صفحه 22 از 92 نخستنخست ... 12131415161718192021222324252627282930313272 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 211 تا 220 , از مجموع 915

موضوع: وسایل مهم برای سفر

پیش فرض پاسخ : وسایل مهم برای سفر

نقل قول نوشته اصلی توسط parsab نمایش پست ها
    1: آنتی ویروس ESET از بسته نرم افزاری شرکت پرند (کرک شده) رو لپ تاپم نصب دارم که هرروز خودشو اپدیت می کنه. اونجا اگه اپدیت شه، مشکلی پیش نمیاد؟.

2: بمن گفتن کابل شبکه Twisted pair, uncrossed با خودت بیار برای اینترنت تو خوابگاه. این همون کابل شبکه های معمولی خودمونه تو ایران؟
    1- منو که با همین شرایط چند ماهه نگرفتن. اگه گرفتن خبر می دم....
    2- آره همون معمولیا

Junior Member mas0ud آواتار ها

تشکر از همه دوستان.من قبل از رفتنم سعی میکردم یه سری کمک های اولیه هم بلد باشم.حداقل کتابشو می خرم.بلد بودن کمک های اولیه حتی اینجا هم لازمه.اما چون میرین یه مملکته غریب ادم وقتی یه چیزای اولیه رو میدونه خیالش راحته.البته من از صمیم قلب ارزو میکنم واسه کسی مشکلی پیش نیاد.اما واسه یاد گرفتنش می ارزه ادم وقت بذاره.هر چند کوتاه باشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط mas0ud نمایش پست ها
    تشکر از همه دوستان.من قبل از رفتنم سعی میکردم یه سری کمک های اولیه هم بلد باشم.حداقل کتابشو می خرم.بلد بودن کمک های اولیه حتی اینجا هم لازمه.اما چون میرین یه مملکته غریب ادم وقتی یه چیزای اولیه رو میدونه خیالش راحته.البته من از صمیم قلب ارزو میکنم واسه کسی مشکلی پیش نیاد.اما واسه یاد گرفتنش می ارزه ادم وقت بذاره.هر چند کوتاه باشه.
    بهترین کمک اولیه آشپزیه، که بهتره خوب یاد بگیرید. چون هم خودتون و هم کیف پولتون رو سلامت نگه میداره!

Member
    رشته و دانشگاه
    water resources engineering and management (WAREM) , Stuttgart, Germany

دوستان یه محلول خاصی هست که من برای جوشای صورتم استفاده میکنم.یه وخت تو فرودگاه بهم گیر ندن که الکل همرامه؟؟!!

Junior Member hassani89 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics - Universität zu Köln

نظر دوستان راجع به همراه آوردن یه جعبه ی کمک های اولیه چیه؟ من این رو حتما اونجا خواهم داشت، ولی با خودم ببرم یا اونجا گیر بیارم؟
    فکر نکنم توی فرودگاه مشکلی باشه اگه توی بارم باشه، نه؟ با این حساب میارم مگه اینکه کسی سعی کنه منصرفم کنه!

نقل قول نوشته اصلی توسط hassani89 نمایش پست ها
    نظر دوستان راجع به همراه آوردن یه جعبه ی کمک های اولیه چیه؟ من این رو حتما اونجا خواهم داشت، ولی با خودم ببرم یا اونجا گیر بیارم؟
    فکر نکنم توی فرودگاه مشکلی باشه اگه توی بارم باشه، نه؟ با این حساب میارم مگه اینکه کسی سعی کنه منصرفم کنه!
    چندتا چسب زخم و گاز استریل و ... خوبه. اما بقیه چیزها جاگیره و بارت رو زیاد میکنه. توی دانشگاه اکثر جاها می تونی جعبه کمک های اولیه رو گیر بیاری. مخصوصا توی آزمایشگاه و ... توی خوابگاه هم همینطور.
    فقط میمونه واسه خونه که مثلا ممکنه دستت رو با چاقو ببری یا اتفاقاتی مثل این که برای ضد عفونی میتونی یک شیشه نوشیدنی شرق اروپایی با درصدهای بالا( که انواع و اقسام مارکهاش توی همه جا پیدا میشه و از آب خوردن هم ارزونتره ) گیر بیاری ...
    در ره منزل لیلی که خطرهاست در آن .............................................. شرط اول قدم آن است که اوسکُل باشی

Junior Member hassani89 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics - Universität zu Köln

نقل قول نوشته اصلی توسط oranus نمایش پست ها
    چندتا چسب زخم و گاز استریل و ... خوبه. اما بقیه چیزها جاگیره و بارت رو زیاد میکنه. توی دانشگاه اکثر جاها می تونی جعبه کمک های اولیه رو گیر بیاری. مخصوصا توی آزمایشگاه و ... توی خوابگاه هم همینطور.
    با این حساب منصرف شدم، چون من خوابگاه دارم.
    ولی به کسایی که خونه دارن، مخصوصا اونایی که معمولا نوشیدنی شرق اروپایی ندارن، توصیه می کنم تهیه کنن. جعبه ی کمک های اولیه رو میگم!

Member sorahi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Tehran Polytechnic

بچه ها تا حالا شنیدین که کسی فیروزه ببره ؟
    من میخوام یه آینه شمعدون نقره فیروزه کوجولو (عتیقه نیست ولی گرونه حدود 10 میلیون تومن ) ببرم میترسم تو فرودگاه بگیرنش !
    پیشنهادی ندارین؟
    If you really belive in things and stick to them, VERY LITTLE is IMPOSSIBLE
    پارسال همین موقع در انتظار ویزای آلمان امسال در انتظار ویزای آمریکا
    خدا سال دیگه رو بخیر کنه !!!!!

Member aramas آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ruhr-Bochum, Materials science and simulation

نقل قول نوشته اصلی توسط sorahi نمایش پست ها
    من میخوام یه آینه شمعدون نقره فیروزه کوجولو (عتیقه نیست ولی گرونه حدود 10 میلیون تومن ) ببرم میترسم تو فرودگاه بگیرنش !
    پیشنهادی ندارین؟
    من چنین تجربه ای نداشتم و ندیدم، ولی اینکه جرات دارید یه همچین چیز با ارزشی رو با خودتون ببرید، به کنار(به خاطر خطرات شکستن و سرقت و ...)، امکان داره توی فرودگاه بهونه بگیرن که عتیقه است و ببرنش، هرچند که خودتون بگید نیست.
    بهتره قبلش از یه آزانس هواپیمایی یا حراست فرودگاه بصورت تلفنی بپرسید. اینطوری خیالتون راحت میشه !

نقل قول نوشته اصلی توسط sorahi نمایش پست ها
    پیشنهادی ندارین؟
    نیار تو رو خدا. می ترسم بگیرن داغ دل همه بچه های فروم تازه بشه. اینجا قلابیش هست میری با 50 یورو می خری هیچ کس هم نمی فهمه اصل نیست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)