صفحه 28 از 50 نخستنخست ... 181920212223242526272829303132333435363738 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 271 تا 280 , از مجموع 497

موضوع: تحصیل در ایرلند

Member
    رشته و دانشگاه
    Concordia University

پیش فرض پاسخ : تحصیل در ایرلند

نقل قول نوشته اصلی توسط f_kh84 نمایش پست ها
    در مورد طبیعت که شما تو خیلی جاهای اروپا میتونین طبیعت قشنگرو پیدا کنین. اما ایرلند کار پیدا کردن آسون نیست که بتونین به راحتی پاسپورت بگیرین و بعد همه جا بتونین برین. لااقل با ویزای شنگن سوئد قبل از گرفتن اقامت هم میتونین همه جای اروپا رو بگردین. اینجا وقتی میریم درخواست اقامت سالانه رو بدیم دقیقا تاریخ انتهای اقامت رو یکسال بعد و اگه قرارداد کاریتون کمتر از یک سال باشه آخرین روز قرارداد میزنن، خیلی راحت نمیشه اقامتو تمدید کرد اگه نتونین کار پیدا کنین. هزینه این تمدید اقامت پارسال حدود 150 یورو بوده امسال شده 300 یورو، خدا میدونه سال دیگه چقدر میشه! اجاره خونه هم مرتبا گرونتر میشه. همچی همینطوری روند صعودی داره.
    بله تو کشورهای اسکاندیناوی باید زبونشونو یاد بگیری منتها فکر نکنم انقدر مسئله بزرگی باشه خیلیهارو میشناسم که وقت گذاشتن و یاد گرفتن و الان زندگی خیلی مرفه و خوبی دارن.
    بهر حال من مدت زیادی نیست که ایرلندم ولی تو همین مدت هم خیلی چیزها برام روشن شده و فکر میکنم نسبت به جاهای دیگه اینجا برای زندگی خیلی مناسب نیست. خیلی از دوستای اینجا هم همین نظرو دارن!
    هرکسی اولویتهای خودشو داره اگه زبان و طبیعت براتون مهمترین معیاره ایرلند میتونه گزینه خیلی خوبی باشه
    من سوید رو انتخاب کردم و دیگه برای ویزای ایرلند نرفتم. به نظرم اومد هم سفارتشون و هم کلا موندن و اینا (قوانین مهاجرتی) سوید برام بهتره. هرچند که باید سویدی یاد بگیرم. البته خوب نظرات متفاوته. من به سختی انتخاب کردم. امیدوارم این مقایسه هایی که دوستان لطف کردن به کار بقیه هم بخوره. مرسی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MEDICINE

به نظر شما مبحثی مهمتر از زبان وجود داره ؟!!!! من فکر نکنم !!!!

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

البته قضیه زندگی یه چیز کلا متغیری هست و نمیشه به این راحتی براش نسخه پیچید! مثلا خودم اگر دستمو باز بذارن و بگن تو هرکشوری که بخوای بهت اقامت دائم میدیم. من بدون شک انگلیس رو انتخاب میکنم.چون کلا بریتانیا رو خیلی قبول دارم.اما امکان داره یکی دیگه بگه امریکا و کانادا این هستن و اون هستن یا استرالیا!
    امیدوارم هر کی هر راهی رو انتخاب میکنه موفق باشه

در مورد کار هم فکر کردین تو سوئد دارست تموم شد میگن بفرما برو سر کار! ما فقط شما رو کم داشتیم؟!!! کلا در اروپا مخصوصا اسکاندیناوی و شرق اروپا در موقعیت های شغلی اولویت دوم هستیم ماها. این مطلب رو بارها در مقالات مختلف درباره دانمارک و نروژ خواندم. بعید میدونم سوئد خیلی فرق داشته باشه
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

Junior Member

سلام به دوستان
    یه استادی تو دانشگاه UCC رشته کامپیوتر دکترا منو پذیرفته با فاند سالی 18000 یورو و کمک هزینه شهریه سالانه 5500 یورو. بعد منو به pac.ie هدایت کرد و گفت همه دانشجویان دکترا تو ایرلند باید این فرم رو پر کنند. البته خود استاد هم ظاهرا سر در نمیاره!!
    سوال اول من اینه که کسی میدونه هزینه تحصیل دکترا برای غیر اروپایی تو UCC چقدره؟ من هرچی گشتم چیزی پیدا نکردم.
    بعد کسی در مورد این PAC چیزی میدونه؟ من میخوام با همسرم (غیر دانشجو) بیام. روند کارهایی که باید بکنم چیه؟ هزینه ها اونجا چطوریه؟ رقم ذکر شده کفاف میده؟

Junior Member

سلام به دوستان
    کسی هست در حال حاضر در حال اپلای کردن برای ویزا باشه
    و آیا کسی هست قبلا اپلای کرده باشه؟
    در مورد مدارک مالی چه تجربه ای دارید؟
    من فاند 8000 تایی دارم در سال و فی دانشگاه هم کامل کاور شده
    به نظرتون چقدر مدارک مالی باید داشته باشم
    البته با همسر می خوام برم

سلام به تمام دوستان و استادان عزیز
    به نظرتون با این رزومه
    کارشناسی مهندسی مواد و متالوژی ازاد کرج
    GPA : 17.85
    TOEFL : 108
    Article : 2 ISI (First Autor این مقاله رو بایو کار کار کردم چون میخوام ارشد و دکترا رو هم بایو کار کنم
    SOP : شاگرد دوم دانشگاه و یک مقام در مسابقات عملیات حرارتی کشور
    با این رزومه به نظرتون برای چه دانشگاه هایی تو سوئدایرلند میتونم اقدام کنم که تو مستر بشه ازشون فاند گرفت اصلا با همچین رزومه ای میشه تو اونجا برای مستر فاند گرفته یا نه ؟
    ممنون میشم راهنمایی کنی
    د
    و زمین چه دیریست دیوانه خانه ای بوده است ...

سلام
    بنده برای پوزیشن Master of Engineering در دانشگاه UCD دعوت به مصاحبه شدم. آیا کسی از دوستان میدونه که در این مصاحبه ها چه جور سوالاتی میپرسن؟
    این پوزیشن 18000 تا فاند داره و فاندش مربوط به پروژه ای متعلق به اتحادیه اروپاست. آیا در مصاحبه سوالات مربوط به پروژه هم پرسیده میشه؟
    ممنون میشم اگه کمکم کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering MSc-University College Dublin

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid369 نمایش پست ها
    سلام
    بنده برای پوزیشن Master of Engineering در دانشگاه UCD دعوت به مصاحبه شدم. آیا کسی از دوستان میدونه که در این مصاحبه ها چه جور سوالاتی میپرسن؟
    این پوزیشن 18000 تا فاند داره و فاندش مربوط به پروژه ای متعلق به اتحادیه اروپاست. آیا در مصاحبه سوالات مربوط به پروژه هم پرسیده میشه؟
    ممنون میشم اگه کمکم کنید.
    سلام

تا جایی که من اطلاع دارم تو جلسه مصاحبه میخوان ببینن طرف زبانش در چه حده..انگلیسی رو خوب متوجه میشه و خوب میتونه انگلیسی حرف بزنه یا نه؟ آیا آدم نرمالیه یا اینکه عصبیه و رفتارش عجیب غریبه.زمان مصاحبه خونسرد (ریلکس) باشید و رفتار دوستانه داشته باشید.
    و مهمتر از همه اینکه میخوان ببینن طرف چقدر در زمینه پروژه مربوطه تجربه داره مثلاً اگه پروژه یه کار numerical analysis هست ازتون میپرسن تا حالا کار numerical analysis انجام دادید یا نه و اگه آره؛ توضیح بدید که در چه موردی و چه جوری....حتی ممکنه ازتون بپرسن به نظرت این پروژه ای که الان میخوایم انجام بدیم چه جوری باید انجام بشه؟ ایده ای در مورد راه حل داری؟

موفق باشید
    خدایا زیستنی به من عطا کن که در لحظه ی مرگ بر بی ثمری لحظه ای که برای زیستن گذشته است حسرت نخورم و مردنی عطا کن که بر بیهودگی اش سوگوار نباشم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Seca2650 نمایش پست ها
    سلام

تا جایی که من اطلاع دارم تو جلسه مصاحبه میخوان ببینن طرف زبانش در چه حده..انگلیسی رو خوب متوجه میشه و خوب میتونه انگلیسی حرف بزنه یا نه؟ آیا آدم نرمالیه یا اینکه عصبیه و رفتارش عجیب غریبه.زمان مصاحبه خونسرد (ریلکس) باشید و رفتار دوستانه داشته باشید.
    و مهمتر از همه اینکه میخوان ببینن طرف چقدر در زمینه پروژه مربوطه تجربه داره مثلاً اگه پروژه یه کار numerical analysis هست ازتون میپرسن تا حالا کار numerical analysis انجام دادید یا نه و اگه آره؛ توضیح بدید که در چه موردی و چه جوری....حتی ممکنه ازتون بپرسن به نظرت این پروژه ای که الان میخوایم انجام بدیم چه جوری باید انجام بشه؟ ایده ای در مورد راه حل داری؟

موفق باشید
    خیلی ممنون از جوابتون. میشه لطف کنید و بگید که سالی 18000 یورو برای master of engineering در School of Mechanical and Materials Engineering دانشگاه UCD خرج دانشگاه و زندگی رو میده یا خیر؟
    یه جورایی سوالم اینه که این دوره یک سالست یا دو ساله چون فاند من برای دو سال هست. چون اگه دوره دو ساله باشه احتمال خیلی زیاد کافی نیست.
    ممنون

Junior Member

سلام دوستان

کسی از National University of Ireland, Galway اینجا هست؟ می خواستم بدونم در کل چجور دانشگاهی هست و کیفیت علمی خوبی داره یا نه.
    من برای فوق لیسانس neuropharmacology پذیرش گرفتم و امروز باهام تماس گرفتن برای مصاحبه و گفتند که قبول شدم.
    اگر کسی از دوستان تجربه ای داره در این دانشگاه ممنون میشم که به اشتراک بگذاره .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)