صفحه 16 از 50 نخستنخست ... 67891011121314151617181920212223242526 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 497

موضوع: تحصیل در ایرلند

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Embedded and Intelligent Systems Halmstad University

پیش فرض پاسخ : تحصیل در ایرلند

سلام
    من در حال حاضر دانشجوی ترم اول دانشگاه هالمستاد سوئد هستم و embedded and intelligence system می خونم که گرایشی از رشته کامپیوتر هست (مستر) اما و چون تازه ترم اولم هنوز امتحان ندادم. به دلیل شهریه خیلی بالای دانشگاه سوئد و اینکه متاسفانه فاند ندارم دنبال اپلای مجدد واسه یه دانشگاه دیگه هستم که ترجیحا بشه فاند گرفت (فول) و همراه هم بشه برد (همسرم). توی سرچ هایی که کردم ایرلند رو دیدم و اینکه ایران جز لیست کشورهایی که می تونه فاند داشته باشه هست. می خواستم از دوستانی که الان مشغول به تحصیل هستند راهنمایی بگیرم که آیا شانس گرفتن فاند هست و اصولا باید چه کاری انجام داد - سایت دانشگاه NUIM و خوندم اما منظورم اینه که باید فقط اپلای کرد و منتظر جواب شد؟ یا با اساتید مکاتبه کرد؟ همین طور می خواستم بدونم ایا امکان موندن در صورت کار پیدا کردن و ... هست (مثل سوئد) و دریافت اقامت. ممنون می شم راهنماییم کنید چون از این کشور اطلاعات کمی در دسترس هست .

Junior Member

سلام، ببينيد دوستان همه مدارك ويزا از هر جاي دنيا كه بريد سفارت ايرلند ارسال ميشه دوبلين براي بررسي و معمولا هم خيلي سريع
    اما در ايرلند من اگاه به مكانيزم بررسي اشون نيستم ولي با وجود اينكه خود من ١١ هفته طول كشيد ولي با يه نگاه به ليست به روز شده هر هفته ميبيني كه بچه هاي دانشجو اكثرا ويزا ميگيرن. تا زماني كه اومدم اينجا و فهميدم علت را: اينجا در امور اداري كند ولي قابل اطمينان هستند. بنابراين اصلا نگران نباشيد و منتظر ويزا باشيد.
    خرگوش من

ApplyAbroad Hero ehsan1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Génie des Matériaux-Université du Québec(Material Eng. Msc)

نقل قول نوشته اصلی توسط shelerance_f نمایش پست ها
    سلام
    من در حال حاضر دانشجوی ترم اول دانشگاه هالمستاد سوئد هستم و embedded and intelligence system می خونم که گرایشی از رشته کامپیوتر هست (مستر) اما و چون تازه ترم اولم هنوز امتحان ندادم. به دلیل شهریه خیلی بالای دانشگاه سوئد و اینکه متاسفانه فاند ندارم دنبال اپلای مجدد واسه یه دانشگاه دیگه هستم که ترجیحا بشه فاند گرفت (فول) و همراه هم بشه برد (همسرم). توی سرچ هایی که کردم ایرلند رو دیدم و اینکه ایران جز لیست کشورهایی که می تونه فاند داشته باشه هست. می خواستم از دوستانی که الان مشغول به تحصیل هستند راهنمایی بگیرم که آیا شانس گرفتن فاند هست و اصولا باید چه کاری انجام داد - سایت دانشگاه NUIM و خوندم اما منظورم اینه که باید فقط اپلای کرد و منتظر جواب شد؟ یا با اساتید مکاتبه کرد؟ همین طور می خواستم بدونم ایا امکان موندن در صورت کار پیدا کردن و ... هست (مثل سوئد) و دریافت اقامت. ممنون می شم راهنماییم کنید چون از این کشور اطلاعات کمی در دسترس هست .
    دوست عزيز
    به نظر ميرسد بايد با استاد موردنظر اول ارتباط برقرار كنيد.
    کربلایم آرزوست...

Junior Member

سلام
    من از یکی ز اساتید در دانشگاه Trinity college dublin فاند 23500 یورو دریافت کردم و همزمان با این از دانشگاه از university of ottawa در کانادا با مبلغ 22000 دلار پذیرش گرفتم به نظرتون کدامیکی رو انتخاب کنم؟ رشته ام کامپیوتر هست

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط duke_vah نمایش پست ها
    سلام
    من از یکی ز اساتید در دانشگاه Trinity college dublin فاند 23500 یورو دریافت کردم و همزمان با این از دانشگاه از university of ottawa در کانادا با مبلغ 22000 دلار پذیرش گرفتم به نظرتون کدامیکی رو انتخاب کنم؟ رشته ام کامپیوتر هست
    بايد ببيني علاقه ات به كدوم كشوره....در ايرلند كشور مورد علاقه من! مردم با لهجه آيريش صحبت مي كنند.....درس خوندن در كالج ترينيتي هم آرزوي هر دانشجويي ميتونه باشه....ولي خب شرايط بحران اقتصادي اين كشور و اقتصاد و شرايط كاري پايدار كانادا رو هم بايد درنظر گرفت.
    من بودم ايرلند رو انتخاب مي كردم.
    کربلایم آرزوست...

ApplyAbroad Hero Hamid_110 آواتار ها

سلام
    سلام
    اگر قصد اقامت دارید که حتما کانادا ...
    کلا اگر مثل احسان جان علاقه خاصی به ایرلند ندارید، کانادا !
    موفق باشید
    ناخواناترین نوشته ها از قویترین حافظه ها ماندگارترند

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering MSc-University College Dublin

سلام
    سلام
    طبق رنکینگ سایت تایمز(http://www.timeshighereducation.co.u.../world-ranking) دانشگاه اتاوا در رنک 171 و ترینیتی 110 هست.همینطور طبق رنکینگ سال 2011 سایت topuniversities دانشگاه اتاوا در رنک256 و ترینیتی 65 هست.پس مسلما ترینیتی دانشگاه بهتری هست.
    یه مزیت دیگری هم که ایرلند نسبت به کانادا داره اینه که ایرلند به ایران نزدیکتره و این یعنی رفت و آمد به ایران آسونتر و کم خرج تره.
    ولی خوب همونطور که خودتون میدونید در کل کانادا کشور مهمتریه.در ضمن اگه قصد گرفتن اقامت دارید کانادا راحتتر اقامت میده.
    خدایا زیستنی به من عطا کن که در لحظه ی مرگ بر بی ثمری لحظه ای که برای زیستن گذشته است حسرت نخورم و مردنی عطا کن که بر بیهودگی اش سوگوار نباشم.

رشته و دانشگاه

در ادامه نظرات،
    شما وقتي آيرلند درس خونديد خيلي راحت ميتونيد توي بريتانيا كار پيدا كنيد...چون يك سري پارامترهاي مهم رو بدست اورديد....و در نتيجه براي اقامت بريتانيا هم ميتونيد اقدام كنيد.
    واقعا بهت تبريك ميگم كه تونستي از ترينيتي فاند بگيري.......خيلي رويائيه برام.
    کربلایم آرزوست...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Seca2650 نمایش پست ها
    سلام
    طبق رنکینگ سایت تایمز(http://www.timeshighereducation.co.u.../world-ranking) دانشگاه اتاوا در رنک 171 و ترینیتی 110 هست.همینطور طبق رنکینگ سال 2011 سایت topuniversities دانشگاه اتاوا در رنک256 و ترینیتی 65 هست.پس مسلما ترینیتی دانشگاه بهتری هست.
    یه مزیت دیگری هم که ایرلند نسبت به کانادا داره اینه که ایرلند به ایران نزدیکتره و این یعنی رفت و آمد به ایران آسونتر و کم خرج تره.
    ولی خوب همونطور که خودتون میدونید در کل کانادا کشور مهمتریه.در ضمن اگه قصد گرفتن اقامت دارید کانادا راحتتر اقامت میده.
    اره از این رنکینگ خبر دارم خودم هم از نظر اینکه قبلا با حوزه تحقیقاتی استاد ترینتی هم راستا بودم دوست دارم آنجا بخونم ولی کلیه دوستانم کانادا را پیشنهاد کرده اند و من هم بعد از کلی سئوال از بچه های کانادا انجا را انتخاب کردم البته مشکل اصلی ویزا است که الان خیلی سخت می دهند الان دوستانم 5 ماه خبری از ویزای خود ندارند من این مشکل را به استاد در ترینتی گفتم و خواستم که فاندم را نگه داره تا اگه نتونستم برم کانادا بروم ایرلند
    ولی در کل استاد که در ایرلند است خیلی آدم کار دست و مهربانی است و از اینگه اینجوری منو درک می کنه خوشحالم و تو مصاحبه اش که آنلاین بود خیلی حال کردم از رفتارش. در هر صورت ببینم سرنوشت ما کدام خواهد بود
    از دوستان هم ممنون هستم که نکاتی را ذکر کردند در این مورد
    باز هم ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan1983 نمایش پست ها
    در ادامه نظرات،
    شما وقتي آيرلند درس خونديد خيلي راحت ميتونيد توي بريتانيا كار پيدا كنيد...چون يك سري پارامترهاي مهم رو بدست اورديد....و در نتيجه براي اقامت بريتانيا هم ميتونيد اقدام كنيد.
    واقعا بهت تبريك ميگم كه تونستي از ترينيتي فاند بگيري.......خيلي رويائيه برام.
    دوست عزیر مطمئن هستم شما هم پذیرش خواهید گرفت

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)