صفحه 20 از 50 نخستنخست ... 101112131415161718192021222324252627282930 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 200 , از مجموع 497

موضوع: تحصیل در ایرلند

ApplyAbroad Hero ehsan1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Génie des Matériaux-Université du Québec(Material Eng. Msc)

پیش فرض پاسخ : تحصیل در ایرلند

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid_110 نمایش پست ها
    نه داداش گلم نه، جنگ نداریم؛ نمی دونم چرا وقتی اون پست رو مینوشتم فکر کردم بحث داره غیرمنطقی میشه؛ عذر میخوام.

تو پست قبلی گفته بودید حقوق مهندس آماتور 2500 تا 3000؛ الان کیس خودتون رو میفرمایید 2000؛ من در مورد این شرکت و شما اطلاعاتی ندارم. اما اگر شما از اینجا (بدون داشتن اقامت اروپایی یا کلا خارجی) تونستید از اونجا پیشنهاد شغلی دریافت کنید، بعد از تبریکات فراوان؛ قطعا خیلی بالاتر از یه مهندس آماتور هستید.
    اول که گفتید پوند گفتم شاید اشتباه لپی شده، منظورتون یورو بوده. اما حالا مطمئنا (با توجه به نام شرکت) اینجایی که میفرمایید تو ایرلند شمالیه؛ البته سر و تهش رو هم چیزی نمیشن اما از نظر قوانین اقامتی،‌ مالیاتی و ... خیلی با هم تفاوت دارند. (صد البته از نظر لهجه نباید تفاوت زیادی داشته باشند!)

تو ایران معمولا حقوق به اون عددی گفته میشه که بعد از کسورات به دست آدم میرسه؛‌ اما اونجا مقدار حقوق قبل از کسورات گفته میشه. شما همین حقوق رو بعد از انواع و اقسام مالیات و بیمه و بازنشستگی و ... حساب کن ببین چقدر میمونه.
    حمیدجان من فرم قرارداد کاریمو برات ایمیل کردم...خوشحال میشم نظرتو برای بچه ها بگی.
    کربلایم آرزوست...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط .asghar. نمایش پست ها
    درود میشه بگید اونجا به صورت کارمند مثل نروز و.. به شما بورس دادن یا مث استرالیاس یا مث آمریکا TA,RA دارن اونا
    کلا برا دکترا سیستمشون چطوریه course دارن یا تحقیقاتی؟
    دکترا شهریه داره؟
    سپاس
    سلام
    تا اونجایی که میدونم دکترا در ایرلند مثل کشورهای اروپایی پوزیشن شغلی محسوب نمیشه! تحقیقاتیه و شهریه داره. ممکنه بعضی از استادها بودجه تحقیقاتی داشته باشند که باهاش بتونن دانشجویی رو ساپورت کنن ولی میشه برای اسکولارشیپ هم اپلای کرد. البته فکر نکنم هر دانشگاهی خودش اسکولارشیپ بده. من از طریق irish research council اقدام کردم. اگه وارد سایتش بشین میبینین چند نوع اسکولارشیپ وجود داره که ددلاینهای متفاوتی دارن. بورس ما Enterprise partnership scheme - EPS بود که اساسش همکاری دانشگاه و صنعته و یک شرکت باید یک سوم هزینه ها را تقبل کنه.

ApplyAbroad Hero Hamid_110 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan1983 نمایش پست ها
    حمیدجان من فرم قرارداد کاریمو برات ایمیل کردم...خوشحال میشم نظرتو برای بچه ها بگی.
    تو ایمیل هم گفته بودید، منم همین تصمیم رو داشتم اما گذاشتم قبلش با همون آشنام هم صحبت کنم بعد بگم.

شرایطش تقریبا عالیه اما برای تازه کار ها نیست.
    از 2800 پوند حقوق تقریبا 800 تاش کم میشه.
    هزینه بلیت،‌ویزا،‌ بیمه پزشکی،‌اقامت و ... که شرکت متقبل شده تقریبا 1000 پوند در ماه میرزه.
    ناخواناترین نوشته ها از قویترین حافظه ها ماندگارترند

Junior Member

من شنیدم که به خاطر مشکلات اقتصادی سالهای اخیر ایرلند و سودآوری ثبت نام از دانشجوهای خارجی (به خاطر شهریه و ...)، پذیرش گرفتن از دانشگاههای ایرلند آسونتر شده. دوستانی که اپلای کردن در این مورد چه نظری دارند؟

Junior Member

با سلام مجدد. دوستان سفارت ایرلند جنوبی تو تهران کجاست؟ لطفن اگه می دونید بگید چون من گیج شدم. شمالی که جمع کرد رفت. آیا جنوبی هم بسته و رفته؟ ممنون

Junior Member F A T I آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط farhadba نمایش پست ها
    با سلام مجدد. دوستان سفارت ایرلند جنوبی تو تهران کجاست؟ لطفن اگه می دونید بگید چون من گیج شدم. شمالی که جمع کرد رفت. آیا جنوبی هم بسته و رفته؟ ممنون
    کنسولگری ایرلند در تهران
    http://www.dfa.ie/home/index.aspx?id=5476
    Trust your emotions, Believe in your dreams

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid_110 نمایش پست ها
    تو ایمیل هم گفته بودید، منم همین تصمیم رو داشتم اما گذاشتم قبلش با همون آشنام هم صحبت کنم بعد بگم.

شرایطش تقریبا عالیه اما برای تازه کار ها نیست.
    از 2800 پوند حقوق تقریبا 800 تاش کم میشه.
    هزینه بلیت،‌ویزا،‌ بیمه پزشکی،‌اقامت و ... که شرکت متقبل شده تقریبا 1000 پوند در ماه میرزه.
    درود
    بورس ایرلند برای دکترا ممکنه بتونه کفاف زندگی خودم و همسرم(همسر غیر دانشجو) رو بده؟
    انسانها شکست نمي خورند بلکه از تلاش دست برمي دارند

ApplyAbroad Hero ehsan1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Génie des Matériaux-Université du Québec(Material Eng. Msc)

نقل قول نوشته اصلی توسط .asghar. نمایش پست ها
    درود
    بورس ایرلند برای دکترا ممکنه بتونه کفاف زندگی خودم و همسرم(همسر غیر دانشجو) رو بده؟
    بورستان ماهانه چقدر است؟
    کربلایم آرزوست...

Junior Member F A T I آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

The following websites have advertisements for available accommodation in Dublin

www.daft.ie
    www.independent.ie
    www.let.ie
    www.myhome2let.ie
    www.letbynet.com
    Trust your emotions, Believe in your dreams

Junior Member

سلام دوستان
    من از دانشگاه galway واسه دکترا پذیرش گرفتم با فاند ولی یه مسئله خیلی درگیرم کرده که آیا ویزا برای همسرم می دن یا نه؟ ممکنه به من ویزا بدن ولی به خانومم ندن؟ از کنسولگری تهران سوال کردم جواب ندادن از دانشگاه هم که نمیشه پرسید. واقعا این مسئله برام مشکل درست کرده، اگه کسی تجربه یا اطلاعاتی داره ممنون میشم راهنماییم کنه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)