صفحه 50 از 50 نخستنخست ... 4041424344454647484950
نمایش نتایج: از شماره 491 تا 497 , از مجموع 497

موضوع: تحصیل در ایرلند

پیش فرض پاسخ : تحصیل در ایرلند

نقل قول نوشته اصلی توسط msa2 نمایش پست ها
    سلام دوستان، من تجربه خودم از کشور ایرلند را میخام باهاتون به میان بزارم. من ۴ ماه حدودا واسه Visa اقدام کردم از خارج از ایران. اینکه از خارج از ایران تا حالا من هرجایی اقدام کردم مسالان انگلیس ۳ هفته طول میکشه ولی هنوز بد ۴ ماه از ایرلند خبری نیست. به نظرم سیستم مربوطه به جنگ جهانی دوم دارن. من مجبور شدم همه مدارک را با پست بفرستم و اونا با پست واسه من نامه کار بفرستم. خلاصه این کشور به نظرم هنوز خیلی خیلی از باقی کشور های اروپایی عقبه، و اصلان وقته خودتونه تلف نکنید. به نظرم واسه پستدک تلاش کنید انگلیس اقدام کنید که بدونید ۱۵ روزه جواب visa میگیرد. درسته شرایط پاندمیک هم تاسر گزاره والی واقعن تصمیم گرفتم کلان این کشور را هنوز نرفته کانکئل کنم. چون مطمعنم اگه هم برم انجا اول بدبختی تازه واسه مدرک بازی و سیستم بوروکراتیک شرو میشود.

بعد از شیوع ویروس ایرلند کلا پروسه ویزاهای جدید از تمام کشورها را قطع کرد که این مربوط به سیستم قبل از جنگ جهانی نمیشه. کشورهای دیگه مثل نروژ هم روال بررسی ویزا را به کلی متوقف کردن. دلیل هم جلوگیری از ورود اتباع دیگه به کشور بود.

Junior Member

سلام دوستان
    من از دانشگاه دوبلین پذیرش گرفتم و تا جایی که شنیدم ایرلند کشور خوبیه ولی در مورد امنیت دوبلین می خواستم بیشتر بدونم. کسی هست تجربه داشته باشه و بتونه کمک کنه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mae84 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من از دانشگاه دوبلین پذیرش گرفتم و تا جایی که شنیدم ایرلند کشور خوبیه ولی در مورد امنیت دوبلین می خواستم بیشتر بدونم. کسی هست تجربه داشته باشه و بتونه کمک کنه؟
    امنیت؟ نه امنیت موردی نداره. البته شمال دابلین کلا خیلی جالب نیست ولی در کل مورد امنیتی به اون صورت نیست.
    اینجا مساله فقط عدم عرضه ملک برای کرایه برای بالا نگه داشتن عمدی قیمت کرایه هست. و قیمت گرایه از لندن گرون تر هست. مشکل امنیت نداریم. گرانی فقط و اینکه شغل نیست و اگرم باشه به ایرلندی میدن غیر از اینکه قحلی رجال باشه. پست های منو مطالعه کنید کلیات ایرلند رو متوجه میشید.

Junior Member

بله شنیدم که ایرلند جنوبی بهتر از ایرلند شمالی هستش و اینکه بحران مسکن دارن ولی در مورد امنیت شهر دوبلین یه چیزایی خوندم که البته فکر میکنم در اکثر پایتخت ها تا حدی عادیه. ولی اینکه پیدا کردن شغل چقدر میتونه سخت یا آسون باشه زیاد اطلاعی ندارم و از پست های شما استفاده خواهم کرد.
    ممنون از راهنماییتون

Junior Member

سلام دوست عزیز
    منم پذیرش فول فاند ب تازگی گرفتم برای مقطع دکترا از ایرلند

خو.استم بدونم شما در جریان شرایط ویزای همراه هستین؟ ایا اجازه کار به همراه داده میشه ب صورت تمام وقت؟ خود دانشجو چطور؟
    و ایتکه اگه دوره ی سکالرشیپ من که دولتی هست سه ساله بشه ولی درس من 4سال طول بکشه سال اخر چطور باید هزینه ها رو کاور کنم؟ ایا دوره سکالرشیپ تمدید شدنی هست؟

Junior Member

دوستان سلام

من به تازگی سکالرشیپ دولتی ایرلند رو برنده شدم برای مقطع دکترا.

کسی هست که االان ایرلند زندگی گنه و بتونه یکم اطلاعات خوب ازش بگیریم.

مدت زمانی که طول میکشه اقامت دایم گرفت گویا خیلی زیاد هست. که خود نقص بزرگی هست.
    از مزایای ایرلند میشه برامون بگین.

ممنونم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamidreza_s نمایش پست ها
    سلام، ممنون میشم بفرمایید شانس من برای دوره دکترا با فاند کامل در رشته معماری دانشگاه های رنک بالای این کشور چطور هست:

کارشناسی معماری - غیرانتفاعی - معدل کل 18.59
    ارشد معماری - دولتی تهران - معدل کل 19.15

برنده جایزه دوسالانه معماری،
    برنده فاند برای شرکت در دوره 10 روزه کارگاه و ارائه در آلمان،
    4 مقاله کنفرانس داخلی (به فارسی) و در حال نگارش مقاله ژورنالی.

زبان ندادم ولی برای آیلتس 7 تلاش میکنم. (MSRT: 75/100)

دوست عزیز سلام شما تونستی جایی فاند بگیری در ایرلند
    خانم بنده هم معماری خوندن شعیدبهشتی و شاگرداول بودن .خواستم ببینم شانسی داره برای گرفتن سکالرشیپ در ایرلند

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)