صفحه 32 از 50 نخستنخست ... 222324252627282930313233343536373839404142 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 311 تا 320 , از مجموع 497

موضوع: تحصیل در ایرلند

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    biomedical engineering-biomaterials

پیش فرض پاسخ : تحصیل در ایرلند

نقل قول نوشته اصلی توسط masoodkardor نمایش پست ها
    با سلام
    از دوستان کسی هست که برای بهار (مارچ) بخواد بره دانشگاه TCD دابلین. من پذیرش گرفتم منتظرم ویزام بیاد خوشحال میشم با همدانشگاهیام آشنا بشم و اگه بشه همسفر داشته باشم.
    من برای دوره دکتری اگه خدا بخواد میرم. اگه دوست داشتین پیام خصوصی بدین و اینجا رو بی دلیل شلوغ نکنیم.
    موفق باشید
    سلام دوست گرامی

تبریک میگم بهتون بابت پذیرشتون ببخشید میشه لطفا شرایطتون رو بگید؟ و اینکه فاند هم گرفتین؟ پروسه پذیرش و ویزا را یه کم میشه توضیح بدید.

خیلی ممنون

Junior Member

سلام دوستان من چند سوال داشتم ممنون مي شوم جواب بديد چون در فروم پيدا نكردم:
    ١. ايا داشتن مدرك زبان براي دوره دكتري در ايرلند لازم است يا فقط روان صحبت كردن كفايت مي كند براي پذيرش؟
    ٢. براي دوره دكتري بايد به دنبال اوپن پوزيشن بود در اين كشور يا مثل امريكا و استراليا مي تونيم به استاد ايميل زد و ددلاين داره واسه اپلاي؟

Member
    رشته و دانشگاه
    law-shahid beheshti

سلام دوستان
    یه سوال فوری داشتم
    از دانشگاه galway برای من تو سایت pac.ir چیزی اومده به نام acceptance and deposit و تا تاریخ 20 فوریه هم فرصت داده که یا accept کنم یا decline میخواستم بدونم دوستانی که با این سیستم اپلای کردن بگن که این به چه معناست و چیکار باید کرد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Alirezazz نمایش پست ها
    سلام دوستان من چند سوال داشتم ممنون مي شوم جواب بديد چون در فروم پيدا نكردم:
    ١. ايا داشتن مدرك زبان براي دوره دكتري در ايرلند لازم است يا فقط روان صحبت كردن كفايت مي كند براي پذيرش؟
    ٢. براي دوره دكتري بايد به دنبال اوپن پوزيشن بود در اين كشور يا مثل امريكا و استراليا مي تونيم به استاد ايميل زد و ددلاين داره واسه اپلاي؟
    سلام
    1. مدرک زبان لازمه ، مگر اینکه قبلا در یک دانشگاه انگلیسی زبان دو سال تحصیل کرده باشین.
    2. میتونین دنبال پوزیشن باشین. در عین حال میتونین با اساتید تماس بگیرین اگه استادی رو پیدا کردین که از سی وی شما خوشش اومد و دوست داشت شما را به عنوان دانشجو بگیره، برای گرفتن اسکولارشیپ میتونه خیلی کمکتون کنه. اگر هم اصلا دنبال بورس نیستین و خودتون میتونین از پس هزینه ها بر بیاین فقط با استادی که تو زمینه مورد نظر شما کار میکنه تماس بگیرین، و بعد از تایید ایشون میتونین ثبت نام کنین.

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdis64 نمایش پست ها
    سلام دوست گرامی

تبریک میگم بهتون بابت پذیرشتون ببخشید میشه لطفا شرایطتون رو بگید؟ و اینکه فاند هم گرفتین؟ پروسه پذیرش و ویزا را یه کم میشه توضیح بدید.

خیلی ممنون
    مرسی
    شرایط اینه که با استاد صحبت کردم گفت برای استیودنتشیپ اپلای کنم منم کردم. قبول شدم. نامه پذیرش اومد از توی سایت برای ویزا اقدام کردم بردم کنسولگری. منتظرم بیاد ویزام. یه ماه و خورده ایه منتظرم.
    مختصرش این بود
    کسی نیست بخواد بره دابلین یا اونجا مشغول به تحصیل باشه؟

Junior Member

سلام دوستان عزیز. با توجه به اینکه ایرلند در ایران سفارت نداره چطور میشه برای ویزا اقدام کرد؟ ایا باید اصل مدارک رو مثل پاسپورت بفرستیم انکارا؟

دوستان لطفا راهنماییم کنید چطور می تونم برای ویزای ایرلند از ایران اقدام کنم؟ بعد از پز کردن فرم انلاین ایا باید اصل مدارک رو برایشون پست کنیم؟
    ویرایش توسط behnamhg : April 10th, 2015 در ساعت 12:07 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nilo_nilo نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز. با توجه به اینکه ایرلند در ایران سفارت نداره چطور میشه برای ویزا اقدام کرد؟ ایا باید اصل مدارک رو مثل پاسپورت بفرستیم انکارا؟

دوستان لطفا راهنماییم کنید چطور می تونم برای ویزای ایرلند از ایران اقدام کنم؟ بعد از پز کردن فرم انلاین ایا باید اصل مدارک رو برایشون پست کنیم؟
    ایراند جنوبی سفارت داره! کی میگه نداره؟
    اگه شمالی منظورتونه که اون هم سفارت انگلیس باید برید ابوضبی

Junior Member

خیلی ممنونم. ممکن هستش اگه ادرس وب سایت یا ادرس ش رو در تهران می دونید به من بگین؟ من راستش تنها چیزی که پیدا کردم ادرس زیر هست:
    http://dublin.mfa.gov.ir/index.aspx?...6&pageid=22925

نقل قول نوشته اصلی توسط buttinho نمایش پست ها

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط buttinho نمایش پست ها
    من هم هر چی سرچ کردم چیزی پیدا نکردم. خیلی ممنون میشم اگه آدرس و شماره تلفن سفارتشونو اینجا اعلام کنید.

Junior Member

سلام

من واسه دانشگاه گالوی بورسیه گرفتم.در مورد هزینه زندگی و این چیزا توی اینترنت جستجو کردم و مطمئنا واسه هر کی متفاوت هست .
    سوال من بیشتر در مورد فرهنگ ایرلند هست ... اینکه مردمش چطوری هستن ؟ رفتارشون با خارجیا مخصوصا ایرانیا چطوریه ؟ تعداد ایرانی توی دوبلین یا گالوی چقدر هست ؟ مغازه یا اجتماعات یا رستوران ایرانی هم اونحا وجود داره؟ بعد تحصیل چقدر موقعیت واسه کار وجود داره ؟
    از دوستان کسی هست که بتونه جواب منو بده ممنون میشم.

در واقع من دوتا بورسیه گرفتم ..یک بورسیه کامل از Galway , یه بورسیه Partial از لندن که بخش زیادی از هزینه تحصیل رو میده به اضافه هزینه زندگی .اختلاف هزینه ای که باید در مدت تحصیلم واسه انگلیس بپردازم 50 میلیون تومان هست واسه کل سه سال. به نظرتون در مقایسه با انگلیس ، ایرلند چطوریه ؟ یعنی ارزش داره که من 50 میلیون هزینه کنم و برم انگلیس یا اینکه بیام ایرلند با بورس کامل .
    در ضمن من واسه PHD اقدام کردم و رشته من کامپیوتر هست .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)