صفحه 10 از 50 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 497

موضوع: تحصیل در ایرلند

ApplyAbroad Hero abola آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food Science & Technology - University of Otago

پیش فرض پاسخ : تحصیل در ایرلند

اگر از ایرلند پذیرش بگیرم، آیا به همسر هم ویزا میدهند؟ همسر اجازه کار دارد؟
    CSQ: 15 Feb 2011 * F.F: 16 Feb 2011 * Update: 10 April 2013 * Medical : 18 Sep 2013 * Pass Request: 27 Oct 2013 * Landing: 29 Dec 2013

سفارت ایرلند هم بسته شده؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering MSc-University College Dublin

نقل قول نوشته اصلی توسط samba_a نمایش پست ها
    سفارت ایرلند هم بسته شده؟
    آره از ژانویه 2012 سفارت ایرلند هم بسته شده.ایرانیا واسه گرفتن ویزا باید شخصا به سفارت ایرلند در آنکارا مراجعه کنن.

نقل قول نوشته اصلی توسط shnorouzian نمایش پست ها
    salam
    In ro motmaenid ke bayad shakhsan morajee kard? kesi jadidan bara visa Ireland eghdam kardeh?
    من زنگ زدم سفارت پرسیدم. گفت میتونی مدارک رو پست کنی ولی پول رو نقدی دریافت می کنند، نه حساب بانکی دارند و نه کارت اعتباری میشه استفاده کرد. ولی وقتی ویزات OK شد برای گرفتن ویزا باید با پاسپورتت بری آنکارا.

کسی نمی دونه برای سفارت آنکارا باید ریز نمرات دبیرستان رو هم فرستاد یا نه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط shnorouzian نمایش پست ها
    salam
    In ro motmaenid ke bayad shakhsan morajee kard? kesi jadidan bara visa Ireland eghdam kardeh?
    والا من که تماس گرفتم بهم گفتن بهتره خودتون شخصا بیاید چون پول (ویزا فی) و اصل پاسپورت رو هیچ شرکت پستی ازتون قبول نمیکنه.
    با این حال من به حرفش اعتماد نکردم و خودم رفتم از دی اچ ال و تی ان تی و آرامکس پرسیدم.
    هر سه تاشون گفتن اصل پاسپورت و پول ممنوعیت پستی داره و ما ازتون تحویل نمیگیریم!

نقل قول نوشته اصلی توسط Seca2650 نمایش پست ها
    والا من که تماس گرفتم بهم گفتن بهتره خودتون شخصا بیاید چون پول (ویزا فی) و اصل پاسپورت رو هیچ شرکت پستی ازتون قبول نمیکنه.
    با این حال من به حرفش اعتماد نکردم و خودم رفتم از دی اچ ال و تی ان تی و آرامکس پرسیدم.
    هر سه تاشون گفتن اصل پاسپورت و پول ممنوعیت پستی داره و ما ازتون تحویل نمیگیریم!
    برای ارسال مدارک لازم نیست اصل پاسپورت رو بفرستید. باید کپی تمام صفحات پاسپورت رو به صورت رسمی کپی برابر اصل کنید و همراه مدارک بفرستید. پول رو هم اگر کسی در ترکیه بشناسید می تونید بگید اون بجای شما پرداخت کنه پول رو، قبول می کنند. ولی در نهایت، بعد از Ok شدن ویزا باید خودتون به همراه اصل پاسپورت برید آنکارا.
    اینجوری حداقل بجای 2 بار ترکیه رفتن میشه یکبار رفت اونجا.

مشکل من اینه که توی راهنمای فرم آنلاین توی قسمت Student Visa نوشته:

You then need to give details of your educational qualifications to date. This refers to both second and third level education, and you must enter the name of the school/college, the dates between which you attended, and the qualifications you obtained

من نمیدونم منظورشون اینه که ریز نمرات و مدرک دبیرستان و راهنمایی هم باید بفرستیم؟؟

Junior Member

سلام - بله من الان مدارکم برای ویزا دادم و حدود 6 هفته گذشته است. برای تابستان میرم. البته اگر بتونم ویزا بگیرم امار ریجکتی خیلی بالاست تقریبا 85% تقاضا ها
    خرگوش من

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط khargoosh نمایش پست ها
    سلام - بله من الان مدارکم برای ویزا دادم و حدود 6 هفته گذشته است. برای تابستان میرم. البته اگر بتونم ویزا بگیرم امار ریجکتی خیلی بالاست تقریبا 85% تقاضا ها
    من تو سایت Irish Naturalisation and Immigration Service ریجکتیا رو نگاه کردم.هیچ کدوم از ریجکتیا مربوط به ویزای Study نبوده.خدا رو شکر همه ویزاهای دانشجویی Approved شده.

Junior Member

سلام دوستان، من ۲ تا سوال داشتم که ممنون میشم راهنماییم کنید:
    ۱- من پذیرش با فاند گرفتم یعنی غیر از Letter of Acceptance که دانشگاه میده استاد مربوطه هم قراره یه نامه بده که توش نوشته همه‌ی هزینه‌های دانشگاه به اضافه‌ی حقوق ماهی ۱۵۰۰ یورو از funding پرداخت میشه. حالا به نظر شما همین نامه برای گواهی evidence of finance برای گرفتن ویزا کافیه یا حساب بانکی و اینا هم لازمه؟
    ۲- آیا باید حتماً نسخه‌ی اصلی نامه پذیرش رو برای سفارت بفرستیم یا اسکن رنگی از نامه که برام ایمیل میشه هم قبوله؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)