صفحه 15 از 50 نخستنخست ... 5678910111213141516171819202122232425 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 497

موضوع: تحصیل در ایرلند

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering MSc-University College Dublin

پیش فرض پاسخ : تحصیل در ایرلند

نقل قول نوشته اصلی توسط pharjad نمایش پست ها
    دوستان یه سوال، ویزای دانشجویی که صادر می‌کنن اعتبارش چند ساله است؟
    توی آژانس مسافرتی به من گفتن که اگه ویزا یکساله باشه باید بلیط برگشت هم بگیری وگرنه توی فرودگاه امام خمینی نمیذارن سوار هواپیما بشی.
    معمولا اینجوریه که مدت اعتبار ویزا رو بر اساس مدت تحصیل تنظیم میکنن.یعنی ویزا واسه مستر 2 سال؛ و واسه دکترا 4سال اعتبار داره.
    البته اکثر سفارتخونه ها مدت اعتبار پاسپورت رو هم در نظر میگیرن.مثلا اگه تحصیلتون تا سال 2016 طول میکشه و پاسپورتتون سال 2014 باطل میشه اعتبار ویزاتون رو هم تا همون سال 2014 میزارن.یعنی قبل از باطل شدن پاسپورتتون مدت اعتبار ویزا هم تموم میشه.(نمیدونم ایرلند هم اینجوریه یا نه!)
    خدایا زیستنی به من عطا کن که در لحظه ی مرگ بر بی ثمری لحظه ای که برای زیستن گذشته است حسرت نخورم و مردنی عطا کن که بر بیهودگی اش سوگوار نباشم.

Junior Member

با سلام خدمت دوستانی که واسه ایرلند دارن اقدام می کنن

من در تاریخ 1 مرداد سال جاری مدارکمو تحویل سفارت ایرلند توی آنکارا دادم و تا این لحظه که 20 شهریور هستش از ویزای من خبری نیست
    یکی دیگه از دوستان 2 هفته زودتر از من اقدام کرد و اون هم هنوز نیومده ویزاش
    یکی دیگه از دوستان هم 3 هفته زودتر از من اقدام کرده و از ویزای اون هم خبری نیست
    دوست دیگری می گفت که ویزاش 4 ماهه اومده و یکی دیگه هم می گفت 3 ماه طول کشیده
    اینو به دوستان عرض کردم که اگه برنامه ریزی می کنن به این نکته دقت کنن که خدای نکرده از درس و کلاسا عقب نیفتن که اونطوری که توی سایت گفتن همچین دقیق هم کار نمی کنن که 4-6 هفته بیاد
    نمونه زنده من به اتفاق دوستانی هست که اگه کسی خواست می تونم شماره تماسشونو در اختیارشون قرار بدم
    در هر حال امیدوارم همه چی ختم به خیر بشه

Junior Member

درود
    کسی ایرلن هس جواب بده
    phd در ایرلند پولی هست یا شغل حساب میشه؟
    مرسی
    انسانها شکست نمي خورند بلکه از تلاش دست برمي دارند

Junior Member

از میان دوستانی که با فاند مشغول تحصیل در مقطع دکترا هستند، کسی هست که بورسیه Irish research council باشه؟ اگر مشکلی از نظر استاد و کمپانی ساپورت کننده وجود نداشته باشه، شانس گرفتن بورسیه از کنسول چقدره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط .asghar. نمایش پست ها
    درود
    کسی ایرلن هس جواب بده
    phd در ایرلند پولی هست یا شغل حساب میشه؟
    مرسی
    من همه‌ی دانشگاه‌ها رو نمیدونم. ولی مثل آمریکا و کانادا نیست که همه‌ی دانشگاه ها بورسیه داشته باشن. ولی ممکنه استادی پیدا بشه که خودش فاند داشته باشه و بتونه حمایت مالی کنه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pharjad نمایش پست ها
    من همه‌ی دانشگاه‌ها رو نمیدونم. ولی مثل آمریکا و کانادا نیست که همه‌ی دانشگاه ها بورسیه داشته باشن. ولی ممکنه استادی پیدا بشه که خودش فاند داشته باشه و بتونه حمایت مالی کنه.
    ممنون، ولی سوال و منظور من چیز دیگس، میگیم دانشجوی PHDبه عنوان کارمند دانشگاه (مث نروژ،سوئد و سویس) حساب میشه و شهریه دانشگاه نمیده یا اینکه مثل آمریکا و کانادا یه Full fund نه چندان زیاد میدن که فقط بتونی بخوری ، بپوشی و شهریه دانشگاهو بدی
    انسانها شکست نمي خورند بلکه از تلاش دست برمي دارند

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط .asghar. نمایش پست ها
    ممنون، ولی سوال و منظور من چیز دیگس، میگیم دانشجوی PHDبه عنوان کارمند دانشگاه (مث نروژ،سوئد و سویس) حساب میشه و شهریه دانشگاه نمیده یا اینکه مثل آمریکا و کانادا یه Full fund نه چندان زیاد میدن که فقط بتونی بخوری ، بپوشی و شهریه دانشگاهو بدی
    نه از این نظر مثل آمریکا و کاناداست دوره تحصیلات تکمیلی شهریه داره. فاندشم تقریبا بخور و نمیره.

سلام به همه دوستای گلم تو رو خدا یکی منو راهنمایی کنه ببینم اصلا شانس پذیرش دارم در صورت داشتن از کدوم دانشگاه ها رو دارم
    کارشناس کامپیوتر معدل کارشناسی 16 ایلتس 6.5 و 1سال عضو هیت علمی دانشگاه 2 سالی هست یه عنوان مسئول ای تی یکی از بیمارستانها مشغول به کارم یه گرداوری کتاب و یک اختراع هم دارم و یک مقاله ای اس ای هم در دست اقدام دارم میتونم با این رزومه فاند بگیرم یا تحصیل رایگان برا مستر داشته باشم
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alidariush نمایش پست ها
    سلام به همه دوستای گلم تو رو خدا یکی منو راهنمایی کنه ببینم اصلا شانس پذیرش دارم در صورت داشتن از کدوم دانشگاه ها رو دارم
    کارشناس کامپیوتر معدل کارشناسی 16 ایلتس 6.5 و 1سال عضو هیت علمی دانشگاه 2 سالی هست یه عنوان مسئول ای تی یکی از بیمارستانها مشغول به کارم یه گرداوری کتاب و یک اختراع هم دارم و یک مقاله ای اس ای هم در دست اقدام دارم میتونم با این رزومه فاند بگیرم یا تحصیل رایگان برا مستر داشته باشم
    ممنون
    بستگی به این داره که بتونی مخ استادی که پول داره رو بزنی یا نه.

من مدارکمو پستی فرستادم آنکارا و پولو دادم یکی برام دستی تحویل داد و ویزام تقریبا 11 هفته طول کشید که جوابش اومد و خودم رفتم از آنکارا گرفتمش.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)