صفحه 12 از 18 نخستنخست ... 23456789101112131415161718 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 175

موضوع: PayPal پی پال

پیش فرض پاسخ : PayPal پی پال

سلام
    دوستان من نیاز به یه حساب پی پال دارم، چندتا سایت هم پیدا کردم که پی پال امارات ارائه میدن.
    ببینید من پی پال رو فقط برای دریافت پول میخوام، یعنی یه شرکت خارجی باید ماهانه به من پول بده و من تنها راهی که دارم پی پال هست.
    از اونجایی که من فقط دریافت با پی پالم انجام میدم آیا امکان لیمیت شدن بازم هست؟
    تو هم که هر دفعه که مارو میبینی...

Junior Member

درصورتی که با آی پی ایران وارد اکانت ( حساب ) پی پال بشید یا کالایی به مقصد ایران بخرید حسابتون بلوک میشه.

Senior Member

کسی که دانشجوی اتریشه میتونه پی پال بگیره؟روالش چطوریه؟

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط violet_m نمایش پست ها
    کسی که دانشجوی اتریشه میتونه پی پال بگیره؟روالش چطوریه؟
    بله میتونه. به سایت پی پل مراجعه کنید و یک اکانت شخصی برای خودتون بسازید و بعد هم اونو لینک کنید به یکی از حسابهای بانکی یا کارتهای بانکی که در اتریش دارید. فقط یادتون باشه که طبق گفته دوستان نباید از داخل ایران از این اکانت استفاده کنید چون احتمال داره که توسط پی پال بسته بشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mostafa360 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من نیاز به یه حساب پی پال دارم، چندتا سایت هم پیدا کردم که پی پال امارات ارائه میدن.
    ببینید من پی پال رو فقط برای دریافت پول میخوام، یعنی یه شرکت خارجی باید ماهانه به من پول بده و من تنها راهی که دارم پی پال هست.
    از اونجایی که من فقط دریافت با پی پالم انجام میدم آیا امکان لیمیت شدن بازم هست؟
    اعتباری به این اکانتها نمیشه کرد در صورت لیمیت شدن باید مدارک معتبر مثل قبض تلفن یا BS ارائه بدید به هرصورت شما پول رو دریافت میکنید اصلا بدون کارت همینجوری الان هم میتونی حساب باز کنید ولی موقع برداشت از پی پال یا خرج کردن حساب لیمیت میشه شرکتهایی هستند که درآمد شما رو هر ماه دریافت میکنند و معادل ریالیش رو بهتون می دهند.

Junior Member

سلام
    من مقداری دلار پی پال دارم. کسی نیاز به پرداخت داشت پیام خصوصی بده. همچنین با دلار اسکریل(مانی بوکرز) هم می تونم معاوضه کنم.

ممنون

Junior Member

سلام
    بهترین کار استفاده از سایتهایی هست که حساب بانکی یا پی پلشون رو بهتون میدن جهت نقد کردن و معادل ریالی رو با شما تصفیه میکنند.
    میتونیم بهتون کمک کنیم.
    اگر سوالی دارید میتونید پیغام خصوصی ارسال کنید

صرافی ای می شناسید که مطمئن باشه و انتقال پول از paypal به حساب ایران انجام بده؟

Junior Member

با سلام به همه ی دوستان.
    من ۱۹۵۰ یورو از حسابم توی پی پال برای یک کاری شارژ کردم و متاسفانه اون کار انجام نشد و با توجه به اینکه یکبار هزینه Exchange Fee را پرداخت کردم به صرفه نیست که مبلغ را به حسابم برگردونم.
    خلاصه ی مطلب اینکه اگر دوستان تا سقف ۱۹۵۰ یا نهایتا ۲۰۰۰ یورو پرداختی داشتند من می تونم واسشون انجام بدم و ریال بدون کارمزد ازشون دریافت کنم.
    با سپاس

نقل قول نوشته اصلی توسط Danaz نمایش پست ها
    صرافی ای می شناسید که مطمئن باشه و انتقال پول از paypal به حساب ایران انجام بده؟
    سلام. من خودم حساب پی پال امریکا دارم (برای زمانی بود که اونجا دانشجو بودم) و الان پیش برادرم که صرافی داره مشغول به کار هستم.
    فکر میکنم بتونیم با هم دیگه بابت خدمات پی پال کار کنیم.
    ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)