صفحه 44 از 50 نخستنخست ... 3435363738394041424344454647484950 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 431 تا 440 , از مجموع 497

موضوع: تحصیل در ایرلند

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در ایرلند

دوستان دقت کنید که دارندگان استمپ سه از الان به بعد اجازه کار دارن. یعنی همسر کسانی که وارد ایرلند میشن. از اول مارچ 2019.

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer science, Trinity College Dublin

نقل قول نوشته اصلی توسط Renault نمایش پست ها
    دوستان دقت کنید که دارندگان استمپ سه از الان به بعد اجازه کار دارن. یعنی همسر کسانی که وارد ایرلند میشن. از اول مارچ 2019.
    این تغییرات متاسفانه گویا فقط برای همسران دارندگان ویزای کاری اعمال خواهد شد. تا جایی که من مطلع هستم همسر دانشجوی دکتری استمپ ۳ نمیگیره.
    New regulations have been introduced in Ireland to allow the spouses and dependants of Irish Critical Skills Permit (Green Card) holders easier access to employment in Ireland.
    http://www.inis.gov.ie/en/INIS/Pages/revised-immigration-arrangements-for-the-spouses-and-de-facto-partners-of-critical-skills-employment-permit-holders
    ویرایش توسط sheikheshahr : March 20th, 2019 در ساعت 04:36 AM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sheikheshahr نمایش پست ها
    سلام،
    ۱- من تا به حال چنین موردی ندیدم ولی خوب پیشنهاد میدم با توجه به این که وقت زیادی ندارید همون مدرک قدیمی بعلاوه‌ی پرینت از صفحه‌ی وب‌سایت دانشگاه که ذکر کرده در صورت سابقه‌ی تحصیل در کشور انگلیسی زبان نیازی به مدرک نیست را توی مدارکتون بزارید. بهتر از اون اینه که نامه‌ای از دانشگاه یا استاد بگیرید که زبان ایشان برای تحصیل در سطح مناسب است.
    In some cases, other evidence may also be taken into account, such as a degree taken through English, in an English-speaking country.

۲- به طور متوسط دو ماه زمان ‌میبره پروسه‌ی ویزا ولی در مواردی با مکاتبه و پیگیری استاد زودتر هم صادر شده. اصولاً استاد از این پروسه مطلع است و میدونه که ارتباطی به شما نداره. بدترین اتفاقی که ممکنه بیافته اینه که تاریخ شروع را از سپتامبر بعد میزارن. بسته به استاد ممکنه اگر زودتر رسیدید به ایرلند قرارداد Research Assistant ببنده باهاشون تا برای مدت زمان پیش از شروع حقوق دکتری خرجتون دربیاد ولی خوب همه ی استاد ها این کار رو نمی کنند.

۳- شما دو راه دارید. یا به عنوان همسر ایشون(دانشجوی دکتری) اقدام می‌کنید و با ویزای وابسته‌ی به هیچ عنوان اجازه‌ی کار ندارید. همزمان میتونید اقدام کنید و اتفاقا بهتر هم هست چون اگر بعدا اقدام کنید بسیار زمان‌بر خواهد بود.
    راه دیگه این هست که شما برای ویزای تحصیلی جداگانه اقدام کنید که اون هم البته بسیار هزینه‌بر هست به خاطر شهریه‌های بالای اینجا.
    ۴- همسر شما اجازه‌ی کار نیمه‌وقت حدود همون ۲۰ ساعت در هفته را دارند ولی خوب پیدا کردن کار نیمه وقت خیلی راحت نیست. گاهی اوقات دانشگاه کار‌های تدریس و حل‌تمرین ارائه میکنه که میتونه کمک حال باشه ولی روش حساب نکنید در کل.

اینطوری که شرایط خیلی سخت میشه، چون هزینه زندگی برای متاهلها بالاتر از سالی 18500 یورو هست.
    هیچ راهی برای کار کردن یا ویزای کار گرفتن وجود نداره؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer science, Trinity College Dublin

نقل قول نوشته اصلی توسط kh_nadali نمایش پست ها
    اینطوری که شرایط خیلی سخت میشه، چون هزینه زندگی برای متاهلها بالاتر از سالی 18500 یورو هست.
    هیچ راهی برای کار کردن یا ویزای کار گرفتن وجود نداره؟
    متاسفانه قطعاً شرایط با این حقوق سخت خواهد بود. درباره‌ی هزینه‌های زندگی در ایرلند اینجا بخوانید.
    گرفتن ویزای کار غیرممکن نیست ولی مستلزم این است که شما شغلی پیدا کنید که اولاً در لیست مهارت‌های مورد نیاز ایرلند باشه و ثانیاً حقوقش بالاتر از ۳۰ هزار یورو در سال باشه. ضمن این که شرکت‌ها ترجیح میدن که کسانی رو استخدام کنند که در حال حاضر در ایرلند سکونت دارند و مجوز کار (استمپ ۴) دارند. در مورد ویزای کار این لینک را مطالعه کنید.

Junior Member

واقعیت این هست که دانشجوی دکترا به سختی بتواند با همسر و مخصوصا بچه با این اوضاع گرانی مسکن زندگی کند. پس دقت کنید در انتخاب هاتون. بالاترین فاند 18350 هست معاف از مالیات. اما برای مجرد این حقوق بسیار عالیه.

Junior Member

از دوستان کسی هست که تجربه زندگی متاهلی رو داشته باشه و یه کم با جزییات بیشتر در خصوص شرایط زندگی و هزینه ها و خونه و رفت و آمد توضیح بده؟

Junior Member

سلام دوستان
    ممنون میشم راهنماییم کنید.
    من از یکی از دانشگاه های ایرلند پذیرش گرفتم واسه ارشد مجدد، و میخوام با هزینه ی شخصی برم واسه تحصیل،
    آیا در حین تحصیل امکان کار کردن هست؟ کار پیدا میشه واسه دانشجوی ایرانی؟ چون من فقط میتونم هزینه تحصیل بدم ولی واسه زندگی بایستی کار کنم.آیا امکانش هست که با کار دانشجویی اونجا موند تا تحصیل تموم بشه؟ تو کشورهای دیگه امکانش هست ولی از ایرلند هیچ اطلاعی ندارم، هدف من موندن تو ایرلند. سوال دیگه ام اینکه آیا با بانک صحبت کنیم میتونه پرینت حساب واسه من درست کنه که نشون سفارت بدیم؟کسی اینکار کرده؟
    بی نهایت ممنون میشم راهنماییم کنید.

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد مهندسی نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط masterarch نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ممنون میشم راهنماییم کنید.
    من از یکی از دانشگاه های ایرلند پذیرش گرفتم واسه ارشد مجدد، و میخوام با هزینه ی شخصی برم واسه تحصیل،
    آیا در حین تحصیل امکان کار کردن هست؟ کار پیدا میشه واسه دانشجوی ایرانی؟ چون من فقط میتونم هزینه تحصیل بدم ولی واسه زندگی بایستی کار کنم.آیا امکانش هست که با کار دانشجویی اونجا موند تا تحصیل تموم بشه؟ تو کشورهای دیگه امکانش هست ولی از ایرلند هیچ اطلاعی ندارم، هدف من موندن تو ایرلند. سوال دیگه ام اینکه آیا با بانک صحبت کنیم میتونه پرینت حساب واسه من درست کنه که نشون سفارت بدیم؟کسی اینکار کرده؟
    بی نهایت ممنون میشم راهنماییم کنید.
    سلام دوست عزیز سال نوتون مبارک
    راه های خیلی آسونتری برای رفتن و ادامه تحصیل وجود داره مثل آلمان اتریش فرانسه که هزینه هاش به مراتب پایین تر هست.
    رشتتون چی هست؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط phdboy نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز سال نوتون مبارک
    راه های خیلی آسونتری برای رفتن و ادامه تحصیل وجود داره مثل آلمان اتریش فرانسه که هزینه هاش به مراتب پایین تر هست.
    رشتتون چی هست؟
    ممنون از پاسختون دوست عزیز،سال نو شما هم مبارک.
    من رشته ام طراحی صنعتی. حقیقتش آلمان پذیرش گرفتم ولی 2 بار دیفر کردم ولی نوبتم هنوز نرسیده وبعد 16ماه ولی باز نوبتم نشد. الان این رشته اینکه قبول شدم ارشدinteraction design ظاهرا پرکاربرد مربوط به محصولات دیجیتالی مثل موبایل و کامپوترو کارهای گرافیکی نرم افزار و....... و اینکه ارشدش 1 ساله است.ببخشید اگه اطلاع دارید ممنون میشم راهنماییم کنید. امکان داره با کار دانشجویی از پس مخارج زندگی بر اومد؟ اصلا واسه دانشجوی ایرانی کار پیدا میشه؟ نرم اونجا این همه هزینه کنم از پس مخارج زندگی برنیام. حقیقتش من اصلا هیچ اطلاعی در مورد ایرلند ندارم. ولی کشور انگلیسی زبان یه امتیاز خوبیه.

Junior Member

سلام
    مبارک باشه
    میفرماید کدوم دانشگاه و چقدر هزینشه ؟
    برای منم خیلی جذابه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)