صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 17

موضوع: عنوان و متن مناسب ایمیل برای پیگیری وضعیت مقاله سابمیت شده

پیش فرض عنوان و متن مناسب ایمیل برای پیگیری وضعیت مقاله سابمیت شده

سلام
    لطفا متن مناسبی برای ایمیلی که جهت پیگیری وضعیت یه مقاله که چند ماهی هست سابمیت شده زده میشه بگید و همین طور چه عنوانی برای چنین ایمیلی گذاشته بشه بهتر هستش
    ممنون

پیش فرض پاسخ : عنوان و متن مناسب ایمیل برای پیگیری وضعیت مقاله سابمیت شده

نقل قول نوشته اصلی توسط roberto11 نمایش پست ها
    سلام
    لطفا متن مناسبی برای ایمیلی که جهت پیگیری وضعیت یه مقاله که چند ماهی هست سابمیت شده زده میشه بگید و همین طور چه عنوانی برای چنین ایمیلی گذاشته بشه بهتر هستش
    ممنون
    سلام
    میشه گفت چگونگی نوشتن متن اینگونه ایمیلها یجورایی سلیقه ایه ولی در هر صورت من معمولا یه همچین استیلی رو واسه پیگیری مقاله ها استفاده میکنم:

Dear Dr. XXXXXX
    I am writing to you with regard to my paper entitled “ XXXXXX ” that I have submitted it to your esteemed journal in X.X.2011
    I would be most grateful if you could let me know about its progress

Best regards
    NAME
    در مجموع هرچه خلاصه تر باشه یه همچین ایمیلایی بهتره چون طرف مقابل هم اینجوری حس بیشتری داره واسه خوندنش

در مورد عنوان مناسب هم باید بگم که اغلب مجلات یک شماره یا ID یا Manuscript number به مقاله سابمیت شدتون اختصاص میدن که به احتمال خیلی زیاد همون ابتدا که سابمیت رو انجام میدید به نوعی در اختیارتون میذارن. البته امکانش هم هست که این کار صورت نگیره که خب اکثر مجلات معتبر دارن یه همچین چیزی.

اگر این شماره رو دارید که معمولا گاهی خود مجلات هم اصرار دارند که واسه مکاتباتتون توو قسمت Subject اون کد رو ذکر کنید.
    درهر صورت بهترین راه اینه که کد و عنوان مقاله رو در قسمت Subject بیارید؛ البته این رو اضافه کنم که مثلا راه های دیگه ای هم وجود داره بعنوان مثال تنها بنویسید که Inquiry

اگه اکسپت شده باشه شیرینی یادتون نره

Junior Member

سلام. من هم مشکل مشابهی دارم اما یکم حاد تر. من 6 ماه پیش مقاله ام رو واسه ی ژورنال فرستادم تا الآن هم خبری نشده. تو این مدت سایت اون ژورنال کمی تغییراتی داشت از جمله ایمیلی که واسه سابمیت معرفی کرده بودند عوض شد. حالا من می خوام به این ایمیل جدیدشون ایمیل بزنم ببینم وضعیت مقاله ام چجوریه، وسط این تغییرات گم نشده باشه. اگر لطف کنید برای من هم یک قالب ایمیل مشخص کنید ممنون میشم. (البته توش ذکر شده باشه که مقاله ام رو به ایمیل قبلی فرستادم)
    Junior Member

پیش فرض نحوه پیگیری و ایمیل مناسب برای مقاله ای که 6 ماه پیش فرستادم

سلام.
    من 6 ماه پیش ی مقاله واسه ی ژورنال فرستادم که هنوز پاسخی ندادند. نکته مهم اینه که در این بین سایت ژورناله تغییراتی داشت از جمله ایمیلی که واسه سابمیت مقالات معرفی کرده بودند عوض شد ( قبلاً ایمیل یک پروفسور بود حالا ی ایمیل کلی برای دریافت مقالات مخصوص این ژورنال) حالا من می خوام به این ایمیل جدیده ایمیل بزنم ببینم وضعیت مقاله ام چی شده و در چه مرحله ای است، ی وقت تو این جابجایی گم نشده باشه.
    اگر امکان داره یکی از دوستان یه قالب ایمیل مناسب واسه من مشخص کنه( چون خیلی به نحوه مکاتبات انگلیسی مسلط نیستم)

موضوع ایمیل رو هم لطفا مشخص کنید چی باشه
    ممنون

پیش فرض پاسخ : نحوه پیگیری و ایمیل مناسب برای مقاله ای که 6 ماه پیش فرستادم

نقل قول نوشته اصلی توسط roohnakh نمایش پست ها
    سلام.
    من 6 ماه پیش ی مقاله واسه ی ژورنال فرستادم که هنوز پاسخی ندادند. نکته مهم اینه که در این بین سایت ژورناله تغییراتی داشت از جمله ایمیلی که واسه سابمیت مقالات معرفی کرده بودند عوض شد ( قبلاً ایمیل یک پروفسور بود حالا ی ایمیل کلی برای دریافت مقالات مخصوص این ژورنال) حالا من می خوام به این ایمیل جدیده ایمیل بزنم ببینم وضعیت مقاله ام چی شده و در چه مرحله ای است، ی وقت تو این جابجایی گم نشده باشه.
    اگر امکان داره یکی از دوستان یه قالب ایمیل مناسب واسه من مشخص کنه( چون خیلی به نحوه مکاتبات انگلیسی مسلط نیستم)

موضوع ایمیل رو هم لطفا مشخص کنید چی باشه
    ممنون
    There are various types regarding tracking of your paper status and it is a matter of choice
    As regards the change of their EMAIL, I suppose that it has no specific effect on your paper referee procedure, as it is just for correspondences
    In my view, the most important thing is the Email of any journals' EDITORS, regardless of the preliminary provided Emails for submitting of papers that sometimes have been provided

Hence, I recommend you that do not take any notice of their change in their Email, at least in this phase

don't worry
    Please be advised that my statements are only applicable when you have access to the Editor Email; though I speculate that in any journal you can find the Executive Editor or Editor in chief's Emails

Anyway, as I said formerly at the top of this page, you could mention your question as follows

To whom it may concern (Name of EDITOR be replaced if you know

I am writing to you with regard to my paper entitled “ XXXXXX ” that I have submitted it to your esteemed journal in X.X.2011
    I would be most grateful if you could let me know about its referee procedure and probable outcomes

With best of my regards
    XXXX

Furthermore, I suggest that you can send your inquiry to the both of their Emails (the Editor Email in the TO section of your Mail and their new Email in the CC section
    By doing so, I believe that you would be able to reach your desired response as soon as possible

You can do this first, and see how they will respond to your inquiry

ویرایش توسط Mahdi Sh : June 23rd, 2012 در ساعت 05:11 PM

با سلام دوستان

من مقاله ای رو در may 2011 به یک ژرنال نسبتا خوب فرستادم که هیچ جوابی دریافت نکردم در ماه 6 از سال 2012 یعنی بعد از یک سال از سامبیت مقاله یک

ایمیل به ادیتور زدم که بعد از دو یا سه روز ایمیل زد و عذرخواهی کرد از تاخیر و گفت که we have had difficulties in finding reviewers for it

و حالا مشکل حل شده و بزودی جوابی برای شما میفرستم الان بیش از 6 ماه گذشته و هیچ جوابی نیومده

موقعیت مقاله روی سایتشون بصورت "Under Review"است یعنی همون حالتی که از اول بوده.

به نظر شما اگه یک ایمیل دیگه به ادیتور بزنم بده؟

چه اقدامی بکنم؟ دوباره صبر کنم(تاکی)؟؟

از جوابهاتون متشکرم
    ویرایش توسط مهتابان : January 5th, 2013 در ساعت 02:29 PM

Thanks for sharing the great email template, for sure I will use in future. however, If you are able to edit your previous post, please correct "in X.X.2011" to "on X.X.2011"

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdi Sh نمایش پست ها
    سلام
    میشه گفت چگونگی نوشتن متن اینگونه ایمیلها یجورایی سلیقه ایه ولی در هر صورت من معمولا یه همچین استیلی رو واسه پیگیری مقاله ها استفاده میکنم:

Dear Dr. XXXXXX
    I would be most grateful if you could let me know about its progress

Best regards
    NAME
    در مجموع هرچه خلاصه تر باشه یه همچین ایمیلایی بهتره چون طرف مقابل هم اینجوری حس بیشتری داره واسه خوندنش

در مورد عنوان مناسب هم باید بگم که اغلب مجلات یک شماره یا ID یا Manuscript number به مقاله سابمیت شدتون اختصاص میدن که به احتمال خیلی زیاد همون ابتدا که سابمیت رو انجام میدید به نوعی در اختیارتون میذارن. البته امکانش هم هست که این کار صورت نگیره که خب اکثر مجلات معتبر دارن یه همچین چیزی.

اگر این شماره رو دارید که معمولا گاهی خود مجلات هم اصرار دارند که واسه مکاتباتتون توو قسمت Subject اون کد رو ذکر کنید.
    درهر صورت بهترین راه اینه که کد و عنوان مقاله رو در قسمت Subject بیارید؛ البته این رو اضافه کنم که مثلا راه های دیگه ای هم وجود داره بعنوان مثال تنها بنویسید که Inquiry

اگه اکسپت شده باشه شیرینی یادتون نره

Member mech90 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mech. Eng. at IUST

سلام دوست عزیر
    شاید الان که من این حواب رو می دهم دیگه از زمان این کار گزشته باشه و نتیجه مقاله شما مشخص شده باشد. ولی برای اطلاع از بقیه دوستان خواستم بگم:
    معمولا در این شرایط به جای اسرار زیاد برای مشخص شدن نتیجه نهایی کار توسط ادیتور اصلی، ایمیلی می زنند و اسم چند نفر
    آدم متخصص در این موضوع را به عنوان داور معرفی می کنند. حتی اگر کسان دیگری را قبلا به ژورنال معرفی کرده باشید.
    البته این رو هم باید بهتون بگم که خیلی بهتره قبل از ارسال این ایمیل، یک ایمیل با این محتوا بزنید که درصورت نیاز ژورنال
    شما افراد متخصصی رو به عنوان داور می شناسید که معرفی کنید. و بعد در صورت جواب گرفتن از ادیتور (که معمولا هم جواب می دهند)
    در ایمیل دوم افراد را معرفی نمایید. دقت کنید افراد معرفی شده افراد مناسبی باشند که در یکی از فروم های همین سایت شرایطش رو توضیح داده.
    امیدوارم به درد دوستان بخورد. می دانم برای بیشتر عزیزان تکراری است.

نقل قول نوشته اصلی توسط مهتابان نمایش پست ها
    با سلام دوستان

من مقاله ای رو در may 2011 به یک ژرنال نسبتا خوب فرستادم که هیچ جوابی دریافت نکردم در ماه 6 از سال 2012 یعنی بعد از یک سال از سامبیت مقاله یک

ایمیل به ادیتور زدم که بعد از دو یا سه روز ایمیل زد و عذرخواهی کرد از تاخیر و گفت که we have had difficulties in finding reviewers for it

و حالا مشکل حل شده و بزودی جوابی برای شما میفرستم الان بیش از 6 ماه گذشته و هیچ جوابی نیومده

موقعیت مقاله روی سایتشون بصورت "Under Review"است یعنی همون حالتی که از اول بوده.

به نظر شما اگه یک ایمیل دیگه به ادیتور بزنم بده؟

چه اقدامی بکنم؟ دوباره صبر کنم(تاکی)؟؟

از جوابهاتون متشکرم

سلام
    می شه لطف کنید، بنده رو هم راهنمایی بفرمایید؟
    من 29 آوریل 2015 مقاله ای سابمیت کردم. مجله، یه ژورنال ترک هست و تنها راه برای سابمیت یا پیگیری یه ایمیل هست که تو سایت مجله درج شده. بعدا تو جولای بعد از اینکه دو بار ایمیل فرستادم و پیگیر شدم، گفتن ما مقاله رو دریافت کردیم و داریم بررسی می کنیم، بررسی که تموم شد خبر می دیم. الان بیشتر از 6 ماه گذشته و طی چند روز اخیر دو بار واسه شون ایمیل فرستادم و پرسیدم که وضعیت چه جوریه و آیا امکانی هست که فرآیند بررسی تسریع بشه، اما به هیچکدوم از دو تا ایمیلم جوابی ندادن.
    به نظرتون من دیگه ایمیلی نفرستم و همچنان منتظر بمونم یا پیگیر باشم؟ اگه بهتره ایمیل بفرستم با چه عنوان و محتوایی بفرستم بهتره؟
    عنوان دو تا ایمیلی که اخیرا فرستادم:
    1. Too long wait for your email
    2. Request for acceleration
    خیلی ممنون می شم دانش و تجربیات ارزشمندتون رو در اختیارم بزارین و راهنماییم کنین
    با آرزوی بهترین ها برای شما

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Uproar نمایش پست ها
    سلام
    می شه لطف کنید، بنده رو هم راهنمایی بفرمایید؟
    من 29 آوریل 2015 مقاله ای سابمیت کردم. مجله، یه ژورنال ترک هست و تنها راه برای سابمیت یا پیگیری یه ایمیل هست که تو سایت مجله درج شده. بعدا تو جولای بعد از اینکه دو بار ایمیل فرستادم و پیگیر شدم، گفتن ما مقاله رو دریافت کردیم و داریم بررسی می کنیم، بررسی که تموم شد خبر می دیم. الان بیشتر از 6 ماه گذشته و طی چند روز اخیر دو بار واسه شون ایمیل فرستادم و پرسیدم که وضعیت چه جوریه و آیا امکانی هست که فرآیند بررسی تسریع بشه، اما به هیچکدوم از دو تا ایمیلم جوابی ندادن.
    به نظرتون من دیگه ایمیلی نفرستم و همچنان منتظر بمونم یا پیگیر باشم؟ اگه بهتره ایمیل بفرستم با چه عنوان و محتوایی بفرستم بهتره؟
    عنوان دو تا ایمیلی که اخیرا فرستادم:
    1. Too long wait for your email
    2. Request for acceleration
    خیلی ممنون می شم دانش و تجربیات ارزشمندتون رو در اختیارم بزارین و راهنماییم کنین
    با آرزوی بهترین ها برای شما
    بهتر اینه که صبور باشی دوست عزیز

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)