صفحه 4 از 50 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 497

موضوع: تحصیل در ایرلند

Junior Member azad111 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تحصیل در ایرلند

سلام دوستان عزیز
    رشته من معماری هست. معدل لیسانس 15.5 و معدل ارشد 17.2 هست و 2 سال سابقه کار دارم و یک مقاله در کنفرانس خارجی دارم لطفا من رو راهنمایی کنید که چقدر شانس بورس و فاند دارم
    خیلی ممنون

Junior Member miach آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط azad111 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    رشته من معماری هست. معدل لیسانس 15.5 و معدل ارشد 17.2 هست و 2 سال سابقه کار دارم و یک مقاله در کنفرانس خارجی دارم لطفا من رو راهنمایی کنید که چقدر شانس بورس و فاند دارم
    خیلی ممنون
    سلام
    برای مقطع مستر سال قبل بچه های همین فروم فاند گرفته اند ولی دکترا را نمیدانم.

Junior Member miach آواتار ها

دوستان تاپیک ایرلند اگر لطف کنند و دانشگاه های معتبر و ددلاین دانشگاه های ایرلند جنوبی را بگذارند ممنون میشویم.
    اگر سایت جامع برای جستجوی دوره های مستر به زبان انگلیسی برای ایرلند(منظور ایرلند جنوبی) وجود دارد معرفی کنید تا همه استفاده کنند.

Member Kingsalar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PETE/ChE

نقل قول نوشته اصلی توسط miach نمایش پست ها
    دوستان تاپیک ایرلند اگر لطف کنند و دانشگاه های معتبر و ددلاین دانشگاه های ایرلند جنوبی را بگذارند ممنون میشویم.
    اگر سایت جامع برای جستجوی دوره های مستر به زبان انگلیسی برای ایرلند(منظور ایرلند جنوبی) وجود دارد معرفی کنید تا همه استفاده کنند.
    سلام دوست عزیز
    کشور جمهوری ایرلند سالیان درازی جز امپراتوری بریتانیا بوده و زبان روزمره در این کشور انگلیسیه هر چند مردم سلتیک زبان دیگری به نام Gaelic داشتند که از اجداد زبان انگلیسیه، اما این زبان تقریبا از بین رفته است و اکنون در اسکاتلند، ولز و ایرلند به زبان انگلیسی تکلم می شه. پس تمامی کورس ها به زبان انگلیسی ارائه می شه.
    از این سایت می تونید واسه گرفتن پاسخ سوال خودتون استفاده کنید.
    .One cannot reach Paradise by creating Hell for others

ببخشید از دوستانی که ایرلند تحصیل می کنند یه سوالی داشتم. مدرک تحصیلی (coursework msc) در ایرلند اون طوری که مطلع شدم 15 ماهه (3 ترم) هست و تز هم نداره. یه پروژه نصف و نیمه داره که ظاهرن تز نوشتن هم نداره. می خواستم ببینم کسی اطلاع داره که این مدراک برای اپلای برای دکتری در دیگر کشورهای اروپایی یا آمریکا و کانادا اعتبار داره؟
    با تشکر

سلام دوستان

یکی از دوستان بسیار نزدیک من مقیم اونجاست و خیلی خیلی از ایرلند تعریف میکنه...
    میگه بهترین دانشگاه ها با بهترین مردم و زیباترین طبیعت رو داره...
    خودش اونجا خونده خیی راضیه اینقدر که کانادا رفتنش رو کنسل کرد اینقدر که به قول خودش عاشق ایرلند شد...دیگه حساب کار بیاد دستتون

فقط بدیش اینه که خیلی گرونه و باید حتما مایه تیله ردیف باشه یا اینکه خوش شانس باشی و اونجا زود کار پیدا کنی ....اوضاع کار هم مث اینکه بدک نیست

من احتمالا امسال اپلای کنم البته به شرط اینکه کار جور شه قبلش...

موفق باشید همگی
    شمارش معکوس..........!

Junior Member

سلام به همه دوستان
    حقیقتش من فاند وزارت علوم دارم واسه PhD الان هم از چندتا دانشگاه مث دلفت+دانمارک+ایرلند و چند تا از استرالیا پذیرش دارم.
    این استادی که می خوام تو ایرلند باهاش کار کنم به من می گه با 1000 یورو در ماه به خوبی می تونی زندگی کنی.
    بنده خدا تا حالا خیلی آدم supportive بوذه برام چندتا scholarship معرفی و کمک کرد تا ثبت نام کنم اما در رقابت با دانشجویان اتحادیه اروپا کم آوردم.
    یه مساله اساسی که پیش اومده اینه که در 23 February ایرلند بدلیل مشکلات مالی سفارتش در ایران رو تعطیل و به ایرانیها توصیه کرده از سفارتشون در ترکیه استفاده کنن. در هر حال موفق باشین
    منم عزمم و جزم کردم برم ایرلند
    ایشالله
    پس پیش به سوی ایرلند

Junior Member

سلام به همگي . اگر با هزينه ي شخصي بريم ايرلند ، چقدر احتمال داره كه از ترم دوم بتونيم فاند يا اسكالرشيپ بگيريم و اينكه آيا دانشگاه در پيدا كردن كار كمك ميكنه ؟ ممنون .
    هيچ تلاشي بي جواب نميمونه .

Member Kingsalar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PETE/ChE

نقل قول نوشته اصلی توسط nymeria نمایش پست ها
    سلام به همگي . اگر با هزينه ي شخصي بريم ايرلند ، چقدر احتمال داره كه از ترم دوم بتونيم فاند يا اسكالرشيپ بگيريم و اينكه آيا دانشگاه در پيدا كردن كار كمك ميكنه ؟ ممنون .
    سلام
    هزینه ها به طور کلی در ایرلند بسیار بالاست ( شهریه های بالا + هزینه ی زندگی بالا ). اگه دنبال ساپرت مالی هستید دانشگاه های این کشور در زمینه ی فاند در مقطع ارشد ضعیف عمل می کنن. دکترا باز بهتره اما هم چنان نسبت به بریتانیا ساپرت کمتری میشه. در مورد موضوعی که اشاره کردید، دانشگاه به دانشگاه متفاوت می تونه باشه بهتره این موضوع رو از خودشون بپرسین.
    .One cannot reach Paradise by creating Hell for others

پیش فرض دانشگاه های ایرلند

هدف از ایجاد این تاپیک معرفی دانشگاهها ی موجود در کشور ایرلند می باشد....
    از دوستان گرامی که در این زمینه اطلاعاتی دارا هستند دعوت می گردد تا دیگران را نیز از این اطلاعات بهره مند سازند...

پیشیاپیش سپاس

موفق باشید
    شمارش معکوس..........!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)