفاده از تسهیلات دانشجویی هستند می توانند جهت استفاده از تخفیف بلیط رفت و برگشت هواپیما (در مسیر ایران ایر) سالانه یكبار معرفی نامه دریافت نمایند.

- اعتبار معرفی نامه از تاریخ صدور حداكثر سه ماه می باشد و در صورت فقدان المثنی صادر نمی گردد.

مدارك لازم

1- تكمیل پرسشنامه درخواست صدور معرفی نامه بلیط هواپیما

2- اصل گواهی ثبت نام با قید رشته و مقطع تحصیلی با مهر و امضای دانشگاه

3- یك نسخه تصویر دو طرف كارت دانشجویی سال جاری

4- یك نسخه تصویر صفحات اول و دوم شناسنامه دانشجو (و همسر و فرزندان)

5- پاكت تمبردار سفارشی برگشت متضمن نشانی پستی

انجمن های مرتبط:

معافیت از پرداخت عوارض خروج از كشور؟

لینک مرتبط:

تخفیف بلیط هواپیما - دانشجویان فرانسه

تخفیف بلیط هواپیما - دانشجویان سوئد

تخفیف بلیط هواپیما - دانشجویان آلمان

تخفیف بلیط هواپیما - دانشجویان هند

تخفیف بلیط هواپیما - دانشجویان هلند
    ناگهان خوابی مرا خواهد ربود ...

پیش فرض خدمات غیر ارزی وزارت علوم (تخفیف بلیط هواپیما)

کسی می دونه درمورد استفاده از تخفيف هواپيمايي در سال يكبار که در سایت نشا نوشته شده منظور از یکسال، سال شمسی، میلادی یا کلا فاصله بین دو سفر است؟ کسی اطلاعی داره؟ مرسی
    ویرایش توسط studentz : April 23rd, 2013 در ساعت 05:53 AM

Senior Member سپهر آواتار ها

پیش فرض پاسخ : ارز مسافرتی- سوالات، اخبار و تجربیات شما

نقل قول نوشته اصلی توسط babak21 نمایش پست ها
    کسی می دونه درمورد استفاده از تخفيف هواپيمايي در سال يكبار که در سایت نشا نوشته شده منظور از یکسال، سال شمسی، میلادی یا کلا فاصله بین دو سفر است؟ کسی اطلاعی داره؟ مرسی
    این چه ربطی به ارز مسافرتی داره؟

ولی با این حال به نظر میاد منظور سال شمسیه. چون برای مسائل مشابه مثل ارز مسافرتی اینجوریه.
    .You tried your best and you failed miserably. The lesson is never try." H.S"

پیش فرض پاسخ : ارز دانشجویی- سوالات، اخبار و تجربیات شما

نامه به اداره کل گذرنامه (خروجي)

یکم واسه من توضیح میدین جریان نامه خروجی چی هست ؟مرسی

Senior Member

پیش فرض پاسخ : خدمت غیر ارزی وزارت علوم (تخفیف بلیط هواپیما و معافیت عوارض خروج)

سلام
    آخ من اینو نمی دونستم و برای سفر برای گرفتن ویزا 55 هزار تومان عوارض را دادم. حالا سوال من اینه که با توجه به اینکه من پاسم را گرفتم و ویزام هم توشه می تونم درخواست نامه بدم و بعد برم پلیس+10 تا برای خروج از کشور دیگه نخوام خروجی بدم یا اینکه حالا که پاسپورتم را دادن دیگه نمیشه؟ بعد رو بلیط هم مگه تخفیف می دن؟
    ممنون

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : خدمت غیر ارزی وزارت علوم (تخفیف بلیط هواپیما و معافیت عوارض خروج)

نقل قول نوشته اصلی توسط nt نمایش پست ها
    سلام
    آخ من اینو نمی دونستم و برای سفر برای گرفتن ویزا 55 هزار تومان عوارض را دادم. حالا سوال من اینه که با توجه به اینکه من پاسم را گرفتم و ویزام هم توشه می تونم درخواست نامه بدم و بعد برم پلیس+10 تا برای خروج از کشور دیگه نخوام خروجی بدم یا اینکه حالا که پاسپورتم را دادن دیگه نمیشه؟ بعد رو بلیط هم مگه تخفیف می دن؟
    ممنون
    بلیط رو نمیدونم تا حالا کسی نگرفته، ضمن اینکه فقط برای پروازهای ایران ایر میدند. بله شما هم معاف هستید، باید مراجعه کنید به وزارت علوم و جویای این قضیه بشید.

ApplyAbroad Superstar shibaak آواتار ها

من الان درخواستمو توی نشا ثبت کردم برای نامه. برام تاریخ مواجعه رو زده 15 شهریور. این تاریخ که دیگه به درد من نمیخوره. میشه راهنمایی کنید من میتونم حضوری برم و درخواست نامه رو بدم؟
    یا اینکه این تاریخ بیخودیه و مثلا چند روز دیگه درخواست من بررسی میشه و جواب میده؟ پیشاپیش ممنون از توضیحاتتون.
    ۵۸۴۳۹ ۱۳۹۱/۰۴/۱۰ نامه به اداره کل گذرنامه (خروجي) چهار شنبه 15 شهريور 1391 درخواست شما به اداره کارشناسي ارسال شده است. لطفا از این طريق منتظر نظر کارشناس مربوطه باشيد.

ApplyAbroad Veteran
    setareh21 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Geology- University of Tehran

سلام
    دوستان کسی میدونه برای استفاده از تخفیف بلیط ایران ایر باید چه کار کرد؟ در سایت که موقع ثبت نام هیچ جایی نیست که نوع درخواست رو مشخص کنید و اسکن ویزا و... میخواهد! که برای کسی که تازه داره میره ممکن نیست چکار باید کرد؟ اگر کسی تجربشو داره ممنون میشم راهنمایی کنه.
    Do not be afraid of tomorrow; for God is already there

Junior Member makhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    A.I. خواجه نصیر Manitoba

نقل قول نوشته اصلی توسط setareh21 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان کسی میدونه برای استفاده از تخفیف بلیط ایران ایر باید چه کار کرد؟ در سایت که موقع ثبت نام هیچ جایی نیست که نوع درخواست رو مشخص کنید و اسکن ویزا و... میخواهد! که برای کسی که تازه داره میره ممکن نیست چکار باید کرد؟ اگر کسی تجربشو داره ممنون میشم راهنمایی کنه.
    کسی نظری در مورد این سوال نداشت؟؟؟

Junior Member makhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    A.I. خواجه نصیر Manitoba

نقل قول نوشته اصلی توسط setareh21 نمایش پست ها
    سلام
    من شنیدم برای بار اول هم که از کشور خارج میشیم نمیشه ازش استفاده کرد .... باید بریم اونجا از طریق سفارت ایران برای دفعات بعدی اقدام کرد ... درسته؟؟

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)