صفحه 25 از 50 نخستنخست ... 151617181920212223242526272829303132333435 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 241 تا 250 , از مجموع 497

موضوع: تحصیل در ایرلند

پیش فرض پاسخ : تحصیل در ایرلند

نقل قول نوشته اصلی توسط F A T I نمایش پست ها
    No need to represent any financial supporting document, if you are a fully funded applicant. I received my visa without these types of docs easily.
    خیلی ممنون از راهنمایی
    میشه بگین برای ویزا چه پروسه ای رو گذروندین
    کجا باید برم چه مدارکی باید ببرم و ....
    خیلی ممنون

سلام دوستان...

من تاپیک رو خوندم....منتها می خواستم بدونم کسی از دوستان اطلاعی دارن که مبلغ بنک استیتمنت حداقل چقدر باید باشه؟
    من الان در اسکاندیناوی دانشجو هستم می خواستم بدونم آیا باید از طریق کنسول آیریش در ایران اقدام کنم یا از سفارتش در همین کشور محل زندگی کنونیم هم میتونم درخواست بدم؟
    بنک استیتمنتم حتما باید از بانک ایرانی باشه یا میتونم همون مبلغ رو به یورو در حساب بانکی اروپا به نام خودم نشون بدم؟

ممنونم از پاسخ دوستان .
    موفق باشید
    شمارش معکوس..........!

Junior Member F A T I آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

باید تماس بگیرین با دفتر کنسولگری تهران. راهنمائیتون می کنن به صورت کامل. مدارک لازم رو دوستان دیگه صفحات اول همین موضوع نوشتن.
    Trust your emotions, Believe in your dreams

Junior Member

از دوستانی که قبلا اقدام کردند یا اطلاعات بیشتر یکی لطف کنه در مورد مدارک توضیح بده. من الان زنگ زدم کنسولگری میگه تو فرم هست.

من برای دوستم که دوره زبان پذیرش گرفته و آیلتس هم نداره سوال میپرسم. من تو فرم خوندم که باید علاوه بر شهریه 7 هزار یورو در حساب باشه. خوب پس برای مدارک مالی باید همین یه حساب بانکی 7 هزار یورویی نشون بدیم یا مساله دیگه ای مثل اینکه منشا پول کجاست؟ سند مالکیت یا چیزای دیگه هم هست؟ خوبه دوستان مثل کشورهای دیگه یه کم دقیق تر توضیح بدند که این مدارک مالی چقدر مهمند و چقدر باعث رد میشند؟ اونایی هم که رد میشند بیاند دلایل رو بگند که برای بقیه کمکی باشه.

مرسی از همه

سلام
    مدارک مورد نیاز برای ادامه تحصیل در تخصص در ایرلند چیست؟
    با تشکر

Junior Member

سلام
    از دوستانی که برای همسرشان ویزای همراه گرفتند، کسی می تواند از مراحل این کار توضیحی دهد؟

من تماس گرفتم، گفتند همسرم باید دعوت نامه داشته باشد و جدا اقدام کند ولی به نظرم منطقی نیست چون نمی خواهیم ویزای توریستی بگیریم!!!

سلام
    دوستانی که ویزا گرفتن راهنمایی کنن لطفا
    مثل سفارت سویس برای ایرلند هم باید چند ماه تو صف باشیم
    واسه کی وقت میده ؟
    بعضی از دوستان میگن مصاحبه حظوری نداره ؟ دسته؟
    میشه لطفا راهنمایی کنید
    مرسی

Junior Member

سلام دوستان
    کسی از بورس IRC پذیرش نگرفته؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering MSc-University College Dublin

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdadmehri نمایش پست ها
    سلام
    دوستانی که ویزا گرفتن راهنمایی کنن لطفا
    مثل سفارت سویس برای ایرلند هم باید چند ماه تو صف باشیم
    واسه کی وقت میده ؟
    بعضی از دوستان میگن مصاحبه حظوری نداره ؟ دسته؟
    میشه لطفا راهنمایی کنید
    مرسی
    سلام
    ویزای ایرلند مصاحبه نداره و نیازی به وقت گرفتن نیست.وقتی مدارکتون آماده شد میتونید برید سفارت و اپلای کنید.
    از وقتی مدارکتون رو تحویل بدید معمولاً 2 ماه طول میکشه تا جواب بدن.
    خدایا زیستنی به من عطا کن که در لحظه ی مرگ بر بی ثمری لحظه ای که برای زیستن گذشته است حسرت نخورم و مردنی عطا کن که بر بیهودگی اش سوگوار نباشم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering MSc-University College Dublin

نقل قول نوشته اصلی توسط UKTier1 نمایش پست ها
    از دوستانی که قبلا اقدام کردند یا اطلاعات بیشتر یکی لطف کنه در مورد مدارک توضیح بده. من الان زنگ زدم کنسولگری میگه تو فرم هست.

من برای دوستم که دوره زبان پذیرش گرفته و آیلتس هم نداره سوال میپرسم. من تو فرم خوندم که باید علاوه بر شهریه 7 هزار یورو در حساب باشه. خوب پس برای مدارک مالی باید همین یه حساب بانکی 7 هزار یورویی نشون بدیم یا مساله دیگه ای مثل اینکه منشا پول کجاست؟ سند مالکیت یا چیزای دیگه هم هست؟ خوبه دوستان مثل کشورهای دیگه یه کم دقیق تر توضیح بدند که این مدارک مالی چقدر مهمند و چقدر باعث رد میشند؟ اونایی هم که رد میشند بیاند دلایل رو بگند که برای بقیه کمکی باشه.

مرسی از همه
    سلام
    میشه گفت مدارک مالی مهمترین قسمت ویزا اپلیکیشن هست.اگه نتونید نشون بدید که از پس هزینه ها بر میاید بهتون ویزا نمیدن.
    بنک استیمنت رو با همون مبلغی که تو سایت (http://www.inis.gov.ie/en/INIS/Pages/WP07000002) گفته باید ارائه بدید.اگه مبلغ پولی که تو حسابتون هست بطور ناگهانی زیاد شده باید منشا پول مشخص باشه.اگه بتونید مدرکی ارائه بدید بهتره(مثلاً مدرکی که نشون بده ملکی رو فروختید و پولشون ریختید تو حساب بانکیتون).اگه همچین مدرکی ندارید میتونید تو کاور لتری که مینویسید توضیح بدید که این پول از کجا اومده.
    هر چی سند مالکیت (خونه و زمین) دارید هم ترجمه کنید و تحویل بدید.سند مالکیت، اپلیکیشن رو خیلی قوی میکنه.

موفق باشید
    خدایا زیستنی به من عطا کن که در لحظه ی مرگ بر بی ثمری لحظه ای که برای زیستن گذشته است حسرت نخورم و مردنی عطا کن که بر بیهودگی اش سوگوار نباشم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)