صفحه 19 از 50 نخستنخست ... 91011121314151617181920212223242526272829 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 , از مجموع 497

موضوع: تحصیل در ایرلند

پیش فرض پاسخ : تحصیل در ایرلند

نقل قول نوشته اصلی توسط f_kh84 نمایش پست ها
    سلام
    من نامه قبولی بورسیه برای ایرلندو دریافت کردم، ولی خیلی مرددم. یک سوال در مورد هزینه هاش دارم. توی سایت دانشگاه نوشته که ماهی 1200 یورو! واقعاً اینقدر زیاده؟
    اگه این طوری باشه فکر نکنم بشه اصلاً پس اندازی کرد.
    تجربه ثابت کرده که سایت دانشگاه ها در زمینه خرج ماهیانه چرت و پرت مینویسن و همیشه حداقل ۲۰ ۳۰% بالاتر تخمین میزنن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan1983 نمایش پست ها
    زیاد؟؟؟؟ معمولیه عزیز...
    حقوق ماهانه یه مهندس آماتور در ایرلند حدود 2500 تا 3000 پوند هستش.
    یه مهندس قرار نیست زندگی دانشجویی داشته باشه! اگه قرار باشه که خرج زندگی دانشجو بالا باشه که فاندی که میدن کفاف زندگی رونمیده. مطمئناً از این حدی که تو سایت اعلام کرده بیشتر نیست

ApplyAbroad Hero Hamid_110 آواتار ها

داداش اگه رفتن از تهران به دوبلین اسمش اسارته
    بذار بگم من "اسیر" دوبلین هستم!!!!!!! آخه چه استدلالیه....داریم برای درس میریم نه اینکه بریم درکه دربند جیگر بزنیم که بابا.....
    اسارت که مثل بود، من هیچ استندلالی نکردم. نظرم رو گفتم. با قسمت آخر حرف تون موافقم. واسه درس میریم. هر سختی باشه باید تحمل کرد.

زیاد؟؟؟؟ معمولیه عزیز...
    حقوق ماهانه یه مهندس آماتور در ایرلند حدود 2500 تا 3000 پوند هستش.
    ظاهرا علاقه بیش از حدتون چشم تون رو از حقایق پوشونده؛ اصلا از این خبرا نیست. یکی از نزدیک ترین اقوامم ده ساله اونجاست، از رو هوا نمیگم.

علاقه به بحث کردن ندارم دیگه در این زمینه پستی نمیزارم. امیدوارم در زندگی تون موفق باشید و به همه آرزوهاتون برسید.
    ناخواناترین نوشته ها از قویترین حافظه ها ماندگارترند

Junior Member

حدستون در مورد علاقه من درست بود اما دلیلش نه!!
    کلا شخصا علاقه ریادی به فرهنگ مردمان اسکاتلند آیرلند و ولز دارم........میدونید که لهجه های اسکاتیش آیریش و ولش با بریتیش فرق میکنه...اصلا از آهنگ لهجشون خوشم میاد...دلیلشم برخورد داشتن باهاشون و داشتن دو دوست صمیمی اسکاتلندیم هستش.....اصلا دلیل مسافت دلیل جالبی برای دوست داشتن یه کشور نیست...همین ایرلند رو شاید اگه یکی بره میگه بابا چیه...همش بارونه همش مه هستش...همش چیپس و ماهی میخورن!!!! اما اگه من برم میگه بهشته!!!! کلا سلیقه ای دیگه!
    دلایل شما کاملاً شخصیه و این دلایل نمیتونن تعمیم پذیر باشن، علاقه به لهجه و اینجور مسائل در مورد همه صادق نیست. به هر حال امیدوارم که به آرزو و خواسته قلبیتون برسین.

ApplyAbroad Hero ehsan1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Génie des Matériaux-Université du Québec(Material Eng. Msc)

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid_110 نمایش پست ها
    اسارت که مثل بود، من هیچ استندلالی نکردم. نظرم رو گفتم. با قسمت آخر حرف تون موافقم. واسه درس میریم. هر سختی باشه باید تحمل کرد.

ظاهرا علاقه بیش از حدتون چشم تون رو از حقایق پوشونده؛ اصلا از این خبرا نیست. یکی از نزدیک ترین اقوامم ده ساله اونجاست، از رو هوا نمیگم.

علاقه به بحث کردن ندارم دیگه در این زمینه پستی نمیزارم. امیدوارم در زندگی تون موفق باشید و به همه آرزوهاتون برسید.
    داداش مگه جنگ داريم كه نمياي پست بذاري؟؟؟شايد اطلاعات شما بيشتر باشه...
    اما در مورد حقوقي كه گفتم: ٨ ماه پيش پيشنهاد شغلي با حقوق ٢٠٠٠ پوند از شركت Nord de Bona ايرلند داشتم كه بدلايل خونوادگي نتونستم برم.

بي دليل اين عدد رو نگفتم...اگه ميخوايد فرم قرارداد پيشنهاديشونو براتون بفرستم چون حقوق رو توش درج كردند.
    کربلایم آرزوست...

ApplyAbroad Hero ehsan1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Génie des Matériaux-Université du Québec(Material Eng. Msc)

نقل قول نوشته اصلی توسط calmSEA نمایش پست ها
    دلایل شما کاملاً شخصیه و این دلایل نمیتونن تعمیم پذیر باشن، علاقه به لهجه و اینجور مسائل در مورد همه صادق نیست. به هر حال امیدوارم که به آرزو و خواسته قلبیتون برسین.
    عزيز
    من كه خودم گفتم اين نظر شخصيمه....در هرصورت لهجه هم مهمه چون ميخوايد چندسال با مردم زندگي كنيد....منم ميدونم يه ايراني بين استراليا و ايرلند،٩٩٪ استراليا رو انتخاب ميكنه....اما خب اون يه درصد كه اگه من باشم ايرلند رو انتخاب ميكنم....دلايل زيادي هم دارم....اصلا مقايسه اين دو كشور درست تيست و مسلما استراليا خيلي بالاتره...
    اميدوارم شما هم به ارزوتون برسيد.
    کربلایم آرزوست...

ApplyAbroad Hero Hamid_110 آواتار ها

داداش مگه جنگ داريم كه نمياي پست بذاري؟؟؟شايد اطلاعات شما بيشتر باشه...
    اما در مورد حقوقي كه گفتم: ٨ ماه پيش پيشنهاد شغلي با حقوق ٢٠٠٠ پوند از شركت Nord de Bona ايرلند داشتم كه بدلايل خونوادگي نتونستم برم.

بي دليل اين عدد رو نگفتم...اگه ميخوايد فرم قرارداد پيشنهاديشونو براتون بفرستم چون حقوق رو توش درج كردند.

نه داداش گلم نه، جنگ نداریم؛ نمی دونم چرا وقتی اون پست رو مینوشتم فکر کردم بحث داره غیرمنطقی میشه؛ عذر میخوام.

تو پست قبلی گفته بودید حقوق مهندس آماتور 2500 تا 3000؛ الان کیس خودتون رو میفرمایید 2000؛ من در مورد این شرکت و شما اطلاعاتی ندارم. اما اگر شما از اینجا (بدون داشتن اقامت اروپایی یا کلا خارجی) تونستید از اونجا پیشنهاد شغلی دریافت کنید، بعد از تبریکات فراوان؛ قطعا خیلی بالاتر از یه مهندس آماتور هستید.
    اول که گفتید پوند گفتم شاید اشتباه لپی شده، منظورتون یورو بوده. اما حالا مطمئنا (با توجه به نام شرکت) اینجایی که میفرمایید تو ایرلند شمالیه؛ البته سر و تهش رو هم چیزی نمیشن اما از نظر قوانین اقامتی،‌ مالیاتی و ... خیلی با هم تفاوت دارند. (صد البته از نظر لهجه نباید تفاوت زیادی داشته باشند!)

تو ایران معمولا حقوق به اون عددی گفته میشه که بعد از کسورات به دست آدم میرسه؛‌ اما اونجا مقدار حقوق قبل از کسورات گفته میشه. شما همین حقوق رو بعد از انواع و اقسام مالیات و بیمه و بازنشستگی و ... حساب کن ببین چقدر میمونه.
    ناخواناترین نوشته ها از قویترین حافظه ها ماندگارترند

Junior Member

سلام.
    به نظر میرسه که اصلاً نظر مثبتی در مورد ایرلند ندارین، میشه بیشتر توضیح بدین چرا ایرلند گزینه خوبی نیست؟ کلی میپرسم ، منظورم فقط در مقایسه با استرالیا نیست! در مقایسه با کشورهای اروپایی چطوره؟
    من نگفتم نظر مثبت به ایرلند ندارم و نظر منفی دارم ، ممکنه یکی از خداش باشه بره ایرلند با توجه به رزومه و علایق و هدف نهایی که شرایط افراد فرق می کنه من در مقایسه با استرالیا میگم که تقریبا از هر و هر جهتی فکرش بکنین استرالیا بهتره و تنها مزیت ایرلند نزدیکی به اروپا و ایران هست، ـحصیل،رفاه،مهاجرت،توسعه یافتگی، هوا،خونگری مردم،و......استرالیا بهتره
    انسانها شکست نمي خورند بلکه از تلاش دست برمي دارند

Junior Member

سلام.
    به نظر میرسه که اصلاً نظر مثبتی در مورد ایرلند ندارین، میشه بیشتر توضیح بدین چرا ایرلند گزینه خوبی نیست؟ کلی میپرسم ، منظورم فقط در مقایسه با استرالیا نیست! در مقایسه با کشورهای اروپایی چطوره؟
    در مقایسه با سایر کشورهای اروپایی فک کنم بعد از سویس و اسکاندیناوی و بلژیک و اتریش و آلمان و فرانسه و انگلیس میتونه گزینه خوبی باشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط f_kh84 نمایش پست ها
    سلام
    من نامه قبولی بورسیه برای ایرلندو دریافت کردم، ولی خیلی مرددم. یک سوال در مورد هزینه هاش دارم. توی سایت دانشگاه نوشته که ماهی 1200 یورو! واقعاً اینقدر زیاده؟
    اگه این طوری باشه فکر نکنم بشه اصلاً پس اندازی کرد.
    درود میشه بگید اونجا به صورت کارمند مثل نروز و.. به شما بورس دادن یا مث استرالیاس یا مث آمریکا TA,RA دارن اونا
    کلا برا دکترا سیستمشون چطوریه course دارن یا تحقیقاتی؟
    دکترا شهریه داره؟
    سپاس

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)