صفحه 16 از 92 نخستنخست ... 6789101112131415161718192021222324252666 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 915

موضوع: وسایل مهم برای سفر

Junior Member

پیش فرض پاسخ : وسایل مهم برای سفر

نقل قول نوشته اصلی توسط darya_s نمایش پست ها
    1- من هنوز نفهميدو ولتاژ برق آْلمان مثل ايرانه يا نه. چون مثل اينكه آلمان 230 هست. ولي دوستان كه اينجا ميگن يكيه. حالا بصورت كاربردي ميپرسم: آيا وسائل برقي ايراني با ولتاژ 220 مثل پلوپز و اتو و سشوار و كتري برقي و . . . در آلمان بدون آداپتور بدون مشكل كار ميكنند؟

2- دوستاني كه پلوپز ميبرن، پلوپز چند نفره ميبرن؟ 4 نفره بزرگ نيست براي توي چمدون گذاشتن؟ كوچيكتر از 4 نفره هم گير مياد؟

خيلي ممنون

2- من پلوپز 3.5 پیمانه feller گرفتم. تقریبا کوچولوست. اینجا هم امتحان کردم خوب بود. تایمر هم داره که مثلا وقتی می خوای از خونه بری بیرون معلوم می کنی که خودش سر وقت طوری روشن شه که 5 ساعت دیگه غذات آماده باشه

Junior Member hefv آواتار ها

دوست عزیز پلوپز 2 نفره هم گیر میاد. ولتاژ آلمان مثل ایران هستش.
    موفق باشی

Banned

دوستی که به ولتاژ گیر دادی بی یخال شوووووووووووووووووووووووو وو
    اصلا ناراحت نباش و میتونم بهت بگم که ولتاژ ها یکی هستن و اصلا دستگاه سدمه ای نمیبینه و نیازی به هیچ چیز اضافی نیست خیالت راحت

Junior Member

سلام بچه ها کسی اینجا از clausthal و خوابگاه هاش خبری نداره؟ این که چیا باید با خودم ببرم اونجا؟

دوستان
    من یه سوال داشتم که امیدوارم بتونم جوابش را بگیرم.
    من هم برای راحتی حمل و نقل و هم برای کاربردهای دیگر قصد دارم که وسایلم را با یک کوله ی کوهنوردی (از این کوله های بزرگ ۸۰ لیتری) همراه خودم ببرم. ممکن است که توی هواپیما بهش گیر بدن؟ چنین چیزی برای حمل بار در هواپیما مجازه یا اینکه حتما باید از این چمدون های معمول استفاده کرد؟
    ممنون.

تو خود هواپیما که نمی تونی ببری کوله به اون بزرگی رو ! ایران خودمونم نمی ذارن که ! اما تو قسمت بار می تونی بدی ، چرا که نه ، مشکلی فکر نکنم باشه ، بازهم می خوای سوال کن اما کلا هرچیزی که بسته بندی باشه و خطرناک نباشه و وزنش زیاد نباشه می شه .

نقل قول نوشته اصلی توسط rafigh82 نمایش پست ها
    دوستان
    من یه سوال داشتم که امیدوارم بتونم جوابش را بگیرم.
    من هم برای راحتی حمل و نقل و هم برای کاربردهای دیگر قصد دارم که وسایلم را با یک کوله ی کوهنوردی (از این کوله های بزرگ ۸۰ لیتری) همراه خودم ببرم. ممکن است که توی هواپیما بهش گیر بدن؟ چنین چیزی برای حمل بار در هواپیما مجازه یا اینکه حتما باید از این چمدون های معمول استفاده کرد؟
    ممنون.
    I don`t need time.What i need is a Deadline

نقل قول نوشته اصلی توسط sun_girl نمایش پست ها
    سلام. یه سوال. مگه اینترنت اونجا به صورت وایرلس نیست؟ اگر اینطوره پس چرا بچه ها توصیه می کنن کابل شبگه ببریم با خودمون؟
    می شه توضیح بدین کابل شبکه به چه درد می خوره و اگر ضروری هستش چند متر کافیه؟
    حتما کابل شبکه حداقل 5 متری با خودت بیار ( من 10 متری آوردم)
    تو ایران 2 هزار تومن هست ولی اینجا 10 یورو.

تازه یکی دو روز طول میکشه که مدیا مارکت رو پیدا کنی و روالت عادی بشه.

شما لحظه ای که وارد میشی دلت میخواد به خانواده خبر بدی که اومدی و بهترین وسیله اینترنت هست. که اینجا اکثرا کابلی هست. چون پهنای باندش 100 مگ هست و شما اگر وای فایش کنی تقریبا نصفش می کنی.

اگه خیلی با کابل مشکل داری یک مودم وای فای با خودت بیار که تو ایران 20 هزار تومن و اینجا 40 یا 50 یورو هست.

Junior Member

سلام
    بچه ها کسی میدونه چه مقدار دارو مجازه ببریم؟ به خصوص راجع به میزان مسکن ها

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط mni نمایش پست ها
    سلام
    بچه ها کسی میدونه چه مقدار دارو مجازه ببریم؟ به خصوص راجع به میزان مسکن ها
    والا ما که هرچی تونستیم بردیم، کسی هم چک نکرد!
    البته اونجا که نمی خواین بفروشین که! ما یه پنج شیش بسته (از همون بسته های ده تایی دیگه) از هر چیزی بردیم ( سرماخوردگی، استامینوفن، پروفن، و ...).
    ولی به عنوان یه تجربه شما اصلا توصیه نمی کنم که این همه بیارین! فقط همون سرماخوردگی یا آموکسی سیلین رو شاید بیشتر لازمتون بشه، اینجا الکی داروها تاریخش میگذره و استفاده اتون هم نمی شه. ضمنا این رو هم در نظر بگیرین که مثلا شما هفت هشت ماه بعد، یا نهایتا یه سال بعد برمی گردین، پس از اول به فکر بردن همه چیز برای مدت چندسال نباشین!
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

بچّه ها ساز میشه برد؟

یعنی میشه یه چمدون، یه کوله و ساز رو برد؟ یا بسته اضافی محسوب میشه؟
    ویرایش توسط audir8 : June 16th, 2012 در ساعت 11:33 AM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)