صفحه 6 از 18 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 175

موضوع: PayPal پی پال

Junior Member hadipro آواتار ها

پیش فرض پاسخ : نحوه باز كردن اكانت پي پال

نقل قول نوشته اصلی توسط PejmanKarimian نمایش پست ها
    سلام،
    قراره برای من از خارج پول واریز بشه به طور مکرر. با توجه به این که یک سرور اختصاصی از آلمان دارم واز لحاظ IP مشکلی وجود نداره،
    اگر خودم اینترنتی یک حساب PayPal بسازم و بعد مبلغ داخلش رو از طریق یکی از این شرکت های داخلی تبدیل کنم
    مشکلی به وجود می آد؟ امکان داره محدود بشه؟
    حتما لازمه از این شرکتها وریفای شده بخرم؟
    لطفا" بیشتر توضیح بدید از کجا و چه مقدار واریز میشه و در چه فاصله زمانی ؟ پی پال مثل کردیت کارت یا حساب بانکی نیست و به زلس قاطع در مدت زمان کوتاهی از شما درخواست مدارک خواهد شد . اگر سقف تراکنشهای شما بالای 3000$ در ماه هست بهتره از این گزینه صرف نظر کرده و به فکر گشایش حساب بانکی بین المللی با قابلیت سویفت باشید.

با احترام

Junior Member ziggorat آواتار ها

پیش فرض پاسخ : PayPal پی پال

از دوستان کسی تا حالا از PayPal برای پرداخت هزینه بلیت هواپیما استقاده کرده؟

سلام دوستان. همون طور که می دونید paypal رو هم میشه به کارت وصل کرد و هم به خود حساب. می خواستم بدونم ایا این دو با هم فرقی دارن یا نه؟ و اگر دارن وصل کردن به کدومش بهتر هست؟
    متشکرم.

با سلام و خسته نباشيد
    بنده يك اكانت پيپال از يك شركت خريداري كردم بصورت تضميني با كرديت كارد و آدرس محل سكونت
    پس از 1 ماه ليميت شد.خلاصه بنده تمامي مدارك را براش ارسال كردم و پيپال همه را قبول كرد ولي با اين حال به يكي از transaction ها گير داد و گفت بايد مدارك بيشتري از اين تراكنش براش بفرستم و همچنان حسابم ليميت باقي مونده.خلاصه از 10 روز پيش به پشتيبانيش بيش از 3 تيكت دادم و تمامي ترنسكشن هاي ورودي و خروي را توضيح دادم ولي همچنان هيچ جوابي به بنده داده نشده و اكانتم همچنان ليميت است.از اونجايي كه بنده فقط Writing وReading ام خوب است و Listening وSpeaking ام بسيار مزخرف است نميتونم تلفني با پشتيباني پيپال تماس بگيرم و البته تماس تلفني هم بايد با شماره اي غير از شماره هاي ايراني صورت بگيرد كه تلفن تماس خارج از ايران هم ندارم.
    كي ميتونه كمكم كنه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    MBA گرایش - لیسانس کشاورزی- دانشگا�

نقل قول نوشته اصلی توسط booalisina نمایش پست ها
    سلام دوستان. همون طور که می دونید paypal رو هم میشه به کارت وصل کرد و هم به خود حساب. می خواستم بدونم ایا این دو با هم فرقی دارن یا نه؟ و اگر دارن وصل کردن به کدومش بهتر هست؟
    متشکرم.
    سلام
    این دو تفاوتی با هم ندارند. شما باید روشی رو به پی پل معرفی کنید که بتونه یه تراکنش ورودی و خروجی داشته باشه که به این صورت حساب شما از این نظر وریفای بشه. بعدا اما به هر دلیلی ممکنه از شما مدارکی طلب کنه که می تونه شامل پاسپورت و گواهینامه و قبض و ... باشه. معمولا برای خیلی ها که در ایران هستند ، وریفای کردن با یک کارت قابل انجام هست. چون امکان افتتاح حساب برای اونها نیست.

Member
    رشته و دانشگاه
    MBA گرایش - لیسانس کشاورزی- دانشگا�

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidflower نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشيد
    بنده يك اكانت پيپال از يك شركت خريداري كردم بصورت تضميني با كرديت كارد و آدرس محل سكونت
    پس از 1 ماه ليميت شد.خلاصه بنده تمامي مدارك را براش ارسال كردم و پيپال همه را قبول كرد ولي با اين حال به يكي از transaction ها گير داد و گفت بايد مدارك بيشتري از اين تراكنش براش بفرستم و همچنان حسابم ليميت باقي مونده.خلاصه از 10 روز پيش به پشتيبانيش بيش از 3 تيكت دادم و تمامي ترنسكشن هاي ورودي و خروي را توضيح دادم ولي همچنان هيچ جوابي به بنده داده نشده و اكانتم همچنان ليميت است.از اونجايي كه بنده فقط Writing وReading ام خوب است و Listening وSpeaking ام بسيار مزخرف است نميتونم تلفني با پشتيباني پيپال تماس بگيرم و البته تماس تلفني هم بايد با شماره اي غير از شماره هاي ايراني صورت بگيرد كه تلفن تماس خارج از ايران هم ندارم.
    كي ميتونه كمكم كنه؟
    اینکه می فرماید به یکی از تراکنش ها گیر داده ، چه گیری داده؟ چه پیغامی داده شده؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidflower نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشيد
    كي ميتونه كمكم كنه؟
    والا اگه فقط مشکل تماس از خارج از ایران باشه هرچند قول 100% نمیدم اما شاید بتونم کاری براتون کنم.پ خ بزنید اما من ندیدم لیمیت شدن یک حساب با یک تماس برطرف بشه ها. این قضیه تماس رو خود پی پال ازتون خواسته یا شرکتی که ازشون پی پال گرفتید؟

سلام دوستان
    یه دونه ویرچوال ویزا کارت گرفتم برای خرید یک کتاب اینترنتی که نویسنده کتاب توی پی پال اکانت داره میخواستم بدونم چطور میتونم به صورت غیر مستقیم پرداخت کنم و اگر کسی از عزیزان هست میتونه اینکارو برام انجام بده؟مرسی

Junior Member

با سلام خدمت همه دوستان،

من دارم پرداخت‌های دانشگاه‌های مقصدم رو با پی‌ پال (ساپورت ویزا کارت) یکی‌ از اقوامم در اروپا (اتریش) انجام میدم. برای پرداخت Application Fee یکی‌ از دانشگاه‌ها گزینه پرداخت با ویزا کارت رو انتخاب کردم، اطلاعات کارت رو وارد کردم و خیلی‌ شیک پرداخت هم انجام شد. (تافل و جی‌آرای رو از قبل ریپورت کرده بودم). حالا مشکلی‌ که دارم با پرداخت برای خود ریپورت تافل و جی‌ آر ایه.

وقتی‌ میرسم به قسمت پرداخت ۲ تا انتخاب دارم: یا ویزا/مستر کارت به طور مستقیم و یا پی‌ پال. وقتی‌ ویزا/مستر کارت رو انتخاب می‌کنم و اطلاعات کارت رو وارد می‌کنم میگه اطلاعات وارد شده نامعتبره و وقتی‌ هم از طریق پی‌ پال می‌خوام پرداخت کنم میگه باید اکانت پی‌ پال داشته باشی‌ در صورتی‌ که وقتی‌ از اون فامیلمون جریانو می‌پرسم کاملا بی‌ اطلاع هستن و میگن ما مستقیم پرداخت می‌کنیم.

حالا به نظر شما باید چیکار کنم؟ یه قسمت داره برای ساختن اکانت پی‌ پال که اطلاعات دارنده کارت مثل اسم و فامیل و کشور و آدرس و اینجور چیزا رو می‌خواد. ساختن اکانت جدید مشکل رو حل میکنه؟ اگه از ایران بخوایم اکانت بسازیم (حتی با فیل ترشکن) مشکل بلاک شدن کارت پیش نمیاد؟

لطفا راهنماییم کنید

ممنون

Senior Member nima_AA آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Kia70 نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه دوستان،

من دارم پرداخت‌های دانشگاه‌های مقصدم رو با پی‌ پال (ساپورت ویزا کارت) یکی‌ از اقوامم در اروپا (اتریش) انجام میدم. برای پرداخت Application Fee یکی‌ از دانشگاه‌ها گزینه پرداخت با ویزا کارت رو انتخاب کردم، اطلاعات کارت رو وارد کردم و خیلی‌ شیک پرداخت هم انجام شد. (تافل و جی‌آرای رو از قبل ریپورت کرده بودم). حالا مشکلی‌ که دارم با پرداخت برای خود ریپورت تافل و جی‌ آر ایه.

وقتی‌ میرسم به قسمت پرداخت ۲ تا انتخاب دارم: یا ویزا/مستر کارت به طور مستقیم و یا پی‌ پال. وقتی‌ ویزا/مستر کارت رو انتخاب می‌کنم و اطلاعات کارت رو وارد می‌کنم میگه اطلاعات وارد شده نامعتبره و وقتی‌ هم از طریق پی‌ پال می‌خوام پرداخت کنم میگه باید اکانت پی‌ پال داشته باشی‌ در صورتی‌ که وقتی‌ از اون فامیلمون جریانو می‌پرسم کاملا بی‌ اطلاع هستن و میگن ما مستقیم پرداخت می‌کنیم.

حالا به نظر شما باید چیکار کنم؟ یه قسمت داره برای ساختن اکانت پی‌ پال که اطلاعات دارنده کارت مثل اسم و فامیل و کشور و آدرس و اینجور چیزا رو می‌خواد. ساختن اکانت جدید مشکل رو حل میکنه؟ اگه از ایران بخوایم اکانت بسازیم (حتی با فیل ترشکن) مشکل بلاک شدن کارت پیش نمیاد؟

لطفا راهنماییم کنید

ممنون
    به هیچ عنوان توصیه نمیکنم از ایران اکانت بسازین و حتی وصل بشین , به شدت پی پال حساس هستش به ای پی ایران

سعی کنید همون با کارت پرداخت کنید اگر هم مجبور به پی پال شدین از اکانت شخص دیگری خارج از ایران استفاده کنید یا اکانت جدید را در کشور دیگری بسازید

امکان ساخت اکانت هستش با تغییر ای پی از ایران ولی بسیار ریسک داره و به دردسرش نمیارزه
    زندگی یک هدیه است به ما حق ویژه، فرصت و مسؤولیت می‌دهد.
    باید به ازای آن، چیزی بازگردانیم و آن « خود اصلاح‌شده » ماست
    . « آنتونی رابینز »

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)