صفحه 1 از 50 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 497

موضوع: تحصیل در ایرلند

hamedmashhad
    Guest

پیش فرض تحصیل در ایرلند

سلام دوستان
    من دنبال کسی هستم که بخواد تو این یکی دو ماه اخیر بره ایرلند... یا اینکه اونجا باشه که یه سری سوال مهم ازش بپرسم.
    خودم تا دو سه ماه دیگه دارم برا ادامه تحصیل میرم اونجا.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در ایرلند

I am going to apply for visa this sunday and I should be in Ireland on first October.

Junior Member

چرا اینجا واسه ایرلند یه موضوع جداگانه نیست؟
    اگه دوستان اطلاعاتی در مورد این کشور دارن, لطفا در اینجا قرار بدن
    Alavirad

Junior Member

اول هم خودم شروع می کنم. یکی از استادای دانشگاه UCD خیلی تحویل گرفته و گفته که حاضره supervisor بشه. اولا می خواستم بدونم که تو ایرلند هم مثل آلمان همه چیز دست استاده؟ یعنی استاد OK بده دیگه تمومه؟
    در ضمن گفته که هیچی فاند نداریم, آیا تا آخر دوره تحصیل به همین شکل می مونه یا می تونم بعد از یک ترم فاند بگیرم؟
    Alavirad

ایرلند فاند که نداره هیچی . گرونم هست هم دانشگاهاش هم زندگی یاسه همینه کسی دنبالش نیست.! ???
    شب سردي است، و من افسرده. راه دوري است، و پايي خسته. تيرگي هست و چراغي مرده. مي کنم تنها از جاده عبور: دور ماندند ز من ادمها. سايه اي از سر ديوار گذشت، غمي افزود مرا بر غمها. فکر تاريکي و اين ويراني بي خبر آمد تا با دل من قصه ها ساز کند پنهاني. نيست رنگي تا بگويد با من اندکي صبر سحر نزديک است. هر دم

Senior Member maryamf آواتار ها

there are very few information about ireland if you search the persian name: ایرلند

من چند سوال راجع به ویزای ایرلند داشتم
    من با چند استاده یکی از دانشگاههای ایرلند مصاحبه تلفنی داشتم و خیلی نظرشون مثبت بودو اونها برای آشنایی بیشتر دوطرف دعوتم کردند ایرلند با تقبل پرداخت هزینه ها توسط دانشگاهشون.

خوب تا اینجا همه چیز خوبه برای آشنایی با یک دانشگاه خارجی لااقل تجربه خوبیه

اما مشکلات من:
    ویزای ایرلند چه مدت طول می کشه که بیاد؟ چون باید در فرمهای سفارت تاریخ دقیق ورودم به ایرلند را اعلام کنم؟و اگر زود اعلام کنم و ویزا نیاد همه چیز از دست میره و دیر اعلام کنم خوب دانشگاه شاید پشیمان بشه؟یعنی اگه یکشنبه این هفته مدارکم را بدم به سفارت( اگه مشکلی پیش نیاد ) کی را تاریخ ورودم به ایرلند اعلام کنم؟ و آیا سفارت کشورهای خارجی در طی کریسمس بسته میشه؟چندروز کریسمس تعطیلند! این زمان را هم به محدوده زمانی 6-7هفته اونها اضافه کنم؟ اگه اینجوره چندروز اضافه میشه؟

سوال دیگری که دارم اینه که من سایت سفارت را دیدم نوع ویزای مصاحبه نیست این نوع ویزا به چه مدارکی نیاز هست؟ چون مدارک ویزاهای مختلف فرق داره!

نکته دیگر سوال من:
    پرواز تهران دوبلین داریم یا نه؟ اگه نیست بهترین مسیری که میشه رفت دوبلین از طریق لندن است یا پاریس یا فرانکفورن یا هرجایی که مدنظرتونه!

در نهایت اگه دوستی ایرلنده و اطلاعات دقیق تری از اونجا داره ممنون میشم راهنماییم کنه چون اطلاعات راجع به این کشور خیلی کمه

ApplyAbroad Veteran

در مورد ایرلند من بگم با اینکه شهریه هاش گرونه ولی به نظرم تو حوزه ی بریتانیا بهترین کشوره...
    مردمش مردم خوبین....
    -------------------------------------
    من خودم میخاستم برای دانشگاه UCD اقدام کنم که استاد اون برنامه هم خیلی خوب بود و یکساله هم بود تشویق کرد و گفت شرایطت خوبه ولی خوب مساله ی شهریه 14000 یورو اونم برای یه سال خیلی زیاد...بقیه ی مخارج هم که بماند...
    البته عجیبه که چرا تو قسمت نتایج کشور ایرلند جزو موارد انتخابی نبود ولی در حالیکه یکی از دوستان خانم در مقطع دکتری پذیرش خوبی گرفتند....اگه میشد که الان اونجا هستن از شرایطشون می گفتن خوب میشد
    --------------------------------------
    این هم لیست دانشگاه های مورد تایید وزرات علوم که البته سه تاش در رنکینگ های خوب قرار دارند...
    1- Dublin City University

2- The University of Dublin, Trinity College

3- University of Limerick

4- University College Cork

5- University College Dublin

6- national University of Ireland, Galway

7- National University of Ireland, Maynooth
    دانشگاه های The University of Dublin, Trinity College،University College Corkو University College Dublin جزو دانشگاه های خوب ایرلند حساب میشن...

من که از کشور ایرلند خیلی خوشم میاد...اگه میشد حتما میرفتم اونجا

چرا کسی منو راهنمایی نمی کنه؟ حداقل بچه هایی که رفتند راهنماییم کنید این کارمندای سفارت که خیلی بد اخلاق هستند شما هم راهنمایی نمی کنید پس از کی بپرسم

ApplyAbroad Hero Hamid_110 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط shabe mahtabi نمایش پست ها
    من چند سوال راجع به ویزای ایرلند داشتم
    من با چند استاده یکی از دانشگاههای ایرلند مصاحبه تلفنی داشتم و خیلی نظرشون مثبت بودو اونها برای آشنایی بیشتر دوطرف دعوتم کردند ایرلند با تقبل پرداخت هزینه ها توسط دانشگاهشون.

خوب تا اینجا همه چیز خوبه برای آشنایی با یک دانشگاه خارجی لااقل تجربه خوبیه

اما مشکلات من:
    ویزای ایرلند چه مدت طول می کشه که بیاد؟ چون باید در فرمهای سفارت تاریخ دقیق ورودم به ایرلند را اعلام کنم؟و اگر زود اعلام کنم و ویزا نیاد همه چیز از دست میره و دیر اعلام کنم خوب دانشگاه شاید پشیمان بشه؟یعنی اگه یکشنبه این هفته مدارکم را بدم به سفارت( اگه مشکلی پیش نیاد ) کی را تاریخ ورودم به ایرلند اعلام کنم؟ و آیا سفارت کشورهای خارجی در طی کریسمس بسته میشه؟چندروز کریسمس تعطیلند! این زمان را هم به محدوده زمانی 6-7هفته اونها اضافه کنم؟ اگه اینجوره چندروز اضافه میشه؟

سوال دیگری که دارم اینه که من سایت سفارت را دیدم نوع ویزای مصاحبه نیست این نوع ویزا به چه مدارکی نیاز هست؟ چون مدارک ویزاهای مختلف فرق داره!

نکته دیگر سوال من:
    پرواز تهران دوبلین داریم یا نه؟ اگه نیست بهترین مسیری که میشه رفت دوبلین از طریق لندن است یا پاریس یا فرانکفورن یا هرجایی که مدنظرتونه!

در نهایت اگه دوستی ایرلنده و اطلاعات دقیق تری از اونجا داره ممنون میشم راهنماییم کنه چون اطلاعات راجع به این کشور خیلی کمه

شما ایران هستید یا تشریف بردید؟ به هر حال براتون آرزوی موفقیت می کنم. جهت اطلاع دوستان عرض کنم که
    1- ویزای ایرلند معمولا در کمتر از 5 هفته آماده میشه.
    2-تا جایی که من اطلاع دارم معمولا کشور ها ویزای مخصوص مصاحبه ندارند. مدارک لازم برای ویزای توریستی بعلاوه دعوت نامه دانشگاه که برای مصاحبه داده کافی به نظر میرسه.
    3- پرواز تهران - دابلین مستقیم که نداریم. از مسیرهایی که شما فرمودید، میشه رفت. مساله ای که پیش میاد اینه که اگر بخواهید از این کشورها برید باید ویزای اون ها رو هم بگیرید، که یه مقدار کارتون بیشتر میشه. بهترین مسیر از نظر من تهران-استانبول-دابلین هست. از استانبول هر روز برای دابلین پرواز هست. از ایران هم که به استانبول روزی چندین پرواز هست. این جوری دیگه هم درد سر یک ویزای دیگه رو ندارید و هم تو دو تا پرواز سه ساعته کمتر خسته میشد.

صفحه 1 از 50 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)