صفحه 33 از 50 نخستنخست ... 232425262728293031323334353637383940414243 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 321 تا 330 , از مجموع 497

موضوع: تحصیل در ایرلند

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در ایرلند

نقل قول نوشته اصلی توسط saffar نمایش پست ها
    من هم هر چی سرچ کردم چیزی پیدا نکردم. خیلی ممنون میشم اگه آدرس و شماره تلفن سفارتشونو اینجا اعلام کنید.

:I am not sure about any change

Mr. Alireza Feizollahi
    Honorary Consul of Ireland
    S.J. Assadabadi Avenue
    Corner of 50th Street, No. 2/6, First Floor
    Tehran
    Iran
    Phone: +98 21 8804 1925
    Fax: +98 21 8804 0817

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ela123 نمایش پست ها
    سلام

من واسه دانشگاه گالوی بورسیه گرفتم.در مورد هزینه زندگی و این چیزا توی اینترنت جستجو کردم و مطمئنا واسه هر کی متفاوت هست .
    سوال من بیشتر در مورد فرهنگ ایرلند هست ... اینکه مردمش چطوری هستن ؟ رفتارشون با خارجیا مخصوصا ایرانیا چطوریه ؟ تعداد ایرانی توی دوبلین یا گالوی چقدر هست ؟ مغازه یا اجتماعات یا رستوران ایرانی هم اونحا وجود داره؟ بعد تحصیل چقدر موقعیت واسه کار وجود داره ؟
    از دوستان کسی هست که بتونه جواب منو بده ممنون میشم.

در واقع من دوتا بورسیه گرفتم ..یک بورسیه کامل از Galway , یه بورسیه Partial از لندن که بخش زیادی از هزینه تحصیل رو میده به اضافه هزینه زندگی .اختلاف هزینه ای که باید در مدت تحصیلم واسه انگلیس بپردازم 50 میلیون تومان هست واسه کل سه سال. به نظرتون در مقایسه با انگلیس ، ایرلند چطوریه ؟ یعنی ارزش داره که من 50 میلیون هزینه کنم و برم انگلیس یا اینکه بیام ایرلند با بورس کامل .
    در ضمن من واسه PHD اقدام کردم و رشته من کامپیوتر هست .
    The Irish people are nice, kind and sociable. There are loads of foreigners in Dublin. So, they don't have any problem interacting with other nationalities. You can find different Asian markets in Dublin and there are at least three Iranian restaurants in Dublin as far as I know. The living expenses are almost high. The students normally share a house or a flat with other people. You can find an estimate of the rent on daft.ie. I do not have any information about the UK, but the only thing I can say is that studying in one of the good British universities is much more prestigious that the Irish ones

Junior Member

با سلام
    لطفا دوستانی که از هزینه های زندگی در ایرلند با اطلاع هستند بفرمایند هزینه سالیانه یک خانواده 3 نفری در دوبلین برای یک زندگی معمولی دانشجویی حدودا چقدر است. آیا سالیانه 24000 یورو درآمد مناسبیه؟ البته از این درآمد مالیات هم کسر میشه که نمی دونم چند درصد است

Salaam,
    It depends on your living style. Totally, a flat is rented from 600 to 800 on average (it might be little difficult to live with a child). Also an apartment with one bedroom can be found from 700 to 1300 Euros per month. Other expenses are varied from about 400 to 700. Feel free to ask further questions if any.
    ویرایش توسط fstatazizi : June 7th, 2015 در ساعت 06:24 PM دلیل: پینگلیش

Member
    رشته و دانشگاه
    Biomedical eng

سلام.
    من یه سوال خیلی بیسیک دارم؛
    این جمله یعنی چی؟
    Stipend: €18,000 per annum & fees
    اون فی یعنی شهریه دانشگاه؟
    دقیقن مربوط به این لینکه:
    http://www.materials.manchester.ac.uk/our-research/postgraduate-research-training/studentships/funded-opportunities/
    مرسی از وقتتون

Junior Member

یعنی اینکه 18000 یورو در سال که معادل 1500 تا در ماه حقوق بهتون میدن و فی یعنی شهریه

Junior Member

سلام دوستان. ممنون میشم با توجه به رزومم بگید شانس فاند گرفتن برای دکترا در کدوم دانشگاه یا حتی کشوری ارزون تر از نظر مخارج رو دارم :
    لیسانس و فوق لیسانس تاتر از دانشگاه ازاد با معدل 17/50 . 4سال سابقه کار تدریس در موسسه هنری . زبان انگلیسی برای امتحان ایلس دارم اماده میشم .

مرسی

***ضروری***
    دوستان سفارت ایرلند یک نامه ای می خواد که این موارد رو پوشش بده:
    1. دلایل سفر به ایرلند
    2. دلایل برای مدت اقامت
    3. تعهد شرایط مندرج در ویزا و هزینه مالی که بر دوش ایرلند نزاری و بعد از مدت اقامت برگردی

کسی مثالی داره از این نوع نامه ؟

Junior Member

سلام دوستان, من در ایرلند PhD قبولی شدم با بورسیه که شهریه دانشگاه رو پوشش میده به علاوه ۱۷۰۰۰ یورو سالیانه حقوق خودم. کسی ایده ای داره که با این مقدار آیا میشه راحت زندگی کرد.

Junior Member

Red face پاسخ : تحصیل در ایرلند

نقل قول نوشته اصلی توسط ela123 نمایش پست ها
    سلام

من واسه دانشگاه گالوی بورسیه گرفتم.در مورد هزینه زندگی و این چیزا توی اینترنت جستجو کردم و مطمئنا واسه هر کی متفاوت هست .
    سوال من بیشتر در مورد فرهنگ ایرلند هست ... اینکه مردمش چطوری هستن ؟ رفتارشون با خارجیا مخصوصا ایرانیا چطوریه ؟ تعداد ایرانی توی دوبلین یا گالوی چقدر هست ؟ مغازه یا اجتماعات یا رستوران ایرانی هم اونحا وجود داره؟ بعد تحصیل چقدر موقعیت واسه کار وجود داره ؟
    از دوستان کسی هست که بتونه جواب منو بده ممنون میشم.

در واقع من دوتا بورسیه گرفتم ..یک بورسیه کامل از Galway , یه بورسیه Partial از لندن که بخش زیادی از هزینه تحصیل رو میده به اضافه هزینه زندگی .اختلاف هزینه ای که باید در مدت تحصیلم واسه انگلیس بپردازم 50 میلیون تومان هست واسه کل سه سال. به نظرتون در مقایسه با انگلیس ، ایرلند چطوریه ؟ یعنی ارزش داره که من 50 میلیون هزینه کنم و برم انگلیس یا اینکه بیام ایرلند با بورس کامل .
    در ضمن من واسه PHD اقدام کردم و رشته من کامپیوتر هست .
    به شما تبریک می گویم بابت پذیرشتون
    در گالوی اجاره منزل ارزانتر از دابلین است . فارغ از شهریه دانشگاه هزینه زندگی برای هر نفر حدود 600 یورو در می ؟آید که از این میزان 300 یورو برای اجاره اتاق است . البته این مبلغ متوسط هزینه های معقول است .
    الحمداله ایرانی همه جا هست .اگه دنبال ایرانی هستید ،همون ایران می موندید در دابلین تعداد ایرانی بیشتر از گالوی است . رفتار ایریش ها در کل با خارجی ها خوب است .با ایرانی ها مردم مشکل ندارند ،اما بانک مشکل دارد . در ظاهر به شما احترام می گذارند ولی باطنشان با ظاهرشان یکی نیست .
    بعد از تحصیل بستگی به رشته تان دارد که بتوانید کار پیدا کنید .برای علوم انسانی تقریبا شانسی وجود ندارد . برای رشته های مهندسی شانس بیشتری وجود دارد . در مورد کامپیوتر نمی دانم ولی کبل عرض کنم اولویت کار اول با ایریش های کلیسا رفته است که از طرف کشیش ریکامندیشن دارند . دوم بقیه ایریش ها و سوم اعضای اتحادیه اروپا و چهارم کشورهای فقیر (ایران را شامل نمی شود ) بعد بقیه . البته کار در اینجا کم است .بطوریکه بسیاری از نیروی کار ایریش برای اشتغال در سایر کشورها بسر می برند .
    اما انگلیس یه جیز دیگه است . امکان کار در آن زیاد است . شما در هنگام دانشحویی می توانید کار هم بکنید شاید با کار دانشجویی بتوانید اختلاف هزینه های ایرلند و انگلیس را پر کنید .
    موفق باشید .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)