صفحه 15 از 18 نخستنخست ... 56789101112131415161718 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 175

موضوع: PayPal پی پال

Junior Member

پیش فرض پاسخ : PayPal پی پال

سلام و خسته نباشید
    دانشجویان خارج از کشور بعد از گرفتم کارت اقامت میتونن حساب بانکی باز کنن و حتی مستر و ویزا کارت البته از نوع غیر اعتباری بگیرن . میخواستم بپرسم میشه حساب پی پال به این نوع حسابها وریفای کرد و از ایران بواسطه شرکتهای واسطه پول واریز و اونطرف از طریق حساب متصل شده برداشت کرد؟ ( بجز خرید مستقیم با پی پال )
    اگر میشه هزینه انتقال از حساب پی پال به حساب اصلی و برداشت پول از بانک مربوطه توی چه رنجیه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MBA، دانشگاه صنعتی شریف

سلام دوستان
    ممنون میشم من رو راهنمایی کنید.

من در حال حاضر در ایران هستم. به صورت فریلنسری با یک شرکت هندی کار میکنم که سفارش رو اینترنتی دریافت و اینترنتی براشون ارسال میکنم.
    جهت واریز دستمزد (به دلار) از من خواستند که شماره پی پال (یا حساب یا کارت، هرچیزی) بهشون بدم.

میشه لطفا من رو راهنمایی کنید که برای این شرایط، بهترین حالت چی هست؟ اکانت پی پال بسازم یا به دنبال ثبت مستر یا ویزا کارت باشم؟ یا راه دیگه ای؟

سوال دیگه اینکه کسی تجربه کار با شرکت های ایرانی که این خدمات را ارائه میدهند رو داشته؟ توصیه میکنید؟
    (چون اسم بردن از شرکت ها خلاف قوانینه ممنون میشم اگه بهم پیام بدین اسم شرکت رو)

واقعا متشکر میشم بهم پاسخ بدین
    ویرایش توسط msph90 : September 17th, 2018 در ساعت 04:11 PM دلیل: نمیدانستم نام بردن از اسامی شرکت ها خلاف قوانین است

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MBA، دانشگاه صنعتی شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط pardeshiri نمایش پست ها
    سلام دوسان خوبم . یادم هست زمانی که ایران بودم و قرار بود به آمریکا برم ، از یکی از همین شرکت های ایرانی که کارت های پی پل رو صادر میکنن ، کارت خودم رو دریافت کردم . خیلی راضی بودم و جالبه که بدونید هنوز هم دارم از همین کارتی که از ایران گرفتم استفاده میکنم .

سلام، میشه بگید کدوم شرکت؟ متشکرم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MBA، دانشگاه صنعتی شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط hoomanjfr نمایش پست ها
    سلام دوستان.میشه به یه حساب پی پالی که به هیچ شماره حساب یا کارتی وصل نیست ماهیانه پول(طبیعتا به دلار) واریز کرد و بعد از دو سه ماه برای لینک کردن کارت به اون حساب پی پال اقدام کرد؟
    سلام دوست عزیز
    منم شرایطی مشابه شما دارم
    قراره ماهانه مبلغی به دلار برام از خارج از کشور واریز بشه (خودم ایران هستم)

میشه بگید شما از چه راه حلی استفاده کردید و تجربه تون رو به اشتراک بگذارید؟ ممنونم

Junior Member

جواب سوالتون را اینجا ببینید. فقط دقت کنید با آی پی ایران وارد حساب نشوید یا با حساب پی پال خود کالایی به مقصد ایران نخرید.

https://www.paypal.com/sg/smarthelp/...rified-faq1913

نقل قول نوشته اصلی توسط msph90 نمایش پست ها
    سلام دوستان

من در حال حاضر در ایران هستم. به صورت فریلنسری با یک شرکت هندی کار میکنم که سفارش رو اینترنتی دریافت و اینترنتی براشون ارسال میکنم.
    جهت واریز دستمزد (به دلار) از من خواستند که شماره پی پال (یا حساب یا کارت، هرچیزی) بهشون بدم.

میشه لطفا من رو راهنمایی کنید که برای این شرایط، بهترین حالت چی هست؟ اکانت پی پال بسازم یا به دنبال ثبت مستر یا ویزا کارت باشم؟ یا راه دیگه ای؟

سوال دیگه اینکه کسی تجربه کار با شرکت های ایرانی که این خدمات را ارائه میدهند رو داشته؟ توصیه میکنید؟

سسلام . صندوق پيام خصوصي شما پر هست و امكان دريافت پيام رو نداريد. ميشه لطفا صندوق پيام هاتون رو خالي كنيد تا امكان دريافت پيام رو داشته باشيد

نقل قول نوشته اصلی توسط msph90 نمایش پست ها
    سلام دوستان

سلام دوست عزیز
    این دقیقا سوال بنده هم هست. میشه بگین راهی پیدا کردین؟
    من شیندم PayPax هم برای ایرانی ها قابل افتتاح هست، ولی اطلاعات دقیق ندارم کسی بتونه به راحتی بهش پول واریز بکنه یا با ویی پـی ان وصل بشیم مشکل ایجاد نشه.

دوستان ببخشید، کسی میدونه اگه با آی پی خارجی مثلا انگلیس پی پال بسازیم و باهاش کار بکنیم، ولی به خاطر این ویی پیی ان آی پی داخل انگلیس تغییر می کنه ولی کشورش مطمئنم تغییر نمی کنه. آیا این واسه پی پال مشکل ایجاد می کنه؟ پی پال به حساب بانکی یا کارتی وصل نیست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط eeeeeeehsan نمایش پست ها
    دوستان ببخشید، کسی میدونه اگه با آی پی خارجی مثلا انگلیس پی پال بسازیم و باهاش کار بکنیم، ولی به خاطر این ویی پیی ان آی پی داخل انگلیس تغییر می کنه ولی کشورش مطمئنم تغییر نمی کنه. آیا این واسه پی پال مشکل ایجاد می کنه؟ پی پال به حساب بانکی یا کارتی وصل نیست.
    تغییر آی پی باید منطقی باشه. (که اگر اکانتتون لیمیت شد می تونید بگید مسافرت بودم از اونجا وارد اکانت شدم ) ولی بطور مثال اگر شما الان با آی پی انگلیس وارد اکانت بشی و یک ساعت دیگه با آی پی آمریکا و فرداش با آی پی چین، خوب مسلما اکانت تون مسدود خواهد شد. درضمن ورود به اکانت با آی پی ایران قطعا لیمیت شدن اکانت را به همراه خواهد داشت.

درضمن برای وریفای کردن اکانت پی پال نیاز به حساب (کارت) بانکی خواهید داشت.

سلام دوستان

میخواستم بدونم ایا میشه اکانت پی پال رو با گیفت کارت فعال کرد (همون طور که میدونید برای فعال سازی پی پال احتیاج به وارد کردن اطلاعال حساب یا کارت بانکی هست)
    و اگر جواب سوال قبلی مثبت هست سوال دوم اینکه گیفت کارت ها که امکان دریافت پول یا همون واریز شدن پول به خودشون رو ندارند بعد مشکلی واسه پی کار با پی پال بوجود نمیاد؟ چون پی پال هم دریافت داره هو واریز

یا اینکه باید یک کارت که قابلیت دریافت داره حتما به پی پال وصل باشه و پی پال پول رو در خودش نگه نمی داره و واریز میکنه به کارت یا اینکه میتونه پول رو در خودش نگه داره و محدودیتی نداره؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)