صفحه 8 از 18 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 175

موضوع: PayPal پی پال

Senior Member nima_AA آواتار ها

پیش فرض پاسخ : PayPal پی پال

نقل قول نوشته اصلی توسط shakibak نمایش پست ها
    الان پیشنهاد شما به من چیه ؟
    به اون فامیل که در ایرلند زندگی میکنه بگم که با اینترنت خودش به نام من و با آدرس خودش برام حساب باز کنه ؟ این روش بهتره ؟
    بعد واسه چک کردن حساب اگه از آمریکا برم مشکل پیش نمیاد؟ آخه وی پی ** ایرلند من از کجا گیر بیارم ! اونم آی پی اختصاصی !
    بابت خرید از داخل ایران اطمینان دارید که به مشکل می خورم ؟ آخه واسه یه گیم آنلاین میخوام ، خود بازی روی سیستم من نصب هست و باید از سیستم خودم لاگین شم .
    کلا پیشنهاد من این هستش اگر خیلی پرداخت ندارین بدین شرکت های اینترنتی براتون پرداخت کنن دیگه خودتون حساب باز نکنین ........در غیر اینصورت بله فامیلتون همه کار ها رو از شهر خودش انجام بده ساخت اکانت و غیره ...........برای چک کردن اشکالی نداره از امریکا باشه ولی به شرطی که دائم ای پی عوض نکنید منتها احتمال دیسکانکت زیاده وقتی با وی پی *** وصل میشین خیلی ریسک داره
    زندگی یک هدیه است به ما حق ویژه، فرصت و مسؤولیت می‌دهد.
    باید به ازای آن، چیزی بازگردانیم و آن « خود اصلاح‌شده » ماست
    . « آنتونی رابینز »

نقل قول نوشته اصلی توسط shakibak نمایش پست ها
    الان پیشنهاد شما به من چیه ؟
    به اون فامیل که در ایرلند زندگی میکنه بگم که با اینترنت خودش به نام من و با آدرس خودش برام حساب باز کنه ؟ این روش بهتره ؟
    بعد واسه چک کردن حساب اگه از آمریکا برم مشکل پیش نمیاد؟ آخه وی پی ** ایرلند من از کجا گیر بیارم ! اونم آی پی اختصاصی !
    بابت خرید از داخل ایران اطمینان دارید که به مشکل می خورم ؟ آخه واسه یه گیم آنلاین میخوام ، خود بازی روی سیستم من نصب هست و باید از سیستم خودم لاگین شم .
    من ۵ سال از پی‌پل خارج از ایران استفاده کردم و بعد چند سفر به ایران که ازاون‌جا می‌خواستم یک سری خریدِ انلاین انجام بدم که تازه موفق هم نشدم! حساب پی‌پلِ منو بستن و واسم یه ایمیل اومد که از حسابِ شما در ایران تلاش شده واسه خریدِ انلاین و به دلیل اینکه مورد مشکوک هست ما حساب رو می‌بندیم تا شما به سوالات ما پاسخ بدین که خلاصه دیگه من پیش رو نگرفتم و این همینجوری بلاک موند.
    از زندگی اموختم: هرانچه که رها کردم بسویم شتافت و هرانچه که بسویش شتافتم از من گریخت.

Senior Member m_rond آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط DibaBasir نمایش پست ها
    من ۵ سال از پی‌پل خارج از ایران استفاده کردم و بعد چند سفر به ایران که ازاون‌جا می‌خواستم یک سری خریدِ انلاین انجام بدم که تازه موفق هم نشدم! حساب پی‌پلِ منو بستن و واسم یه ایمیل اومد که از حسابِ شما در ایران تلاش شده واسه خریدِ انلاین و به دلیل اینکه مورد مشکوک هست ما حساب رو می‌بندیم تا شما به سوالات ما پاسخ بدین که خلاصه دیگه من پیش رو نگرفتم و این همینجوری بلاک موند.
    سلام
    شما از وی P ان استفاده کردین یا همینجور مستقیماً با آی پی ایران وصل شده بودین؟
    Never Say Never

نقل قول نوشته اصلی توسط m_rond نمایش پست ها
    سلام
    شما از وی P ان استفاده کردین یا همینجور مستقیماً با آی پی ایران وصل شده بودین؟
    مستقيم با IP ايران ، واقعا فكر نميكردم اينقدرجدي باشه اين قضيه واسشون .
    از زندگی اموختم: هرانچه که رها کردم بسویم شتافت و هرانچه که بسویش شتافتم از من گریخت.

نقل قول نوشته اصلی توسط DibaBasir نمایش پست ها
    مستقيم با IP ايران ، واقعا فكر نميكردم اينقدرجدي باشه اين قضيه واسشون .
    اگر اقامت کشوری رو دارید، مدارک اقامتی خودتون رو بدید پی‌پل حسابتون رو دوباره باز میکنه.

ApplyAbroad Guardian
    hpmoner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. in Computer Science, Drexel University

سلام.
    من میخواستم یک اکانت paypal درست کنم و بتونم ازش استفاده کنم. میخواستم ببینم راهی هست؟ چون اینجور که معلومه حتی اگه کسیو هم پیدا کنم که آدرس اونو بدم موقع ثبت نام، اگه من از ایران به اکانتم وصل بشم یا حتی فی.لت.ر شکن هم داشته باشم به خاطر اینکه هر دفعه IP عوض میشه اکانتم رو میبندن!
    **دوستان کامپیوتری و برقی، اپلیکنت های امریکا، اگه دوست داشتید -> اینجا<- رو مطالعه بفرمایید**
    **سوالات محتمل روز مصاحبه سفارت امریکا**

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

نقل قول نوشته اصلی توسط hpmoner نمایش پست ها
    سلام.
    من میخواستم یک اکانت paypal درست کنم و بتونم ازش استفاده کنم. میخواستم ببینم راهی هست؟ چون اینجور که معلومه حتی اگه کسیو هم پیدا کنم که آدرس اونو بدم موقع ثبت نام، اگه من از ایران به اکانتم وصل بشم یا حتی فی.لت.ر شکن هم داشته باشم به خاطر اینکه هر دفعه IP عوض میشه اکانتم رو میبندن!
    نمي دونم چه جوري ميشه از ايران حساب paypal باز كرد. فكر نكنم عوض شدن IP اهميتي داشته باشه. همينكه IP ايران نباشه كافيه. از شما يك شماره حساب (يا كرديت كارت) و اسم و آدرس ميخوان و ايميل.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

نقل قول نوشته اصلی توسط hpmoner نمایش پست ها
    سلام.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrad نمایش پست ها
    نمي دونم چه جوري ميشه از ايران حساب paypal باز كرد. فكر نكنم عوض شدن IP اهميتي داشته باشه. همينكه IP ايران نباشه كافيه. از شما يك شماره حساب (يا كرديت كارت) و اسم و آدرس ميخوان و ايميل.
    با سلام
    خیر دوست عزیز، تا زمانی که شما به پی‌پل مدارک شناسایی ارائه نکنید، اکانت شما به اصطلاح وریفای (تایید ) نمیشه و خیلی زود لیمیت میشید، فکر اینکه بتونید از ایران اکانت پی‌پالی برای خودتون درست کنید رو از سر بیرون کنید چون اگر لیمیت بشید ، تمام پول داخلش تماما بلاک میشه!

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

نقل قول نوشته اصلی توسط saeidza نمایش پست ها
    با سلام
    خیر دوست عزیز، تا زمانی که شما به پی‌پل مدارک شناسایی ارائه نکنید، اکانت شما به اصطلاح وریفای (تایید ) نمیشه و خیلی زود لیمیت میشید، فکر اینکه بتونید از ایران اکانت پی‌پالی برای خودتون درست کنید رو از سر بیرون کنید چون اگر لیمیت بشید ، تمام پول داخلش تماما بلاک میشه!
    من كه براي خودم حساب paypal باز كردم هيچ مدرك شناسايي نخواستن. البته شايد اين اواخر مقرراتشون عوض شده باشه. من چند سال قبل حساب باز كرده بودم و اين كار رو داخل آمريكا كرده بودم نه از ايران.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrad نمایش پست ها
    من كه براي خودم حساب paypal باز كردم هيچ مدرك شناسايي نخواستن. البته شايد اين اواخر مقرراتشون عوض شده باشه. من چند سال قبل حساب باز كرده بودم و اين كار رو داخل آمريكا كرده بودم نه از ايران.
    بالاخره وضعیت احراز هویت شما در صفحه اول پی‌پال مشخص هست، یا وریفای هست یا وریفای نیست، اگر وریفای هست که هیچ، اگر وریفای نیست، بالاخره تو یکی از پرداخت‌ها که نیاز به آتورایز هست، پی‌پال بصورت مستقیم از شما مدارک هویتی رو درخواست خواهد کرد، یا نهایتا شمارو بصورت موقت لیمیت میکنه تا زمانی که شما مدارک رو برای پی‌پل ارسال کنید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)