صفحه 21 از 50 نخستنخست ... 111213141516171819202122232425262728293031 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 210 , از مجموع 497

موضوع: تحصیل در ایرلند

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering MSc-University College Dublin

پیش فرض پاسخ : تحصیل در ایرلند

نقل قول نوشته اصلی توسط bamse نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من از دانشگاه galway واسه دکترا پذیرش گرفتم با فاند ولی یه مسئله خیلی درگیرم کرده که آیا ویزا برای همسرم می دن یا نه؟ ممکنه به من ویزا بدن ولی به خانومم ندن؟ از کنسولگری تهران سوال کردم جواب ندادن از دانشگاه هم که نمیشه پرسید. واقعا این مسئله برام مشکل درست کرده، اگه کسی تجربه یا اطلاعاتی داره ممنون میشم راهنماییم کنه.
    سلام
    بابت پذیرشتون تبریک میگم.بعیده که مشکلی پیش بیاد.من اینجا حدود 10 نفر از دوستان رو میشناسم که با همسرشون اینجا هستن.شما واسه ویزای study اپلای کنید و همسرتون واسه join spouse.
    موفق باشید
    خدایا زیستنی به من عطا کن که در لحظه ی مرگ بر بی ثمری لحظه ای که برای زیستن گذشته است حسرت نخورم و مردنی عطا کن که بر بیهودگی اش سوگوار نباشم.

Junior Member

مرسی از راهنماییتون. فکر میکنید اگه همسرم را در یک دوره زبان انگلیسی اونجا ثبت نام کنم بعد برای ویزا اقدام کنم تاثیری داره برای اطمینان از ویزا گرفتن؟
    بازم مرسی

من خیلی دوست دارم برم ایرلند ولی اینا هم دیگه شورش رو دراوردن , چه خبره 21 هزار یورو در سال شهریه؟ مگه سر گردنه هست که خون باباشون رو میگیرن رتبشون هم زیر 100 نیست که بگیم ارزش داره
    کسی میدونه دقیقا چه غلطی میکنن که دانشگاه های دیگه انجام نمیدن که میخوان 21 هزار یورو در سال شهریه بگیرن؟

ApplyAbroad Hero ehsan1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Génie des Matériaux-Université du Québec(Material Eng. Msc)

نقل قول نوشته اصلی توسط ElectronicArts نمایش پست ها
    من خیلی دوست دارم برم ایرلند ولی اینا هم دیگه شورش رو دراوردن , چه خبره 21 هزار یورو در سال شهریه؟ مگه سر گردنه هست که خون باباشون رو میگیرن رتبشون هم زیر 100 نیست که بگیم ارزش داره
    کسی میدونه دقیقا چه غلطی میکنن که دانشگاه های دیگه انجام نمیدن که میخوان 21 هزار یورو در سال شهریه بگیرن؟
    اتفاقا منم عاشق اين كشورم ...اما بخاطر هزينه هاش فعلا باهاش خداحافظي كردم...

اما دوست عزيز نبايد با اين ادبيات صحبت بكنيد....
    کربلایم آرزوست...

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan1983 نمایش پست ها
    اتفاقا منم عاشق اين كشورم ...اما بخاطر هزينه هاش فعلا باهاش خداحافظي كردم...

اما دوست عزيز نبايد با اين ادبيات صحبت بكنيد....
    ممنون به خاطر نظرتون
    ولی ببخشید در مور جمله آخرتون یک سوال از شما دارم , دانشگاه های ایرلند مال شما هست که به شما برخورده؟ یا میخواید از کسایی که از دانشجوهای اتحادیه اروپا 5000 یورو در سال میگیرن و از دانشجو های غیر اتحادیه اروپا 21 هزار یورو میگیرن که به نوعی این خودش نژاد پرستی هست دفاع کنید؟ چون کشورهای اتحادیه اروپا دانشگاه هاشون یکی از یکی بهتره و به جز درصد بسیار کمی نمیان برن تو یه کشور دیگه اتحادیه اروپا درس بخونن چون مدارک اتحادیه اروپا رو همه جای دنیا قبول دارن حتی اگه رتبش 2000 باشه
    ناراحت نشید ولی آدم از کسی طرفداری میکنه که دوستش باشه نه دشمنش

رشته و دانشگاه

ممنون به خاطر نظرتون
    ولی ببخشید در مور جمله آخرتون یک سوال از شما دارم , دانشگاه های ایرلند مال شما هست که به شما برخورده؟ یا میخواید از کسایی که از دانشجوهای اتحادیه اروپا 5000 یورو در سال میگیرن و از دانشجو های غیر اتحادیه اروپا 21 هزار یورو میگیرن که به نوعی این خودش نژاد پرستی هست دفاع کنید؟ چون کشورهای اتحادیه اروپا دانشگاه هاشون یکی از یکی بهتره و به جز درصد بسیار کمی نمیان برن تو یه کشور دیگه اتحادیه اروپا درس بخونن چون مدارک اتحادیه اروپا رو همه جای دنیا قبول دارن حتی اگه رتبش 2000 باشه
    ناراحت نشید ولی آدم از کسی طرفداری میکنه که دوستش باشه نه دشمنش
    عزيزم من ناراحت نميشم شما هرچي ميخواي بگو
    اما
    اولا مشكل اساسي بالا بودن نرخ يورو به ت و م ا ن هستش...اگه دو سال پيش هم با اون نرخ ار ز حاظر نبودي همچيني پولي رو براي درس خوندن يجاي رويايي مثل ترينيتي كالج دوبلين بدي؟؟؟ من بودم ميدادم...
    دوما
    من دفاعي نكردم...منظورم اينه اين ادبيات در شان فرد تحصيل كرده اي مثل شما نيست...گويا بهتون برخورده...
    سوما
    بعضي دانشگاه هاي ايرلند هنوز شهريه ١١هزار يورويي ميگيرن
    چهارما
    ازكجا مطمئنيد بالابودن شهريه دليلش نژادپرستيه؟؟؟..خداشاهده منم وقتي جدول شهريه ها رو براي غيراروپايي ها ديدم ناراحت شدم...چكار كنيم؟ ولي نبايد عجولانه بگيم نژادپرستيه،هزار و يك دليل شايد داشته باشه....
    پنجما
    با بدوبيراه گفتن به يه كشور و دانشگاه چيزي حل نميشه،اونا به فكر خودشونن....شما بجاي ناراحتي دنبال يه كشور ديگه باش...مثل من
    اينا كه چيزي نيست...چند روز پيش من از دانشگاه كويين بلفاست ايرلند شمالي پذيرش گرفتم با شهريه ١٢هزار پوندي!!!!!
    درسته ايرلند جنوبي جزئ بريتانيا نيست اما به نظرم از همون سياستها دنبال ميكنه و به شدت گرووونه....

موفق باشيد.
    کربلایم آرزوست...

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan1983 نمایش پست ها
    عزيزم من ناراحت نميشم شما هرچي ميخواي بگو
    اما
    اولا مشكل اساسي بالا بودن نرخ يورو به ت و م ا ن هستش...اگه دو سال پيش هم با اون نرخ ار ز حاظر نبودي همچيني پولي رو براي درس خوندن يجاي رويايي مثل ترينيتي كالج دوبلين بدي؟؟؟ من بودم ميدادم...
    دوما
    من دفاعي نكردم...منظورم اينه اين ادبيات در شان فرد تحصيل كرده اي مثل شما نيست...گويا بهتون برخورده...
    سوما
    بعضي دانشگاه هاي ايرلند هنوز شهريه ١١هزار يورويي ميگيرن
    چهارما
    ازكجا مطمئنيد بالابودن شهريه دليلش نژادپرستيه؟؟؟..خداشاهده منم وقتي جدول شهريه ها رو براي غيراروپايي ها ديدم ناراحت شدم...چكار كنيم؟ ولي نبايد عجولانه بگيم نژادپرستيه،هزار و يك دليل شايد داشته باشه....
    پنجما
    با بدوبيراه گفتن به يه كشور و دانشگاه چيزي حل نميشه،اونا به فكر خودشونن....شما بجاي ناراحتي دنبال يه كشور ديگه باش...مثل من
    اينا كه چيزي نيست...چند روز پيش من از دانشگاه كويين بلفاست ايرلند شمالي پذيرش گرفتم با شهريه ١٢هزار پوندي!!!!!
    درسته ايرلند جنوبي جزئ بريتانيا نيست اما به نظرم از همون سياستها دنبال ميكنه و به شدت گرووونه....

موفق باشيد.
    1-من هم قصدم توهین نبوده و نیست امیدوارم برداشت اشتباه نکرده باشید

2-ولی وقتی آدم میبینه کشوری که دوست داره رو فقط به خاطر زیاده خواهی و به نوعی نژاد پرستی نمیتونه بره همینه که آدم عصبی میشه
    بله به نرخ ارز دو سال پیش میتونستم برم و قابل پرداخت بود برام ولی الان نمیشه رفت اما این واقعیت رو هم نباید فراموش کنید که 20 هزار یورو سالانه واسه دانشگاه برای خیلی از اروپایی ها هم مبلغ زیادی هست نه فقط برای ما حالا این که دو سال پیش یورو بوده 1450 و الان شده 5000 اون دیگه مسئله دیگه ای هست اما این واقعیت رو عوض نمیکنه که شهریه بسیار بسیار بالایی دارند من خودم به شخصه بالاتر از این دانشگاه ترینتی ندیدم جایی در دنیا بیشتر شهریه بگیره

3-من هم ناراحت نشدم فقط چون ناراحت بودم واکنش شدید نشون دادم اگه ناراحت شدید عذرخواهی میکنم

4-اون بعضی دانشگاه ها به خاطر این زیاد جست و جو نکردم در موردشون که رتبه خیلی خوبی ندارن و رتبه هاشون حول و حوش 1000 و بالاتر هست

5-مردم اتحادیه اروپا غریب به اتفاق چشم آبی و مو بور هستند وقتی فقط برای اینا شهریه کم میگیرن غیر مستقیم دارن میگن مو سیاه و چشم بادومی و کلا هر کی که چشماش آبی و موهاش بور نیست آدم نیست تقریبا مثل رفتار مردم ایسلند

6-کشور دیگه هم سوئد هم مد نظرم هست شما نظرتون چیه؟
    چه کشورهای دیگه ای مثل ایرلند خوبه؟ (به غیر از آمریکا چون خوشم نمیاد و ویزاش ی بار وروده و رفتار های تروریستی تو فرودگاه و ...........)
    شما چه کشورهایی مدنظرتون هست و میخواید برید؟
    ممنون

رشته و دانشگاه

1-من هم قصدم توهین نبوده و نیست امیدوارم برداشت اشتباه نکرده باشید

2-ولی وقتی آدم میبینه کشوری که دوست داره رو فقط به خاطر زیاده خواهی و به نوعی نژاد پرستی نمیتونه بره همینه که آدم عصبی میشه
    بله به نرخ ارز دو سال پیش میتونستم برم و قابل پرداخت بود برام ولی الان نمیشه رفت اما این واقعیت رو هم نباید فراموش کنید که 20 هزار یورو سالانه واسه دانشگاه برای خیلی از اروپایی ها هم مبلغ زیادی هست نه فقط برای ما حالا این که دو سال پیش یورو بوده 1450 و الان شده 5000 اون دیگه مسئله دیگه ای هست اما این واقعیت رو عوض نمیکنه که شهریه بسیار بسیار بالایی دارند من خودم به شخصه بالاتر از این دانشگاه ترینتی ندیدم جایی در دنیا بیشتر شهریه بگیره

3-من هم ناراحت نشدم فقط چون ناراحت بودم واکنش شدید نشون دادم اگه ناراحت شدید عذرخواهی میکنم

4-اون بعضی دانشگاه ها به خاطر این زیاد جست و جو نکردم در موردشون که رتبه خیلی خوبی ندارن و رتبه هاشون حول و حوش 1000 و بالاتر هست

5-مردم اتحادیه اروپا غریب به اتفاق چشم آبی و مو بور هستند وقتی فقط برای اینا شهریه کم میگیرن غیر مستقیم دارن میگن مو سیاه و چشم بادومی و کلا هر کی که چشماش آبی و موهاش بور نیست آدم نیست تقریبا مثل رفتار مردم ایسلند

6-کشور دیگه هم سوئد هم مد نظرم هست شما نظرتون چیه؟
    چه کشورهای دیگه ای مثل ایرلند خوبه؟ (به غیر از آمریکا چون خوشم نمیاد و ویزاش ی بار وروده و رفتار های تروریستی تو فرودگاه و ...........)
    شما چه کشورهایی مدنظرتون هست و میخواید برید؟
    ممنون
    موافقم باهات
    والا من توي اروپا غير از بورس اراسموس، براي ايتاليا و اسلووني اقدام كردم از انگليس و ايرلند هم پذيرش گرفتم، اما حالا با اين گروني ها دارم به امريكاي جنوبي فكر ميكنم....اگه خواستي خوشحال ميشم با توجه به رزومت كمكت كنم.
    کربلایم آرزوست...

Junior Member

سلام. دوستان کسی خبر داره از طریق کونسولگری ایران میشه برای ویزا اقدام کرد یا نه؟ من به هر کسی تو ایرلنده می کم می گه باید بری آنکارا ولی خود کنسولگری تماس گرفتم گفتن از اینجا میشه اقدام کرد گیج شدم؟
    یه سوال دیگر آیا می دانید برای یه دوره آموزشی 2 ماهه اقدام کنم ویزا گرفتن سخته یا نه؟ کلا راحت ویزا میدن؟
    پیشاپیش از راهنمایی شما ممنونم

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط sarabara نمایش پست ها
    سلام. دوستان کسی خبر داره از طریق کونسولگری ایران میشه برای ویزا اقدام کرد یا نه؟ من به هر کسی تو ایرلنده می کم می گه باید بری آنکارا ولی خود کنسولگری تماس گرفتم گفتن از اینجا میشه اقدام کرد گیج شدم؟
    یه سوال دیگر آیا می دانید برای یه دوره آموزشی 2 ماهه اقدام کنم ویزا گرفتن سخته یا نه؟ کلا راحت ویزا میدن؟
    پیشاپیش از راهنمایی شما ممنونم
    پيشنهاد ميكنم از آنكارا اقدام كني...
    ضمنا تا جايي كه شنيدم حتي ميتوني مداركتو بدي يكي برات ببره سفارت..البته مطمئن نيستم اينو.
    کربلایم آرزوست...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)