صفحه 13 از 92 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021222363 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 915

موضوع: وسایل مهم برای سفر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechatronics Engineering, Sharif University of Technology

پیش فرض پاسخ : وسایل مهم برای سفر

نقل قول نوشته اصلی توسط farnaz102 نمایش پست ها
    من شنیدم مک بوک اونجا ارزونتره ...پستهای قبلی رو هم خوندم هر کی یه چیزی گفته بود. کسی هست که آلمان زندگی کنه و اطلاعات جامعی نسبت به مزایا و معایب خرید مک بوک توی آلمان نسبت به ایران داشته باشه؟
    سلام. چندتا مطلب من خدمتتون میگم امیدوارم به درد بخوره.
    1-اگر شما یک بررسی ساده قیمت انجام بدین بین فروشگاه آنلاین اپل در آلمان و فروشگاه آنلاینی مثل دیجیکالا در ایران,(با تبدیل نرخ یورو به ریال) میبینین که قیمت ها با هم دیگه تقریبا یکی در میاد.
    2- وقتی قیمتها یکی باشه, منطقی تره که شما به جای اینکه یک لپتاپ از اینجا بخرین و بعدش حمل و نقلش از ایران به آلمان بشه واستون یک فکر و دغدغه برین و از آلمان تهییه کنید.
    3- بعضی وقتها خود سایت اپل یکسری پیشنهادهای ویژه (پروموشن) ارایه میده که ممکنه براتون یک جنس از حالت خرید عادی ارزونتر دربیاد (یک چیزی حدود 200 یورو)
    4. شما اگر دارین دانشجویی میرین, میتونین از تخفیفات دانشجویی اپل بهره بگیرین که شامل حالتون میشه.
    راه پنهانی میخانه نداند همه کس , جز من و زاهد و شیخ و دو سه رسوای دگر

ApplyAbroad Hero dexoey آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    HTW Berlin - Construction and Real Estate Management

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdinus نمایش پست ها
    به نظر من لپ تاپ همينجا بخريد چون ارزونتره. اتفاقا اولش در مورد گارانتيش هم خيلي تاكيد كنيد و بعد گولش بزنيد همونو بدون گارانتي 100 تومن ارزونترم ميتونيد بخريد. چون تواين 2 3 سال كه نميتونيد بيايد دنبال گارانتي اولا دوما عمر مفيد يك لپ تاپ خفن حداكثر 3 الي 4 ساله كه اگه روزي يك بار نندازيدش زمين يا روش چايي نريزيد همونقدر عمر ميكنه.البته اگه آكبند باشه، چينيش هم كه همه چيني هستن همه جاي دنيا شك نكنيد
    البته اين پيشنهاد بيشتر درباره كسايي صدق ميكنه كه بايد سيستم خيلي سريع و قوي براي كاراي مثلا گرافيكي ميخوان چون تفاوتش تو ايران و آلمان كه چك كردم حدود 50 درصد اونجا گرونتر بود چون نسبت به قدرت خريد مردم تو هر كشور قيمت گذاري ميكنن
    ولي اگه يه لپ تاپ ميخوايد برنامه هاي سبك و كاراي روزمره تون رو انجام بديد بريد آلمان و از لپ تاپ هايي بخريد كه موندن و تخفيف خيلي زيادي خوردن چون تو ايران از اين خبرا نيست
    منم میوخام یک لپ تاپ دست دوم بخرم برای کارهای روزمره.........
    اینایی رو که میفرمایید ] از جاهای مشخصی میشه خرید؟ یعنی اونجا مغازه هایی که لپ تاب دست دوم بفروشن زیاده یا باید منتظر باشم حراجی یا چیزی شبیه به اون راه بیوفته؟
    از ایرانی بودنم بسیار متنفرم.
    به علت جو حاکم بر این سایت، حضور من بسیار کمرنگ می باشد.

ApplyAbroad Hero dexoey آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    HTW Berlin - Construction and Real Estate Management

نقل قول نوشته اصلی توسط MehdiMR نمایش پست ها
    سلام. چندتا مطلب من خدمتتون میگم امیدوارم به درد بخوره.
    1-اگر شما یک بررسی ساده قیمت انجام بدین بین فروشگاه آنلاین اپل در آلمان و فروشگاه آنلاینی مثل دیجیکالا در ایران,(با تبدیل نرخ یورو به ریال) میبینین که قیمت ها با هم دیگه تقریبا یکی در میاد.
    2- وقتی قیمتها یکی باشه, منطقی تره که شما به جای اینکه یک لپتاپ از اینجا بخرین و بعدش حمل و نقلش از ایران به آلمان بشه واستون یک فکر و دغدغه برین و از آلمان تهییه کنید.
    3- بعضی وقتها خود سایت اپل یکسری پیشنهادهای ویژه (پروموشن) ارایه میده که ممکنه براتون یک جنس از حالت خرید عادی ارزونتر دربیاد (یک چیزی حدود 200 یورو)
    4. شما اگر دارین دانشجویی میرین, میتونین از تخفیفات دانشجویی اپل بهره بگیرین که شامل حالتون میشه.
    میشه درم ورد این تخفیفات دانشجویی بیشتر توضیح بدید؟ اگر لینکی از این مطلب بزارید ممنون میشم.
    از ایرانی بودنم بسیار متنفرم.
    به علت جو حاکم بر این سایت، حضور من بسیار کمرنگ می باشد.

Member mehdinus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Architecture

نقل قول نوشته اصلی توسط dexoey نمایش پست ها
    منم میوخام یک لپ تاپ دست دوم بخرم برای کارهای روزمره.........
    اینایی رو که میفرمایید ] از جاهای مشخصی میشه خرید؟ یعنی اونجا مغازه هایی که لپ تاب دست دوم بفروشن زیاده یا باید منتظر باشم حراجی یا چیزی شبیه به اون راه بیوفته؟
    به نظر من هيچ موقع يه جنس الكترونيك دست دوم نخريد،
    بريد سايت www.amazon.de و سايت هاي مشابه ميتونيد يه چيز خوب و ارزون مناسب نيازتون پيدا كنيد. قسمت هايي رو بگرديد كه special offer نوشته
    The mother art is architecture. Without an architecture of our own we have no soul of our own civilization

رشته و دانشگاه
    Master of Architecture
    The mother art is architecture. Without an architecture of our own we have no soul of our own civilization

Member l0st_l0rd آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    برق قدرت

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdinus نمایش پست ها
    مجيد جان (حامد جان ) اون تفصيله نه تفضيل lol ;-) يعني مفصل ، تفضيل ميشه برتري
    مهدی جان معنی تفضیل رو می دونم احیانا احتمال ندادی که ض و ص در کیبورد کنار هم هستند ؟

رشته و دانشگاه
    Master of Architecture

نقل قول نوشته اصلی توسط l0st_l0rd نمایش پست ها
    مهدی جان معنی تفضیل رو می دونم احیانا احتمال ندادی که ض و ص در کیبورد کنار هم هستند ؟
    بابا شوخي كردم lol كه گذاشتم، به دل نگيري . . .

Junior Member

سلام دوستان
    از اون جا که باید آب خوردن را توی اروپا خرید و اصولا برق روی اجاره خونه است شما توصیه می کنین یه دستگاه تصفیه آب که هم وزن کمی داره هم قیمت پایین ازین جا آورد؟!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechatronics Engineering, Sharif University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط sahbaa نمایش پست ها
    سلام دوستان
    از اون جا که باید آب خوردن را توی اروپا خرید و اصولا برق روی اجاره خونه است شما توصیه می کنین یه دستگاه تصفیه آب که هم وزن کمی داره هم قیمت پایین ازین جا آورد؟!
    یعنی نمیشه آب شیر رو خورد؟ غیر قابل شرب هست؟
    راه پنهانی میخانه نداند همه کس , جز من و زاهد و شیخ و دو سه رسوای دگر

Junior Member

دوستان ، آیا می شه راهنمایی کنید که پریزهای برق در آلمان به چه صورتی است؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)