صفحه 12 از 50 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 497

موضوع: تحصیل در ایرلند

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در ایرلند

Be nazare man hich eskhali nadare ke reject shodin, an ham visae rejecty to passportam dashtam ama baz ham toonestam visa begira (az amrica reject shude budam ama vase englis visa gereftam) faghat age dobare apply kardin vase visa kheili sadeghane behshun begin dalile rejectetoono.
    paziresh gereftan az daneshgahaye englis makhsoosas scotland kheili rahate ama funding gereftan kheili moshkele. man fek mikonam ireland rahat tar pool mide..

[QUOTE=iran88;821698]ممنون از راهنماییتون.من خودم هنوز باورم نمیشه مخصوصا چون 3 دفعه قبلا ویزای شینگن گرفته بودم و مدارکم هم کامل بود!من چون معدلم خوب نیست گفتم شاید از اینجا بتونم پذیرش بگیرم که اینجور که شما گفتین هزینش زیاده و سخته یکم اینجوری.فکر کنم باید کلا بیخیال شم و همینجا بمونم[/QUO

[QUOTE=mahrouzia;822616]Be nazare man hich eskhali nadare ke reject shodin, an ham visae rejecty to passportam dashtam ama baz ham toonestam visa begira (az amrica reject shude budam ama vase englis visa gereftam) faghat age dobare apply kardin vase visa kheili sadeghane behshun begin dalile rejectetoono.
    paziresh gereftan az daneshgahaye englis makhsoosas scotland kheili rahate ama funding gereftan kheili moshkele. man fek mikonam ireland rahat tar pool mide..

نقل قول نوشته اصلی توسط iran88 نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتون.من خودم هنوز باورم نمیشه مخصوصا چون 3 دفعه قبلا ویزای شینگن گرفته بودم و مدارکم هم کامل بود!من چون معدلم خوب نیست گفتم شاید از اینجا بتونم پذیرش بگیرم که اینجور که شما گفتین هزینش زیاده و سخته یکم اینجوری.فکر کنم باید کلا بیخیال شم و همینجا بمونم[/QUO
    مرسي خيلي ممنون از كمكتون،اخه مشكل اينه كه اصلاً نميگن كه چرا ريجكت كردن!من اصلا فكر نكنم بتونم فاند بگيرم،ولي اگر بشه كه ايرلند يا اسكاتلند به نظرم گزينه هاي خوبي هستند

Junior Member

[QUOTE=Seca2650;818570]
    نقل قول نوشته اصلی توسط pharjad نمایش پست ها
    راستی مثل اینکه باید یه مدارکی برای اینکه بیمه و محل اسکان توی ایرلند داریم ارائه بدیم، شما چیزی ارائه دادید؟
    چند تا سوال دیگه هم داشتم: برای رفتن به سفارت وقت قبلی می‌خواد؟ پول رو به یورو باید تحویل بدیم یا دلار و لیر هم قبول می‌کنند؟ شما اصل مدرک زبانتون رو بهشون دادین یا کپی‌ش رو هم قبول می‌کنند؟
    ممنون از کمکتون و امیدوارم ویزاتون رو هرچه زودتر بگیرید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها
    دروود.
    دوستانی که در ایرلند مجرب و صاحب نظر می بشاند، خواستم بدونم ایرلند که یه جورایی سیستم اموزشی بریتانیا رو یدک میکشه در مقطع دکتری به نسبت بریتانیا فاند بیشتری در اختیار دانشجویان بین المللی میزاره یا مانند انگلستان یکم محتاط می باشد؟
    در ضمن بین لندن و دوبلین از لحاظ هزینه به چه صورت است میشه میانگین برابری را در نظر گرفت؟
    با سپاس
    راجع به سوال اولتون من با یک استاد در دانشگاه strathclyde اسکاتلند در ارتباط بودم و با اینکه وضعش خوب بود و خیلی پایه بود که منو بگیره گفت که اجازه نداره فاند کامل به دانشجوی Non-EU بده و حتما باید یه قسمتی از هزینه رو خودم بدم. اما استاد دیگه‌ای تو ایرلند از فاندی که از Scince Foundation Ireland یا SFI داشت می‌تونست کامل بورسیه کنه. شاید برای ایرلند دنبال استادی که پروژه با فاند داشته باشه بگردید بهتر باشه.

ApplyAbroad Hero ehsan1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Génie des Matériaux-Université du Québec(Material Eng. Msc)

نقل قول نوشته اصلی توسط iran88 نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتون.من خودم هنوز باورم نمیشه مخصوصا چون 3 دفعه قبلا ویزای شینگن گرفته بودم و مدارکم هم کامل بود!من چون معدلم خوب نیست گفتم شاید از اینجا بتونم پذیرش بگیرم که اینجور که شما گفتین هزینش زیاده و سخته یکم اینجوری.فکر کنم باید کلا بیخیال شم و همینجا بمونم
    چرا كلا بيخيال شي؟؟!!!!
    خب به جاهاي ديگه هم فكر كن: مثل EMU قبرس، چون نمره زبانت خوبه. يا فنلاند و سوئد و حتي اتريش. چقدر زود نااميد شدي!
    کربلایم آرزوست...

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan1983 نمایش پست ها
    چرا كلا بيخيال شي؟؟!!!!
    خب به جاهاي ديگه هم فكر كن: مثل EMU قبرس، چون نمره زبانت خوبه. يا فنلاند و سوئد و حتي اتريش. چقدر زود نااميد شدي!
    اخه خيلي براي اين زحمت كشيده بودم ولي...من نروژ و فنلاند و نگاه كردم همشون شرط معدل داشتن,اتريش هم هيچ رشته اي پيدا نكردم كه بتونم اقدام كنم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering MSc-University College Dublin

[QUOTE=pharjad;823463]
    نقل قول نوشته اصلی توسط Seca2650 نمایش پست ها
    راستی مثل اینکه باید یه مدارکی برای اینکه بیمه و محل اسکان توی ایرلند داریم ارائه بدیم، شما چیزی ارائه دادید؟
    چند تا سوال دیگه هم داشتم: برای رفتن به سفارت وقت قبلی می‌خواد؟ پول رو به یورو باید تحویل بدیم یا دلار و لیر هم قبول می‌کنند؟ شما اصل مدرک زبانتون رو بهشون دادین یا کپی‌ش رو هم قبول می‌کنند؟
    ممنون از کمکتون و امیدوارم ویزاتون رو هرچه زودتر بگیرید.
    ببخشید که دیر جواب میدم.

آره هر دو تاش لازمه.من واسه بیمه(Health Cover) به کمپانی اودون 120 یورو (واسه بیمه یه سال) آنلاین پرداخت کردم و فرداش یه Certificate به صورت پی دی اف واسم فرستادن که از همون پرینت گرفتم و تحویل سفارت دادم.این لینک رو نگاه کنید:http://www.odon.ie/index.php/ucd البته این مخصوص دانشجویان دانشگاه یو سی دی هست.یعنی من خودم اینو از تو سایت دانشگاه یو سی دی پیدا کردم که پیشنهاد داده بود که دانشجوها از این کمپانی بیمه بخرن.
    برا محل اسکان هم من واسه خوابگاه دانشگاه اپلای کردم که اونم یه Residence Licence بهم داد که پرینتشو تحویل دادم.

نه وقت قبلی نیاز نیس...فقط حواستون باشه که شنبه و یکشنبه سفارت تعطیله.غیر از شنبه و یکشنبه ها سفارت در یه تاریخهای دیگه هم (به علت مناسبتهای اون روزها) تعطیله.لیست این تعطیلی ها رو تو این لینک میتونید ببینید:http://www.embassyofireland.org.tr/h....aspx?id=51615 یه جوری برید که به این تعطیلیا نخورید.واسه ویزا اپلیکیشن فقط از ساعت 9/5 تا 11 صبح میتونید مراجعه کنید به سفارت.

آره پول رو باید حتما به یورو پرداخت کنید.پول دیگه ای قبول نمیکنه.
    من اصل مدرک زبان و اصل نامه پذیرش دانشگاه رو برده بودم ولی بهم گفت اصلش پیش خودت بمونه....کپی رو ازم گرفت.

اگه میخواید سپتامبر ایرلند باشید عجله کنید.اینا حدود 2 ماه طولش میدن تا جواب بدن.

خیلی ممنونم مرسی..بازم اگه کاری داشتید در خدمتتون هستم.
    خدایا زیستنی به من عطا کن که در لحظه ی مرگ بر بی ثمری لحظه ای که برای زیستن گذشته است حسرت نخورم و مردنی عطا کن که بر بیهودگی اش سوگوار نباشم.

Junior Member

سلام
    من هر چی مدرک که اینجا اومده همرو کامل فرستادم. هم فاندم خوبه (هم شهریه رو پوشش میده هم 1500 یورو در ماه برای زندگی دارم) و هم همه سوالارو کامل جواب دادم. همه مدارکم رو هم چهار هفته پیش حضوری با هزینه ویزا تحویل دادم.
    توی نامه درخواستم همه چیو درباره دانشگاه، میزان فاند، بیمه، جای موندن و فامیلایی که تو ایرلند یا اروپا دارم نوشت. ولی چیز دقیقی درباره اینکه قصد ندارم بیام بمونم ننوشتم چون احساس کردم یه جورایی ضایع است. فقط نوشتم که درخواست ویزا دارم تا بتونم وارد ایرلند بشم و برای دکتری تحصیل کنم.
    البته توی questionare نوشتم که پدر و مادرم تو ایرانن، و گزینه اینکه آیا به کشورتون میتونین برگردین رو هم yes زدم و آدرس و شماره کامل خونه رو هم دادم.
    هیچ سابقه ریجکتی ویزا هم تا حالا از هیچ جا نداشتم.
    فکر میکنید بخاطر اون یه جمله که ننوشتم منو ریجکت میکنن؟ لطفا اگه کسی اطلاعات داره راهنمایی کنه.

Junior Member

من مشکل accommodation دارم TCD هنوز اجازه نمیده دانشجوها برای خوابگاه درخواست بدن سیستم آنلاینش خرابه. کسی میدونه از چه طریق دیگه ای میشه جا گرفت که بشه مدرکشو هم برد سفارت؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط samanfeg نمایش پست ها
    سلام
    من هر چی مدرک که اینجا اومده همرو کامل فرستادم. هم فاندم خوبه (هم شهریه رو پوشش میده هم 1500 یورو در ماه برای زندگی دارم) و هم همه سوالارو کامل جواب دادم. همه مدارکم رو هم چهار هفته پیش حضوری با هزینه ویزا تحویل دادم.
    توی نامه درخواستم همه چیو درباره دانشگاه، میزان فاند، بیمه، جای موندن و فامیلایی که تو ایرلند یا اروپا دارم نوشت. ولی چیز دقیقی درباره اینکه قصد ندارم بیام بمونم ننوشتم چون احساس کردم یه جورایی ضایع است. فقط نوشتم که درخواست ویزا دارم تا بتونم وارد ایرلند بشم و برای دکتری تحصیل کنم.
    البته توی questionare نوشتم که پدر و مادرم تو ایرانن، و گزینه اینکه آیا به کشورتون میتونین برگردین رو هم yes زدم و آدرس و شماره کامل خونه رو هم دادم.
    هیچ سابقه ریجکتی ویزا هم تا حالا از هیچ جا نداشتم.
    فکر میکنید بخاطر اون یه جمله که ننوشتم منو ریجکت میکنن؟ لطفا اگه کسی اطلاعات داره راهنمایی کنه.
    خواستم به پست خودم اضافه کنم که ویزام دیروز صادر شد. پس مثل اینکه اونقدرا هم این متن مهم نیست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)