صفحه 13 از 18 نخستنخست ... 3456789101112131415161718 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 175

موضوع: PayPal پی پال

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه فردوسی مشهد

پیش فرض پاسخ : PayPal پی پال

نقل قول نوشته اصلی توسط m.hashemian نمایش پست ها
    سلام،
    کسی از دوستان تا حالا با این کارتهای اعتباری که از شرکتها تهیه می کنن (wirecard) پرداخت Paypal انجام داده؟ مشکلی نداره؟
    سلام دوست عزیز
    همه کارت های اعتباری که شرکت ها ارائه می دهند قابلیت اتصال به پی پال ندارند. باید ازشون بپرسید که این کارتها قابلیت اتصال دارند یا نه
    موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط violet_m نمایش پست ها
    کسی که دانشجوی اتریشه میتونه پی پال بگیره؟روالش چطوریه؟
    شما برای افتتاح حساب پی پال نیاز به یه کارت اعتباری خوب هستید، اگه بعد از گرفتن اقامت به عنوان دانشجو، به شما کردیت کارت دادند میتونید پی پال باز کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mostafa360 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من نیاز به یه حساب پی پال دارم، چندتا سایت هم پیدا کردم که پی پال امارات ارائه میدن.
    ببینید من پی پال رو فقط برای دریافت پول میخوام، یعنی یه شرکت خارجی باید ماهانه به من پول بده و من تنها راهی که دارم پی پال هست.
    از اونجایی که من فقط دریافت با پی پالم انجام میدم آیا امکان لیمیت شدن بازم هست؟
    دوست عزیز
    این حساب رو به یک کارت معتبر (ویزاکارت یا مسترکارت ویژه پی پال) متصل کنید تا حساب شما لیمیت نشود
    البته با یک آی پی ثابت و مطمئن خارجی متصل شوید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamidas نمایش پست ها
    درصورتی که با آی پی ایران وارد اکانت ( حساب ) پی پال بشید یا کالایی به مقصد ایران بخرید حسابتون بلوک میشه.
    دوستان حواستان باشد
    این نکته ای که این دوستمون گفته درسته
    بعضی از این سایت های خرید که با پی پال قابل انجامه میگن که shiping address ثبت شده در سایت خرید را در پی پال خود وارد نمایید. اگر این کارو انجام بدین، حسابتون بسته میشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_AA نمایش پست ها
    خیر اما باید مدارکی نشون بدین که مقیم کشور مالزی هستین و نه ایران
    پی پال خیلی فرصت دقیق بررسی مدارکو نداره
    کارت اقامت مالزی رو بفرستین کفایت می کنه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bbabbakk نمایش پست ها
    شما گفتین اگه سیتیزن خارج نباشیم نمیتونیم حساب بانکی باز کنیم
    الان خیلی از سایتها ویزا یا مستر کارت رو debit صادر میکنن می خواستم ببینم میشه به نام فردی در ایران حساب بانکی خارجی باز کرد
    بعضی از سایت ها بصورت جعلی این کارو انجام میدن ولی ریسکش خیلی بالاست چونکه اگه مشکلی پیش بیاد و نتونید ثابت کنید که حساب جعلی نیست حساب بلوکه میشه به همین راحتی
    گول بعضی از این شرکتا رو نخورید

Junior Member

سلام. دوستانی که تجربه‌ی افتتاح حساب پی‌پل در ایران داشته‌اند اگر امکانش هست به صورت خصوصی به من پیام بفرستند و خوب و بد تجربه‌شون رو بگن، چون اسم بردن از شرکت‌ها در فروم برخلاف قوانین هستش. ممنون.

Junior Member

دوستان عزیز ازتون یک سوال داشتم. یکی از آشنایان در ایران از من خواستند که براشون حساب paypal به اسم خودم درست کنم. نمیدونم این کار برای من که دانشجو هستم و ویزای دانشجویی دارم میتونه از لحاظ مالیاتی مشکل ساز باشه یا خیر؟ اگر کسی اطلاعی در این مورد داره ممنون میشم راهنمایی کنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط Bahar_83 نمایش پست ها
    دوستان عزیز ازتون یک سوال داشتم. یکی از آشنایان در ایران از من خواستند که براشون حساب paypal به اسم خودم درست کنم. نمیدونم این کار برای من که دانشجو هستم و ویزای دانشجویی دارم میتونه از لحاظ مالیاتی مشکل ساز باشه یا خیر؟ اگر کسی اطلاعی در این مورد داره ممنون میشم راهنمایی کنه.
    اگر صرفا ایجاد حساب هست خودشون میتونن حساب ایجاد کنند نیازی به شما نیست، مگر اینکه در مرحله بعد از شما انجام یک سری خدمات دیگه رو درخواست کنند که مثل درخواست اعتبار و... که در اونصورت شما نباید قبول کنید.

ApplyAbroad Superstar amir110 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Bahar_83 نمایش پست ها
    من جای شما باشم با اسم خودم قطعا این کار رو نمی کنم.
    هر چی اینجا می نویسم نظر شخصیه و قابل تعمیم نیست

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)