صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 17 , از مجموع 17

موضوع: عنوان و متن مناسب ایمیل برای پیگیری وضعیت مقاله سابمیت شده

پیش فرض پاسخ : عنوان و متن مناسب ایمیل برای پیگیری وضعیت مقاله سابمیت شده

مبلغ پیشنهادی برای فروش کارت مورد نظر باید با میزان موجودی کارت برابر باشد.?????

Junior Member

پیش فرض عنوان و متن مناسب ایمیل برای پیگیری وضعیت اصلاحات مقاله سابمیت شده

من این ایمیلو برای پیگیری اصلاحات مقاله ای که فرستاده بودم آماده کردم. امیدوارم بدردتون بخوره :

,Dear editor
    Regarding the manuscript entitled "XXXX" that was revised and resubmitted to your journal ten months ago (X/X/X). According to your anticipation, the result having feedback to our in approximately 8-10 weeks. Since I haven't received any response from your journal yet. I would appreciate if you kindly update me with any result of peer review.Thank you very much for your time and consideration

Sincerely yours

پیش فرض پاسخ : عنوان و متن مناسب ایمیل برای پیگیری وضعیت مقاله س

سلام دوستان
    حدودا یک هفته قبل از عید مقاله ای به یک مجله داخلی انگلیسی زبان فرستادم. "peer review time= 3-8 weeks" تو سایت SJR زده بود برای همین اینجا فرستادم که مثلا زود اکسپت شه کارش داشتم. الان 16 هفته شده. 11 جون پیرریویو شده و بعد از اون دو بار نوشته do.اخریش 1 جولای. الان من به مجله ایمیل بدم بگم چی؟ مشابه همین ایمیلایی که اینجاست رو بفرستم؟ الان این do دقیقا یعنی چی؟

سلام دوستان. این متن رو از یک سایت خارجی گرفتم میذارم شاید بدرد خورد. مخصوصا قبل از تاریخ که on میذارن و تو نمونه های اینجا in نوشته بود.to you اول نمونه ها هم بنظرم قشنگ نیست نوشته شه.

Dear Mr./Ms. XXX [Editor's Name],

I have submitted my revised manuscript titled XXXX [manuscript id: xxxx] to your journal via the online submission system on dd/mm/yyyy [date of submission]. Two days later, the status changed to ‘with editor.’ However, the status has remained unchanged ever since.

I would be grateful if you could let me know whether there has been any further progress on my submission.

Sincerely,

XXXX [Your name and contact details]

Junior Member

با سلام
    بنده مقاله ام در یک ژورنال لهستانی دارای ایمپکت پذیرش شده،این مجله در مرحله چاپ مبلغی دریافت میکنه
    و من الان به نامه پذیرش مقاله برای دفاع از رساله ام نیاز دارم.قیمت یورو هم که الا ماشاالله......
    امکان داره برای نگارش نامه ای برای سردبیر مجله کمکم کنید در خصوص اینکه برای دفاع به این نامه احتیاج دارم؟

Junior Member

سلام، می بخشید مجله ای که می خوام مقاله را ارسال کنم پولی است، امکان داره برای نگارش نامه ای برای سردبیر مجله کمکم کنید تا هزینه ای ازم نگیرند یا تخفیف بدن

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Sokooot نمایش پست ها
    سلام، می بخشید مجله ای که می خوام مقاله را ارسال کنم پولی است، امکان داره برای نگارش نامه ای برای سردبیر مجله کمکم کنید تا هزینه ای ازم نگیرند یا تخفیف بدن
    بله من در خدمتم
    توی دایرکت متن فارسیتون رو بفرستین، تونستم در خدمتم
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)