صفحه 17 از 18 نخستنخست ... 789101112131415161718 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 175

موضوع: PayPal پی پال

Junior Member

پیش فرض پاسخ : PayPal پی پال

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    پاسپورت ایرانی و غیر ایرانی هیچ ارتباطی به استفاده از پی پال نداره. محدودیت استفاده از پی پال برای کسی هست که در برخی کشورها مثل مصر، عراق ، ایران یا پاکستان حضور داره، شهروند هرکشوری که باشه بدلیل محدودیت دسترسی به وب سایت داخل این کشورها نمیتونه از پی پال استفاده کنه.شما اگر در امریکا هستی میتونی از خدمات پی پال استفاده کنی و کسی با پاسپورت شما کاری نداره.
    در واقع منم دقیقا همین سئوالو داشتم. یه وقت اگر پی پال درخواست تایید هویت کنه پس نمی تونه منو به عنوان ایرانی بودن اکانتمو مسدود کنه درسته؟
    وطنم پاره تنم زمین

نقل قول نوشته اصلی توسط alir3z4 نمایش پست ها
    در واقع منم دقیقا همین سئوالو داشتم. یه وقت اگر پی پال درخواست تایید هویت کنه پس نمی تونه منو به عنوان ایرانی بودن اکانتمو مسدود کنه درسته؟
    من با گذرنامه ایرانی مرحله تایید هویت رو انجام دادم و مشکلی از این بابت پیش نیومد
    بیایم با عنوان پرسش هایمان در عمومی و عدم طرح آن ها در خصوصی، دیگران را از شنیدن نقطه نظرهایمان محروم نسازیم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alir3z4 نمایش پست ها
    پی پال به ملیت شما کاری نداره. فقط اگر با آی پی ایران لاگین کنید, حسابتون مسدود میشه.

Junior Member EhssanArt آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Animation school of art Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط Tesla64 نمایش پست ها
    سلام دوستان

میخواستم بدونم ایا میشه اکانت پی پال رو با گیفت کارت فعال کرد (همون طور که میدونید برای فعال سازی پی پال احتیاج به وارد کردن اطلاعال حساب یا کارت بانکی هست)
    و اگر جواب سوال قبلی مثبت هست سوال دوم اینکه گیفت کارت ها که امکان دریافت پول یا همون واریز شدن پول به خودشون رو ندارند بعد مشکلی واسه پی کار با پی پال بوجود نمیاد؟ چون پی پال هم دریافت داره هو واریز

یا اینکه باید یک کارت که قابلیت دریافت داره حتما به پی پال وصل باشه و پی پال پول رو در خودش نگه نمی داره و واریز میکنه به کارت یا اینکه میتونه پول رو در خودش نگه داره و محدودیتی نداره؟
    سلام

بله میتونید ویزا کارت و مستر کارت گیفت رو به امانت پی پال متصل کنین. حتی اگر تاریخش تموم شه و باطل بشه بازم اکانت باز می مونه و قابل استفاده.
    گیفت کارت قابلیت دریافت پول رو نداره (البته بسته به نوعش و سقف واریزش) اما پی پال پول دریافت میکنه. البته باید اینووس باشه وگرنه ممکنه اکانتتون لیمیت بشه.
    پی پال پول رو نگه میداره و اجازه میده شما ازش استفاده کنین. مثل حساب بانکی. به شرطی که موازین امنیتی رو رعایت کنین و با آی پی ایران واردش نشین.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

سلام دوستان
    میشه با حساب پی پال هزینه ی آزمون های تافل و جی ار ای رو داد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط persianboy7 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    میشه با حساب پی پال هزینه ی آزمون های تافل و جی ار ای رو داد؟
    درود
    بله، هر دو رو میشه با پی پال پرداخت کرد
    معمولا تو وب سایت هاشون هم تمامی طریقی که میشه هزینه ها رو داد گفته میشه. نه فقط واسه این دو آزمون، در کل واسه خدمات دیگه هم همچنین
    بیایم با عنوان پرسش هایمان در عمومی و عدم طرح آن ها در خصوصی، دیگران را از شنیدن نقطه نظرهایمان محروم نسازیم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

البته منظور من برای دانشجوهای ایرانی بود(ساکن ایران). یعنی اینجوری که شما می فرمایید با همون حساب پی پال همه ی کارها انجام میشه و احتیاجی به خرید ووچر از سازمان سنجش نیست؟

البته منظور من برای دانشجوهای ایرانی بود(ساکن ایران). یعنی اینجوری که شما می فرمایید با همون حساب پی پال همه ی کارها انجام میشه و احتیاجی به خرید ووچر از سازمان سنجش نیست؟
    ووچر سازمان سنجش برای کسانی هست که امکان پرداخت پول با روش‌های رایج رو ندارند.اگر از پی پال استفاده کنید نیازی به چیز دیگری نیست.

خاطرم هست حساب پی پالی که ایجاد کردم، تا زمانی که شخصی واسه ی من مبلغ ۱۰۰۰ دلار ارسال نکرده بودن هیچ مشکلی نداشت. بعد از دریافت این مبلغ، پی پال ازم خواست هویت و آدرس سکونت رو تایید کنم. واسه ی شما مبالغ کمتر از این هستش و در ضمن قصد پرداخت دارین که به نظرم نباید مشکلی به وجود بیاد (همون طور که احتمالا می دونین اگه پی پال به این پی ببره که شما از ایران از حساب تون استفاده می کنین اون رو مسدود می کنه).
    به هر حال، اگه شما ایران تشریف دارین چه جوری می خواین حساب تون رو شارژ کنین؟ شرکت هایی که پرداخت ارزی انجام میدن واسه ی شارژ حساب شما به همون اندازه ی پرداخت هزینه ی آزمون از شما کارمزد می گیرن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

شاٰرژ که نمی کنم ولی خب یه مقداری پول توش هست.
    ممنون از راهنماییتون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)