صفحه 36 از 50 نخستنخست ... 262728293031323334353637383940414243444546 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 351 تا 360 , از مجموع 497

موضوع: تحصیل در ایرلند

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer science, Trinity College Dublin

پیش فرض پاسخ : تحصیل در ایرلند

نقل قول نوشته اصلی توسط hotakhsh نمایش پست ها
    تا قبل از فوریه 2014 به هماهان دانشجویان کارت اقامت یکساله با استمپ 3 صادر می کردند . اما پس از این تاریخ برای همراهان دانشجویان ویزای تحصیلی بدون اجازه کار صادر می شود .(دانشحویان عادی 20 ساعت در هفته در زمان تحصیل و 80 ساعت در زمان تعطلات اجازه کار دارند) . مزیت استمپ 3 این بود که هر کس پس از 5 سال داشتن آن در پاسپورتش می توانست برای اقامت اقدام نمایید و به عنوان شهروند ایرلندی در این کشور اقامت کند .

ممنون بابت توضیحات
    فرمودید قبل از ۲۰۱۴ برای همراهان دانشجوبان کارت اقامت با استمپ ۳ صادر می کردند. یعنی الان دیگه نه برای همراه و نه برای خود دانشجو بدون استمپ ۳ صادر می کنند؟ یعنی خود دانشجو هم هیچ مزایای اقامتی نخواهد داشت؟
    بعد از اتمام دوره دکتری چه مدت مهلت خروج داره دانشجو؟

Junior Member

بذای دانشجو استمپ 2 و برای همراه استمپ 2A صادر می شود . در استمپ 2 دانشجو حق کار دارد ولی با استمپ 2A همراه حق کار ندارد و نباید هیچ هزینه ای را برای دولت ایرلند صادر کند . بعد از پایاپ تحصیل یکسال می تواند دانشجو بماند وبعد از آن باید خارج شود .

باسلام

من از دانشگاه UCD پذیرش گرفتم. سوپروایز بعد از گرفتن مصاحبه با skype پوزیشن دکتری را به من پیشنهاد داد. فقط من مدرک زبان ندارم و ایشون گفت تا زمانیکه مدرک زبان نداشته باشی امکان ثبت نام و گرفتن ویزا وجود ندارد. یک سوال دارم اگر من آزمون زبان بدهم و نمره ام از حداقل تعیین شده کمتر باشد یا نمره یکی از اسکیل ها کمتر از حد مجاز باشد، آیا با آن مدرک می توان ثبت نام را شروع کرد و بعد تا قبل از رفتن به ایرلند مجددا آزمون زبان داده و نمره مورد نیاز را کسب کنید؟
    سوال من به این خاطر است که استاد برای ترم may مرا پذیرش کرده است. البته از آنجاییکه گرفتن ویزا حدود 3 ماه طول می کشد، لذا باید هر چه سریعتر برای ثبت نام و اخذ ویزا اقدام نمود.

با تشکر

Junior Member

با سلام براي دندانپزشكي چه دانشگاهي رو بهم پيشنهاد ميديد ؟ و هزينش؟ من از چالرز پراگ پذيرش گرفتم ولي چك اصلا جاي مناسبي نيست ؟ ايا زبانشون انگليسي ؟ ممنون در ايران هم ليسانسمو گرفتم در مهندسي مواد

Junior Member

تا جایی که من اطلاع دارم کالج زیر بهترین کالج پزشکی هست ولی شهریه هاش خیلی بالاست:
    https://www.rcsi.ie/

برای باز کردن حساب بانکی در ایرلند بعد از ماه ها تجربه از این در به اون در زدن به این نتیجه رسیدم که هر ایرانی باید به ترتیب اولویت بانک های زیر اقدام کنه:

1. Ulstrer Bank (من این بانک رو به نسبت، بیشتر ترجیه میدم)

2. KBC (یه ایرادی داره اینه که پول نقد قبول نمیکنه کلاً فقط چک و انتقال وجه)

3. AIB

4. Permanent TSB

5. Bank Of Ireland (کلاً این بانکو بیخیال شید بهتره حسابای ایرانیا رو بلاک میکنه )

Junior Member

سلام
    برای درخواست ویزا باید مدرک بیمه را در این مرحله نشون بدیم یا خیر؟
    ویرایش توسط behnamhg : April 29th, 2016 در ساعت 04:11 PM دلیل: پینگلیش

Junior Member

سلام,

نحوه درخواست ویزا ایرلند از کنسولگری افتخاری در تهران چگونه است دوستان ؟ احتیاج به وقت قبلی هست یا در هر مراجعه مدارک رو میگیرن ؟

آیا این مدارک به یک کنسولگری از کشورهای همسایه فرستاده میشه یا در تهران بررسی میکنند ؟ کسی اطلاعی داره لطفآ راهنمایی کنه ... ممنون

Junior Member

سلام دوستان

کسی هست که اخیرا برای ویزای دانشجویی ایرلند اقدام کرده باشه ؟

ممنون

سلام دوستان
    با stipend 18000 pa در دوبلین چطور میشه زندگی کرد؟ مثلا میشه آپارتمان یک خوابه گرفت یا مثلا پولی پس انداز کرد؟
    ممنون میشم دوستان مطلع پاسخ بدهند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)