صفحه 31 از 50 نخستنخست ... 212223242526272829303132333435363738394041 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 301 تا 310 , از مجموع 497

موضوع: تحصیل در ایرلند

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در ایرلند

مرسی از پاسختون
    بله. انگار هر کنسولگری یا سفارتی یک روز خاص در هفته نتایج رو روی سایت قرار میده
    یه سوال:چطور شد که شما از طریق دوبی اقدام کردین؟
    یعنی اونجا سرعت دریافت ویزا بیشتر از کنسولگری ایرانه؟
    یا دلیل دیگه ای داشتین؟
    مرسی
    م

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arrkaa نمایش پست ها
    مرسی از پاسختون
    بله. انگار هر کنسولگری یا سفارتی یک روز خاص در هفته نتایج رو روی سایت قرار میده
    یه سوال:چطور شد که شما از طریق دوبی اقدام کردین؟
    یعنی اونجا سرعت دریافت ویزا بیشتر از کنسولگری ایرانه؟
    یا دلیل دیگه ای داشتین؟
    مرسی
    م
    سلام مجدد.
    راستش همونطوری که گفتم حرفی از قرار گرفتن نتایج در سایت به من زده نشد و ویزا آفیسر بهم گفتن هر وقتی که ویزا آماده بشه با من تماس می گیرند و روز 5 شنبه با من تماس گرفته شد. من مدارک 9 جولای که فکر کنم 4 شنبه بود تحویل دادم و 31 جولای ویزا آماده شد که حدودا 21-22 روز شد.
    من ساکن دوبی هستم و زمانی که فرم آنلاین ویزا را پر کردم در فرم از من خواسته شد که ویزا را به دفتر ویزای ایرلند در دوبی یا سفارت در ابوظبی تحویل بدم
    باز هم اگر کمکی از دستم بر میاد در خدمتم.

Junior Member

سلام.
    ممنون از توضیحاتتون.
    ویزای همسر من حدود 3 ماه داره میشه که نیومده. نمیدونم دیگه باید چی کار کنم.
    باز هم ممنون.

سلام کسی اطلاعاتی درمورد تحصیل کارشناسی داروسازی در ایرلند داره؟؟؟

Junior Member

. (what kind of information do you mean? As far as I know, the structure is like other similar courses (e.g. microbiology

نقل قول نوشته اصلی توسط f_kh84 نمایش پست ها
    . (what kind of information do you mean? As far as I know, the structure is like other similar courses (e.g. microbiology
    اطلاعاتی مثل نحوه پذیرش!!
    مدرک پیش دانشگاهی هم نیازه درسته؟؟
    هزینه ی تحصیل رشته های پزشکی چقدره؟؟

میشه شرایط اقامتی ایرلند رو توضیح بدید؟؟

مثلا فنلاند دو سال دوره ی مستر یکسال ویزای A محسوب میشه و کار با قرارداد در دوره ی دکترا هم جز ویزای A محسوب میشه و بعد از 4 الی 5 سال سابقه کار و ویزای نوع A میتوانید درخواست اقامت بدید که البته امتحان زبان فنلاندی هم داره که فکر کنم سطح b1 رو حداقل بخواد.
    اما در فنلاند بدون زبان فنلاندی نمیشه امید زیادی به کار در شرکت داشت و فقط میشه روی قراردادهای کاری دانشگاهی و پژوهشی حساب کرد.

میشه در مقایسه با فنلاند شرایط اقامتی ایرلند رو توضیح بدید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط BroSis نمایش پست ها
    میشه شرایط اقامتی ایرلند رو توضیح بدید؟؟

مثلا فنلاند دو سال دوره ی مستر یکسال ویزای A محسوب میشه و کار با قرارداد در دوره ی دکترا هم جز ویزای A محسوب میشه و بعد از 4 الی 5 سال سابقه کار و ویزای نوع A میتوانید درخواست اقامت بدید که البته امتحان زبان فنلاندی هم داره که فکر کنم سطح b1 رو حداقل بخواد.
    اما در فنلاند بدون زبان فنلاندی نمیشه امید زیادی به کار در شرکت داشت و فقط میشه روی قراردادهای کاری دانشگاهی و پژوهشی حساب کرد.

میشه در مقایسه با فنلاند شرایط اقامتی ایرلند رو توضیح بدید

در دوره تحصیل به شما ویزای دانشجویی میدن که هر سال باید تمدیدش کنین البته با ارائه گواهی ثبت نام از دانشگاه و پرداخت شهریه و این ویزا هیچ کمکی برای اقامت دائم نمیکنه. البته شرایط اسکولارشیپها متفاوته. دانشجوهایی که بورس ماری کوری هستن شرایطشون مثل افراد شاغله مالیات پرداخت میکنن و براشون جزو سنوات کاری محسوب میشه و میتونن برای اقامت اقدام کنن. به طور کلی بعد از فارغ التحصیلی میتونین یه سال اقامت رو تمدید کنین و دنبال کار باشین. فکر میکنم اگه چهار سال کار بکنین و مالیات بدین میتونین برای اقامت دائم درخواست بدین. ولی مشکل اینجاست که کار پیدا کردن خیلی آسون نیست و خود ایرلندیها و اروپاییها تو اولویتن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Farnouosh نمایش پست ها
    اطلاعاتی مثل نحوه پذیرش!!
    مدرک پیش دانشگاهی هم نیازه درسته؟؟
    هزینه ی تحصیل رشته های پزشکی چقدره؟؟
    در مورد شرایط پذیرش برای ورود به مقطع لیسانس اطلاعاتی ندارم ولی اینجور اطلاعاتو به راحتی میتونین توی سایت دانشگاه پیدا کنین.
    شهریه پزشکی فکر میکنم برای دانشجوهای اینترنشنال حدود 40000 یورو باشه، البته مطمئن نیستم!

با سلام
    از دوستان کسی هست که برای بهار (مارچ) بخواد بره دانشگاه TCD دابلین. من پذیرش گرفتم منتظرم ویزام بیاد خوشحال میشم با همدانشگاهیام آشنا بشم و اگه بشه همسفر داشته باشم.
    من برای دوره دکتری اگه خدا بخواد میرم. اگه دوست داشتین پیام خصوصی بدین و اینجا رو بی دلیل شلوغ نکنیم.
    موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)