صفحه 27 از 50 نخستنخست ... 171819202122232425262728293031323334353637 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 261 تا 270 , از مجموع 497

موضوع: تحصیل در ایرلند

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در ایرلند

سلام
    دوستان این سوالو نمیدونستم توی کدوم قسمت بپرسم درباره بیمه مسافرتی فرقی نداره برای کدوم شرکت باشه ؟

Junior Member

راستی اگه از قیمتاش هم اطلاع دارین بگین لطفنی

Member
    رشته و دانشگاه
    Concordia University

من از گلوی و همچنین دانشگاه ال ان یو سوید پذیرش دارم و دارم موازی برای هر دو اقدام میکنم برای دکترای کامپیوتر. به نظرتون کدوم برای اقامت و کار آینده و راحتی و کیفیت زندگی بهتره؟ با همسرم اقدام میکنم. مرسی اگر کسی تجربه ای داره در اختیارم بزاره.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط peterpofaki نمایش پست ها
    من از گلوی و همچنین دانشگاه ال ان یو سوید پذیرش دارم و دارم موازی برای هر دو اقدام میکنم برای دکترای کامپیوتر. به نظرتون کدوم برای اقامت و کار آینده و راحتی و کیفیت زندگی بهتره؟ با همسرم اقدام میکنم. مرسی اگر کسی تجربه ای داره در اختیارم بزاره.
    بدون شک سوئد از ایرلند خیلی بهتره

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MEDICINE

نقل قول نوشته اصلی توسط f_kh84 نمایش پست ها
    بدون شک سوئد از ایرلند خیلی بهتره
    بحث زبان رو در نظر نمیگیرید دوست عزیز؟!!!

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

اتفاقا به نظر من ایرلند بهتره .سوئد اون بهشتی که همه فکر میکنن نیست و هم اشباه شده و هم از نظر امنیتی فوق العاده بد شده
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط dsa88 نمایش پست ها
    بحث زبان رو در نظر نمیگیرید دوست عزیز؟!!!
    بله مزیتش زبانه. به هر حال اگه یه کشور انگلیسی زبان باشین زودتر انگلیسیتون راه میفته و البته با لهجه بهتر، البته بماند که خیلی سریع صحبت میکنن و فهمیدن چیزی که میگن خیلی سخته!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hassanrouhi نمایش پست ها
    اتفاقا به نظر من ایرلند بهتره .سوئد اون بهشتی که همه فکر میکنن نیست و هم اشباه شده و هم از نظر امنیتی فوق العاده بد شده
    ایرلند یک کشور ورشکسته است، همچی خیلی گرونه و مرتب هم داره گرونتر میشه. به خاطر مشکلات اقتصادی امنیت هم پایین داره میاد و این چندوقت تعدادی موارد دزدی (بخصوص دوچرخه) هم شنیدم. ویزاش هم که فقط برای ایرلنده و شما جای دیگه نمیتونید برید. شاید چند سال پیش شرایطش خوب بود ولی الان که چندان جالب نیست! به هر حال برای مدت کوتاه و تحصیل خوبه ولی برای اقامت فکر نمیکنم گزینه خوبی باشه.

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

رفتار های بد با مهاجران تو استکهلم که دیگه دنیا رو پر کرده! مستند های زیادی در مورد مهاجران و مخصوصا مسلمان ها ساخته شده.دید شدیدا منفی در سوئد نسبت به مسلمان ها و کلا مهاجران وجود داره که زیاد جالب نیست.
    بحث زبان هم یه بحث فوق العاده مهمی هست.شما رد سوئد حتما باید زبان سوئدی رو یاد بگیرین تا بتونین زندگی کنین.حالا اگه طرف دانشجو باشه میگه دو سال نیازهامو با زبان انگلیسی بر طرف میکنم.اما برای طولانی مدت نیاز داری یه زبان رو یاد بگری که فقط در سوئد به دردت میخوره.
    در ضمن با پاپورت ایرلندی اگه کسی داشته باشه بعید میدونم مشکل خاصی برای رفتن به سایر کشورهای اروپایی داشته باشه.نهایت دیگه یه سر باید سفارت بزنه.مثل ایران نیست که چندماه باید منتظر بمونی.
    طبیعت ایرلند هم که معرکست!
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hassanrouhi نمایش پست ها
    رفتار های بد با مهاجران تو استکهلم که دیگه دنیا رو پر کرده! مستند های زیادی در مورد مهاجران و مخصوصا مسلمان ها ساخته شده.دید شدیدا منفی در سوئد نسبت به مسلمان ها و کلا مهاجران وجود داره که زیاد جالب نیست.
    بحث زبان هم یه بحث فوق العاده مهمی هست.شما رد سوئد حتما باید زبان سوئدی رو یاد بگیرین تا بتونین زندگی کنین.حالا اگه طرف دانشجو باشه میگه دو سال نیازهامو با زبان انگلیسی بر طرف میکنم.اما برای طولانی مدت نیاز داری یه زبان رو یاد بگری که فقط در سوئد به دردت میخوره.
    در ضمن با پاپورت ایرلندی اگه کسی داشته باشه بعید میدونم مشکل خاصی برای رفتن به سایر کشورهای اروپایی داشته باشه.نهایت دیگه یه سر باید سفارت بزنه.مثل ایران نیست که چندماه باید منتظر بمونی.
    طبیعت ایرلند هم که معرکست!
    در مورد طبیعت که شما تو خیلی جاهای اروپا میتونین طبیعت قشنگرو پیدا کنین. اما ایرلند کار پیدا کردن آسون نیست که بتونین به راحتی پاسپورت بگیرین و بعد همه جا بتونین برین. لااقل با ویزای شنگن سوئد قبل از گرفتن اقامت هم میتونین همه جای اروپا رو بگردین. اینجا وقتی میریم درخواست اقامت سالانه رو بدیم دقیقا تاریخ انتهای اقامت رو یکسال بعد و اگه قرارداد کاریتون کمتر از یک سال باشه آخرین روز قرارداد میزنن، خیلی راحت نمیشه اقامتو تمدید کرد اگه نتونین کار پیدا کنین. هزینه این تمدید اقامت پارسال حدود 150 یورو بوده امسال شده 300 یورو، خدا میدونه سال دیگه چقدر میشه! اجاره خونه هم مرتبا گرونتر میشه. همچی همینطوری روند صعودی داره.
    بله تو کشورهای اسکاندیناوی باید زبونشونو یاد بگیری منتها فکر نکنم انقدر مسئله بزرگی باشه خیلیهارو میشناسم که وقت گذاشتن و یاد گرفتن و الان زندگی خیلی مرفه و خوبی دارن.
    بهر حال من مدت زیادی نیست که ایرلندم ولی تو همین مدت هم خیلی چیزها برام روشن شده و فکر میکنم نسبت به جاهای دیگه اینجا برای زندگی خیلی مناسب نیست. خیلی از دوستای اینجا هم همین نظرو دارن!
    هرکسی اولویتهای خودشو داره اگه زبان و طبیعت براتون مهمترین معیاره ایرلند میتونه گزینه خیلی خوبی باشه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)