صفحه 35 از 92 نخستنخست ... 25262728293031323334353637383940414243444585 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 341 تا 350 , از مجموع 915

موضوع: وسایل مهم برای سفر

Senior Member iraj12345 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Communications Eng. RWTH Aachen

پیش فرض پاسخ : وسایل مهم برای سفر

نقل قول نوشته اصلی توسط memol27 نمایش پست ها
    اینجا پلوپز به خاطر راحتی اش کاربرد زیاد داره مخصوصا اگه تو خوابگاه باشین. من خودم از ایران اوردم ولی با توجه به قیمتهای نجومی ایران کیفیتاشون شاید بشه گفت که اینجا هم میشه پیداش کرد. یکی از دوستای من از مغازه چینی ها 20 یورویی شو پیدا کرد که خیلی خوب بود.. حالا با توجه به قیمت های ایران (که من ازش بیخبرم!!) و یورو دیگه خودتون میتونید یه حساب سر انگشتی کنید!
    میگن پلوپز پارس خزر بیارین چون مارکای خارجی پلو رو جوری که ما ایرانیا دوست داریم در نمیاره
    لطفا قبل از دادن پیام خصوصی دقت کنین که صندوق پیامهاتون پر نباشه! اون درخواست تایید ارسال پیام رو هم لطفا غیرفعال کنین.
    پیامهای خصوصی رو بی‌جواب نمیذارم. البته لطفا اگه سوال رو قبلا توی فروم پرسیدین فقط لینک سوالتون و شماره پست رو برام بنویسین.

Junior Member

سلام
    در مورد لوازم مورد نیاز چند تا از دوستان پیغام داده بودند؛ من لیست وسایلی که خودم داشتم رو براشون فرستادم، اینجا هم میذارم تا دوستان استفاده کنند، این لیست با کمک اطلاعات دوستان در همین فروم کامل شده و من با آوردنش بعد چند ماه، احساس کردم که تقریبا وسایلم کامل بود و چیزی رو جا نذاشته بودم،
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sara2030 نمایش پست ها
    سلام
    در مورد لوازم مورد نیاز چند تا از دوستان پیغام داده بودند؛ من لیست وسایلی که خودم داشتم رو براشون فرستادم، اینجا هم میذارم تا دوستان استفاده کنند، این لیست با کمک اطلاعات دوستان در همین فروم کامل شده و من با آوردنش بعد چند ماه، احساس کردم که تقریبا وسایلم کامل بود و چیزی رو جا نذاشته بودم،
    با عرض پوزش فایل قبلی ورژن قدیمی بود، این فایل آخرین ورژنش بود که کامل تره

Junior Member mehdi.sadeqi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Communication & Media Engineering, Hochshule Offenburg

نقل قول نوشته اصلی توسط sara2030 نمایش پست ها
    با عرض پوزش فایل قبلی ورژن قدیمی بود، این فایل آخرین ورژنش بود که کامل تره
    خیلی عالیه. دوستان اینها رو بخرید که ما تجربه کردیم و هر کدوم رو به چندین برابر قیمت ایران(حتی با گرونی فعلی) خریدیم. حتما مخصوصا پوشاک رو اینجا بخرید. پلوپز هم عالیه. لوازم دیجیتال مثل اسمارت فون خیلی بکارتون میاد، اگر نیاز دارید همینجا تحقیق کنید و بخرید. لپ‌تاپتون اگر کهنه است همینجا مقایسه کنید اگر قیمت بهتره بخرید. اوائل اونجا کلی پول بابت همینها پرداخت می‌کنید.
    اگر سوالی از من دارید در انجمن بپرسید و لینکش را برایم بفرستید در غیر اینصورت قول نمی‌دهم که بتوانم پاسخ بدهم.

Junior Member

سلام.

دوستان آیا خرید لپتاب و موبایل از ایران به صرفه تر هست یا اونجا؟ آیا موبایلهای ایران اونجا کار میکنه؟ اگه از آلمان موبایل بخریم مزیتی داره( مثلا سیم کارت رایگان و ...)

ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir-Iran نمایش پست ها
    سلام.

دوستان آیا خرید لپتاب و موبایل از ایران به صرفه تر هست یا اونجا؟ آیا موبایلهای ایران اونجا کار میکنه؟ اگه از آلمان موبایل بخریم مزیتی داره( مثلا سیم کارت رایگان و ...)

ممنون
    به طور کلی خیلی به این بستگی داره که چی بخواین بخرید و چقدر هزینه کنید، و البته قیمت فعلی تو ایران چقدر باشه، برای مثال من خودم موبایلمو از ایران خریدم، حساب که کردم دیدم حدودا نصف قیمتی شد که از آلمان میخریدم، چون اون موقع توی ایران خیلی گرون نشده بود، اون مدلی که من گرفتم تو ایران سیصدو خورده ای میشد ولی اینجا حدود 250 یورو بود، که البته با یوروی آزاد حساب میکردم خریدش از ایران خیلی به صرفه تر بود،(ارز آزاد و وارداتی و ...)
    موبایلیکه از ایران بیارید اینجا کار میکنه، هیچ فرقی نداره، ولی برای مدلهایی مثل آیفون یا مدل هایی که توی ایران گرون ترند، میتونید اینجا با سیمکارت به صورت قسطی تهیه کنید، کلا بستگی داره ارزتون رو چند بخرید؟ سایت o2.de مشخصات موبایلای قسطی شو داره با سیمکارت، اکثرا بچه ها اینجا o2 دارن
    شما اگر شک دارید، یه قیمت از بازار ایران واسه مدل هایی که میخواین بگیرید، با اینجا مقایسه کنید؟ سایتایی مثل آمازون، www.conrad.de، http://www.saturn.de
    خود سایتای اچ پی، توشیبا، دل و ... کشور رو آلمان بزنید توی فروشگاهاشون قیمت ها رو میتونید برای لپ تاپ، ببینید.
    تقریبا معیار دستتون میدن واسه قیمتها، مزیت اینجا خریدن گارانتیه معتبره که توی ایران ندارید.

Junior Member mehdi.sadeqi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Communication & Media Engineering, Hochshule Offenburg

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir-Iran نمایش پست ها
    سلام.

ممنون

یک نکته هم مالیات در آلمانه. شما روی هر خرید تا ۲۰ درصد مالیات پرداخت می‌‌کنید در حالی که اجناس صادراتی این مبلغ مالیات رو ندارند. بنابراین ممکنه اجناسی رو در ایران ارزونتر پیدا کنید اما باید با سایت‌هایی مثل amazon.de یا ebay.de یا لپ‌تاپ رو از سایت notebookinfo.de چک کنید. این سایت cyberport.de رو هم می‌تونید جهت مقایسه قیمت کنترل کنید.
    اگر سوالی از من دارید در انجمن بپرسید و لینکش را برایم بفرستید در غیر اینصورت قول نمی‌دهم که بتوانم پاسخ بدهم.

دوستان عزیز خوابگاهی میشه تجربیاتشون رو راجع به laundry بگن ! چجوریه اونجا ؟
    (If you never try you never know just what you want (cold play-fix you

Junior Member

با سلام

یک سوال داشتم از دوستانی که رفتن.
    میخواستم بدونم آیا وقتی میرسیم توی فرودگاه بارهامون رو از لحاظه امنیتی بررسی و باز میکنن؟
    این سوال رو واسه بردن دارو میپرسم.
    چون میخوام از ایران دارو برای سرما خوردگی و... ببرم، میخواستم بدونم توی فرودگاه اونجا ایراد نمیگیرن که مثلا زیاد هست و دردسر درست شه؟

ممنون میشم اگر راهنمایی کنید
    با تشکر

لباسشویی سوال من هم هست. یکی بگه لطفا!!!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)