صفحه 18 از 50 نخستنخست ... 8910111213141516171819202122232425262728 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 497

موضوع: تحصیل در ایرلند

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در ایرلند

نقل قول نوشته اصلی توسط jvdn نمایش پست ها
    سلام. دوستان یه سوال داشتم. به نظر شما بین تحصیل دکتری با اسکولارشیپ در یکی از دانشگاه های G8 استرالیا و تحصیل فول فاند در دانشگاه UCD ایرلند انتخاب کدوم بهتره؟
    از 20 جهت استرالیا بهتر از ایرلند است و شاید از 1جهت (نزدیکی به اروپا) ایرلند بهتر باشد بیشک استرالیا بهتر است
    انسانها شکست نمي خورند بلکه از تلاش دست برمي دارند

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid_110 نمایش پست ها
    سلام
    انتخاب بهتر به شرایط، امکانات و موقعیت حود فرد بستگی داره.
    اگر من بودم استرالیا.
    مگه ایرلند چه مزیتی داره که اصلا دارین در این مورد فکر می کنید؟
    موفق باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط .asghar. نمایش پست ها
    از 20 جهت استرالیا بهتر از ایرلند است و شاید از 1جهت (نزدیکی به اروپا) ایرلند بهتر باشد بیشک استرالیا بهتر است
    سلام.
    به نظر میرسه که اصلاً نظر مثبتی در مورد ایرلند ندارین، میشه بیشتر توضیح بدین چرا ایرلند گزینه خوبی نیست؟ کلی میپرسم ، منظورم فقط در مقایسه با استرالیا نیست! در مقایسه با کشورهای اروپایی چطوره؟

ApplyAbroad Hero ehsan1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Génie des Matériaux-Université du Québec(Material Eng. Msc)

نقل قول نوشته اصلی توسط calmSEA نمایش پست ها
    سلام.
    به نظر میرسه که اصلاً نظر مثبتی در مورد ایرلند ندارین، میشه بیشتر توضیح بدین چرا ایرلند گزینه خوبی نیست؟ کلی میپرسم ، منظورم فقط در مقایسه با استرالیا نیست! در مقایسه با کشورهای اروپایی چطوره؟
    ببین دوستامون نظرشون بیشتر روی سیاست های مهاجرپذیری و اوضاع کار این کشور هستش......البته اونجا هم بری باید با لهجه بریتیش حرف بزنی!!!!
    به نظرم این سلیقه افراد هستش....
    من اگه بودم (با احترام به ندکلی فقید...مبارز بزرگ ایرلندی در استرالیا)ٰ
    ایرلند رو به دلیل نزدیک بودن به بریتانیا مرکز بیزینس دنیا انتخاب میکردم....و ضمنا بالاخره ایرلند توی اروپاست.
    بازم دوستان ممکنه بگن استرالیا...این نظر من بود.
    کربلایم آرزوست...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan1983 نمایش پست ها
    ببین دوستامون نظرشون بیشتر روی سیاست های مهاجرپذیری و اوضاع کار این کشور هستش......البته اونجا هم بری باید با لهجه بریتیش حرف بزنی!!!!
    ایرلند رو به دلیل نزدیک بودن به بریتانیا مرکز بیزینس دنیا انتخاب میکردم....و ضمنا بالاخره ایرلند توی اروپاست.
    با توجه به پستهای قبلیت و این آخری، مشخصه که علاقه خاصی به ایرلند داری که فکر کنم به خاطر نزدیکی مسافت و فرهنگ این کشور به انگلیس باشه!
    مسأله اینه که خیلی از ما (منظورم خودمه، بد برداشت نکنین) ممکنه حتی یکبار هم به خیلی از این کشورها نرفته باشیم و نمیدونم چرا به بعضیهاشون اظهار علاقه میکنیم و از بعضیها بدمون میاد. من خودم بیشتر به اروپا به این خاطر فکر میکنم که 1- نزدیک به ایرانه و رفت و آمد آسونتره 2-اپلیکیشنها راحتتر و کم هزینه است. 3-اگه پوزیشن باشه حقوق خوبی هم میدن. البته فکرنکنم در مورد ایرلند مصداق داشته باشه 4-کلا نسبت به آمریکا و کانادا کم جمعیت تر و آرامترند. ولی چون شناختی ندارم ترجیح میدم فعلا به مهاجرت فکر نکنم!
    به همین خاطر میپرسم که دلایلتونو روشن بگین که امثال من بتونن درست تصمیم بگیرن

ApplyAbroad Hero Hamid_110 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan1983 نمایش پست ها
    من هم با توجه به پست های قبلی و این آخری ...
    بنظر من نزدیکی به انگلستان و اروپا هیچ مزیتی نداره؛ اگه ایرلند شمالی بود برای انگلیس ویزا نمی خواست و اگر اروپا بود که شینگن داشتید یه چیزی.
    شهرهای کوچک و آرام. اگر از شهری مثل تهران بخوایید برید،‌ یه چیزی تو مایه های اسارت!
    ناخواناترین نوشته ها از قویترین حافظه ها ماندگارترند

Junior Member

بنظر من نزدیکی به انگلستان و اروپا هیچ مزیتی نداره؛ اگه ایرلند شمالی بود برای انگلیس ویزا نمی خواست و اگر اروپا بود که شینگن داشتید یه چیزی.
    شهرهای کوچک و آرام. اگر از شهری مثل تهران بخوایید برید،‌ یه چیزی تو مایه های اسارت!
    شما راجع به گرفتن ویزای انگلیس با داشتن ویزای تحصیلی در ایرلند اطلاعی دارین؟ استادی که من در ایرلند باهاش حرف زدم می گفت بعضی از دانشجوهاش برای فرصت های کاری مرتبط چند ماهه در حین تحصیلشون رفتن انگلیس. می دونید گرفتن یه همچین ویزای کوتاه مدتی برای کسی که ویزای تحصیلی ایرلند رو داره چقدر امکان پذیر هست؟ در ضمن گویا در ایرلند پس از اتمام تحصیل، ویزا 6 ماه برای پیدا کردن کار تمدید می شه. این هم از نظر من یه مزیته.

Junior Member

سلام
    من نامه قبولی بورسیه برای ایرلندو دریافت کردم، ولی خیلی مرددم. یک سوال در مورد هزینه هاش دارم. توی سایت دانشگاه نوشته که ماهی 1200 یورو! واقعاً اینقدر زیاده؟
    اگه این طوری باشه فکر نکنم بشه اصلاً پس اندازی کرد.

رشته و دانشگاه

داداش اگه رفتن از تهران به دوبلین اسمش اسارته
    بذار بگم من "اسیر" دوبلین هستم!!!!!!! آخه چه استدلالیه....داریم برای درس میریم نه اینکه بریم درکه دربند جیگر بزنیم که بابا.....
    کربلایم آرزوست...

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط calmSEA نمایش پست ها
    با توجه به پستهای قبلیت و این آخری، مشخصه که علاقه خاصی به ایرلند داری که فکر کنم به خاطر نزدیکی مسافت و فرهنگ این کشور به انگلیس باشه!
    مسأله اینه که خیلی از ما (منظورم خودمه، بد برداشت نکنین) ممکنه حتی یکبار هم به خیلی از این کشورها نرفته باشیم و نمیدونم چرا به بعضیهاشون اظهار علاقه میکنیم و از بعضیها بدمون میاد. من خودم بیشتر به اروپا به این خاطر فکر میکنم که 1- نزدیک به ایرانه و رفت و آمد آسونتره 2-اپلیکیشنها راحتتر و کم هزینه است. 3-اگه پوزیشن باشه حقوق خوبی هم میدن. البته فکرنکنم در مورد ایرلند مصداق داشته باشه 4-کلا نسبت به آمریکا و کانادا کم جمعیت تر و آرامترند. ولی چون شناختی ندارم ترجیح میدم فعلا به مهاجرت فکر نکنم!
    به همین خاطر میپرسم که دلایلتونو روشن بگین که امثال من بتونن درست تصمیم بگیرن
    حدستون در مورد علاقه من درست بود اما دلیلش نه!!
    کلا شخصا علاقه ریادی به فرهنگ مردمان اسکاتلند آیرلند و ولز دارم........میدونید که لهجه های اسکاتیش آیریش و ولش با بریتیش فرق میکنه...اصلا از آهنگ لهجشون خوشم میاد...دلیلشم برخورد داشتن باهاشون و داشتن دو دوست صمیمی اسکاتلندیم هستش.....اصلا دلیل مسافت دلیل جالبی برای دوست داشتن یه کشور نیست...همین ایرلند رو شاید اگه یکی بره میگه بابا چیه...همش بارونه همش مه هستش...همش چیپس و ماهی میخورن!!!! اما اگه من برم میگه بهشته!!!! کلا سلیقه ای دیگه!
    کربلایم آرزوست...

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط f_kh84 نمایش پست ها
    سلام
    من نامه قبولی بورسیه برای ایرلندو دریافت کردم، ولی خیلی مرددم. یک سوال در مورد هزینه هاش دارم. توی سایت دانشگاه نوشته که ماهی 1200 یورو! واقعاً اینقدر زیاده؟
    اگه این طوری باشه فکر نکنم بشه اصلاً پس اندازی کرد.
    زیاد؟؟؟؟ معمولیه عزیز...
    حقوق ماهانه یه مهندس آماتور در ایرلند حدود 2500 تا 3000 پوند هستش.
    کربلایم آرزوست...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)