صفحه 2 از 50 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 497

موضوع: تحصیل در ایرلند

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در ایرلند

منم یه جواب مثبت هم از ایتالیا (بولونیا ) دارم و هم از ایرلند (دوبلین) برای دکتری
    بولونیا 94 هستش ولی ایرلند 304 تو رنکینگ
    بنظرتون با توجه به شرایط اجتماعی ایتالیا و دوبلین ایرلند کدوم را انتخاب کنم؟
    N. E. Gorji
    Physics of Laser
    University of Tabriz

ApplyAbroad Hero Hamid_110 آواتار ها

من بودم میرفتم ایتالیا!
    ناخواناترین نوشته ها از قویترین حافظه ها ماندگارترند

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Telecommunication engineering MSc.

آیا فاند شما از ایرلند کل هزینه ها رو cover میکنه؟ مثل هزینه های non EU fees ؟

ApplyAbroad Veteran
    silence scream آواتار ها

Lightbulb پاسخ : تحصیل در ایرلند

نقل قول نوشته اصلی توسط nafas نمایش پست ها
    ایرلند فاند که نداره هیچی . گرونم هست هم دانشگاهاش هم زندگی یاسه همینه کسی دنبالش نیست.! ???
    البته ظاهراً استثناهایی هم داره!
    من برای رشته ی خودم حداقل یه مورد سرانگشتی پیدا کردم:
    http://www.it-tallaght.ie/PartTimeCo...,17540,en.html

لطفاً اگه کسی راجع به مباحث زندگی، یعنی بعد از فارغ التحصیلی، کار و اقامت اطلاعاتی داره ارایه بده یا برای بدست آوردن اطلاعات راهنمایی کنه تا ما جدی تر راجع به این کشور فرکر کنیم

متشکرم
    اراده ی مصممی که آرزوی بزرگی را همراهی می کند و ذهنی که شکست را نمی پذیرد، راه خود را از میان مشکلات پیدا خواهد نمود
    با دادن امتیاز + به دوستانی که به ما کمک میکنند ، روحیه همکاری و دوستی را در فروم ترویج کنیم
    آیا می دانستید می توانید حتی بصورت ناشناس، نتایج پذیرش خود را وارد نمایید!؟ دریغ نفرمایید که از شما دریغ نکردند

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط nimagorji نمایش پست ها
    منم یه جواب مثبت هم از ایتالیا (بولونیا ) دارم و هم از ایرلند (دوبلین) برای دکتری
    بولونیا 94 هستش ولی ایرلند 304 تو رنکینگ
    بنظرتون با توجه به شرایط اجتماعی ایتالیا و دوبلین ایرلند کدوم را انتخاب کنم؟
    به نظر من ،بیشتر تحقیق کنید ، بویژه در اینتر نت زیاد سرچ کنید.علاوه بر رنک فاکتورهای دیگر هم در نظر بگیرید.

اینم ببینید
    http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%A7%...84%D9%86%D8%AF
    http://www.kishtpc.com/global_ireland_persian.htm
    http://www.hamshahrionline.ir/news-45862.aspx
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

سلام. يه متني رو تو سايتي كه silence عزيز داده بود ديدم. درباره ي شهريه ي دانشگاه براي ارشد الكترونيك البته.مي خواستم ببينم درست فهميدم كه شهريه دانشگاه كلا سالي 2500يورو هست؟ اينطوري باشه كه زيادم گرون نيست.
    كسي از هزينه ي زندگي اطلاع داره؟ خوابگاه ميده دانشگاه؟
    Academic Year 1 €2500 (Inclusive of ITT Dublin registration fee and examination fee). If completing individual modules/ groups of modules the individual module fee is €550 plus the ITT Dublin registration fee of €30 and an examination fee of €15 per module examination (up to a maximum of €70 per academic year).
    Academic Year 2 €2500 (Inclusive of ITT Dublin registration fee and examination fee). There is an additional charge of €1500, payable in year two, for completion of the thesis component. If completing individual modules/ groups of modules the individual module fee is €550 plus the ITT Dublin registration fee of €30 and an examination fee of €15 per module examination (up to a maximum of €70 per academic year)
    ویرایش توسط hassanrouhi : September 6th, 2010 در ساعت 01:15 PM
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

دوباره سلام.
    تصحيح ميكنم بالا رو. اين براي پارت تايم كورس بوده.
    اما درباره ي شهريته فول تايم كورس چيزي ننوشته.
    فقط نوشته بود كه 1ساله هست دوره ارشد. كسي مي تونه راجب شهريه ارشد 1ساله اين دانشگاه اطلاعي بده؟
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

ApplyAbroad Veteran
    silence scream آواتار ها

ببینید من ایمیل زده بودم:
    I was searching about IT related Bachelor/Master courses at ITT, and am
    afraid about tuition fees because of the lack of strict figures regarded
    to this issue. I am a non-EU citizen and this is very important to me, so
    would you please help me to figure it out?

اینم جوابشون، البته چند روز قبل جواب داده بودند:

The Non EU International fee for Level 6 (Higher Certificate) Level 7 (Ordinary Degree) and Level 8 (Honours Degree) is €11,450.

The EU tuition fees for the above including Student Services Charge are €2368 (Higher Certificate), €2954 (Ordinary Degree), €3819 (Honours Degree) and €4450 (Honours Degree, Engineering)

If your query in relation to fees for a masters programme, please contact Maria Donohue at 4042899 or maria.donohue@ittdublin.ie.

Please let me know if you have any further queries.

Kind regards
    Tracy

Tracy Corrigan
    Registrar's Office
    ITT Dublin
    Dublin 24

Tel: 01 4042171
    Fax: 01 4042223
    Email: tracy.corrigan@ittdublin.ie
    Web: www.ittdublin.ie
    این مورد برای تمام وقت باید باشه احتمالاً، به هر حال ایمیل برای تماس و گرفتن اطلاعات بیشتر هست. اونم که گفتین پاره وقته بله صحیحه، ارزونتره انگار
    متاسفانه راجع به ایرلند اطلاعات کم هست انگار

پ.ن: level 10 یعنی دکترا، 9 یعنی مستر و الی آخر، اینا رو تو یه پی دی اف که اشاره میکنه ایرلند چند سال قبل اومده این عناوین ملی رو برای انطباق با عناوین بین المللی تعریف کرده...

راستی یه سوالی هم داشتم، اینجا جاش نیست البته ولی نمیدونم کجا بپرسم! اگر کسی دنبال کار هنگام تحصیل باشه فکر نمیکنید که شرایط پاره وقت بهتر باشه؟ چه حاشیه هایی ممکنه داشته باشه؟ مزایا؟معایب؟ از دید دوستان...

اضافه:
    اینجا هم برای کمکهای مالی و فاند و اسکولار و این چیزا
    ویرایش توسط silence scream : September 9th, 2010 در ساعت 02:08 PM
    اراده ی مصممی که آرزوی بزرگی را همراهی می کند و ذهنی که شکست را نمی پذیرد، راه خود را از میان مشکلات پیدا خواهد نمود
    با دادن امتیاز + به دوستانی که به ما کمک میکنند ، روحیه همکاری و دوستی را در فروم ترویج کنیم
    آیا می دانستید می توانید حتی بصورت ناشناس، نتایج پذیرش خود را وارد نمایید!؟ دریغ نفرمایید که از شما دریغ نکردند

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ریاضی فیزیک

ایرلند برای تحصیل امتیازی چیزی داره؟

ApplyAbroad Hero samanjan آواتار ها

سلام

زبان تدریس در مقطع کارشناسی در رشته الکترونیک چیست و هزینه ها چقدر است ؟

با تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)